Preskoči na sadržaj

Dobavljač

JZU DOM ZDRAVLJA GRADAČAC

JZU DOM ZDRAVLJA GRADAČAC: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Sjedište
GRADAČAC
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4209432200001
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
Srednje preduzeće
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
26.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 1 puta u izvoru

  • Registrirani dobavljač · 47660Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele115
Postupci115
Naručioci16

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

149.028,06 KMPDV osnova nije poznata
76.196,84 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 115 / 115 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0,07

Poznato: 115 / 115 (100 %)

Udio s jednom ponudom2,61 %

Nazivnik: 115 dodjela

Dodjele u konzorciju0 %

0 / 115 · Samostalno: 115

Prva dodjela: 10.11.2015. · Posljednja dodjela: 07.10.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 15:45

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

JZU DOM ZDRAVLJA GRADAČAC

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA CENTAR ZA FIZIKALNU MEDICINU, REHABILITACIJU I BANJSKO LIJEČENJE ''ILIDŽA'' GRADAČAC: 22 dodjelaJU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA "HASAN KIKIĆ" GRADAČAC: 13 dodjelaJAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA "MUSA ĆAZIM ĆATIĆ" ZELINJA DONJA: 13 dodjelaJU OŠ "DR.SAFVET-BEG BAŠAGIĆ" GRADAČAC: 12 dodjelaJU GIMNAZIJA "MUSTAFA NOVALIĆ" GRADAČAC: 11 dodjelaJUOŠ EDHEM MULABDIĆ DONJA MEĐIĐA GRADAČAC: 11 dodjelaJU OŠ "HASAN KIKIĆ" GRADAČAC: 8 dodjelaGRAD GRADAČAC: 7 dodjelaJU OŠ "HAMDIJA KREŠEVLJAKOVIĆ" KAMBERI GRADAČAC: 5 dodjelaJP "KOMUNALAC"D.D. GRADAČAC: 4 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20152
20164
20172
20185
20191
20203
20213
20224
202310
202420
202532
2026 · Nepotpuna tekuća godina29
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20152

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

11.505,98 KMPDV osnova nije poznata1,74 %

Nazivnik: 115 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20164

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

415.375,72 KMPDV osnova nije poznata3,48 %

Nazivnik: 115 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20172

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

22.405,13 KMPDV osnova nije poznata1,74 %

Nazivnik: 115 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20185 59.022,22 KMPDV osnova nije poznata4,35 %

Nazivnik: 115 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20191

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

112.000 KMPDV osnova nije poznata0,87 %

Nazivnik: 115 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20203

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

311.921,36 KMPDV osnova nije poznata2,61 %

Nazivnik: 115 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20213

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

33.709,40 KMPDV osnova nije poznata2,61 %

Nazivnik: 115 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20224

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

48.061,02 KMPDV osnova nije poznata3,48 %

Nazivnik: 115 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202310 629.770,12 KMPDV osnova nije poznata8,7 %

Nazivnik: 115 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202420 86.587,82 KMPDV osnova nije poznata17,39 %

Nazivnik: 115 dodjela

Poznata vrijednost: 20 / 20 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202532 1124.810,65 KMPDV osnova nije poznata27,83 %

Nazivnik: 115 dodjela

Poznata vrijednost: 32 / 32 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina29 923.858,64 KMPDV osnova nije poznata25,22 %

Nazivnik: 115 dodjela

Poznata vrijednost: 29 / 29 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 15:45

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA CENTAR ZA FIZIKALNU MEDICINU, REHABILITACIJU I BANJSKO LIJEČENJE ''ILIDŽA'' GRADAČAC22 26.867,64 KMPDV osnova nije poznata19,13 %

Nazivnik: 115 dodjela

0,9 %

Nazivnik: 2435 dodjela

2016 – 2026Poznata vrijednost: 22 / 22 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA "HASAN KIKIĆ" GRADAČAC13 18.147,27 KMPDV osnova nije poznata11,3 %

Nazivnik: 115 dodjela

2,34 %

Nazivnik: 556 dodjela

2016 – 2025Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA "MUSA ĆAZIM ĆATIĆ" ZELINJA DONJA13 6.666,51 KMPDV osnova nije poznata11,3 %

