Preskoči na sadržaj

Dobavljač

JKP "RADNIK" D.O.O. ZAVIDOVIĆI

JKP "RADNIK" D.O.O. ZAVIDOVIĆI: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Sjedište
ZAVIDOVIĆI
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4218260220004
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
Malo preduzeće
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
30.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 1 puta u izvoru

  • Registrirani dobavljač · 47371Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele439
Postupci439
Naručioci14

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

418.646,08 KMPDV osnova nije poznata
214.050,34 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 439 / 439 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0,04

Poznato: 439 / 439 (100 %)

Udio s jednom ponudom0,91 %

Nazivnik: 439 dodjela

Dodjele u konzorciju0 %

0 / 439 · Samostalno: 439

Prva dodjela: 20.04.2015. · Posljednja dodjela: 04.10.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 31.10.2026. 02:01

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

JKP "RADNIK" D.O.O. ZAVIDOVIĆI

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.JU "MJEŠOVITA SREDNA ŠKOLA ZAVIDOVIĆI'': 122 dodjelaJU OSNOVNA ŠKOLA "DRUGA OSNOVNA ŠKOLA" ZAVIDOVIĆI: 97 dodjelaRAZVOJNA AGENCIJA ZAVIDOVIĆI: 52 dodjelaOPĆINSKI SUD ZAVIDOVIĆI: 35 dodjelaGRAD ZAVIDOVIĆI: 34 dodjelaJU OSNOVNA ŠKOLA "KOVAČI" KOVAČI: 30 dodjelaJKP "RADNIK" D.O.O. ZAVIDOVIĆI: 24 dodjelaJU OSNOVNA ŠKOLA "HAJDEROVIĆI" HAJDEROVIĆI: 18 dodjelaJU OSNOVNA ŠKOLA "VOZUĆA-RIBNICA" VOZUĆA: 11 dodjelaJU OSNOVNA ŠKOLA "PRVA OSNOVNA ŠKOLA" ZAVIDOVIĆI: 5 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20152
20164
20183
20195
20206
202111
202217
202325
2024103
2025131
2026 · Nepotpuna tekuća godina132
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20152

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

16.229,44 KMPDV osnova nije poznata0,46 %

Nazivnik: 439 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20164

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

123.640,40 KMPDV osnova nije poznata0,91 %

Nazivnik: 439 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20183

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2684,58 KMPDV osnova nije poznata0,68 %

Nazivnik: 439 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20195 21.194,71 KMPDV osnova nije poznata1,14 %

Nazivnik: 439 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20206 211.732,54 KMPDV osnova nije poznata1,37 %

Nazivnik: 439 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202111 363.282,50 KMPDV osnova nije poznata2,51 %

Nazivnik: 439 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202217 475.752,68 KMPDV osnova nije poznata3,87 %

Nazivnik: 439 dodjela

Poznata vrijednost: 17 / 17 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202325 39.673,87 KMPDV osnova nije poznata5,69 %

Nazivnik: 439 dodjela

Poznata vrijednost: 25 / 25 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2024103 934.950,79 KMPDV osnova nije poznata23,46 %

Nazivnik: 439 dodjela

Poznata vrijednost: 103 / 103 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2025131 10101.878,85 KMPDV osnova nije poznata29,84 %

Nazivnik: 439 dodjela

Poznata vrijednost: 131 / 131 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina132 1189.625,72 KMPDV osnova nije poznata30,07 %

Nazivnik: 439 dodjela

Poznata vrijednost: 132 / 132 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 31.10.2026. 02:01

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
JU "MJEŠOVITA SREDNA ŠKOLA ZAVIDOVIĆI''122 38.269,99 KMPDV osnova nije poznata27,79 %

Nazivnik: 439 dodjela

16,87 %

Nazivnik: 723 dodjela

2024 – 2026Poznata vrijednost: 122 / 122 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU OSNOVNA ŠKOLA "DRUGA OSNOVNA ŠKOLA" ZAVIDOVIĆI97 20.920,14 KMPDV osnova nije poznata22,1 %

Nazivnik: 439 dodjela

19,88 %

Nazivnik: 488 dodjela

2024 – 2026Poznata vrijednost: 97 / 97 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
RAZVOJNA AGENCIJA ZAVIDOVIĆI52 16.847,90 KMPDV osnova nije poznata11,85 %

Nazivnik: 439 dodjela

8,01 %

Nazivnik: 649 dodjela

2022 – 2026Poznata vrijednost: 52 / 52 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINSKI SUD ZAVIDOVIĆI35 19.430,12 KMPDV osnova nije poznata7,97 %

