Preskoči na sadržaj

Dobavljač

OPĆINA CAZIN

OPĆINA CAZIN: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Sjedište
CAZIN
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4263120860009
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
nije u izvoru
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
29.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 1 puta u izvoru

  • Registrirani dobavljač · 47089Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele39
Postupci39
Naručioci7

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

3.813,11 KMPDV osnova nije poznata
1.949,61 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 39 / 39 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0

Poznato: 39 / 39 (100 %)

Udio s jednom ponudom0 %

Nazivnik: 39 dodjela

Dodjele u konzorciju0 %

0 / 39 · Samostalno: 39

Prva dodjela: 08.07.2015. · Posljednja dodjela: 29.06.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 29.10.2026. 23:26

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

OPĆINA CAZIN

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.JKP ''VODOVOD'' D.O.O. CAZIN: 14 dodjelaJU "CENTAR ZA KULTURU I TURIZAM" CAZIN: 14 dodjelaJU DJEČIJE OBDANIŠTE "HASNIJA OMANOVIĆ" CAZIN: 3 dodjelaJU CENTAR ZA SOCIJALNI RAD CAZIN: 3 dodjelaJU "I SREDNJA ŠKOLA" CAZIN: 2 dodjelaJU "DIREKCIJA REGIONALNIH CESTA USK-A": 2 dodjelaJAVNA USTANOVA KOMUNALNO STAMBENI FOND: 1 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20156
20161
20179
20181
20193
20204
20213
20222
20232
20243
20253
2026 · Nepotpuna tekuća godina2
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20156 3516,60 KMPDV osnova nije poznata15,38 %

Nazivnik: 39 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20161

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

180 KMPDV osnova nije poznata2,56 %

Nazivnik: 39 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20179 4915,60 KMPDV osnova nije poznata23,08 %

Nazivnik: 39 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20181

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

194 KMPDV osnova nije poznata2,56 %

Nazivnik: 39 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20193

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2377,40 KMPDV osnova nije poznata7,69 %

Nazivnik: 39 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20204

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3415,30 KMPDV osnova nije poznata10,26 %

Nazivnik: 39 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20213

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2406,21 KMPDV osnova nije poznata7,69 %

Nazivnik: 39 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20222

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1152 KMPDV osnova nije poznata5,13 %

Nazivnik: 39 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20232

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2113 KMPDV osnova nije poznata5,13 %

Nazivnik: 39 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20243

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2276 KMPDV osnova nije poznata7,69 %

Nazivnik: 39 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20253

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3256 KMPDV osnova nije poznata7,69 %

Nazivnik: 39 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2211 KMPDV osnova nije poznata5,13 %

Nazivnik: 39 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 29.10.2026. 23:26

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
JKP ''VODOVOD'' D.O.O. CAZIN14 1.449,70 KMPDV osnova nije poznata35,9 %

Nazivnik: 39 dodjela

0,35 %

Nazivnik: 4006 dodjela

2015 – 2021Poznata vrijednost: 14 / 14 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU "CENTAR ZA KULTURU I TURIZAM" CAZIN14 1.193,21 KMPDV osnova nije poznata35,9 %

Nazivnik: 39 dodjela

0,39 %

Nazivnik: 3573 dodjela

2017 – 2025Poznata vrijednost: 14 / 14 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU DJEČIJE OBDANIŠTE "HASNIJA OMANOVIĆ" CAZIN3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

399 KMPDV osnova nije poznata7,69 %

Nazivnik: 39 dodjela

0,98 %

Nazivnik: 306 dodjela

2024 – 2026Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU CENTAR ZA SOCIJALNI RAD CAZIN3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

199,20 KMPDV osnova nije poznata7,69 %

Nazivnik: 39 dodjela

0,25 %

Nazivnik: 1205 dodjela

2015 – 2020Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU "I SREDNJA ŠKOLA" CAZIN2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

135 KMPDV osnova nije poznata5,13 %

Nazivnik: 39 dodjela

1,61 %

Nazivnik: 124 dodjela

2025 – 2026Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU "DIREKCIJA REGIONALNIH CESTA USK-A"2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

