Preskoči na sadržaj

Dobavljač

JAVNA USTANOVA "DOM ZDRAVLJA " ZAVIDOVIĆI

JAVNA USTANOVA "DOM ZDRAVLJA " ZAVIDOVIĆI: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Sjedište
ZAVIDOVIĆI
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4218122690008
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
Srednje preduzeće
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
31.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 1 puta u izvoru

  • Registrirani dobavljač · 47030Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele233
Postupci233
Naručioci17

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

102.962,46 KMPDV osnova nije poznata
52.643,87 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 233 / 233 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0

Poznato: 233 / 233 (100 %)

Udio s jednom ponudom0 %

Nazivnik: 233 dodjela

Dodjele u konzorciju0 %

0 / 233 · Samostalno: 233

Prva dodjela: 21.01.2015. · Posljednja dodjela: 18.10.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 01.11.2026. 08:38

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

JAVNA USTANOVA "DOM ZDRAVLJA " ZAVIDOVIĆI

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.JKP "RADNIK" D.O.O. ZAVIDOVIĆI: 156 dodjelaJU OSNOVNA ŠKOLA "HAJDEROVIĆI" HAJDEROVIĆI: 16 dodjelaRAZVOJNA AGENCIJA ZAVIDOVIĆI: 15 dodjelaDOM ZDRAVLJA SA STACIONAROM ŽEPČE: 13 dodjelaGRAD ZAVIDOVIĆI: 8 dodjelaJU OSNOVNA ŠKOLA "VOZUĆA-RIBNICA" VOZUĆA: 5 dodjelaJU OSNOVNA ŠKOLA "DRUGA OSNOVNA ŠKOLA" ZAVIDOVIĆI: 3 dodjelaJU OSNOVNA ŠKOLA "KOVAČI" KOVAČI: 3 dodjelaJU OSNOVNA ŠKOLA "GOSTOVIĆ" GOSTOVIĆ: 3 dodjelaJAVNA USTANOVA GIMNAZIJA "RIZAH ODŽEČKIĆ" ZAVIDOVIĆI: 3 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20156
20165
20174
201821
201926
20208
202111
202211
202331
202429
202540
2026 · Nepotpuna tekuća godina41
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20156 11.044,50 KMPDV osnova nije poznata2,58 %

Nazivnik: 233 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20165 11.067,69 KMPDV osnova nije poznata2,15 %

Nazivnik: 233 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20174

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

11.044,50 KMPDV osnova nije poznata1,72 %

Nazivnik: 233 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201821 13.681,06 KMPDV osnova nije poznata9,01 %

Nazivnik: 233 dodjela

Poznata vrijednost: 21 / 21 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201926 13.602,28 KMPDV osnova nije poznata11,16 %

Nazivnik: 233 dodjela

Poznata vrijednost: 26 / 26 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20208 22.549,65 KMPDV osnova nije poznata3,43 %

Nazivnik: 233 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202111 12.462,52 KMPDV osnova nije poznata4,72 %

Nazivnik: 233 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202211 12.488,05 KMPDV osnova nije poznata4,72 %

Nazivnik: 233 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202331 915.384,17 KMPDV osnova nije poznata13,3 %

Nazivnik: 233 dodjela

Poznata vrijednost: 31 / 31 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202429 712.013,07 KMPDV osnova nije poznata12,45 %

Nazivnik: 233 dodjela

Poznata vrijednost: 29 / 29 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202540 1127.491,12 KMPDV osnova nije poznata17,17 %

Nazivnik: 233 dodjela

Poznata vrijednost: 40 / 40 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina41 1430.133,85 KMPDV osnova nije poznata17,6 %

Nazivnik: 233 dodjela

Poznata vrijednost: 41 / 41 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 01.11.2026. 08:38

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
JKP "RADNIK" D.O.O. ZAVIDOVIĆI156 33.683,85 KMPDV osnova nije poznata66,95 %

