Preskoči na sadržaj

Dobavljač

JAVNO PREDUZEĆE KOMUNALNO D.O.O. MOSTAR

JAVNO PREDUZEĆE KOMUNALNO D.O.O. MOSTAR: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Sjedište
GRAD MOSTAR
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4227538940002
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
nije u izvoru
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
26.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 1 puta u izvoru

  • Registrirani dobavljač · 47936Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele98
Postupci98
Naručioci14

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

43.492,56 KMPDV osnova nije poznata
22.237,39 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 98 / 98 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0

Poznato: 98 / 98 (100 %)

Udio s jednom ponudom0 %

Nazivnik: 98 dodjela

Dodjele u konzorciju0 %

0 / 98 · Samostalno: 98

Prva dodjela: 28.09.2015. · Posljednja dodjela: 28.09.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 22:18

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

JAVNO PREDUZEĆE KOMUNALNO D.O.O. MOSTAR

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.REGULATORNA KOMISIJA ZA ENERGIJU U FEDERACIJI BOSNE I HERCEGOVINE: 32 dodjelaOSNOVNA ŠKOLA PETRA BAKULE MOSTAR: 30 dodjelaRAZVOJNA BANKA FEDERACIJE BOSNE I HERCEGOVINE: 14 dodjelaJU CENTAR ZA ODGOJ, OBRAZOVANJE I PODRŠKU "LOS ROSALES" MOSTAR: 6 dodjelaOPERATOR - TERMINALI FEDERACIJE D.O.O. SARAJEVO: 4 dodjelaPRAVOBRANILAŠTVO BOSNE I HERCEGOVINE: 2 dodjelaSTUDENTSKI CENTAR SVEUČILIŠTA U MOSTARU: 2 dodjelaAGENCIJA "STARI GRAD" MOSTAR: 2 dodjelaHRVATSKA POŠTA D.O.O. MOSTAR: 1 dodjelaCENTAR ZA STARA I IZNEMOGLA LICA - OSOBE MOSTAR: 1 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20151
20161
20171
20231
202437
202528
2026 · Nepotpuna tekuća godina29
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20151

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

12.250 KMPDV osnova nije poznata1,02 %

Nazivnik: 98 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20161

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1919 KMPDV osnova nije poznata1,02 %

Nazivnik: 98 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20171

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1427,35 KMPDV osnova nije poznata1,02 %

Nazivnik: 98 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20231

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

11,71 KMPDV osnova nije poznata1,02 %

Nazivnik: 98 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202437 918.448,65 KMPDV osnova nije poznata37,76 %

Nazivnik: 98 dodjela

Poznata vrijednost: 37 / 37 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202528 614.131,85 KMPDV osnova nije poznata28,57 %

Nazivnik: 98 dodjela

Poznata vrijednost: 28 / 28 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina29 57.314 KMPDV osnova nije poznata29,59 %

Nazivnik: 98 dodjela

Poznata vrijednost: 29 / 29 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 22:18

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
REGULATORNA KOMISIJA ZA ENERGIJU U FEDERACIJI BOSNE I HERCEGOVINE32 9.964,80 KMPDV osnova nije poznata32,65 %

Nazivnik: 98 dodjela

1,31 %

Nazivnik: 2448 dodjela

2024 – 2026Poznata vrijednost: 32 / 32 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OSNOVNA ŠKOLA PETRA BAKULE MOSTAR30 6.986,28 KMPDV osnova nije poznata30,61 %

Nazivnik: 98 dodjela

5,8 %

Nazivnik: 517 dodjela

2024 – 2026Poznata vrijednost: 30 / 30 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
RAZVOJNA BANKA FEDERACIJE BOSNE I HERCEGOVINE14 1.535,20 KMPDV osnova nije poznata14,29 %

Nazivnik: 98 dodjela

0,21 %

Nazivnik: 6554 dodjela

2024 – 2026Poznata vrijednost: 14 / 14 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU CENTAR ZA ODGOJ, OBRAZOVANJE I PODRŠKU "LOS ROSALES" MOSTAR6 690 KMPDV osnova nije poznata6,12 %

Nazivnik: 98 dodjela

1,35 %

Nazivnik: 445 dodjela

2024 – 2026Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPERATOR - TERMINALI FEDERACIJE D.O.O. SARAJEVO4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.066,55 KMPDV osnova nije poznata4,08 %

