Preskoči na sadržaj

Dobavljač

JAVNO PREDUZEĆE "VODOVOD I KANALIZACIJA" D.O.O. BANOVIĆI

JAVNO PREDUZEĆE "VODOVOD I KANALIZACIJA" D.O.O. BANOVIĆI: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Sjedište
BANOVIĆI
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4209997990006
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
Malo preduzeće
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
25.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 1 puta u izvoru

  • Registrirani dobavljač · 47596Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele63
Postupci63
Naručioci6

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

368.858,93 KMPDV osnova nije poznata
188.594,58 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 63 / 63 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0,1

Poznato: 63 / 63 (100 %)

Udio s jednom ponudom9,52 %

Nazivnik: 63 dodjela

Dodjele u konzorciju0 %

0 / 63 · Samostalno: 63

Prva dodjela: 20.08.2015. · Posljednja dodjela: 20.04.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 08:47

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

JAVNO PREDUZEĆE "VODOVOD I KANALIZACIJA" D.O.O. BANOVIĆI

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.RUDNICI MRKOG UGLJA " BANOVIĆI " DD BANOVIĆI: 41 dodjelaJZU DOM ZDRAVLJA BANOVIĆI: 9 dodjelaOPĆINA BANOVIĆI: 5 dodjelaOPĆINSKI SUD BANOVIĆI: 4 dodjelaJU OSNOVNA ŠKOLA "BANOVIĆI" BANOVIĆI: 3 dodjelaJP "KOMUNALNO " D.O.O. BANOVIĆI: 1 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20156
201614
201712
20187
20193
20204
20212
20222
20234
20244
20253
2026 · Nepotpuna tekuća godina2
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20156 214.266,57 KMPDV osnova nije poznata9,52 %

Nazivnik: 63 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201614 226.680,16 KMPDV osnova nije poznata22,22 %

Nazivnik: 63 dodjela

Poznata vrijednost: 14 / 14 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201712 326.667,73 KMPDV osnova nije poznata19,05 %

Nazivnik: 63 dodjela

Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20187 219.138,56 KMPDV osnova nije poznata11,11 %

Nazivnik: 63 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20193

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

19.159,98 KMPDV osnova nije poznata4,76 %

Nazivnik: 63 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20204

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

247.134,73 KMPDV osnova nije poznata6,35 %

Nazivnik: 63 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20212

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

235.234,50 KMPDV osnova nije poznata3,17 %

Nazivnik: 63 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20222

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

26.614,20 KMPDV osnova nije poznata3,17 %

Nazivnik: 63 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20234

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

448.646,50 KMPDV osnova nije poznata6,35 %

Nazivnik: 63 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20244

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

442.478 KMPDV osnova nije poznata6,35 %

Nazivnik: 63 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20253

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

341.569 KMPDV osnova nije poznata4,76 %

Nazivnik: 63 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

251.269 KMPDV osnova nije poznata3,17 %

Nazivnik: 63 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 08:47

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
RUDNICI MRKOG UGLJA " BANOVIĆI " DD BANOVIĆI41 332.585,88 KMPDV osnova nije poznata65,08 %

Nazivnik: 63 dodjela

0,57 %

Nazivnik: 7163 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 41 / 41 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JZU DOM ZDRAVLJA BANOVIĆI9 2.070,75 KMPDV osnova nije poznata14,29 %

Nazivnik: 63 dodjela

0,25 %

Nazivnik: 3576 dodjela

2015 – 2022Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA BANOVIĆI5 24.769,80 KMPDV osnova nije poznata7,94 %

Nazivnik: 63 dodjela

0,35 %

Nazivnik: 1442 dodjela

2017 – 2024Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINSKI SUD BANOVIĆI4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.682,50 KMPDV osnova nije poznata6,35 %

Nazivnik: 63 dodjela

2,14 %

Nazivnik: 187 dodjela

2023 – 2026Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU OSNOVNA ŠKOLA "BANOVIĆI" BANOVIĆI3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

750 KMPDV osnova nije poznata4,76 %

Nazivnik: 63 dodjela

3,13 %

Nazivnik: 96 dodjela

2023 – 2025Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP "KOMUNALNO " D.O.O. BANOVIĆI1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.000 KMPDV osnova nije poznata1,59 %

