Preskoči na sadržaj

Dobavljač

UNIVERZITET U SARAJEVU-INSTITUT ZA GENETIČKO INŽENJERSTVO I BIOTEHNOLOGIJU

UNIVERZITET U SARAJEVU-INSTITUT ZA GENETIČKO INŽENJERSTVO I BIOTEHNOLOGIJU: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Sjedište
NOVO SARAJEVO
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4200096750009
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
nije u izvoru
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
30.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 1 puta u izvoru

  • Registrirani dobavljač · 46432Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele25
Postupci25
Naručioci10

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

97.505,73 KMPDV osnova nije poznata
49.853,89 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 25 / 25 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0,08

Poznato: 25 / 25 (100 %)

Udio s jednom ponudom8 %

Nazivnik: 25 dodjela

Dodjele u konzorciju0 %

0 / 25 · Samostalno: 25

Prva dodjela: 23.08.2015. · Posljednja dodjela: 20.12.2021.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 31.10.2026. 17:51

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

UNIVERZITET U SARAJEVU-INSTITUT ZA GENETIČKO INŽENJERSTVO I BIOTEHNOLOGIJU

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.JU ZAVOD ZA MEDICINU RADA I SPORTSKU MEDICINU ZENIČKO-DOBOJSKOG KANTONA: 9 dodjelaŠUMARSKI FAKULTET U SARAJEVU: 4 dodjelaJU POLJOPRIVREDNO-PREHRAMBENI FAKULTET SARAJEVO: 4 dodjelaGRAD ZENICA: 2 dodjelaJAVNA USTANOVA CENTAR ZA SOCIJALNI RAD TUZLA: 1 dodjelaUNIVERZITET "DŽEMAL BIJEDIĆ" U MOSTARU: 1 dodjelaOPŠTINA NEVESINJE: 1 dodjelaJAVNA USTANOVA UNIVERZITET U TUZLI: 1 dodjelaJU UNIVERZITET U BIHAĆU: 1 dodjelaHIDROELEKTRANE NA NERETVI, JABLANICA: 1 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20154
20165
20175
20184
20193
20203
20211
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20154

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

315.643,30 KMPDV osnova nije poznata16 %

Nazivnik: 25 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20165 312.095,52 KMPDV osnova nije poznata20 %

Nazivnik: 25 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20175 48.094,41 KMPDV osnova nije poznata20 %

Nazivnik: 25 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20184

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

28.512,50 KMPDV osnova nije poznata16 %

Nazivnik: 25 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20193

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

38.160 KMPDV osnova nije poznata12 %

Nazivnik: 25 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20203

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

144.500 KMPDV osnova nije poznata12 %

Nazivnik: 25 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20211

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1500 KMPDV osnova nije poznata4 %

Nazivnik: 25 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 31.10.2026. 17:51

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
JU ZAVOD ZA MEDICINU RADA I SPORTSKU MEDICINU ZENIČKO-DOBOJSKOG KANTONA9 9.200 KMPDV osnova nije poznata36 %

Nazivnik: 25 dodjela

0,24 %

Nazivnik: 3815 dodjela

2016 – 2019Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ŠUMARSKI FAKULTET U SARAJEVU4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

15.085,48 KMPDV osnova nije poznata16 %

Nazivnik: 25 dodjela

1,13 %

Nazivnik: 353 dodjela

2015 – 2019Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU POLJOPRIVREDNO-PREHRAMBENI FAKULTET SARAJEVO4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

47.000 KMPDV osnova nije poznata16 %

Nazivnik: 25 dodjela

0,34 %

Nazivnik: 1176 dodjela

2019 – 2020Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD ZENICA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

9.000 KMPDV osnova nije poznata8 %

Nazivnik: 25 dodjela

0,05 %

Nazivnik: 4080 dodjela

2015 – 2015Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA CENTAR ZA SOCIJALNI RAD TUZLA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

500 KMPDV osnova nije poznata4 %

Nazivnik: 25 dodjela

0,2 %

Nazivnik: 512 dodjela

2021 – 2021Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
UNIVERZITET "DŽEMAL BIJEDIĆ" U MOSTARU1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.912,50 KMPDV osnova nije poznata4 %

Nazivnik: 25 dodjela

0,13 %

Nazivnik: 789 dodjela

2018 – 2018Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPŠTINA NEVESINJE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

900 KMPDV osnova nije poznata4 %

Nazivnik: 25 dodjela

0,05 %

Nazivnik: 1969 dodjela

2015 – 2015Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA UNIVERZITET U TUZLI1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.126,23 KMPDV osnova nije poznata4 %

Nazivnik: 25 dodjela

0,05 %

Nazivnik: 2063 dodjela

2017 – 2017Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU UNIVERZITET U BIHAĆU1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.811,52 KMPDV osnova nije poznata4 %

Nazivnik: 25 dodjela

0,15 %

Nazivnik: 664 dodjela

2016 – 2016Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
HIDROELEKTRANE NA NERETVI, JABLANICA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.970 KMPDV osnova nije poznata4 %

