Preskoči na sadržaj

Dobavljač

AGRAM d.d. Tuzla

AGRAM d.d. Tuzla: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Sjedište
TUZLA
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4272097340026
Vrsta zapisa
Neregistrirani dobavljač
Veličina poduzeća
nije u izvoru
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
30.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 1 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 67216Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele48
Postupci48
Naručioci10

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

6.250,96 KMPDV osnova nije poznata
3.196,07 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 48 / 48 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0,58

Poznato: 48 / 48 (100 %)

Udio s jednom ponudom58,33 %

Nazivnik: 48 dodjela

Dodjele u konzorciju0 %

0 / 48 · Samostalno: 48

Prva dodjela: 06.12.2017. · Posljednja dodjela: 02.06.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 11:22

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

AGRAM d.d. Tuzla

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.MINISTARSTVO ODBRANE BIH: 28 dodjelaZAVOD ZA JAVNO ZDRAVSTVO TUZLANSKOG KANTONA: 8 dodjelaJU "CENTAR ZA KULTURU" TUZLA: 5 dodjelaJAVNO PREDUZEĆE RADIOTELEVIZIJA TUZLANSKOG KANTONA: 1 dodjelaJP BH POŠTA D.O.O. SARAJEVO: 1 dodjelaCENTRALNO GRIJANJE D.D.: 1 dodjelaPEDAGOŠKI ZAVOD TUZLANSKOG KANTONA: 1 dodjelaURED PREMIJERA TUZLANSKOG KANTONA: 1 dodjelaKANTONALNA AGENCIJA ZA PRIVATIZACIJU: 1 dodjelaKANTONALNA DIREKCIJA ROBNIH REZERVI TUZLA: 1 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20171
20181
20191
20205
202113
202219
20231
20242
20253
2026 · Nepotpuna tekuća godina2
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20171

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

173 KMPDV osnova nije poznata2,08 %

Nazivnik: 48 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20181

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

12.398 KMPDV osnova nije poznata2,08 %

Nazivnik: 48 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20191

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

177,86 KMPDV osnova nije poznata2,08 %

Nazivnik: 48 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20205 2389,30 KMPDV osnova nije poznata10,42 %

Nazivnik: 48 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202113 21.229,60 KMPDV osnova nije poznata27,08 %

Nazivnik: 48 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202219 31.667,01 KMPDV osnova nije poznata39,58 %

Nazivnik: 48 dodjela

Poznata vrijednost: 19 / 19 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20231

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

195 KMPDV osnova nije poznata2,08 %

Nazivnik: 48 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20242

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1161,42 KMPDV osnova nije poznata4,17 %

Nazivnik: 48 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20253

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2122,53 KMPDV osnova nije poznata6,25 %

Nazivnik: 48 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

237,24 KMPDV osnova nije poznata4,17 %

Nazivnik: 48 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 11:22

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
MINISTARSTVO ODBRANE BIH28 2.673,49 KMPDV osnova nije poznata58,33 %

Nazivnik: 48 dodjela

0,52 %

Nazivnik: 5389 dodjela

2021 – 2023Poznata vrijednost: 28 / 28 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ZAVOD ZA JAVNO ZDRAVSTVO TUZLANSKOG KANTONA8 619,76 KMPDV osnova nije poznata16,67 %

Nazivnik: 48 dodjela

0,22 %

Nazivnik: 3688 dodjela

2020 – 2022Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU "CENTAR ZA KULTURU" TUZLA5 301,42 KMPDV osnova nije poznata10,42 %

Nazivnik: 48 dodjela

0,41 %

Nazivnik: 1230 dodjela

2024 – 2026Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO PREDUZEĆE RADIOTELEVIZIJA TUZLANSKOG KANTONA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

9,80 KMPDV osnova nije poznata2,08 %

Nazivnik: 48 dodjela

0,03 %

Nazivnik: 3311 dodjela

2022 – 2022Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP BH POŠTA D.O.O. SARAJEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.398 KMPDV osnova nije poznata2,08 %

Nazivnik: 48 dodjela

0,01 %

Nazivnik: 6837 dodjela

2018 – 2018Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
CENTRALNO GRIJANJE D.D.1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

77,86 KMPDV osnova nije poznata2,08 %

Nazivnik: 48 dodjela

0,06 %

Nazivnik: 1596 dodjela

2019 – 2019Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
PEDAGOŠKI ZAVOD TUZLANSKOG KANTONA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

73 KMPDV osnova nije poznata2,08 %

Nazivnik: 48 dodjela

0,91 %

Nazivnik: 110 dodjela

2017 – 2017Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
URED PREMIJERA TUZLANSKOG KANTONA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

77,86 KMPDV osnova nije poznata2,08 %

Nazivnik: 48 dodjela

0,65 %

Nazivnik: 154 dodjela

2020 – 2020Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KANTONALNA AGENCIJA ZA PRIVATIZACIJU1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

9,80 KMPDV osnova nije poznata2,08 %

Nazivnik: 48 dodjela

1,61 %

Nazivnik: 62 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KANTONALNA DIREKCIJA ROBNIH REZERVI TUZLA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

