Preskoči na sadržaj

Dobavljač

JAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE " VODOVOD I KANALIZACIJA " D.D. KONJIC

JAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE " VODOVOD I KANALIZACIJA " D.D. KONJIC: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Sjedište
KONJIC
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4227268200001
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
Malo preduzeće
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
26.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 1 puta u izvoru

  • Registrirani dobavljač · 47817Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele42
Postupci42
Naručioci9

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

156.377,53 KMPDV osnova nije poznata
79.954,56 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 37 / 42 dodjela (88,1 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 5

5 dodjela u konzorciju bez poznatog udjela
Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0,26

Poznato: 42 / 42 (100 %)

Udio s jednom ponudom16,67 %

Nazivnik: 42 dodjela

Dodjele u konzorciju11,9 %

5 / 42 · Samostalno: 37

Prva dodjela: 20.05.2015. · Posljednja dodjela: 29.09.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 18:08

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

JAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE " VODOVOD I KANALIZACIJA " D.D. KONJIC

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.GRAD KONJIC: 11 dodjelaPODRUŽNICA "ELEKTRODISTRIBUCIJA" MOSTAR: 10 dodjelaJAVNA USTANOVA "DRUGA OSNOVNA ŠKOLA" KONJIC: 8 dodjelaJP BH POŠTA D.O.O. SARAJEVO: 4 dodjelaJAVNA USTANOVA DOM ZDRAVLJA KONJIC: 4 dodjelaMINISTARSTVO PROMETA I VEZA HNŽ/K: 2 dodjelaŠUMARSTVO "PRENJ" DIONIČKO DRUŠTVO KONJIC: 1 dodjelaJAVNA USTANOVA PRVA OSNOVNA ŠKOLA KONJIC: 1 dodjelaHIDROELEKTRANE NA NERETVI, JABLANICA: 1 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20153
20165
20171
20183
20193
20201
20223
20231
20242
20256
2026 · Nepotpuna tekuća godina14
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20153

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

22.510 KMPDV osnova nije poznata7,14 %

Nazivnik: 42 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20165 37.686,80 KMPDV osnova nije poznata11,9 %

Nazivnik: 42 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20171

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1140 KMPDV osnova nije poznata2,38 %

Nazivnik: 42 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20183

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

258.495,67 KMPDV osnova nije poznata7,14 %

Nazivnik: 42 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20193

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

37.299 KMPDV osnova nije poznata7,14 %

Nazivnik: 42 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20201

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1140 KMPDV osnova nije poznata2,38 %

Nazivnik: 42 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20223

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

212.175,40 KMPDV osnova nije poznata7,14 %

Nazivnik: 42 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20231

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

12.400 KMPDV osnova nije poznata2,38 %

Nazivnik: 42 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20242

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2368,72 KMPDV osnova nije poznata4,76 %

Nazivnik: 42 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 2 dodjela (50 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
20256 235.428,30 KMPDV osnova nije poznata14,29 %

Nazivnik: 42 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 6 dodjela (50 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 3

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina14 529.733,64 KMPDV osnova nije poznata33,33 %

Nazivnik: 42 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 14 dodjela (92,86 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 18:08

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
GRAD KONJIC11 56.165,85 KMPDV osnova nije poznata26,19 %

Nazivnik: 42 dodjela

1,09 %

Nazivnik: 1013 dodjela

2019 – 2026Poznata vrijednost: 6 / 11 dodjela (54,55 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 5

Otvori povezane zapise
PODRUŽNICA "ELEKTRODISTRIBUCIJA" MOSTAR10 5.590,60 KMPDV osnova nije poznata23,81 %

Nazivnik: 42 dodjela

0,58 %

Nazivnik: 1712 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA "DRUGA OSNOVNA ŠKOLA" KONJIC8 2.933,48 KMPDV osnova nije poznata19,05 %

Nazivnik: 42 dodjela

4,47 %

Nazivnik: 179 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP BH POŠTA D.O.O. SARAJEVO4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

630 KMPDV osnova nije poznata9,52 %

Nazivnik: 42 dodjela

0,06 %

Nazivnik: 6836 dodjela

2015 – 2020Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA DOM ZDRAVLJA KONJIC4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