Nazivnik: 25 dodjela

0,05 %

Nazivnik: 1984 dodjela

2017 – 2017Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine2015201620172018201920202021
JU ZAVOD ZA MEDICINU RADA I SPORTSKU MEDICINU ZENIČKO-DOBOJSKOG KANTONA0323100
ŠUMARSKI FAKULTET U SARAJEVU1110100
JU POLJOPRIVREDNO-PREHRAMBENI FAKULTET SARAJEVO0000130
GRAD ZENICA2000000
JAVNA USTANOVA CENTAR ZA SOCIJALNI RAD TUZLA0000001
UNIVERZITET "DŽEMAL BIJEDIĆ" U MOSTARU0001000
OPŠTINA NEVESINJE1000000
JAVNA USTANOVA UNIVERZITET U TUZLI0010000
JU UNIVERZITET U BIHAĆU0100000
HIDROELEKTRANE NA NERETVI, JABLANICA0010000

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 31.10.2026. 17:51

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Istraživačke i razvojne usluge10
Ostale usluge8
Zdravstvene i socijalne usluge7
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Istraživačke i razvojne usluge10 73.921,32 KMPDV osnova nije poznata40 %

Nazivnik: 25 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale usluge8 16.244,41 KMPDV osnova nije poznata32 %

Nazivnik: 25 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zdravstvene i socijalne usluge7 7.340 KMPDV osnova nije poznata28 %

Nazivnik: 25 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 31.10.2026. 17:51

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Ostale javne, društvene i lične usluge9
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge7
Usluge na području istraživanja i razvoja i s tim povezane usluge savjetovanja7
Usluge na području poljoprivrede, šumarstva, hortikulture, akvakulture i pčelarstva1
Usluge u području zdravstva i socijalne brige1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Ostale javne, društvene i lične usluge9 8.440 KMPDV osnova nije poznata36 %

Nazivnik: 25 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge7 22.138,43 KMPDV osnova nije poznata28 %

Nazivnik: 25 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge na području istraživanja i razvoja i s tim povezane usluge savjetovanja7 62.697,30 KMPDV osnova nije poznata28 %

Nazivnik: 25 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge na području poljoprivrede, šumarstva, hortikulture, akvakulture i pčelarstva1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.970 KMPDV osnova nije poznata4 %

Nazivnik: 25 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge u području zdravstva i socijalne brige1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.260 KMPDV osnova nije poznata4 %

Nazivnik: 25 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 31.10.2026. 17:51

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum23
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda2
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum23 53.505,73 KMPDV osnova nije poznata92 %

Nazivnik: 25 dodjela

Poznata vrijednost: 23 / 23 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

44.000 KMPDV osnova nije poznata8 %

Nazivnik: 25 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 31.10.2026. 17:51

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine24 96.605,73 KMPDV osnova nije poznata96 %

Nazivnik: 25 dodjela

Poznata vrijednost: 24 / 24 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zeničko-dobojski kanton11 18.200 KMPDV osnova nije poznata44 %

Nazivnik: 25 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kanton Sarajevo8 62.085,48 KMPDV osnova nije poznata32 %

Nazivnik: 25 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zenica2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

9.000 KMPDV osnova nije poznata8 %

Nazivnik: 25 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Tuzlanski kanton2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.626,23 KMPDV osnova nije poznata8 %

Nazivnik: 25 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Hercegovačko-neretvanski kanton1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.912,50 KMPDV osnova nije poznata4 %

Nazivnik: 25 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Unsko-sanski kanton1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.811,52 KMPDV osnova nije poznata4 %

Nazivnik: 25 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Republika Srpska1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

900 KMPDV osnova nije poznata4 %

Nazivnik: 25 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
NEVESINJE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

900 KMPDV osnova nije poznata4 %

Nazivnik: 25 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 31.10.2026. 17:51

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 31.10.2026. 17:51

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 0

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 100 % · Nazivnik: 25 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 25 (0 %)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 25 (0 %)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 31.10.2026. 17:51 Otvori povezane zapise

Povezana izuzeća

Prikazano 1 / 1 povezanih izuzeća. Ugovorene vrijednosti iz izvora odnose se na cijelo izuzeće i nisu uključene u zbrojeve dodijeljene vrijednosti dobavljača.

Povezana izuzeća
Povezana izuzećaNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliUgovorena vrijednostIzvorni zapis
Набавка здравствених услуга за притворена лицаOKRUŽNI SUD BANJA LUKA17.02.2020.250 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 2

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Usluge istraživačkog laboratorijaJU POLJOPRIVREDNO-PREHRAMBENI FAKULTET SARAJEVO11.10.2020.19.000 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Pružanje usluga "Genotipizacija uzoraka jabuke analizom 480.000 SNP markera"JU POLJOPRIVREDNO-PREHRAMBENI FAKULTET SARAJEVO04.03.2020.25.000 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 31.10.2026. 17:51