400 KMPDV osnova nije poznata5,13 %

Nazivnik: 39 dodjela

0,15 %

Nazivnik: 1356 dodjela

2015 – 2017Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA KOMUNALNO STAMBENI FOND1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

37 KMPDV osnova nije poznata2,56 %

Nazivnik: 39 dodjela

0,07 %

Nazivnik: 1365 dodjela

2023 – 2023Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine201520162017201820192020202120222023202420252026
JKP ''VODOVOD'' D.O.O. CAZIN416011100000
JU "CENTAR ZA KULTURU I TURIZAM" CAZIN001122221210
JU DJEČIJE OBDANIŠTE "HASNIJA OMANOVIĆ" CAZIN000000000111
JU CENTAR ZA SOCIJALNI RAD CAZIN101001000000
JU "I SREDNJA ŠKOLA" CAZIN000000000011
JU "DIREKCIJA REGIONALNIH CESTA USK-A"101000000000
JAVNA USTANOVA KOMUNALNO STAMBENI FOND000000001000

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 29.10.2026. 23:26

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Usluge održavanja i popravki26
Ostale usluge12
Zakup1
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Usluge održavanja i popravki26 2.712,90 KMPDV osnova nije poznata66,67 %

Nazivnik: 39 dodjela

Poznata vrijednost: 26 / 26 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale usluge12 1.037 KMPDV osnova nije poznata30,77 %

Nazivnik: 39 dodjela

Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zakup1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

63,21 KMPDV osnova nije poznata2,56 %

Nazivnik: 39 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 29.10.2026. 23:26

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Usluge popravaka i održavanja30
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge5
Usluge javne uprave, odbrane i socijalnog osiguranja4
Hemijski proizvodi1
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu1
Prevozne usluge (osim prevoza otpada)1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Usluge popravaka i održavanja30 2.993,70 KMPDV osnova nije poznata76,92 %

Nazivnik: 39 dodjela

Poznata vrijednost: 30 / 30 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge5 279 KMPDV osnova nije poznata12,82 %

Nazivnik: 39 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge javne uprave, odbrane i socijalnog osiguranja4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

291,20 KMPDV osnova nije poznata10,26 %

Nazivnik: 39 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Hemijski proizvodi1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

145 KMPDV osnova nije poznata2,56 %

Nazivnik: 39 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

250 KMPDV osnova nije poznata2,56 %

Nazivnik: 39 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prevozne usluge (osim prevoza otpada)1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

63,21 KMPDV osnova nije poznata2,56 %

Nazivnik: 39 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 29.10.2026. 23:26

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum39
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum39 3.813,11 KMPDV osnova nije poznata100 %

Nazivnik: 39 dodjela

Poznata vrijednost: 39 / 39 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 29.10.2026. 23:26

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Unsko-sanski kanton39 3.813,11 KMPDV osnova nije poznata100 %

Nazivnik: 39 dodjela

Poznata vrijednost: 39 / 39 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine39 3.813,11 KMPDV osnova nije poznata100 %

Nazivnik: 39 dodjela

Poznata vrijednost: 39 / 39 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
CAZIN32 2.879,11 KMPDV osnova nije poznata82,05 %

Nazivnik: 39 dodjela

Poznata vrijednost: 32 / 32 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 29.10.2026. 23:26

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 29.10.2026. 23:26

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 0

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 100 % · Nazivnik: 39 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 39 (0 %)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 39 (0 %)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 29.10.2026. 23:26 Otvori povezane zapise

Povezana izuzeća

Prikazano 8 / 8 povezanih izuzeća. Ugovorene vrijednosti iz izvora odnose se na cijelo izuzeće i nisu uključene u zbrojeve dodijeljene vrijednosti dobavljača.