Nazivnik: 233 dodjela

1,77 %

Nazivnik: 8824 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 156 / 156 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU OSNOVNA ŠKOLA "HAJDEROVIĆI" HAJDEROVIĆI16 7.700 KMPDV osnova nije poznata6,87 %

Nazivnik: 233 dodjela

3,08 %

Nazivnik: 520 dodjela

2023 – 2026Poznata vrijednost: 16 / 16 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
RAZVOJNA AGENCIJA ZAVIDOVIĆI15 714 KMPDV osnova nije poznata6,44 %

Nazivnik: 233 dodjela

2,31 %

Nazivnik: 649 dodjela

2023 – 2026Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
DOM ZDRAVLJA SA STACIONAROM ŽEPČE13 1.787,20 KMPDV osnova nije poznata5,58 %

Nazivnik: 233 dodjela

0,57 %

Nazivnik: 2277 dodjela

2023 – 2026Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD ZAVIDOVIĆI8 23.573,41 KMPDV osnova nije poznata3,43 %

Nazivnik: 233 dodjela

0,39 %

Nazivnik: 2054 dodjela

2023 – 2026Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU OSNOVNA ŠKOLA "VOZUĆA-RIBNICA" VOZUĆA5 5.150 KMPDV osnova nije poznata2,15 %

Nazivnik: 233 dodjela

2,27 %

Nazivnik: 220 dodjela

2024 – 2026Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU OSNOVNA ŠKOLA "DRUGA OSNOVNA ŠKOLA" ZAVIDOVIĆI3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

8.150 KMPDV osnova nije poznata1,29 %

Nazivnik: 233 dodjela

0,61 %

Nazivnik: 488 dodjela

2023 – 2026Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU OSNOVNA ŠKOLA "KOVAČI" KOVAČI3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.300 KMPDV osnova nije poznata1,29 %

Nazivnik: 233 dodjela

0,76 %

Nazivnik: 393 dodjela

2024 – 2025Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU OSNOVNA ŠKOLA "GOSTOVIĆ" GOSTOVIĆ3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.010 KMPDV osnova nije poznata1,29 %

Nazivnik: 233 dodjela

2,8 %

Nazivnik: 107 dodjela

2023 – 2026Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA GIMNAZIJA "RIZAH ODŽEČKIĆ" ZAVIDOVIĆI3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.300 KMPDV osnova nije poznata1,29 %

Nazivnik: 233 dodjela

1,81 %

Nazivnik: 166 dodjela

2023 – 2026Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU "MJEŠOVITA SREDNA ŠKOLA ZAVIDOVIĆI''2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.550 KMPDV osnova nije poznata0,86 %

Nazivnik: 233 dodjela

0,28 %

Nazivnik: 723 dodjela

2025 – 2026Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP ŠPD-ZDK D.O.O. ZAVIDOVIĆI1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

450 KMPDV osnova nije poznata0,43 %

Nazivnik: 233 dodjela

0,03 %

Nazivnik: 3268 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MINISTARSTVO UNUTRAŠNJIH POSLOVA ZENIČKO-DOBOJSKOG KANTONA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

400 KMPDV osnova nije poznata0,43 %

Nazivnik: 233 dodjela

0,1 %

Nazivnik: 978 dodjela

2023 – 2023Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA"SREDNJA TEHNIČKA ŠKOLA"ZAVIDOVIĆI1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.000 KMPDV osnova nije poznata0,43 %

Nazivnik: 233 dodjela

0,55 %

Nazivnik: 181 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP ELEKTROPRIVREDA HRVATSKE ZAJEDNICE HERCEG BOSNE D.D. MOSTAR1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

176 KMPDV osnova nije poznata0,43 %

Nazivnik: 233 dodjela

0,01 %

Nazivnik: 14919 dodjela

2020 – 2020Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINSKI SUD ZAVIDOVIĆI1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.980 KMPDV osnova nije poznata0,43 %