Nazivnik: 115 dodjela

3,67 %

Nazivnik: 354 dodjela

2018 – 2025Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU OŠ "DR.SAFVET-BEG BAŠAGIĆ" GRADAČAC12 15.473,38 KMPDV osnova nije poznata10,43 %

Nazivnik: 115 dodjela

4,41 %

Nazivnik: 272 dodjela

2015 – 2025Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU GIMNAZIJA "MUSTAFA NOVALIĆ" GRADAČAC11 6.554,71 KMPDV osnova nije poznata9,57 %

Nazivnik: 115 dodjela

5,82 %

Nazivnik: 189 dodjela

2023 – 2025Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JUOŠ EDHEM MULABDIĆ DONJA MEĐIĐA GRADAČAC11 3.092,72 KMPDV osnova nije poznata9,57 %

Nazivnik: 115 dodjela

3,2 %

Nazivnik: 344 dodjela

2018 – 2026Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU OŠ "HASAN KIKIĆ" GRADAČAC8 6.133,30 KMPDV osnova nije poznata6,96 %

Nazivnik: 115 dodjela

4,49 %

Nazivnik: 178 dodjela

2025 – 2026Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD GRADAČAC7 16.830,97 KMPDV osnova nije poznata6,09 %

Nazivnik: 115 dodjela

0,51 %

Nazivnik: 1373 dodjela

2023 – 2026Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU OŠ "HAMDIJA KREŠEVLJAKOVIĆ" KAMBERI GRADAČAC5 4.784,83 KMPDV osnova nije poznata4,35 %

Nazivnik: 115 dodjela

1,97 %

Nazivnik: 254 dodjela

2023 – 2026Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP "KOMUNALAC"D.D. GRADAČAC4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

35.250 KMPDV osnova nije poznata3,48 %

Nazivnik: 115 dodjela

0,98 %

Nazivnik: 410 dodjela

2016 – 2020Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINSKI SUD GRADAČAC2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.952,29 KMPDV osnova nije poznata1,74 %

Nazivnik: 115 dodjela

1,16 %

Nazivnik: 173 dodjela

2025 – 2025Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA DJEČIJE OBDANIŠTE "KOLIBRI" GRADAČAC2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.123,44 KMPDV osnova nije poznata1,74 %

Nazivnik: 115 dodjela

1,45 %

Nazivnik: 138 dodjela

2025 – 2026Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU CENTAR ZA SOCIJALNI RAD GRADAČAC2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.351 KMPDV osnova nije poznata1,74 %

Nazivnik: 115 dodjela

2,3 %

Nazivnik: 87 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA OPĆA BOLNICA "DR.MUSTAFA BEGANOVIĆ"GRAČANICA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.400 KMPDV osnova nije poznata0,87 %

Nazivnik: 115 dodjela

0,05 %

Nazivnik: 1949 dodjela

2021 – 2021Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU CENTAR ZA KULTURU "AHMED MURADBEGOVIĆ" GRADAČAC1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

200 KMPDV osnova nije poznata0,87 %

Nazivnik: 115 dodjela

0,1 %

Nazivnik: 973 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
"ALIJA ISAKOVIĆ" JAVNA USTANOVA JAVNA BIBLIOTEKA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

200 KMPDV osnova nije poznata0,87 %

Nazivnik: 115 dodjela

2,44 %

Nazivnik: 41 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine201520162017201820192020202120222023202420252026
JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA CENTAR ZA FIZIKALNU MEDICINU, REHABILITACIJU I BANJSKO LIJEČENJE ''ILIDŽA'' GRADAČAC0100000111216
JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA "HASAN KIKIĆ" GRADAČAC011101112140
JAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA "MUSA ĆAZIM ĆATIĆ" ZELINJA DONJA000100010560
JU OŠ "DR.SAFVET-BEG BAŠAGIĆ" GRADAČAC211101112110
JU GIMNAZIJA "MUSTAFA NOVALIĆ" GRADAČAC000000002540
JUOŠ EDHEM MULABDIĆ DONJA MEĐIĐA GRADAČAC000100000451
JU OŠ "HASAN KIKIĆ" GRADAČAC000000000044
GRAD GRADAČAC000000002221
JU OŠ "HAMDIJA KREŠEVLJAKOVIĆ" KAMBERI GRADAČAC000000001112
JP "KOMUNALAC"D.D. GRADAČAC010111000000