Nazivnik: 98 dodjela

0,14 %

Nazivnik: 2819 dodjela

2024 – 2026Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
PRAVOBRANILAŠTVO BOSNE I HERCEGOVINE2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5,13 KMPDV osnova nije poznata2,04 %

Nazivnik: 98 dodjela

0,14 %

Nazivnik: 1414 dodjela

2023 – 2024Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
STUDENTSKI CENTAR SVEUČILIŠTA U MOSTARU2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

380 KMPDV osnova nije poznata2,04 %

Nazivnik: 98 dodjela

0,23 %

Nazivnik: 886 dodjela

2024 – 2025Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
AGENCIJA "STARI GRAD" MOSTAR2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.346,35 KMPDV osnova nije poznata2,04 %

Nazivnik: 98 dodjela

0,43 %

Nazivnik: 468 dodjela

2016 – 2017Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
HRVATSKA POŠTA D.O.O. MOSTAR1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.468,75 KMPDV osnova nije poznata1,02 %

Nazivnik: 98 dodjela

0,03 %

Nazivnik: 3711 dodjela

2024 – 2024Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
CENTAR ZA STARA I IZNEMOGLA LICA - OSOBE MOSTAR1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.000 KMPDV osnova nije poznata1,02 %

Nazivnik: 98 dodjela

0,98 %

Nazivnik: 102 dodjela

2025 – 2025Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
AGENCIJA ZA SIGURNOST HRANE BOSNE I HERCEGOVINE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

158,55 KMPDV osnova nije poznata1,02 %

Nazivnik: 98 dodjela

0,26 %

Nazivnik: 389 dodjela

2025 – 2025Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP DEPONIJA D.O.O. MOSTAR1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.250 KMPDV osnova nije poznata1,02 %

Nazivnik: 98 dodjela

0,07 %

Nazivnik: 1472 dodjela

2015 – 2015Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO PREDUZEĆE ŽELJEZNICE FEDERACIJE BOSNE I HERCEGOVINE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.000 KMPDV osnova nije poznata1,02 %

Nazivnik: 98 dodjela

0,03 %

Nazivnik: 3830 dodjela

2024 – 2024Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
SLUŽBA ZA ZAPOŠLJAVANJE HERCEGOVAČKO-NERTVANSKE ŽUPANIJE/KANTONA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

640,95 KMPDV osnova nije poznata1,02 %

Nazivnik: 98 dodjela

0,12 %

Nazivnik: 810 dodjela

2025 – 2025Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine2015201620172023202420252026
REGULATORNA KOMISIJA ZA ENERGIJU U FEDERACIJI BOSNE I HERCEGOVINE000011129
OSNOVNA ŠKOLA PETRA BAKULE MOSTAR00009129
RAZVOJNA BANKA FEDERACIJE BOSNE I HERCEGOVINE0000806
JU CENTAR ZA ODGOJ, OBRAZOVANJE I PODRŠKU "LOS ROSALES" MOSTAR0000204
OPERATOR - TERMINALI FEDERACIJE D.O.O. SARAJEVO0000301
PRAVOBRANILAŠTVO BOSNE I HERCEGOVINE0001100
STUDENTSKI CENTAR SVEUČILIŠTA U MOSTARU0000110
AGENCIJA "STARI GRAD" MOSTAR0110000
HRVATSKA POŠTA D.O.O. MOSTAR0000100
CENTAR ZA STARA I IZNEMOGLA LICA - OSOBE MOSTAR0000010

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 22:18

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Ostale usluge53
Usluge odlaganja otpada, kanalizacione usluge i druge sanitarne usluge42
Građevinske instalacije1
Priprema gradilišta1
Usluge održavanja i popravki1
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Ostale usluge53 18.302,41 KMPDV osnova nije poznata54,08 %

Nazivnik: 98 dodjela

Poznata vrijednost: 53 / 53 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge odlaganja otpada, kanalizacione usluge i druge sanitarne usluge42 12.802,40 KMPDV osnova nije poznata42,86 %

Nazivnik: 98 dodjela

Poznata vrijednost: 42 / 42 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinske instalacije1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

919 KMPDV osnova nije poznata1,02 %

Nazivnik: 98 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Priprema gradilišta1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.000 KMPDV osnova nije poznata1,02 %

Nazivnik: 98 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge održavanja i popravki1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.468,75 KMPDV osnova nije poznata1,02 %