Nazivnik: 63 dodjela

0,26 %

Nazivnik: 378 dodjela

2023 – 2023Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine201520162017201820192020202120222023202420252026
RUDNICI MRKOG UGLJA " BANOVIĆI " DD BANOVIĆI5109633101111
JZU DOM ZDRAVLJA BANOVIĆI142000110000
OPĆINA BANOVIĆI001101010100
OPĆINSKI SUD BANOVIĆI000000001111
JU OSNOVNA ŠKOLA "BANOVIĆI" BANOVIĆI000000001110
JP "KOMUNALNO " D.O.O. BANOVIĆI000000001000

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 08:47

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Usluge održavanja i popravki35
Ostale usluge11
Usluge odlaganja otpada, kanalizacione usluge i druge sanitarne usluge8
Građevinske instalacije4
Kupovina3
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza1
Izgradnja cijele građevine ili njenih dijelova, građevinarstvo1
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Usluge održavanja i popravki35 313.286,55 KMPDV osnova nije poznata55,56 %

Nazivnik: 63 dodjela

Poznata vrijednost: 35 / 35 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale usluge11 10.174,83 KMPDV osnova nije poznata17,46 %

Nazivnik: 63 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge odlaganja otpada, kanalizacione usluge i druge sanitarne usluge8 15.297,91 KMPDV osnova nije poznata12,7 %

Nazivnik: 63 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinske instalacije4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

14.677,64 KMPDV osnova nije poznata6,35 %

Nazivnik: 63 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kupovina3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

8.087,50 KMPDV osnova nije poznata4,76 %

Nazivnik: 63 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.530 KMPDV osnova nije poznata1,59 %

Nazivnik: 63 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Izgradnja cijele građevine ili njenih dijelova, građevinarstvo1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.804,50 KMPDV osnova nije poznata1,59 %

Nazivnik: 63 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 08:47

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Građevinski radovi28
Usluge popravaka i održavanja21
Komunalne usluge5
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje2
Dobavljena i prečišćena voda2
Usluge povezane s naftnom i gasnom industrijom2
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)1
Usluge hotela, restorana i trgovine na malo1
Usluge u području otpadnih voda, otpada, čišćenja i okoliša1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Građevinski radovi28 224.687,61 KMPDV osnova nije poznata44,44 %

Nazivnik: 63 dodjela

Poznata vrijednost: 28 / 28 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge popravaka i održavanja21 112.340,52 KMPDV osnova nije poznata33,33 %

Nazivnik: 63 dodjela

Poznata vrijednost: 21 / 21 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Komunalne usluge5 7.741,56 KMPDV osnova nije poznata7,94 %

Nazivnik: 63 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

7.426 KMPDV osnova nije poznata3,17 %

Nazivnik: 63 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Dobavljena i prečišćena voda2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.538 KMPDV osnova nije poznata3,17 %

Nazivnik: 63 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge povezane s naftnom i gasnom industrijom2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.795,49 KMPDV osnova nije poznata3,17 %

Nazivnik: 63 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.549,50 KMPDV osnova nije poznata1,59 %

Nazivnik: 63 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge hotela, restorana i trgovine na malo1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

780,25 KMPDV osnova nije poznata1,59 %

Nazivnik: 63 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge u području otpadnih voda, otpada, čišćenja i okoliša1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.000 KMPDV osnova nije poznata1,59 %

Nazivnik: 63 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 08:47

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum57
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda4
otvoreni postupak2
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum57 125.922,93 KMPDV osnova nije poznata90,48 %

Nazivnik: 63 dodjela

Poznata vrijednost: 57 / 57 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

149.936 KMPDV osnova nije poznata6,35 %

Nazivnik: 63 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
otvoreni postupak2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

93.000 KMPDV osnova nije poznata3,17 %

Nazivnik: 63 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 08:47

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine63 368.858,93 KMPDV osnova nije poznata100 %

Nazivnik: 63 dodjela

Poznata vrijednost: 63 / 63 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Tuzlanski kanton22 36.273,05 KMPDV osnova nije poznata34,92 %

Nazivnik: 63 dodjela

Poznata vrijednost: 22 / 22 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
BANOVIĆI15 31.840,55 KMPDV osnova nije poznata23,81 %

Nazivnik: 63 dodjela

Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 08:47

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 08:47

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 4

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 1

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 96,83 % · Nazivnik: 63 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 63 (0 %)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 63 (0 %)

Okvirni sporazumi
PočetakZavršetak
20.04.2026.20.04.2027.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 08:47 Otvori povezane zapise

Povezana izuzeća

Prikazano 20 / 111 povezanih izuzeća. Ugovorene vrijednosti iz izvora odnose se na cijelo izuzeće i nisu uključene u zbrojeve dodijeljene vrijednosti dobavljača.

