Preskoči na sadržaj

Dobavljač

JZU BRC "AQUATERM"

JZU BRC "AQUATERM": dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Sjedište
OLOVO
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4218106810001
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
Srednje preduzeće
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
28.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 1 puta u izvoru

  • Registrirani dobavljač · 47341Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele52
Postupci52
Naručioci9

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

350.211,83 KMPDV osnova nije poznata
179.060,47 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 52 / 52 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0,15

Poznato: 52 / 52 (100 %)

Udio s jednom ponudom1,92 %

Nazivnik: 52 dodjela

Dodjele u konzorciju0 %

0 / 52 · Samostalno: 52

Prva dodjela: 01.07.2015. · Posljednja dodjela: 04.10.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 28.10.2026. 12:34

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

JZU BRC "AQUATERM"

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.RUDNIK MRKOG UGLJA "BREZA" D.O.O. BREZA: 26 dodjelaOPĆINA OLOVO: 8 dodjelaJU DOM ZDRAVLJA SA STACIONAROM OLOVO: 8 dodjelaJP "VODOVOD I KANALIZACIJA" D.O.O. ZENICA: 3 dodjelaJP "ENERGOKOM" D.O.O. KAKANJ: 2 dodjelaMINISTARSTVO ZA BORAČKA PITANJA KANTONA SARAJEVO: 2 dodjelaVISOKO SUDSKO I TUŽILAČKO VIJEĆE BOSNE I HERCEGOVINE: 1 dodjelaJAVNO PREDUZEĆE ZA PROIZVODNJU I DISTRIBUCIJU TOPLOTE "GRIJANJE" D.O.O. ZENICA: 1 dodjelaJAVNA USTANOVA PREDŠKOLSKI ODGOJ I OBRAZOVANJE ZENICA: 1 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20158
20163
20177
201813
20197
20202
20224
20233
20241
2026 · Nepotpuna tekuća godina4
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20158 5124.822 KMPDV osnova nije poznata15,38 %

Nazivnik: 52 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20163

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3164.647 KMPDV osnova nije poznata5,77 %

Nazivnik: 52 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20177 34.864,31 KMPDV osnova nije poznata13,46 %

Nazivnik: 52 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201813 36.411,12 KMPDV osnova nije poznata25 %

Nazivnik: 52 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20197 33.311,06 KMPDV osnova nije poznata13,46 %

Nazivnik: 52 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20202

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2852,48 KMPDV osnova nije poznata3,85 %

Nazivnik: 52 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20224

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

220.610 KMPDV osnova nije poznata7,69 %

Nazivnik: 52 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20233

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

222.489,74 KMPDV osnova nije poznata5,77 %

Nazivnik: 52 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20241

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1512,82 KMPDV osnova nije poznata1,92 %

Nazivnik: 52 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

21.691,30 KMPDV osnova nije poznata7,69 %

Nazivnik: 52 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 28.10.2026. 12:34

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
RUDNIK MRKOG UGLJA "BREZA" D.O.O. BREZA26 47.389 KMPDV osnova nije poznata50 %

Nazivnik: 52 dodjela

0,55 %

Nazivnik: 4715 dodjela

2015 – 2023Poznata vrijednost: 26 / 26 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA OLOVO8 10.106,04 KMPDV osnova nije poznata15,38 %

Nazivnik: 52 dodjela

0,92 %

Nazivnik: 870 dodjela

2022 – 2026Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU DOM ZDRAVLJA SA STACIONAROM OLOVO8 3.556,29 KMPDV osnova nije poznata15,38 %

Nazivnik: 52 dodjela

0,28 %

Nazivnik: 2847 dodjela

2015 – 2024Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP "VODOVOD I KANALIZACIJA" D.O.O. ZENICA3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.066 KMPDV osnova nije poznata5,77 %

Nazivnik: 52 dodjela

0,04 %

Nazivnik: 6962 dodjela

2015 – 2019Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP "ENERGOKOM" D.O.O. KAKANJ2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

819 KMPDV osnova nije poznata3,85 %

Nazivnik: 52 dodjela

0,05 %

Nazivnik: 3783 dodjela

2016 – 2020Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MINISTARSTVO ZA BORAČKA PITANJA KANTONA SARAJEVO2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

283.800 KMPDV osnova nije poznata3,85 %

Nazivnik: 52 dodjela

0,85 %

Nazivnik: 235 dodjela

2015 – 2016Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
VISOKO SUDSKO I TUŽILAČKO VIJEĆE BOSNE I HERCEGOVINE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