Nazivnik: 98 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 22:18

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Usluge u području otpadnih voda, otpada, čišćenja i okoliša50
Komunalne usluge42
Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)1
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)1
Građevinski radovi1
Prateće ili pomoćne usluge prevoza; usluge putnih agencija1
Usluge na području poljoprivrede, šumarstva, hortikulture, akvakulture i pčelarstva1
Ostale javne, društvene i lične usluge1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Usluge u području otpadnih voda, otpada, čišćenja i okoliša50 23.992,45 KMPDV osnova nije poznata51,02 %

Nazivnik: 98 dodjela

Poznata vrijednost: 50 / 50 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Komunalne usluge42 9.685,03 KMPDV osnova nije poznata42,86 %

Nazivnik: 98 dodjela

Poznata vrijednost: 42 / 42 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3,42 KMPDV osnova nije poznata1,02 %

Nazivnik: 98 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.000 KMPDV osnova nije poznata1,02 %

Nazivnik: 98 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinski radovi1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

919 KMPDV osnova nije poznata1,02 %

Nazivnik: 98 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prateće ili pomoćne usluge prevoza; usluge putnih agencija1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1,71 KMPDV osnova nije poznata1,02 %

Nazivnik: 98 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge na području poljoprivrede, šumarstva, hortikulture, akvakulture i pčelarstva1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

640,95 KMPDV osnova nije poznata1,02 %

Nazivnik: 98 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale javne, društvene i lične usluge1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.250 KMPDV osnova nije poznata1,02 %

Nazivnik: 98 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 22:18

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum98
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum98 43.492,56 KMPDV osnova nije poznata100 %

Nazivnik: 98 dodjela

Poznata vrijednost: 98 / 98 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 22:18

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine95 43.328,88 KMPDV osnova nije poznata96,94 %

Nazivnik: 98 dodjela

Poznata vrijednost: 95 / 95 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Hercegovačko-neretvanski kanton43 18.293,58 KMPDV osnova nije poznata43,88 %

Nazivnik: 98 dodjela

Poznata vrijednost: 43 / 43 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Grad Mostar40 17.272,63 KMPDV osnova nije poznata40,82 %

Nazivnik: 98 dodjela

Poznata vrijednost: 40 / 40 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 22:18

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 22:18

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 0

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 100 % · Nazivnik: 98 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 98 (0 %)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 98 (0 %)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 22:18 Otvori povezane zapise

Povezana izuzeća

Prikazano 20 / 57 povezanih izuzeća. Ugovorene vrijednosti iz izvora odnose se na cijelo izuzeće i nisu uključene u zbrojeve dodijeljene vrijednosti dobavljača.

Povezana izuzeća
Povezana izuzećaNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliUgovorena vrijednostIzvorni zapis
Komunalne uslugeUSTANOVA "DJEČJI VRTIĆI" MOSTAR28.09.2026.673 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Odvoz smeća za septembar 2026 RK Mostar, po računu broj 0042-12040069-0926DRŽAVNA AGENCIJA ZA ISTRAGE I ZAŠTITU28.09.2026.207 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Usluga odvoza vodeGRAD MOSTAR08.09.2026.42.735 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Komunalne uslugeUSTANOVA "DJEČJI VRTIĆI" MOSTAR26.08.2026.673 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Odvoz smeća za august 2026 RK Mostar, po računu broj 0033-12040069-0826DRŽAVNA AGENCIJA ZA ISTRAGE I ZAŠTITU26.08.2026.207 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Asfalterski radoviJP VODOVOD D.O.O. MOSTAR26.08.2026.200.000 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Odvoz smeća za juli 2026 RK Mostar, po računu broj 0029-12040069-0726DRŽAVNA AGENCIJA ZA ISTRAGE I ZAŠTITU29.07.2026.207 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Komunalne uslugeUSTANOVA "DJEČJI VRTIĆI" MOSTAR29.07.2026.673 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Odvoz vode ugroženim domaćinstvima na području Grada MostaraGRAD MOSTAR05.07.2026.42.735 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Komunalne uslugeUSTANOVA "DJEČJI VRTIĆI" MOSTAR28.06.2026.673 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Odvoz smeća za juni 2026 RK Mostar, po računu broj 0025-12040069-0626DRŽAVNA AGENCIJA ZA ISTRAGE I ZAŠTITU28.06.2026.207 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Komunalne uslugeUSTANOVA "DJEČJI VRTIĆI" MOSTAR28.06.2026.673 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Odvoz smeća za maj 2026 RK Mostar, po računu broj 0021-12040069-0526DRŽAVNA AGENCIJA ZA ISTRAGE I ZAŠTITU31.05.2026.207 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Komunalne uslugeUSTANOVA "DJEČJI VRTIĆI" MOSTAR28.04.2026.673 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Odvoz smeća za april 2026 RK Mostar, po računu broj 0017-12040069-0426DRŽAVNA AGENCIJA ZA ISTRAGE I ZAŠTITU28.04.2026.207 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Odvoz smeća za mart 2026 RK Mostar, po računu broj 0013-12040069-0326DRŽAVNA AGENCIJA ZA ISTRAGE I ZAŠTITU31.03.2026.207 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