8.496,02 KMPDV osnova nije poznata9,52 %

Nazivnik: 42 dodjela

0,74 %

Nazivnik: 541 dodjela

2024 – 2026Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MINISTARSTVO PROMETA I VEZA HNŽ/K2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.766,80 KMPDV osnova nije poznata4,76 %

Nazivnik: 42 dodjela

0,42 %

Nazivnik: 479 dodjela

2016 – 2016Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ŠUMARSTVO "PRENJ" DIONIČKO DRUŠTVO KONJIC1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

16.791,71 KMPDV osnova nije poznata2,38 %

Nazivnik: 42 dodjela

0,11 %

Nazivnik: 895 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA PRVA OSNOVNA ŠKOLA KONJIC1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

57.803,07 KMPDV osnova nije poznata2,38 %

Nazivnik: 42 dodjela

2,63 %

Nazivnik: 38 dodjela

2018 – 2018Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
HIDROELEKTRANE NA NERETVI, JABLANICA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.200 KMPDV osnova nije poznata2,38 %

Nazivnik: 42 dodjela

0,05 %

Nazivnik: 1983 dodjela

2019 – 2019Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine20152016201720182019202020222023202420252026
GRAD KONJIC00001021142
PODRUŽNICA "ELEKTRODISTRIBUCIJA" MOSTAR22021010002
JAVNA USTANOVA "DRUGA OSNOVNA ŠKOLA" KONJIC00000000008
JP BH POŠTA D.O.O. SARAJEVO11100100000
JAVNA USTANOVA DOM ZDRAVLJA KONJIC00000000121
MINISTARSTVO PROMETA I VEZA HNŽ/K02000000000
ŠUMARSTVO "PRENJ" DIONIČKO DRUŠTVO KONJIC00000000001
JAVNA USTANOVA PRVA OSNOVNA ŠKOLA KONJIC00010000000
HIDROELEKTRANE NA NERETVI, JABLANICA00001000000

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 18:08

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Ostale usluge15
Izgradnja cijele građevine ili njenih dijelova, građevinarstvo7
Usluge odlaganja otpada, kanalizacione usluge i druge sanitarne usluge7
Građevinske instalacije6
Usluge održavanja i popravki5
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza1
Kupovina1
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Ostale usluge15 24.506,48 KMPDV osnova nije poznata35,71 %

Nazivnik: 42 dodjela

Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Izgradnja cijele građevine ili njenih dijelova, građevinarstvo7 48.630,60 KMPDV osnova nije poznata16,67 %

Nazivnik: 42 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 7 dodjela (71,43 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
Usluge odlaganja otpada, kanalizacione usluge i druge sanitarne usluge7 7.441,12 KMPDV osnova nije poznata16,67 %

Nazivnik: 42 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinske instalacije6 66.638,33 KMPDV osnova nije poznata14,29 %

Nazivnik: 42 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 6 dodjela (50 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 3

Otvori povezane zapise
Usluge održavanja i popravki5 795 KMPDV osnova nije poznata11,9 %

Nazivnik: 42 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.400 KMPDV osnova nije poznata2,38 %

Nazivnik: 42 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kupovina1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.966 KMPDV osnova nije poznata2,38 %

Nazivnik: 42 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 18:08

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Građevinski radovi25
Komunalne usluge11
Usluge u području otpadnih voda, otpada, čišćenja i okoliša2
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)1
Usluge popravaka i održavanja1
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge1
Usluge na području poljoprivrede, šumarstva, hortikulture, akvakulture i pčelarstva1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Građevinski radovi25 121.139,53 KMPDV osnova nije poznata59,52 %

Nazivnik: 42 dodjela

Poznata vrijednost: 20 / 25 dodjela (80 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 5

Otvori povezane zapise
Komunalne usluge11 24.163,50 KMPDV osnova nije poznata26,19 %

Nazivnik: 42 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge u području otpadnih voda, otpada, čišćenja i okoliša2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

350 KMPDV osnova nije poznata4,76 %

Nazivnik: 42 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.966 KMPDV osnova nije poznata2,38 %

Nazivnik: 42 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge popravaka i održavanja1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.158,50 KMPDV osnova nije poznata2,38 %

Nazivnik: 42 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.400 KMPDV osnova nije poznata2,38 %