Povezana izuzeća
Povezana izuzećaNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliUgovorena vrijednostIzvorni zapis
Naknada za posjedovni list i kopiju planaJAVNO PREDUZEĆE AUTOCESTE FBIH D.O.O. MOSTAR01.12.2024.328 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Katastarske uslugeJAVNO PREDUZEĆE AUTOCESTE FBIH D.O.O. MOSTAR17.10.2024.1.096 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Čišćenje regionalnih cestaJU "DIREKCIJA REGIONALNIH CESTA USK-A"06.08.2017.150 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Uklanjanje posljedica saobraćajnih nezgoda sa kolovoza regionalnih cesta u 2017/2018.godiniJU "DIREKCIJA REGIONALNIH CESTA USK-A"23.07.2017.100 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

čišćenje ceste nakon saobraćajne nezgodeJU "DIREKCIJA REGIONALNIH CESTA USK-A"25.12.2016.150 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

čišćenje ceste nakon saobraćajne nezgodeJU "DIREKCIJA REGIONALNIH CESTA USK-A"17.08.2016.170 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Čišćenje ceste nakon saobraćajne nezgodeJU "DIREKCIJA REGIONALNIH CESTA USK-A"22.03.2016.170 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Čišćenje ceste nakon saobraćajne nezgodeJU "DIREKCIJA REGIONALNIH CESTA USK-A"03.02.2016.180 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 39

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
GRAD CAZINJU "I SREDNJA ŠKOLA" CAZIN29.06.2026.76 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge popravke i održavanje opreme za gašenje vatrogasnih aparataJU DJEČIJE OBDANIŠTE "HASNIJA OMANOVIĆ" CAZIN29.06.2026.135 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

GRAD CAZINJU "I SREDNJA ŠKOLA" CAZIN30.12.2025.59 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge ispitivanja i servisiranja vatrogasne i hidrantske opreme - Periodični pregled PP opremeJU "CENTAR ZA KULTURU I TURIZAM" CAZIN28.12.2025.67 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge popravke i održavanje opreme za gašenje vatrogasnih aparataJU DJEČIJE OBDANIŠTE "HASNIJA OMANOVIĆ" CAZIN29.06.2025.130 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge ispitivanja i servisiranja vatrogasne i hidrantske opreme - Periodični pregled PP opremeJU "CENTAR ZA KULTURU I TURIZAM" CAZIN30.12.2024.76 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge ispitivanja i servisiranja vatrogasne i hidrantske opreme - Periodični pregled PP opremeJU "CENTAR ZA KULTURU I TURIZAM" CAZIN27.06.2024.66 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge popravke i održavanje opreme za gašenje požara-vatrogasni aparatiJU DJEČIJE OBDANIŠTE "HASNIJA OMANOVIĆ" CAZIN27.06.2024.134 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Periodični pregled vatrogasnih aparataJAVNA USTANOVA KOMUNALNO STAMBENI FOND28.12.2023.37 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Periodični pregled PP aparataJU "CENTAR ZA KULTURU I TURIZAM" CAZIN29.11.2023.76 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Periodični pregled PP aparataJU "CENTAR ZA KULTURU I TURIZAM" CAZIN17.10.2022.76 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Periodični pregled PP aparataJU "CENTAR ZA KULTURU I TURIZAM" CAZIN18.04.2022.76 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Periodični pregled PP aparataJU "CENTAR ZA KULTURU I TURIZAM" CAZIN11.10.2021.76 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Korištenje vozilaJU "CENTAR ZA KULTURU I TURIZAM" CAZIN06.07.2021.63,21 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Periodični pregled i servis vatrogasne opremeJKP ''VODOVOD'' D.O.O. CAZIN30.03.2021.267 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Periodični pregled protivpožarnih aparataJU "CENTAR ZA KULTURU I TURIZAM" CAZIN22.09.2020.76 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Periodični pregled i servis vatrogasne opremeJKP ''VODOVOD'' D.O.O. CAZIN30.08.2020.225,30 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge periodičnog pregledaJU CENTAR ZA SOCIJALNI RAD CAZIN22.04.2020.20 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Periodični pregled protivpožarnih aparataJU "CENTAR ZA KULTURU I TURIZAM" CAZIN26.01.2020.94 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Periodični pregled i servisiranje vatrogasne opremeJKP ''VODOVOD'' D.O.O. CAZIN29.11.2019.107,40 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 29.10.2026. 23:26