Preskoči na sadržaj

Dobavljač

PJ PRIVREDNIK ISTOČNO SARAJEVO

PJ PRIVREDNIK ISTOČNO SARAJEVO: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Sjedište
ISTOČNA ILIDŽA
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4400510310007
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
nije u izvoru
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
27.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 1 puta u izvoru

  • Registrirani dobavljač · 47522Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele323
Postupci323
Naručioci29

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

108.367,94 KMPDV osnova nije poznata
55.407,65 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 323 / 323 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0

Poznato: 323 / 323 (100 %)

Udio s jednom ponudom0 %

Nazivnik: 323 dodjela

Dodjele u konzorciju0 %

0 / 323 · Samostalno: 323

Prva dodjela: 28.02.2015. · Posljednja dodjela: 04.10.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 28.10.2026. 04:23

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

PJ PRIVREDNIK ISTOČNO SARAJEVO

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.MJEŠOVITI HOLDING "ERS" - MP A.D. TREBINJE - ZD IRCE A.D. ISTOČNO SARAJEVO: 87 dodjelaOKRUŽNI SUD BANJA LUKA: 42 dodjelaПРАВОБРАНИЛАШТВО РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ: 37 dodjelaINSTITUT ZA STANDARDIZACIJU BOSNE I HERCEGOVINE: 33 dodjelaKAZNENO POPRAVNI ZAVOD DOBOJ: 14 dodjelaCENTAR ZA PRUŽANJE BESPLATNE PRAVNE POMOĆI: 12 dodjelaPRAVOBRANILAŠTVO BOSNE I HERCEGOVINE: 11 dodjelaMINISTARSTVO PORODICE, OMLADINE I SPORTA: 11 dodjelaMINISTARSTVO ODBRANE BIH: 10 dodjelaAGENCIJA ZA POLICIJSKU PODRŠKU: 9 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
201538
201610
201724
201836
201927
202016
202121
202227
202320
202446
202531
2026 · Nepotpuna tekuća godina27
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
201538 78.819,75 KMPDV osnova nije poznata11,76 %

Nazivnik: 323 dodjela

Poznata vrijednost: 38 / 38 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201610 49.092,47 KMPDV osnova nije poznata3,1 %

Nazivnik: 323 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201724 912.507,85 KMPDV osnova nije poznata7,43 %

Nazivnik: 323 dodjela

Poznata vrijednost: 24 / 24 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201836 911.702,52 KMPDV osnova nije poznata11,15 %

Nazivnik: 323 dodjela

Poznata vrijednost: 36 / 36 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201927 85.762,87 KMPDV osnova nije poznata8,36 %

Nazivnik: 323 dodjela

Poznata vrijednost: 27 / 27 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202016 51.147,65 KMPDV osnova nije poznata4,95 %

Nazivnik: 323 dodjela

Poznata vrijednost: 16 / 16 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202121 88.151,67 KMPDV osnova nije poznata6,5 %

Nazivnik: 323 dodjela

Poznata vrijednost: 21 / 21 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202227 1016.700,93 KMPDV osnova nije poznata8,36 %

Nazivnik: 323 dodjela

Poznata vrijednost: 27 / 27 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202320 78.821,72 KMPDV osnova nije poznata6,19 %

Nazivnik: 323 dodjela

Poznata vrijednost: 20 / 20 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202446 611.561,44 KMPDV osnova nije poznata14,24 %

Nazivnik: 323 dodjela

Poznata vrijednost: 46 / 46 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202531 67.234,88 KMPDV osnova nije poznata9,6 %

Nazivnik: 323 dodjela

Poznata vrijednost: 31 / 31 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina27 86.864,19 KMPDV osnova nije poznata8,36 %

Nazivnik: 323 dodjela

Poznata vrijednost: 27 / 27 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 28.10.2026. 04:23

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
MJEŠOVITI HOLDING "ERS" - MP A.D. TREBINJE - ZD IRCE A.D. ISTOČNO SARAJEVO87 10.907,91 KMPDV osnova nije poznata26,93 %