Nazivnik: 439 dodjela

7,88 %

Nazivnik: 444 dodjela

2020 – 2026Poznata vrijednost: 35 / 35 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD ZAVIDOVIĆI34 264.645,08 KMPDV osnova nije poznata7,74 %

Nazivnik: 439 dodjela

1,66 %

Nazivnik: 2054 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 34 / 34 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU OSNOVNA ŠKOLA "KOVAČI" KOVAČI30 2.801,21 KMPDV osnova nije poznata6,83 %

Nazivnik: 439 dodjela

7,63 %

Nazivnik: 393 dodjela

2024 – 2026Poznata vrijednost: 30 / 30 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JKP "RADNIK" D.O.O. ZAVIDOVIĆI24 3.787,83 KMPDV osnova nije poznata5,47 %

Nazivnik: 439 dodjela

0,27 %

Nazivnik: 8824 dodjela

2018 – 2024Poznata vrijednost: 24 / 24 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU OSNOVNA ŠKOLA "HAJDEROVIĆI" HAJDEROVIĆI18 14.282,42 KMPDV osnova nije poznata4,1 %

Nazivnik: 439 dodjela

3,46 %

Nazivnik: 520 dodjela

2025 – 2026Poznata vrijednost: 18 / 18 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU OSNOVNA ŠKOLA "VOZUĆA-RIBNICA" VOZUĆA11 11.058,38 KMPDV osnova nije poznata2,51 %

Nazivnik: 439 dodjela

5 %

Nazivnik: 220 dodjela

2024 – 2026Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU OSNOVNA ŠKOLA "PRVA OSNOVNA ŠKOLA" ZAVIDOVIĆI5 4.705,36 KMPDV osnova nije poznata1,14 %

Nazivnik: 439 dodjela

6,67 %

Nazivnik: 75 dodjela

2025 – 2026Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA KULTURNO-SPORTSKI CENTAR ZAVIDOVIĆI5 899,22 KMPDV osnova nije poznata1,14 %

Nazivnik: 439 dodjela

3,07 %

Nazivnik: 163 dodjela

2024 – 2025Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA GIMNAZIJA "RIZAH ODŽEČKIĆ" ZAVIDOVIĆI4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.340,20 KMPDV osnova nije poznata0,91 %

Nazivnik: 439 dodjela

2,41 %

Nazivnik: 166 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA "DOM ZDRAVLJA " ZAVIDOVIĆI1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

19.065,96 KMPDV osnova nije poznata0,23 %

Nazivnik: 439 dodjela

0,03 %

Nazivnik: 3446 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
FINANSIJSKO-INFORMATIČKA AGENCIJA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

592,27 KMPDV osnova nije poznata0,23 %

Nazivnik: 439 dodjela

0,07 %

Nazivnik: 1498 dodjela

2018 – 2018Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine20152016201820192020202120222023202420252026
JU "MJEŠOVITA SREDNA ŠKOLA ZAVIDOVIĆI''00000000354839
JU OSNOVNA ŠKOLA "DRUGA OSNOVNA ŠKOLA" ZAVIDOVIĆI00000000322144
RAZVOJNA AGENCIJA ZAVIDOVIĆI00000071214145
OPĆINSKI SUD ZAVIDOVIĆI0000111081113
GRAD ZAVIDOVIĆI24015861133
JU OSNOVNA ŠKOLA "KOVAČI" KOVAČI000000007158
JKP "RADNIK" D.O.O. ZAVIDOVIĆI002402312100
JU OSNOVNA ŠKOLA "HAJDEROVIĆI" HAJDEROVIĆI000000000108
JU OSNOVNA ŠKOLA "VOZUĆA-RIBNICA" VOZUĆA00000000344
JU OSNOVNA ŠKOLA "PRVA OSNOVNA ŠKOLA" ZAVIDOVIĆI00000000023

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 31.10.2026. 02:01

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Usluge odlaganja otpada, kanalizacione usluge i druge sanitarne usluge212
Ostale usluge181
Kupovina24
Izgradnja cijele građevine ili njenih dijelova, građevinarstvo11
Građevinske instalacije3
Usluge održavanja i popravki3
Završni građevinski radovi3
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza1
Usluge čišćenja zgrada i upravljanje imovinom1
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Usluge odlaganja otpada, kanalizacione usluge i druge sanitarne usluge212 109.343,45 KMPDV osnova nije poznata48,29 %