704,50 KMPDV osnova nije poznata1,92 %

Nazivnik: 52 dodjela

0,04 %

Nazivnik: 2810 dodjela

2018 – 2018Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO PREDUZEĆE ZA PROIZVODNJU I DISTRIBUCIJU TOPLOTE "GRIJANJE" D.O.O. ZENICA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

896 KMPDV osnova nije poznata1,92 %

Nazivnik: 52 dodjela

0,02 %

Nazivnik: 5245 dodjela

2015 – 2015Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA PREDŠKOLSKI ODGOJ I OBRAZOVANJE ZENICA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

875 KMPDV osnova nije poznata1,92 %

Nazivnik: 52 dodjela

0,07 %

Nazivnik: 1377 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine2015201620172018201920202022202320242026
RUDNIK MRKOG UGLJA "BREZA" D.O.O. BREZA4159501100
OPĆINA OLOVO0000003203
JU DOM ZDRAVLJA SA STACIONAROM OLOVO1013110010
JP "VODOVOD I KANALIZACIJA" D.O.O. ZENICA1010100000
JP "ENERGOKOM" D.O.O. KAKANJ0100010000
MINISTARSTVO ZA BORAČKA PITANJA KANTONA SARAJEVO1100000000
VISOKO SUDSKO I TUŽILAČKO VIJEĆE BOSNE I HERCEGOVINE0001000000
JAVNO PREDUZEĆE ZA PROIZVODNJU I DISTRIBUCIJU TOPLOTE "GRIJANJE" D.O.O. ZENICA1000000000
JAVNA USTANOVA PREDŠKOLSKI ODGOJ I OBRAZOVANJE ZENICA0000000001

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 28.10.2026. 12:34

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Zdravstvene i socijalne usluge27
Hotelske i ugostiteljske usluge12
Ostale usluge9
Kupovina4
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Zdravstvene i socijalne usluge27 329.827 KMPDV osnova nije poznata51,92 %

Nazivnik: 52 dodjela

Poznata vrijednost: 27 / 27 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Hotelske i ugostiteljske usluge12 9.337,93 KMPDV osnova nije poznata23,08 %

Nazivnik: 52 dodjela

Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale usluge9 7.275,90 KMPDV osnova nije poznata17,31 %

Nazivnik: 52 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kupovina4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.771 KMPDV osnova nije poznata7,69 %

Nazivnik: 52 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 28.10.2026. 12:34

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Usluge u području zdravstva i socijalne brige35
Usluge hotela, restorana i trgovine na malo10
Hrana, piće, duhan i srodni proizvodi3
Ostale javne, društvene i lične usluge2
Medicinska oprema, lijekovi i proizvodi za ličnu njegu1
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Usluge u području zdravstva i socijalne brige35 335.398 KMPDV osnova nije poznata67,31 %

Nazivnik: 52 dodjela

Poznata vrijednost: 35 / 35 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge hotela, restorana i trgovine na malo10 12.103,22 KMPDV osnova nije poznata19,23 %

Nazivnik: 52 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Hrana, piće, duhan i srodni proizvodi3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

816,30 KMPDV osnova nije poznata5,77 %

Nazivnik: 52 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale javne, društvene i lične usluge2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

690 KMPDV osnova nije poznata3,85 %

Nazivnik: 52 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Medicinska oprema, lijekovi i proizvodi za ličnu njegu1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

812 KMPDV osnova nije poznata1,92 %

Nazivnik: 52 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

392,31 KMPDV osnova nije poznata1,92 %

Nazivnik: 52 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 28.10.2026. 12:34

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum48
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda2
otvoreni postupak2
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum48 32.601,83 KMPDV osnova nije poznata92,31 %

Nazivnik: 52 dodjela

Poznata vrijednost: 48 / 48 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

33.810 KMPDV osnova nije poznata3,85 %

Nazivnik: 52 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
otvoreni postupak2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

283.800 KMPDV osnova nije poznata3,85 %

Nazivnik: 52 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 28.10.2026. 12:34

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine51 349.507,33 KMPDV osnova nije poznata98,08 %

Nazivnik: 52 dodjela

Poznata vrijednost: 51 / 51 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zeničko-dobojski kanton23 18.318,33 KMPDV osnova nije poznata44,23 %

Nazivnik: 52 dodjela

Poznata vrijednost: 23 / 23 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OLOVO16 13.662,33 KMPDV osnova nije poznata30,77 %

Nazivnik: 52 dodjela

Poznata vrijednost: 16 / 16 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zenica5 3.837 KMPDV osnova nije poznata9,62 %

Nazivnik: 52 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ZENICA5 3.837 KMPDV osnova nije poznata9,62 %

Nazivnik: 52 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kanton Sarajevo2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

283.800 KMPDV osnova nije poznata3,85 %

Nazivnik: 52 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KAKANJ2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

819 KMPDV osnova nije poznata3,85 %

Nazivnik: 52 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 28.10.2026. 12:34

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 28.10.2026. 12:34

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 1

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 96,15 % · Nazivnik: 52 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 52 (0 %)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 52 (0 %)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 28.10.2026. 12:34 Otvori povezane zapise

Povezana izuzeća

Prikazano 6 / 6 povezanih izuzeća. Ugovorene vrijednosti iz izvora odnose se na cijelo izuzeće i nisu uključene u zbrojeve dodijeljene vrijednosti dobavljača.