Nazivnik: 323 dodjela

2,47 %

Nazivnik: 3522 dodjela

2017 – 2026Poznata vrijednost: 87 / 87 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OKRUŽNI SUD BANJA LUKA42 3.695,80 KMPDV osnova nije poznata13 %

Nazivnik: 323 dodjela

1,5 %

Nazivnik: 2795 dodjela

2015 – 2018Poznata vrijednost: 42 / 42 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ПРАВОБРАНИЛАШТВО РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ37 3.242,31 KMPDV osnova nije poznata11,46 %

Nazivnik: 323 dodjela

3,48 %

Nazivnik: 1064 dodjela

2021 – 2026Poznata vrijednost: 37 / 37 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
INSTITUT ZA STANDARDIZACIJU BOSNE I HERCEGOVINE33 7.750,40 KMPDV osnova nije poznata10,22 %

Nazivnik: 323 dodjela

6,24 %

Nazivnik: 529 dodjela

2023 – 2026Poznata vrijednost: 33 / 33 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KAZNENO POPRAVNI ZAVOD DOBOJ14 630,05 KMPDV osnova nije poznata4,33 %

Nazivnik: 323 dodjela

0,31 %

Nazivnik: 4564 dodjela

2015 – 2020Poznata vrijednost: 14 / 14 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
CENTAR ZA PRUŽANJE BESPLATNE PRAVNE POMOĆI12 979,04 KMPDV osnova nije poznata3,72 %

Nazivnik: 323 dodjela

1,64 %

Nazivnik: 731 dodjela

2017 – 2020Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
PRAVOBRANILAŠTVO BOSNE I HERCEGOVINE11 355,14 KMPDV osnova nije poznata3,41 %

Nazivnik: 323 dodjela

0,78 %

Nazivnik: 1414 dodjela

2017 – 2021Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MINISTARSTVO PORODICE, OMLADINE I SPORTA11 758,59 KMPDV osnova nije poznata3,41 %

Nazivnik: 323 dodjela

1,4 %

Nazivnik: 786 dodjela

2020 – 2022Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MINISTARSTVO ODBRANE BIH10 38.067,33 KMPDV osnova nije poznata3,1 %

Nazivnik: 323 dodjela

0,19 %

Nazivnik: 5388 dodjela

2016 – 2024Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
AGENCIJA ZA POLICIJSKU PODRŠKU9 316,07 KMPDV osnova nije poznata2,79 %

Nazivnik: 323 dodjela

0,28 %

Nazivnik: 3198 dodjela

2024 – 2024Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
РЕПУБЛИЧКИ ЦЕНТАР ЗА ИСТРАЖИВАЊЕ РАТА, РАТНИХ ЗЛОЧИНА И ТРАЖЕЊЕ НЕСТАЛИХ ЛИЦА7 10.228,23 KMPDV osnova nije poznata2,17 %

Nazivnik: 323 dodjela

2,05 %

Nazivnik: 341 dodjela

2017 – 2023Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
АГЕНЦИЈА ЗА ФОРЕНЗИЧКА ИСПИТИВАЊА И ВЈЕШТАЧЕЊА7 498,22 KMPDV osnova nije poznata2,17 %

Nazivnik: 323 dodjela

0,46 %

Nazivnik: 1537 dodjela

2022 – 2026Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JZU ZAVOD ZA MEDICINU RADA I SPORTA REPUBLIKE SRPSKE5 2.793,27 KMPDV osnova nije poznata1,55 %

Nazivnik: 323 dodjela

0,13 %

Nazivnik: 3854 dodjela

2015 – 2015Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU ŠKOLA ZA OSNOVNO MUZIČKO OBRAZOVANJE5 3.168,50 KMPDV osnova nije poznata1,55 %

Nazivnik: 323 dodjela

2,94 %

Nazivnik: 170 dodjela

2025 – 2026Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPŠTINA ISTOČNA ILIDZA4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

10.375,01 KMPDV osnova nije poznata1,24 %

Nazivnik: 323 dodjela

0,58 %

Nazivnik: 689 dodjela

2015 – 2019Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KAZNENO-POPRAVNI ZAVOD BIJELJINA4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