Nazivnik: 42 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge na području poljoprivrede, šumarstva, hortikulture, akvakulture i pčelarstva1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.200 KMPDV osnova nije poznata2,38 %

Nazivnik: 42 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 18:08

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum34
otvoreni postupak5
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda3
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum34 51.809,35 KMPDV osnova nije poznata80,95 %

Nazivnik: 42 dodjela

Poznata vrijednost: 34 / 34 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
otvoreni postupak5 nije u izvoru11,9 %

Nazivnik: 42 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 5 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 5

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

104.568,18 KMPDV osnova nije poznata7,14 %

Nazivnik: 42 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 18:08

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine42 156.377,53 KMPDV osnova nije poznata100 %

Nazivnik: 42 dodjela

Poznata vrijednost: 37 / 42 dodjela (88,1 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 5

Otvori povezane zapise
Hercegovačko-neretvanski kanton27 148.956,93 KMPDV osnova nije poznata64,29 %

Nazivnik: 42 dodjela

Poznata vrijednost: 22 / 27 dodjela (81,48 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 5

Otvori povezane zapise
Konjic12 72.957,56 KMPDV osnova nije poznata28,57 %

Nazivnik: 42 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 12 dodjela (58,33 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 5

Otvori povezane zapise
KONJIC1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

16.791,71 KMPDV osnova nije poznata2,38 %

Nazivnik: 42 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 18:08

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Partneri u konzorciju
Partneri u konzorcijuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
BUJICE DOO KONJIC2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru4,76 %

Nazivnik: 42 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 2 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
GRADNJA-KONJIC D.O.O. KONJIC2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru4,76 %

Nazivnik: 42 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 2 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
GPI D.O.O. KONJIC1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru2,38 %

Nazivnik: 42 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 18:08

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 0

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 88,1 % · Nazivnik: 42 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 42 (0 %)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 42 (0 %)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 18:08 Otvori povezane zapise

Povezana izuzeća

Prikazano 20 / 32 povezanih izuzeća. Ugovorene vrijednosti iz izvora odnose se na cijelo izuzeće i nisu uključene u zbrojeve dodijeljene vrijednosti dobavljača.

Povezana izuzeća
Povezana izuzećaNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliUgovorena vrijednostIzvorni zapis
Nabavka vodeŠUMARSTVO "PRENJ" DIONIČKO DRUŠTVO KONJIC30.08.2023.7.223,29 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Prethodna vodna saglasnostJAVNO PREDUZEĆE AUTOCESTE FBIH D.O.O. MOSTAR28.03.2023.35,90 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Izdaci za vodu i kanalizacijuFINANSIJSKO-INFORMATIČKA AGENCIJA29.11.2022.11,03 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Izdaci za vodu i kanalizacijuFINANSIJSKO-INFORMATIČKA AGENCIJA30.10.2022.12,15 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Saglasnost za pristupni put za tunel PrenjJAVNO PREDUZEĆE AUTOCESTE FBIH D.O.O. MOSTAR23.08.2022.35,90 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Izdaci za vodu i kanalizacijuFINANSIJSKO-INFORMATIČKA AGENCIJA30.07.2022.11,36 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Izdaci za vodu i kanalizacijuFINANSIJSKO-INFORMATIČKA AGENCIJA29.06.2022.11,14 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Izdaci za vodu i kanalizacijuFINANSIJSKO-INFORMATIČKA AGENCIJA30.03.2022.10,96 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Izdaci za vodu i kanalizacijuFINANSIJSKO-INFORMATIČKA AGENCIJA30.03.2022.10,96 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Izdaci za voduFINANSIJSKO-INFORMATIČKA AGENCIJA27.02.2022.10,81 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Izdaci za vodu i kanalizacijuFINANSIJSKO-INFORMATIČKA AGENCIJA30.01.2022.10,81 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Izdaci za voduFINANSIJSKO-INFORMATIČKA AGENCIJA29.11.2021.11,12 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Izdaci za voduFINANSIJSKO-INFORMATIČKA AGENCIJA30.10.2021.10,74 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Izdaci za vodu i kanalizacijuFINANSIJSKO-INFORMATIČKA AGENCIJA29.09.2021.10,74 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Izdaci za vodu i kanalizacijuFINANSIJSKO-INFORMATIČKA AGENCIJA30.08.2021.10,85 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Izdaci za vodu i kanalizacijuFINANSIJSKO-INFORMATIČKA AGENCIJA30.07.2021.10,93 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Izdaci za vodu i kanalizacijuFINANSIJSKO-INFORMATIČKA AGENCIJA29.06.2021.11,92 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Izdaci za vodu i kanalizacijuFINANSIJSKO-INFORMATIČKA AGENCIJA30.05.2021.10,74 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

