Preskoči na sadržaj

Dobavljač

"TROPIC MALOPRODAJA" d.o.o. Banja Luka

"TROPIC MALOPRODAJA" d.o.o. Banja Luka: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Sjedište
BANJA LUKA
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4402700780517
Vrsta zapisa
Neregistrirani dobavljač
Veličina poduzeća
nije u izvoru
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
28.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 1 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 65405Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele44
Postupci44
Naručioci19

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

29.732,24 KMPDV osnova nije poznata
15.201,85 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 44 / 44 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0

Poznato: 44 / 44 (100 %)

Udio s jednom ponudom0 %

Nazivnik: 44 dodjela

Dodjele u konzorciju0 %

0 / 44 · Samostalno: 44

Prva dodjela: 16.08.2017. · Posljednja dodjela: 14.10.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 02:35

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

"TROPIC MALOPRODAJA" d.o.o. Banja Luka

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.ПРАВОБРАНИЛАШТВО РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ: 9 dodjelaJP "PROTIVGRADNA PREVENTIVA REPUBLIKE SRPSKE" A.D. GRADIŠKA: 8 dodjelaJP RADIO TELEVIZIJA REPUBLIKE SRPSKE: 4 dodjelaJAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA "ALEKSA ŠANTIĆ" VOJKOVIĆI: 3 dodjelaJU OŠ "DOSITEJ OBRADOVIĆ" BANJALUKA: 3 dodjelaOKRUŽNI PRIVREDNI SUD TREBINJE: 3 dodjelaFOND ZDRAVSTVENOG OSIGURANJA REPUBLIKE SRPSKE: 2 dodjelaREPUBLIČKI ZAVOD ZA STATISTIKU RS: 1 dodjelaHIDROELEKTRANA DABAR D.O.O. TREBINJE: 1 dodjelaJZU INSTITUT ZA JAVNO ZDRAVSTVO: 1 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20171
20181
20195
20206
20211
20223
20235
20247
20254
2026 · Nepotpuna tekuća godina11
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20171

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1183,60 KMPDV osnova nije poznata2,27 %

Nazivnik: 44 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20181

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

182,95 KMPDV osnova nije poznata2,27 %

Nazivnik: 44 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20195 37.528,22 KMPDV osnova nije poznata11,36 %

Nazivnik: 44 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20206 2317,10 KMPDV osnova nije poznata13,64 %

Nazivnik: 44 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20211

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1752,35 KMPDV osnova nije poznata2,27 %

Nazivnik: 44 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20223

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1382,76 KMPDV osnova nije poznata6,82 %

Nazivnik: 44 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20235 55.338,02 KMPDV osnova nije poznata11,36 %

Nazivnik: 44 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20247 613.084,23 KMPDV osnova nije poznata15,91 %

Nazivnik: 44 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20254

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3552,83 KMPDV osnova nije poznata9,09 %

Nazivnik: 44 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina11 81.510,18 KMPDV osnova nije poznata25 %

Nazivnik: 44 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 02:35

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
ПРАВОБРАНИЛАШТВО РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ9 1.328,86 KMPDV osnova nije poznata20,45 %

Nazivnik: 44 dodjela

0,84 %

Nazivnik: 1066 dodjela

2020 – 2026Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP "PROTIVGRADNA PREVENTIVA REPUBLIKE SRPSKE" A.D. GRADIŠKA8 407,29 KMPDV osnova nije poznata18,18 %

Nazivnik: 44 dodjela

0,35 %

Nazivnik: 2271 dodjela

2020 – 2026Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP RADIO TELEVIZIJA REPUBLIKE SRPSKE4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.395,51 KMPDV osnova nije poznata9,09 %

Nazivnik: 44 dodjela

0,08 %

Nazivnik: 5270 dodjela

2017 – 2024Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA "ALEKSA ŠANTIĆ" VOJKOVIĆI3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

412,46 KMPDV osnova nije poznata6,82 %

Nazivnik: 44 dodjela

2,33 %

Nazivnik: 129 dodjela

2025 – 2026Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU OŠ "DOSITEJ OBRADOVIĆ" BANJALUKA3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

883,77 KMPDV osnova nije poznata6,82 %

Nazivnik: 44 dodjela

0,22 %

Nazivnik: 1360 dodjela

2024 – 2026Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OKRUŽNI PRIVREDNI SUD TREBINJE3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.398,20 KMPDV osnova nije poznata6,82 %

Nazivnik: 44 dodjela

3,57 %

Nazivnik: 84 dodjela

2021 – 2024Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
FOND ZDRAVSTVENOG OSIGURANJA REPUBLIKE SRPSKE2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.746,50 KMPDV osnova nije poznata4,55 %

Nazivnik: 44 dodjela

0,02 %

Nazivnik: 11279 dodjela

2019 – 2019Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
REPUBLIČKI ZAVOD ZA STATISTIKU RS1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