263,55 KMPDV osnova nije poznata1,24 %

Nazivnik: 323 dodjela

0,27 %

Nazivnik: 1455 dodjela

2015 – 2019Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
DRŽAVNA AGENCIJA ZA ISTRAGE I ZAŠTITU4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

680,51 KMPDV osnova nije poznata1,24 %

Nazivnik: 323 dodjela

0,06 %

Nazivnik: 6426 dodjela

2015 – 2015Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KAZNENO-POPRAVNI ZAVOD BIJELJINA - PRIVREDNA JEDINICA "3.MAJ" BIJELJINA4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

390,49 KMPDV osnova nije poznata1,24 %

Nazivnik: 323 dodjela

0,15 %

Nazivnik: 2654 dodjela

2015 – 2021Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ARHIV BOSNE I HERCEGOVINE3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

453,50 KMPDV osnova nije poznata0,93 %

Nazivnik: 323 dodjela

0,58 %

Nazivnik: 519 dodjela

2023 – 2025Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ЈАВНА УСТАНОВА НАРОДНО ПОЗОРИШТЕ ИСТОЧНО САРАЈЕВО3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

200,19 KMPDV osnova nije poznata0,93 %

Nazivnik: 323 dodjela

0,61 %

Nazivnik: 491 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine201520162017201820192020202120222023202420252026
MJEŠOVITI HOLDING "ERS" - MP A.D. TREBINJE - ZD IRCE A.D. ISTOČNO SARAJEVO003189587418123
OKRUŽNI SUD BANJA LUKA2578200000000
ПРАВОБРАНИЛАШТВО РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ0000004105468
INSTITUT ZA STANDARDIZACIJU BOSNE I HERCEGOVINE0000000061386
KAZNENO POPRAVNI ZAVOD DOBOJ101561000000
CENTAR ZA PRUŽANJE BESPLATNE PRAVNE POMOĆI001551000000
PRAVOBRANILAŠTVO BOSNE I HERCEGOVINE005212100000
MINISTARSTVO PORODICE, OMLADINE I SPORTA000007220000
MINISTARSTVO ODBRANE BIH012100221100
AGENCIJA ZA POLICIJSKU PODRŠKU000000000900

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 28.10.2026. 04:23

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Hotelske i ugostiteljske usluge221
Ostale usluge85
Kupovina17
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Hotelske i ugostiteljske usluge221 73.168,30 KMPDV osnova nije poznata68,42 %

Nazivnik: 323 dodjela

Poznata vrijednost: 221 / 221 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale usluge85 26.545,23 KMPDV osnova nije poznata26,32 %

Nazivnik: 323 dodjela

Poznata vrijednost: 85 / 85 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kupovina17 8.654,41 KMPDV osnova nije poznata5,26 %

Nazivnik: 323 dodjela

Poznata vrijednost: 17 / 17 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 28.10.2026. 04:23

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Usluge hotela, restorana i trgovine na malo303
Hrana, piće, duhan i srodni proizvodi11
Ostale javne, društvene i lične usluge7
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost2
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Usluge hotela, restorana i trgovine na malo303 76.259,44 KMPDV osnova nije poznata93,81 %

Nazivnik: 323 dodjela

Poznata vrijednost: 303 / 303 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Hrana, piće, duhan i srodni proizvodi11 19.529,25 KMPDV osnova nije poznata3,41 %

Nazivnik: 323 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale javne, društvene i lične usluge7 10.228,23 KMPDV osnova nije poznata2,17 %

Nazivnik: 323 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.351,02 KMPDV osnova nije poznata0,62 %

Nazivnik: 323 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 28.10.2026. 04:23

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum323
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum323 108.367,94 KMPDV osnova nije poznata100 %

Nazivnik: 323 dodjela

Poznata vrijednost: 323 / 323 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 28.10.2026. 04:23

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Republika Srpska246 60.246,77 KMPDV osnova nije poznata76,16 %

Nazivnik: 323 dodjela

Poznata vrijednost: 246 / 246 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Grad Istočno Sarajevo7 18.745,48 KMPDV osnova nije poznata2,17 %

Nazivnik: 323 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ISTOČNA ILIDŽA4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