Nazivnik: 439 dodjela

Poznata vrijednost: 212 / 212 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale usluge181 48.189,66 KMPDV osnova nije poznata41,23 %

Nazivnik: 439 dodjela

Poznata vrijednost: 181 / 181 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kupovina24 24.209,06 KMPDV osnova nije poznata5,47 %

Nazivnik: 439 dodjela

Poznata vrijednost: 24 / 24 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Izgradnja cijele građevine ili njenih dijelova, građevinarstvo11 140.016,55 KMPDV osnova nije poznata2,51 %

Nazivnik: 439 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinske instalacije3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

27.302,77 KMPDV osnova nije poznata0,68 %

Nazivnik: 439 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge održavanja i popravki3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

884,19 KMPDV osnova nije poznata0,68 %

Nazivnik: 439 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Završni građevinski radovi3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

68.082,13 KMPDV osnova nije poznata0,68 %

Nazivnik: 439 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

26 KMPDV osnova nije poznata0,23 %

Nazivnik: 439 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge čišćenja zgrada i upravljanje imovinom1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

592,27 KMPDV osnova nije poznata0,23 %

Nazivnik: 439 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 31.10.2026. 02:01

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Usluge u području otpadnih voda, otpada, čišćenja i okoliša158
Dobavljena i prečišćena voda116
Komunalne usluge108
Građevinski radovi17
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)8
Ostale javne, društvene i lične usluge8
Poštanske i telekomunikacijske usluge7
Usluge popravaka i održavanja6
Industrijske mašine5
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu4
Poljoprivredni proizvodi, proizvodi stočarstva, ribarstva, šumarstva i srodni proizvodi3
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje3
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost2
Štampani materijal i srodni proizvodi1
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške1
Prevozne usluge (osim prevoza otpada)1
Usluge poslovanja nekretninama1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Usluge u području otpadnih voda, otpada, čišćenja i okoliša158 97.698,52 KMPDV osnova nije poznata35,99 %

Nazivnik: 439 dodjela

Poznata vrijednost: 158 / 158 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Dobavljena i prečišćena voda116 11.894,17 KMPDV osnova nije poznata26,42 %

Nazivnik: 439 dodjela

Poznata vrijednost: 116 / 116 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Komunalne usluge108 45.151,59 KMPDV osnova nije poznata24,6 %

Nazivnik: 439 dodjela

Poznata vrijednost: 108 / 108 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinski radovi17 235.401,45 KMPDV osnova nije poznata3,87 %

Nazivnik: 439 dodjela

Poznata vrijednost: 17 / 17 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)8 31.402,79 KMPDV osnova nije poznata1,82 %

Nazivnik: 439 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale javne, društvene i lične usluge8 2.893,82 KMPDV osnova nije poznata1,82 %

Nazivnik: 439 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Poštanske i telekomunikacijske usluge7 242,67 KMPDV osnova nije poznata1,59 %

Nazivnik: 439 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge popravaka i održavanja6 532 KMPDV osnova nije poznata1,37 %

Nazivnik: 439 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Industrijske mašine5 940,84 KMPDV osnova nije poznata1,14 %

Nazivnik: 439 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

7.518,48 KMPDV osnova nije poznata0,91 %

Nazivnik: 439 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Poljoprivredni proizvodi, proizvodi stočarstva, ribarstva, šumarstva i srodni proizvodi3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

11.943,39 KMPDV osnova nije poznata0,68 %

Nazivnik: 439 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

8.197,98 KMPDV osnova nije poznata0,68 %

Nazivnik: 439 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

321,98 KMPDV osnova nije poznata0,46 %

Nazivnik: 439 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Štampani materijal i srodni proizvodi1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

8,55 KMPDV osnova nije poznata0,23 %

Nazivnik: 439 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

400 KMPDV osnova nije poznata0,23 %

Nazivnik: 439 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prevozne usluge (osim prevoza otpada)1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

165 KMPDV osnova nije poznata0,23 %

Nazivnik: 439 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge poslovanja nekretninama1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.512 KMPDV osnova nije poznata0,23 %

Nazivnik: 439 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 31.10.2026. 02:01

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum431
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda4
otvoreni postupak4
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum431 197.661,84 KMPDV osnova nije poznata98,18 %

Nazivnik: 439 dodjela

Poznata vrijednost: 431 / 431 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

74.820,15 KMPDV osnova nije poznata0,91 %

Nazivnik: 439 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
otvoreni postupak4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

146.164,09 KMPDV osnova nije poznata0,91 %

Nazivnik: 439 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 31.10.2026. 02:01