Nazivnik: 233 dodjela

0,23 %

Nazivnik: 444 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA MAGLAJ1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

38 KMPDV osnova nije poznata0,43 %

Nazivnik: 233 dodjela

0,48 %

Nazivnik: 210 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine201520162017201820192020202120222023202420252026
JKP "RADNIK" D.O.O. ZAVIDOVIĆI65421267111116141817
JU OSNOVNA ŠKOLA "HAJDEROVIĆI" HAJDEROVIĆI000000004642
RAZVOJNA AGENCIJA ZAVIDOVIĆI000000004443
DOM ZDRAVLJA SA STACIONAROM ŽEPČE000000001138
GRAD ZAVIDOVIĆI000000002132
JU OSNOVNA ŠKOLA "VOZUĆA-RIBNICA" VOZUĆA000000000221
JU OSNOVNA ŠKOLA "DRUGA OSNOVNA ŠKOLA" ZAVIDOVIĆI000000001011
JU OSNOVNA ŠKOLA "KOVAČI" KOVAČI000000000120
JU OSNOVNA ŠKOLA "GOSTOVIĆ" GOSTOVIĆ000000001011
JAVNA USTANOVA GIMNAZIJA "RIZAH ODŽEČKIĆ" ZAVIDOVIĆI000000001011

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 01.11.2026. 08:38

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Ostale usluge126
Zdravstvene i socijalne usluge85
Usluge odlaganja otpada, kanalizacione usluge i druge sanitarne usluge15
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza4
Kupovina2
Usluge održavanja i popravki1
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Ostale usluge126 55.878,92 KMPDV osnova nije poznata54,08 %

Nazivnik: 233 dodjela

Poznata vrijednost: 126 / 126 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zdravstvene i socijalne usluge85 39.810,97 KMPDV osnova nije poznata36,48 %

Nazivnik: 233 dodjela

Poznata vrijednost: 85 / 85 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge odlaganja otpada, kanalizacione usluge i druge sanitarne usluge15 4.937,20 KMPDV osnova nije poznata6,44 %

Nazivnik: 233 dodjela

Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.100 KMPDV osnova nije poznata1,72 %

Nazivnik: 233 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kupovina2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

59,37 KMPDV osnova nije poznata0,86 %

Nazivnik: 233 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge održavanja i popravki1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

176 KMPDV osnova nije poznata0,43 %

Nazivnik: 233 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 01.11.2026. 08:38

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Usluge u području zdravstva i socijalne brige121
Usluge u području otpadnih voda, otpada, čišćenja i okoliša60
Ostale javne, društvene i lične usluge42
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost5
Usluge obrazovanja i osposobljavanja4
Poštanske i telekomunikacijske usluge1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Usluge u području zdravstva i socijalne brige121 52.318,28 KMPDV osnova nije poznata51,93 %

Nazivnik: 233 dodjela

Poznata vrijednost: 121 / 121 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge u području otpadnih voda, otpada, čišćenja i okoliša60 36.287,16 KMPDV osnova nije poznata25,75 %

Nazivnik: 233 dodjela

Poznata vrijednost: 60 / 60 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale javne, društvene i lične usluge42 12.316,20 KMPDV osnova nije poznata18,03 %

Nazivnik: 233 dodjela

Poznata vrijednost: 42 / 42 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost5 1.560,57 KMPDV osnova nije poznata2,15 %

Nazivnik: 233 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge obrazovanja i osposobljavanja4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

410,25 KMPDV osnova nije poznata1,72 %

Nazivnik: 233 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Poštanske i telekomunikacijske usluge1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

70 KMPDV osnova nije poznata0,43 %

Nazivnik: 233 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 01.11.2026. 08:38

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum233
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum233 102.962,46 KMPDV osnova nije poznata100 %

Nazivnik: 233 dodjela

Poznata vrijednost: 233 / 233 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 01.11.2026. 08:38