Povezana izuzeća
Povezana izuzećaNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliUgovorena vrijednostIzvorni zapis
Izdaci za vodu i kanalizaciju za 2025.godinuOPĆINA BANOVIĆI30.12.2025.8.012,30 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Izdaci za vodu i kanalizaciju 12/24OPĆINA BANOVIĆI30.12.2024.447,30 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Izdaci za vodu i kanalizacijuOPĆINA BANOVIĆI07.12.2024.8.768,58 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Izdaci za vodu i kanalizaciju za 09/23, 10/23 i 11/23OPĆINA BANOVIĆI28.12.2023.1.582,29 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Izdaci za vodu i kanalizaciju 08/23OPĆINA BANOVIĆI12.09.2023.783,33 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Izdaci za vodu i kanalizaciju 07/22OPĆINA BANOVIĆI30.07.2023.913,71 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Izdaci za vodu i kanalizaciju 06/22OPĆINA BANOVIĆI18.07.2023.412,86 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Izdaci za vodu i kanalizaciju 05/23OPĆINA BANOVIĆI03.06.2023.633,40 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Izdaci za vodu i kanalizaciju 04/23OPĆINA BANOVIĆI29.04.2023.654,78 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Izdaci za vodu i kanalizacijuOPĆINA BANOVIĆI30.03.2023.492,87 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Izdaci za vodu i kanalizacijuOPĆINA BANOVIĆI12.03.2023.930,93 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Izdaci za vodu i kanalizacijuJU SLUŽBA ZA ZAPOŠLJAVANJE TUZLANSKOG KANTONA27.02.2023.29,25 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Izdaci za vodu i kanalizaciju - decembar 2022. godineZAVOD ZDRAVSTVENOG OSIGURANJA TUZLANSKOG KANTONA30.12.2022.363,71 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Izdaci za vodu i kanalizacijuJU SLUŽBA ZA ZAPOŠLJAVANJE TUZLANSKOG KANTONA29.11.2022.19,20 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Izdaci za vodu i kanalizaciju - novembar 2022ZAVOD ZDRAVSTVENOG OSIGURANJA TUZLANSKOG KANTONA29.11.2022.322,43 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Izdaci za vodu i kanalizaciju - oktobar 2022ZAVOD ZDRAVSTVENOG OSIGURANJA TUZLANSKOG KANTONA04.11.2022.304,88 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

snabdijevanje pitkom vodomJZU DOM ZDRAVLJA BANOVIĆI03.11.2022.214 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Izdaci za vodu i kanalizacijuJU SLUŽBA ZA ZAPOŠLJAVANJE TUZLANSKOG KANTONA30.10.2022.42,90 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Izdaci za vodu i kanalizacijuOPĆINA BANOVIĆI10.10.2022.472,28 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Izdaci za vodu i kanalizacijuOPĆINA BANOVIĆI10.10.2022.500,06 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 4

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
ODRŽAVANJE VODOVODNIH I KANALIZACIONIH INSTALACIJA U RMU "BANOVIĆI"RUDNICI MRKOG UGLJA " BANOVIĆI " DD BANOVIĆI23.04.2025.40.000 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

ODRŽAVANJE VODOVODNIH I KANALIZACIONIH INSTALACIUA U RMU BANOVIĆI DD BANOVIĆIRUDNICI MRKOG UGLJA " BANOVIĆI " DD BANOVIĆI09.07.2024.40.000 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

OPRAVKA VODOVODNIH I KANALIZACIONIH INSTALACIJA U RMU BANOVIĆI DD BANOVIĆIRUDNICI MRKOG UGLJA " BANOVIĆI " DD BANOVIĆI16.05.2021.34.963,90 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

OPRAVKA VODOVODNIH I KANALIZACIONIH INSTALACIJARUDNICI MRKOG UGLJA " BANOVIĆI " DD BANOVIĆI08.07.2020.34.972,10 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 26.10.2026. 08:47