Povezana izuzeća
Povezana izuzećaNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliUgovorena vrijednostIzvorni zapis
Banjsko liječenjeKAZNENOPOPRAVNI ZAVOD ZATVORENOG TIPA ZENICA27.03.2022.740 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Banjsko liječenjeKAZNENOPOPRAVNI ZAVOD ZATVORENOG TIPA ZENICA05.01.2021.525 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Banjsko liječenjeKAZNENOPOPRAVNI ZAVOD ZATVORENOG TIPA ZENICA08.11.2020.950 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

usluge rehabilitacijeKAZNENOPOPRAVNI ZAVOD ZATVORENOG TIPA ZENICA29.11.2016.1.792 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

usluge liječenjaKAZNENOPOPRAVNI ZAVOD ZATVORENOG TIPA ZENICA27.09.2016.640 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

usluge terapijeKAZNENOPOPRAVNI ZAVOD ZATVORENOG TIPA ZENICA22.05.2016.1.330 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 52

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Ugostiteljske uslugeOPĆINA OLOVO04.10.2026.604,32 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge banjskog liječenjaJAVNA USTANOVA PREDŠKOLSKI ODGOJ I OBRAZOVANJE ZENICA19.05.2026.875 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Konzumacija hrane i picaOPĆINA OLOVO07.05.2026.164,11 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Hrana i pićeOPĆINA OLOVO26.02.2026.47,87 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

USLUGE REPREZENTACIJEJU DOM ZDRAVLJA SA STACIONAROM OLOVO29.12.2024.512,82 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge banjsko-klimatskog liječenja zaposlenika RMU "Breza" d.o.o. BrezaRUDNIK MRKOG UGLJA "BREZA" D.O.O. BREZA05.09.2023.18.900 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge keteringa povodom obiljeđavanja 30. godišnjice I Slavne olovske brdske brigadeOPĆINA OLOVO28.05.2023.1.538,46 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Ketering povodom obilježavanja Dana nezavisnosti Bosne i Hercegovine, 1. Mart 2023. godineOPĆINA OLOVO01.03.2023.2.051,28 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluga-keteringa povodom obilježavanja Dana Općine Olovo, 03.08.2022.OPĆINA OLOVO31.07.2022.2.000 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge banjsko-klimatskog liječenja za radnike RMU "Breza" d.o.o. BrezaRUDNIK MRKOG UGLJA "BREZA" D.O.O. BREZA11.07.2022.14.910 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge keteringa povodom obilježavanja 27. Maja Dana Prve Slavne olovske brdske brigadeOPĆINA OLOVO25.05.2022.2.000 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge keteringa povodom obilježavanja 1. Marta Dana Nezavisnosti BiHOPĆINA OLOVO24.02.2022.1.700 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

USLUGE TROŠKOVA RUČKA POVODOM MEĐUNARODNOG DANA ŽENA 8. MART 2020. GODINEJU DOM ZDRAVLJA SA STACIONAROM OLOVO05.03.2020.432,48 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

ZDRAVSTVENE USLUGEJP "ENERGOKOM" D.O.O. KAKANJ19.02.2020.420 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Banjsko fizikalno lječenje za zaposlenika Bajtarević AmarJP "VODOVOD I KANALIZACIJA" D.O.O. ZENICA09.12.2019.600 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

277-19ARUDNIK MRKOG UGLJA "BREZA" D.O.O. BREZA13.10.2019.497 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

182-19ARUDNIK MRKOG UGLJA "BREZA" D.O.O. BREZA13.06.2019.455 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

161-19ARUDNIK MRKOG UGLJA "BREZA" D.O.O. BREZA15.05.2019.455 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

139/19-KARUDNIK MRKOG UGLJA "BREZA" D.O.O. BREZA14.04.2019.455 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

USLUGE TROŠKOVA RUČKA POVODOM MEĐUNARODNOG DANA ŽENA 8. MART 2019. GODINEJU DOM ZDRAVLJA SA STACIONAROM OLOVO07.03.2019.429,06 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 28.10.2026. 12:34