vodaFINANSIJSKO-INFORMATIČKA AGENCIJA30.05.2021.10,74 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Izdaci za vodu i kanalizacijuFINANSIJSKO-INFORMATIČKA AGENCIJA30.03.2021.10,96 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 42

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
VodosnadbjevanjeJAVNA USTANOVA "DRUGA OSNOVNA ŠKOLA" KONJIC29.09.2026.197,22 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka komunalnih usluga (voda)ŠUMARSTVO "PRENJ" DIONIČKO DRUŠTVO KONJIC20.09.2026.16.791,71 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Zamjena sekundarne vodovodne mreže u naselju VardaGRAD KONJIC20.09.2026.nije u izvoru1Nepoznat udio

Udio člana konzorcija nije poznat; cijeli iznos se ne pripisuje dobavljaču.

Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

VodosnadbjevanjeJAVNA USTANOVA "DRUGA OSNOVNA ŠKOLA" KONJIC30.08.2026.197,22 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge vodosnadbjevanjaJAVNA USTANOVA "DRUGA OSNOVNA ŠKOLA" KONJIC30.07.2026.394,44 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge snadbijevanja vodom i kanalizacijaJAVNA USTANOVA DOM ZDRAVLJA KONJIC12.07.2026.2.672,40 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Sanacija kanaliacione mreže u kontejnerskom naselju uButurović poljuGRAD KONJIC28.06.2026.5.936,05 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Odčepljenje kanalizacijePODRUŽNICA "ELEKTRODISTRIBUCIJA" MOSTAR02.06.2026.600 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge vodosnadbjevanjaJAVNA USTANOVA "DRUGA OSNOVNA ŠKOLA" KONJIC30.05.2026.197,22 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge vodosnadbjevanjaJAVNA USTANOVA "DRUGA OSNOVNA ŠKOLA" KONJIC29.04.2026.197,22 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge vodosnadbjevanjaJAVNA USTANOVA "DRUGA OSNOVNA ŠKOLA" KONJIC30.03.2026.197,22 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluga vodosnabdjevanjaJAVNA USTANOVA "DRUGA OSNOVNA ŠKOLA" KONJIC27.02.2026.394,44 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluga hidrantske mrežeJAVNA USTANOVA "DRUGA OSNOVNA ŠKOLA" KONJIC08.02.2026.1.158,50 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

čišćenje i očepljenje kanalizacijePODRUŽNICA "ELEKTRODISTRIBUCIJA" MOSTAR05.02.2026.800 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izrada kućnih priključaka vodne mreže sa sanacijom kolovoza u naselju DžepiGRAD KONJIC14.12.2025.nije u izvoru1Nepoznat udio

Udio člana konzorcija nije poznat; cijeli iznos se ne pripisuje dobavljaču.

Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

SANACIJA GRADSKE VODOVODNE MREŽEGRAD KONJIC11.08.2025.nije u izvoru1Nepoznat udio

Udio člana konzorcija nije poznat; cijeli iznos se ne pripisuje dobavljaču.

Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Sanacija kanalizacione mrežeJAVNA USTANOVA DOM ZDRAVLJA KONJIC06.08.2025.2.899,21 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Sanacija oborinskih voda u gradskom područjuGRAD KONJIC22.07.2025.nije u izvoru1Nepoznat udio

Udio člana konzorcija nije poznat; cijeli iznos se ne pripisuje dobavljaču.

Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge snadbijevanja vodom i kanalizacijaJAVNA USTANOVA DOM ZDRAVLJA KONJIC23.06.2025.2.555,69 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Sanacija vodovodne mreže u naselju SeonicaGRAD KONJIC20.05.2025.29.973,40 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 26.10.2026. 18:08