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine233 102.962,46 KMPDV osnova nije poznata100 %

Nazivnik: 233 dodjela

Poznata vrijednost: 233 / 233 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zeničko-dobojski kanton232 102.786,46 KMPDV osnova nije poznata99,57 %

Nazivnik: 233 dodjela

Poznata vrijednost: 232 / 232 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zavidovići180 59.951,26 KMPDV osnova nije poznata77,25 %

Nazivnik: 233 dodjela

Poznata vrijednost: 180 / 180 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ZAVIDOVIĆI172 36.377,85 KMPDV osnova nije poznata73,82 %

Nazivnik: 233 dodjela

Poznata vrijednost: 172 / 172 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ŽEPČE13 1.787,20 KMPDV osnova nije poznata5,58 %

Nazivnik: 233 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 01.11.2026. 08:38

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 01.11.2026. 08:38

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 0

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 100 % · Nazivnik: 233 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 233 (0 %)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 233 (0 %)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 01.11.2026. 08:38 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 233

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Tretman i zbrinjavanje medicinskog otpadaDOM ZDRAVLJA SA STACIONAROM ŽEPČE18.10.2026.124,79 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

periodični pregled zaposlenihJAVNA USTANOVA GIMNAZIJA "RIZAH ODŽEČKIĆ" ZAVIDOVIĆI13.10.2026.1.200 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluge ljekarskog pregledaJU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA MAGLAJ07.10.2026.38 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge ljekarskog pregledaJKP "RADNIK" D.O.O. ZAVIDOVIĆI06.10.2026.13 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge dezinfekcijeJKP "RADNIK" D.O.O. ZAVIDOVIĆI06.10.2026.166,40 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge DD zaštiteRAZVOJNA AGENCIJA ZAVIDOVIĆI27.09.2026.70 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Tretman i zbrinjavanje medicinskog otpadaDOM ZDRAVLJA SA STACIONAROM ŽEPČE23.09.2026.150,43 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Sistematski pregledJAVNA USTANOVA"SREDNJA TEHNIČKA ŠKOLA"ZAVIDOVIĆI14.09.2026.2.000 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Sistematski pregled radnikaJU OSNOVNA ŠKOLA "GOSTOVIĆ" GOSTOVIĆ13.09.2026.2.150 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Periodični pregled zaposlenikaJU OSNOVNA ŠKOLA "HAJDEROVIĆI" HAJDEROVIĆI13.09.2026.1.450 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluge sistematskog pregleda radnikaJU OSNOVNA ŠKOLA "VOZUĆA-RIBNICA" VOZUĆA13.09.2026.1.550 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

periodični pregled zaposlenikaJU "MJEŠOVITA SREDNA ŠKOLA ZAVIDOVIĆI''13.09.2026.2.250 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

sistematski pregledJU OSNOVNA ŠKOLA "DRUGA OSNOVNA ŠKOLA" ZAVIDOVIĆI13.09.2026.2.750 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge ljekarskog pregledaJKP "RADNIK" D.O.O. ZAVIDOVIĆI09.09.2026.83 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge ljekarskog pregledaJKP "RADNIK" D.O.O. ZAVIDOVIĆI09.09.2026.65 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge ljekarskih pregledaJKP "RADNIK" D.O.O. ZAVIDOVIĆI20.08.2026.420 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Tretman i zbrinjavanje medicinskog otpadaDOM ZDRAVLJA SA STACIONAROM ŽEPČE19.08.2026.148,72 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Zdravstvene usluge periodični pregled radnikaJKP "RADNIK" D.O.O. ZAVIDOVIĆI12.08.2026.60 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Specijalistički pregled radnikaJKP "RADNIK" D.O.O. ZAVIDOVIĆI23.07.2026.33 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Tretman i zbrinjavanje medicinskog otpadaDOM ZDRAVLJA SA STACIONAROM ŽEPČE21.07.2026.124,79 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 01.11.2026. 08:38