komunalne uslugeUSTANOVA "DJEČJI VRTIĆI" MOSTAR29.03.2026.673 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Komunalne uslugeUSTANOVA "DJEČJI VRTIĆI" MOSTAR25.02.2026.673 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Odvoz smeća za februar 2026 RK Mostar, po računu broj 0009-12040069-0226DRŽAVNA AGENCIJA ZA ISTRAGE I ZAŠTITU25.02.2026.207 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Komunalne uslugeUSTANOVA "DJEČJI VRTIĆI" MOSTAR19.02.2026.673 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 98

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Izdaci za usluge odvoza smećaREGULATORNA KOMISIJA ZA ENERGIJU U FEDERACIJI BOSNE I HERCEGOVINE28.09.2026.376,60 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Odvoz smećaOSNOVNA ŠKOLA PETRA BAKULE MOSTAR28.09.2026.141 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge odvoza smeća poslovnica MostarRAZVOJNA BANKA FEDERACIJE BOSNE I HERCEGOVINE28.09.2026.139,60 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izdaci za usluge odvoza smećaREGULATORNA KOMISIJA ZA ENERGIJU U FEDERACIJI BOSNE I HERCEGOVINE13.09.2026.376,60 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge odvoza smeća za 08/2026 MostarRAZVOJNA BANKA FEDERACIJE BOSNE I HERCEGOVINE05.09.2026.139,60 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Odvoz smećaOSNOVNA ŠKOLA PETRA BAKULE MOSTAR26.08.2026.141 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izdaci za usluge odvoza smećaREGULATORNA KOMISIJA ZA ENERGIJU U FEDERACIJI BOSNE I HERCEGOVINE20.08.2026.376,60 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge odvoza smeća za 07/2026 MostarRAZVOJNA BANKA FEDERACIJE BOSNE I HERCEGOVINE09.08.2026.139,60 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Odvoz smećaOSNOVNA ŠKOLA PETRA BAKULE MOSTAR29.07.2026.141 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluga prevoza otpada 5-6-7JU CENTAR ZA ODGOJ, OBRAZOVANJE I PODRŠKU "LOS ROSALES" MOSTAR29.07.2026.270 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge odvoza smeća poslovnica MostarRAZVOJNA BANKA FEDERACIJE BOSNE I HERCEGOVINE29.06.2026.139,60 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izdaci za usluge odvoza smećaREGULATORNA KOMISIJA ZA ENERGIJU U FEDERACIJI BOSNE I HERCEGOVINE28.06.2026.376,60 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Odvoz smećaOSNOVNA ŠKOLA PETRA BAKULE MOSTAR28.06.2026.141 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge prikupljanja i odvoza otpada za period nov 2025-nov 2026OPERATOR - TERMINALI FEDERACIJE D.O.O. SARAJEVO14.06.2026.1.188 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge odvoza smeća za 05/2026 MostarRAZVOJNA BANKA FEDERACIJE BOSNE I HERCEGOVINE31.05.2026.139,60 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izdaci za usluge odvoza smećaREGULATORNA KOMISIJA ZA ENERGIJU U FEDERACIJI BOSNE I HERCEGOVINE26.05.2026.376,60 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Odvoz smećaOSNOVNA ŠKOLA PETRA BAKULE MOSTAR26.05.2026.141 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Komunalne usluge - odvoz otpada 4JU CENTAR ZA ODGOJ, OBRAZOVANJE I PODRŠKU "LOS ROSALES" MOSTAR04.05.2026.90 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izdaci za usluge odvoza smećaREGULATORNA KOMISIJA ZA ENERGIJU U FEDERACIJI BOSNE I HERCEGOVINE28.04.2026.376,60 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

odvoz smećaOSNOVNA ŠKOLA PETRA BAKULE MOSTAR28.04.2026.141 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 26.10.2026. 22:18