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine439 418.646,08 KMPDV osnova nije poznata100 %

Nazivnik: 439 dodjela

Poznata vrijednost: 439 / 439 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zeničko-dobojski kanton438 418.053,81 KMPDV osnova nije poznata99,77 %

Nazivnik: 439 dodjela

Poznata vrijednost: 438 / 438 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zavidovići151 324.676,11 KMPDV osnova nije poznata34,4 %

Nazivnik: 439 dodjela

Poznata vrijednost: 151 / 151 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ZAVIDOVIĆI117 60.031,03 KMPDV osnova nije poznata26,65 %

Nazivnik: 439 dodjela

Poznata vrijednost: 117 / 117 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 31.10.2026. 02:01

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 31.10.2026. 02:01

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 0

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 99,09 % · Nazivnik: 439 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 439 (0 %)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 439 (0 %)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 31.10.2026. 02:01 Otvori povezane zapise

Povezana izuzeća

Prikazano 20 / 425 povezanih izuzeća. Ugovorene vrijednosti iz izvora odnose se na cijelo izuzeće i nisu uključene u zbrojeve dodijeljene vrijednosti dobavljača.

Povezana izuzeća
Povezana izuzećaNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliUgovorena vrijednostIzvorni zapis
Rn.br. 8070-110945/0826 Komunalne usluge za 08/2026 JKP Radnik ZavidovićiSLUŽBA ZA ZAPOŠLJAVANJE ZE-DO KANTONA ZENICA29.08.2026.121,10 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Rn.br. 8020-84828/0626 JKP Radnik Zavidovići Komunalne usluge za 06/2026 JKP RADNIK ZavidovićiSLUŽBA ZA ZAPOŠLJAVANJE ZE-DO KANTONA ZENICA28.06.2026.117,84 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Rn.br. 8070-71214/0526 Komunalne usluge za 05/2026 JKP RADNIK ZAVIDOVIĆISLUŽBA ZA ZAPOŠLJAVANJE ZE-DO KANTONA ZENICA30.05.2026.117,84 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Rn.br. 8070-60705/0426 Komunalne usluge za 04/2026 JKP Radnik ZavidovićiSLUŽBA ZA ZAPOŠLJAVANJE ZE-DO KANTONA ZENICA29.04.2026.117,84 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

ANGAŽOVANJE MEHANIZACIJE NA UKLANJANJU SNIJEGA SA LOKALNIH CESTA GOSTOVIĆ-ŽIOKE-MAHOJE, ZAVIDOVIĆI-BILJAČIĆ-VRBICA I DONJA LOVNICA-GORNJA LOVNICAGRAD ZAVIDOVIĆI06.04.2026.1.922,50 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Rn.br. 8070-45728/0326 Komunalne usluge za 03/2026 JKP RADNIK ZavidovićiSLUŽBA ZA ZAPOŠLJAVANJE ZE-DO KANTONA ZENICA30.03.2026.111,32 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Izrada česme ispred Spomen sobeGRAD ZAVIDOVIĆI26.10.2025.8.546,99 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

PRESPAJANJE NOVOIZGRAĐENOG VODOVODA HAJDEROVIĆI NA POSTOJEĆI JAVNI SISTEM VODOSNABDIJEVANJAGRAD ZAVIDOVIĆI16.10.2025.12.748,70 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

ZIMSKO ODRŽAVANJE GRADSKIH, PRIGRADSKIH I STRMIH ULICA, JAVNIH POVRŠINA I LOKALNIH PUTEVA NA PODRUČJU GRADA ZAVIDOVIĆI ZA SEZONU 2025/2026GRAD ZAVIDOVIĆI09.10.2025.146.779,73 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

SANACIJA KANALIZACIJE U ULICI 4.MANEVARSKI BATALJONGRAD ZAVIDOVIĆI07.10.2025.1.594,90 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

PROŠTOPAVANJE SLIVNIH REŠETKI U ULICI ĆUMURANAGRAD ZAVIDOVIĆI28.09.2025.1.478,42 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