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 15:45

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Zdravstvene i socijalne usluge44
Ostale usluge43
Usluge odlaganja otpada, kanalizacione usluge i druge sanitarne usluge28
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Zdravstvene i socijalne usluge44 78.820,54 KMPDV osnova nije poznata38,26 %

Nazivnik: 115 dodjela

Poznata vrijednost: 44 / 44 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale usluge43 63.800,71 KMPDV osnova nije poznata37,39 %

Nazivnik: 115 dodjela

Poznata vrijednost: 43 / 43 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge odlaganja otpada, kanalizacione usluge i druge sanitarne usluge28 6.406,81 KMPDV osnova nije poznata24,35 %

Nazivnik: 115 dodjela

Poznata vrijednost: 28 / 28 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 15:45

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Usluge u području zdravstva i socijalne brige60
Usluge u području otpadnih voda, otpada, čišćenja i okoliša46
Ostale javne, društvene i lične usluge5
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge4
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Usluge u području zdravstva i socijalne brige60 95.378,62 KMPDV osnova nije poznata52,17 %

Nazivnik: 115 dodjela

Poznata vrijednost: 60 / 60 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge u području otpadnih voda, otpada, čišćenja i okoliša46 13.616,33 KMPDV osnova nije poznata40 %

Nazivnik: 115 dodjela

Poznata vrijednost: 46 / 46 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale javne, društvene i lične usluge5 4.783,11 KMPDV osnova nije poznata4,35 %

Nazivnik: 115 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

35.250 KMPDV osnova nije poznata3,48 %

Nazivnik: 115 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 15:45

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum110
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda5
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum110 101.767,50 KMPDV osnova nije poznata95,65 %

Nazivnik: 115 dodjela

Poznata vrijednost: 110 / 110 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda5 47.260,56 KMPDV osnova nije poznata4,35 %

Nazivnik: 115 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 15:45

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Tuzlanski kanton115 149.028,06 KMPDV osnova nije poznata100 %

Nazivnik: 115 dodjela

Poznata vrijednost: 115 / 115 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine115 149.028,06 KMPDV osnova nije poznata100 %

Nazivnik: 115 dodjela

Poznata vrijednost: 115 / 115 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Gradačac39 82.823,05 KMPDV osnova nije poznata33,91 %

Nazivnik: 115 dodjela

Poznata vrijednost: 39 / 39 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRADAČAC31 65.792,08 KMPDV osnova nije poznata26,96 %

Nazivnik: 115 dodjela

Poznata vrijednost: 31 / 31 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Gračanica1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.400 KMPDV osnova nije poznata0,87 %

Nazivnik: 115 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAČANICA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.400 KMPDV osnova nije poznata0,87 %

Nazivnik: 115 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 15:45

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 15:45

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 0

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 100 % · Nazivnik: 115 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 115 (0 %)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 115 (0 %)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 15:45 Otvori povezane zapise

Povezana izuzeća

Prikazano 2 / 2 povezanih izuzeća. Ugovorene vrijednosti iz izvora odnose se na cijelo izuzeće i nisu uključene u zbrojeve dodijeljene vrijednosti dobavljača.