10.375,01 KMPDV osnova nije poznata1,24 %

Nazivnik: 323 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prijedor2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

72,67 KMPDV osnova nije poznata0,62 %

Nazivnik: 323 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
BROD2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

916,58 KMPDV osnova nije poznata0,62 %

Nazivnik: 323 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ISTOČNO NOVO SARAJEVO2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.951,67 KMPDV osnova nije poznata0,62 %

Nazivnik: 323 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 28.10.2026. 04:23

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 28.10.2026. 04:23

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 0

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 100 % · Nazivnik: 323 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 323 (0 %)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 323 (0 %)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 28.10.2026. 04:23 Otvori povezane zapise

Povezana izuzeća

Prikazano 1 / 1 povezanih izuzeća. Ugovorene vrijednosti iz izvora odnose se na cijelo izuzeće i nisu uključene u zbrojeve dodijeljene vrijednosti dobavljača.

Povezana izuzeća
Povezana izuzećaNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliUgovorena vrijednostIzvorni zapis
Nabavka obroka za ishranu pritvorenih licaMINISTARSTVO PRAVDE BOSNE I HERCEGOVINE01.03.2016.97.435,90 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 323

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Nabavka usluge reprezentacijeINSTITUT ZA STANDARDIZACIJU BOSNE I HERCEGOVINE04.10.2026.77,18 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Услуге исхране и освјежења за потребе учесника показне вјежбе ВТЕCRVENI KRST REPUBLIKE SRPSKE04.10.2026.1.500 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

restoranske uslugeMJEŠOVITI HOLDING "ERS" - MP A.D. TREBINJE - ZD IRCE A.D. ISTOČNO SARAJEVO23.09.2026.96,50 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluge reprezentacijeINSTITUT ZA STANDARDIZACIJU BOSNE I HERCEGOVINE20.09.2026.125,47 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка услуге хотелског смјештајаПРАВОБРАНИЛАШТВО РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ01.09.2026.158,23 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Ресторанске услукеПРАВОБРАНИЛАШТВО РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ30.08.2026.41,71 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Ресторанске услукеПРАВОБРАНИЛАШТВО РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ30.08.2026.50,85 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка услуге хотелског смјештајаПРАВОБРАНИЛАШТВО РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ05.07.2026.105,49 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка услуге хотелског смјештајаПРАВОБРАНИЛАШТВО РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ02.07.2026.59,49 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Угоститељске услугеJU ŠKOLA ZA OSNOVNO MUZIČKO OBRAZOVANJE02.07.2026.124,36 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluge reprezentacijeINSTITUT ZA STANDARDIZACIJU BOSNE I HERCEGOVINE21.06.2026.41,97 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка услуге хотелског смјештајаПРАВОБРАНИЛАШТВО РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ18.06.2026.158,23 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Угоститељске услугеJU ŠKOLA ZA OSNOVNO MUZIČKO OBRAZOVANJE18.06.2026.12,91 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

restoranske uslugeMJEŠOVITI HOLDING "ERS" - MP A.D. TREBINJE - ZD IRCE A.D. ISTOČNO SARAJEVO14.06.2026.64,70 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка услуге хотелског смјештајаПРАВОБРАНИЛАШТВО РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ04.06.2026.105,49 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluge reprezentacijeINSTITUT ZA STANDARDIZACIJU BOSNE I HERCEGOVINE13.05.2026.513,85 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Услуге смјештајаЈАВНА УСТАНОВА НАРОДНО ПОЗОРИШТЕ ИСТОЧНО САРАЈЕВО28.04.2026.149,68 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Угоститељске услугеЈАВНА УСТАНОВА НАРОДНО ПОЗОРИШТЕ ИСТОЧНО САРАЈЕВО28.04.2026.34,87 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка хране,пића и напитакаЈАВНА УСТАНОВА НАРОДНО ПОЗОРИШТЕ ИСТОЧНО САРАЈЕВО27.04.2026.15,64 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

restoranske uslugeMJEŠOVITI HOLDING "ERS" - MP A.D. TREBINJE - ZD IRCE A.D. ISTOČNO SARAJEVO21.04.2026.191,79 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 28.10.2026. 04:23