SANACIJA PUTA U NASELJENOM MJESTU VOZUĆA NA PRAVCU ČIPSARA-BOSTAŠIĆI-PAVLOVIĆIGRAD ZAVIDOVIĆI17.09.2025.17.592 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Sanacija šahte u ulici SarajevskaGRAD ZAVIDOVIĆI28.08.2025.488,30 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Dodatni radovi na izgradnji zelenih ostrva u Ulici Roncadele i Alije IZetbegovićeGRAD ZAVIDOVIĆI25.08.2025.2.346,25 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Izgradnja platoa pored Gradske uprave ZavidovićiGRAD ZAVIDOVIĆI24.08.2025.13.999,20 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Izrada šahovske ploče na šetnici pored bivšeg hotela KristalGRAD ZAVIDOVIĆI24.08.2025.2.246,64 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Izvođenje radova na sanaciji vodovodne linije Rasječenica u naseljenom mjestu BrašljevineGRAD ZAVIDOVIĆI17.08.2025.1.158,02 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Izrade zelenih ostrva u ulici Rocadele i Alije IzetbegovićaGRAD ZAVIDOVIĆI17.08.2025.7.223,45 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Asfaltiranje platoa ispred JU "Kulturno sportski centar" ZavidovićiGRAD ZAVIDOVIĆI05.08.2025.25.188,71 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Ugradnja vodomaterijala na vodovodu SinanovićiGRAD ZAVIDOVIĆI04.08.2025.1.347,08 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 439

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Unajmljivanje dvorane za TIZOJU OSNOVNA ŠKOLA "DRUGA OSNOVNA ŠKOLA" ZAVIDOVIĆI04.10.2026.1.512 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Ostale komunalne uslugeJU OSNOVNA ŠKOLA "HAJDEROVIĆI" HAJDEROVIĆI29.09.2026.946 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge odvoza smeća ( komunalne usluge )JU OSNOVNA ŠKOLA "HAJDEROVIĆI" HAJDEROVIĆI29.09.2026.700,04 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Komunalne usluge

Komunalne usluge

OPĆINSKI SUD ZAVIDOVIĆI29.09.2026.772,95 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Najam kontejneraJU OSNOVNA ŠKOLA "DRUGA OSNOVNA ŠKOLA" ZAVIDOVIĆI29.09.2026.105 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Najam kontejneraJU OSNOVNA ŠKOLA "DRUGA OSNOVNA ŠKOLA" ZAVIDOVIĆI29.09.2026.109,09 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

izdaci za vodu i kanalizacijuJU "MJEŠOVITA SREDNA ŠKOLA ZAVIDOVIĆI''29.09.2026.58,30 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

izdaci za vodu i kanalizacijuJU "MJEŠOVITA SREDNA ŠKOLA ZAVIDOVIĆI''29.09.2026.473,69 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

usluge odvoza smećaJU "MJEŠOVITA SREDNA ŠKOLA ZAVIDOVIĆI''29.09.2026.1.163,72 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

vodaJU OSNOVNA ŠKOLA "DRUGA OSNOVNA ŠKOLA" ZAVIDOVIĆI29.09.2026.69,78 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

vodaJU OSNOVNA ŠKOLA "DRUGA OSNOVNA ŠKOLA" ZAVIDOVIĆI29.09.2026.2,88 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

odvoz smećaJU OSNOVNA ŠKOLA "DRUGA OSNOVNA ŠKOLA" ZAVIDOVIĆI29.09.2026.1.623,93 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

izdaci za vodu i kanalizacijuJAVNA USTANOVA GIMNAZIJA "RIZAH ODŽEČKIĆ" ZAVIDOVIĆI29.09.2026.121,21 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

izdaci za vodu i kanalizacijuJAVNA USTANOVA GIMNAZIJA "RIZAH ODŽEČKIĆ" ZAVIDOVIĆI29.09.2026.17,67 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

usluge odvoza smećaJAVNA USTANOVA GIMNAZIJA "RIZAH ODŽEČKIĆ" ZAVIDOVIĆI29.09.2026.1.163,72 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izdaci za vodu i kanalizacijuJAVNA USTANOVA GIMNAZIJA "RIZAH ODŽEČKIĆ" ZAVIDOVIĆI29.09.2026.37,60 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge odvoza smeća ( komunalne usluge )JU OSNOVNA ŠKOLA "HAJDEROVIĆI" HAJDEROVIĆI30.08.2026.1.652,48 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Komunalne usluge

Komunalne usluge

OPĆINSKI SUD ZAVIDOVIĆI30.08.2026.743,61 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

odvoz smećaJU OSNOVNA ŠKOLA "DRUGA OSNOVNA ŠKOLA" ZAVIDOVIĆI30.08.2026.108,50 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Najam kontejneraJU OSNOVNA ŠKOLA "DRUGA OSNOVNA ŠKOLA" ZAVIDOVIĆI30.08.2026.63,25 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 31.10.2026. 02:01