Povezana izuzeća
Povezana izuzećaNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliUgovorena vrijednostIzvorni zapis
usluge inžinjera medicinske radiologijeJZU DOM ZDRAVLJA KLADANJ24.01.2021.1.320 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

usluge zdravstvene zaštite inžinjera medicinske radiologijeJZU DOM ZDRAVLJA KLADANJ20.01.2019.1.320 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 115

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Santarni pregled zaposlenikaJUOŠ EDHEM MULABDIĆ DONJA MEĐIĐA GRADAČAC07.10.2026.666,67 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Dezinfekcija, dezinsekcija u deratizacija, uništavanje i suzbijanje štetočinaJU CENTAR ZA KULTURU "AHMED MURADBEGOVIĆ" GRADAČAC01.10.2026.200 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluga sanitarnog pregleda radnikaJU OŠ "HAMDIJA KREŠEVLJAKOVIĆ" KAMBERI GRADAČAC28.09.2026.666,67 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge kardiologa/internisteJAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA CENTAR ZA FIZIKALNU MEDICINU, REHABILITACIJU I BANJSKO LIJEČENJE ''ILIDŽA'' GRADAČAC28.09.2026.50 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluga zdravstvenog - sanitarnog pregleda zaposlenikaJU OŠ "HASAN KIKIĆ" GRADAČAC23.09.2026.918,80 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluga dezinfekcije, dezinsekcije i deratizacijeJU OŠ "HASAN KIKIĆ" GRADAČAC15.09.2026.205,13 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Sistematski pregledi zaposlenikaJAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA CENTAR ZA FIZIKALNU MEDICINU, REHABILITACIJU I BANJSKO LIJEČENJE ''ILIDŽA'' GRADAČAC13.07.2026.622,26 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Sistematski pregledi zaposlenikaJAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA CENTAR ZA FIZIKALNU MEDICINU, REHABILITACIJU I BANJSKO LIJEČENJE ''ILIDŽA'' GRADAČAC12.07.2026.1.346,24 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

dezinsekcija, dezinfekcija i deratizacija"ALIJA ISAKOVIĆ" JAVNA USTANOVA JAVNA BIBLIOTEKA07.07.2026.200 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Sistematski pregledi radnikaJAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA CENTAR ZA FIZIKALNU MEDICINU, REHABILITACIJU I BANJSKO LIJEČENJE ''ILIDŽA'' GRADAČAC28.06.2026.1.104,22 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Sistematski pregledi radnikaJAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA CENTAR ZA FIZIKALNU MEDICINU, REHABILITACIJU I BANJSKO LIJEČENJE ''ILIDŽA'' GRADAČAC25.06.2026.438,81 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Sistematski pregledi zaposlenikaJAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA CENTAR ZA FIZIKALNU MEDICINU, REHABILITACIJU I BANJSKO LIJEČENJE ''ILIDŽA'' GRADAČAC18.06.2026.1.188,75 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Sistematski pregledi zaposlenikaJAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA CENTAR ZA FIZIKALNU MEDICINU, REHABILITACIJU I BANJSKO LIJEČENJE ''ILIDŽA'' GRADAČAC16.06.2026.636,64 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluga dezinfekcije, dezinsekcije i deratizacijeJU OŠ "HASAN KIKIĆ" GRADAČAC14.06.2026.34,19 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge deratizacije, dezinfekcije i dezinsekcijeGRAD GRADAČAC11.06.2026.1.818,32 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Sistematski pregledi zaposlenikaJAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA CENTAR ZA FIZIKALNU MEDICINU, REHABILITACIJU I BANJSKO LIJEČENJE ''ILIDŽA'' GRADAČAC07.06.2026.98,91 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Sistematski pregledi zaposlenikaJAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA CENTAR ZA FIZIKALNU MEDICINU, REHABILITACIJU I BANJSKO LIJEČENJE ''ILIDŽA'' GRADAČAC04.06.2026.508,96 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Sistematski pegledi zaposlenikaJAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA CENTAR ZA FIZIKALNU MEDICINU, REHABILITACIJU I BANJSKO LIJEČENJE ''ILIDŽA'' GRADAČAC03.06.2026.976,54 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Sistematski pregledi zaposlenikaJAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA CENTAR ZA FIZIKALNU MEDICINU, REHABILITACIJU I BANJSKO LIJEČENJE ''ILIDŽA'' GRADAČAC02.06.2026.63,20 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Sistematski pregledi zaposlenikaJAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA CENTAR ZA FIZIKALNU MEDICINU, REHABILITACIJU I BANJSKO LIJEČENJE ''ILIDŽA'' GRADAČAC02.06.2026.1.061,07 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 26.10.2026. 15:45