9,97 KMPDV osnova nije poznata2,08 %

Nazivnik: 48 dodjela

1,39 %

Nazivnik: 72 dodjela

2025 – 2025Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine2017201820192020202120222023202420252026
MINISTARSTVO ODBRANE BIH000012151000
ZAVOD ZA JAVNO ZDRAVSTVO TUZLANSKOG KANTONA0004130000
JU "CENTAR ZA KULTURU" TUZLA0000000221
JAVNO PREDUZEĆE RADIOTELEVIZIJA TUZLANSKOG KANTONA0000010000
JP BH POŠTA D.O.O. SARAJEVO0100000000
CENTRALNO GRIJANJE D.D.0010000000
PEDAGOŠKI ZAVOD TUZLANSKOG KANTONA1000000000
URED PREMIJERA TUZLANSKOG KANTONA0001000000
KANTONALNA AGENCIJA ZA PRIVATIZACIJU0000000001
KANTONALNA DIREKCIJA ROBNIH REZERVI TUZLA0000000010

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 11:22

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Ostale usluge34
Usluge održavanja i popravki14
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Ostale usluge34 5.302,84 KMPDV osnova nije poznata70,83 %

Nazivnik: 48 dodjela

Poznata vrijednost: 34 / 34 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge održavanja i popravki14 948,12 KMPDV osnova nije poznata29,17 %

Nazivnik: 48 dodjela

Poznata vrijednost: 14 / 14 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 11:22

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge42
Usluge popravaka i održavanja6
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge42 5.854,98 KMPDV osnova nije poznata87,5 %

Nazivnik: 48 dodjela

Poznata vrijednost: 42 / 42 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge popravaka i održavanja6 395,98 KMPDV osnova nije poznata12,5 %

Nazivnik: 48 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 11:22

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
pregovarački postupak bez objave obavještenja28
direktni sporazum20
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
pregovarački postupak bez objave obavještenja28 2.673,49 KMPDV osnova nije poznata58,33 %

Nazivnik: 48 dodjela

Poznata vrijednost: 28 / 28 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
direktni sporazum20 3.577,47 KMPDV osnova nije poznata41,67 %

Nazivnik: 48 dodjela

Poznata vrijednost: 20 / 20 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 11:22

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine20 3.577,47 KMPDV osnova nije poznata41,67 %

Nazivnik: 48 dodjela

Poznata vrijednost: 20 / 20 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Tuzlanski kanton19 1.179,47 KMPDV osnova nije poznata39,58 %

Nazivnik: 48 dodjela

Poznata vrijednost: 19 / 19 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Tuzla6 379,28 KMPDV osnova nije poznata12,5 %

Nazivnik: 48 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TUZLA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

77,86 KMPDV osnova nije poznata2,08 %

Nazivnik: 48 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 11:22

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 11:22

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 0

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 100 % · Nazivnik: 48 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 48 (0 %)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 48 (0 %)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 11:22 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 48

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Usluge tehničkog pregleda vozilaJU "CENTAR ZA KULTURU" TUZLA02.06.2026.27,44 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluga tehničkog pregleda vozilaKANTONALNA AGENCIJA ZA PRIVATIZACIJU22.02.2026.9,80 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluge tehničkog pregleda vozilaKANTONALNA DIREKCIJA ROBNIH REZERVI TUZLA23.12.2025.9,97 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge tehničkog pregleda vozilaJU "CENTAR ZA KULTURU" TUZLA04.12.2025.85,12 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge tehničkog pregleda vozilaJU "CENTAR ZA KULTURU" TUZLA03.06.2025.27,44 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge tehničkog pregleda vozilaJU "CENTAR ZA KULTURU" TUZLA08.12.2024.76,30 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge tehničkog pregleda vozilaJU "CENTAR ZA KULTURU" TUZLA01.12.2024.85,12 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка услуга (Баждарење тахографа на м/в RENAULT РО: 000410-D) за потребе 5.бЛП на локацији "Дубраве" ЖивиницеMINISTARSTVO ODBRANE BIH20.11.2023.95 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge održavanja automobilaJAVNO PREDUZEĆE RADIOTELEVIZIJA TUZLANSKOG KANTONA09.10.2022.9,80 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge tehničkog pregledaZAVOD ZA JAVNO ZDRAVSTVO TUZLANSKOG KANTONA02.10.2022.76,30 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge tehničkog pregledaZAVOD ZA JAVNO ZDRAVSTVO TUZLANSKOG KANTONA02.10.2022.76,30 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Технички преглед моторног возила HMMWV рег.ознака 000400-ДMINISTARSTVO ODBRANE BIH24.07.2022.77,86 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Технички преглед моторног возила ДАФ рег.ознака 000479-БMINISTARSTVO ODBRANE BIH24.07.2022.107,86 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Технички преглед моторног возила HMMWV рег.ознака 000401-ДMINISTARSTVO ODBRANE BIH24.07.2022.77,86 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Tehnički pregledZAVOD ZA JAVNO ZDRAVSTVO TUZLANSKOG KANTONA27.06.2022.77,86 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Технички преглед моторног возила ДАФ рег.ознака 000288-БMINISTARSTVO ODBRANE BIH27.06.2022.115,86 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Технички преглед моторног возила ДАФ рег.ознака 000487-БMINISTARSTVO ODBRANE BIH27.06.2022.107,86 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Технички преглед моторног возила МЕРЦЕДЕС рег.ознака 000552-АMINISTARSTVO ODBRANE BIH27.06.2022.74,43 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Технички преглед моторног возила НИСАН Патрол рег.ознака 000048-АMINISTARSTVO ODBRANE BIH27.06.2022.77,86 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Технички преглед моторног возила НИСАН Патрол рег.ознака 000190-АMINISTARSTVO ODBRANE BIH27.06.2022.77,86 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 30.10.2026. 11:22