59,96 KMPDV osnova nije poznata2,27 %

Nazivnik: 44 dodjela

0,04 %

Nazivnik: 2314 dodjela

2023 – 2023Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
HIDROELEKTRANA DABAR D.O.O. TREBINJE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.626,04 KMPDV osnova nije poznata2,27 %

Nazivnik: 44 dodjela

0,31 %

Nazivnik: 318 dodjela

2024 – 2024Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JZU INSTITUT ZA JAVNO ZDRAVSTVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

99,87 KMPDV osnova nije poznata2,27 %

Nazivnik: 44 dodjela

0,02 %

Nazivnik: 6034 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
REGULATORNA AGENCIJA ZA KOMUNIKACIJE BIH1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

127,73 KMPDV osnova nije poznata2,27 %

Nazivnik: 44 dodjela

0,03 %

Nazivnik: 3160 dodjela

2025 – 2025Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
REGULATORNA KOMISIJA ZA ENERGIJU U FEDERACIJI BOSNE I HERCEGOVINE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3,33 KMPDV osnova nije poznata2,27 %

Nazivnik: 44 dodjela

0,04 %

Nazivnik: 2448 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
REPUBLIČKA UPRAVA ZA INSPEKCIJSKE POSLOVE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

256,41 KMPDV osnova nije poznata2,27 %

Nazivnik: 44 dodjela

0,15 %

Nazivnik: 684 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
POŠTE SRPSKE A.D. BANJA LUKA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

196,12 KMPDV osnova nije poznata2,27 %

Nazivnik: 44 dodjela

0,03 %

Nazivnik: 3920 dodjela

2023 – 2023Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
NARODNA SKUPŠTINA REPUBLIKE SRPSKE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.000 KMPDV osnova nije poznata2,27 %

Nazivnik: 44 dodjela

0,16 %

Nazivnik: 607 dodjela

2024 – 2024Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP ZAVOD ZA UDZBENIKE I NASTAVNA SREDSTVA A.D.1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

82,95 KMPDV osnova nije poznata2,27 %

Nazivnik: 44 dodjela

0,03 %

Nazivnik: 2958 dodjela

2018 – 2018Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
REPUBLIČKI SEKRETARIJAT ZA RASELJENA LICA I MIGRACIJE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.282,05 KMPDV osnova nije poznata2,27 %

Nazivnik: 44 dodjela

0,15 %

Nazivnik: 658 dodjela

2019 – 2019Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JZU ZAVOD ZA MEDICINU RADA I SPORTA REPUBLIKE SRPSKE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6,31 KMPDV osnova nije poznata2,27 %

Nazivnik: 44 dodjela

0,03 %

Nazivnik: 3854 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU POLJOPRIVREDNA ŠKOLA BANJA LUKA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.418,88 KMPDV osnova nije poznata2,27 %

Nazivnik: 44 dodjela

0,52 %

Nazivnik: 194 dodjela

2023 – 2023Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine2017201820192020202120222023202420252026
ПРАВОБРАНИЛАШТВО РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ0002031111
JP "PROTIVGRADNA PREVENTIVA REPUBLIKE SRPSKE" A.D. GRADIŠKA0004000004
JP RADIO TELEVIZIJA REPUBLIKE SRPSKE1020000100
JAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA "ALEKSA ŠANTIĆ" VOJKOVIĆI0000000021
JU OŠ "DOSITEJ OBRADOVIĆ" BANJALUKA0000000201
OKRUŽNI PRIVREDNI SUD TREBINJE0000101100
FOND ZDRAVSTVENOG OSIGURANJA REPUBLIKE SRPSKE0020000000
REPUBLIČKI ZAVOD ZA STATISTIKU RS0000001000
HIDROELEKTRANA DABAR D.O.O. TREBINJE0000000100
JZU INSTITUT ZA JAVNO ZDRAVSTVO0000000001

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 02:35

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Kupovina43
Ostale usluge1
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Kupovina43 29.728,91 KMPDV osnova nije poznata97,73 %

Nazivnik: 44 dodjela

Poznata vrijednost: 43 / 43 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale usluge1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3,33 KMPDV osnova nije poznata2,27 %

Nazivnik: 44 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 02:35

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje18
Hrana, piće, duhan i srodni proizvodi15
Medicinska oprema, lijekovi i proizvodi za ličnu njegu5
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)3
Odjeća, obuća, prtljag i pribor2
Štampani materijal i srodni proizvodi1
Radijska, televizijska, komunikacijska i srodna oprema1
Muzički instrumenti, proizvodi za sport, igre, igračke, proizvodi ručnog obrta, materijali za umjetnost i pribor1
Prateće ili pomoćne usluge prevoza; usluge putnih agencija1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje18 7.929,30 KMPDV osnova nije poznata40,91 %

Nazivnik: 44 dodjela

Poznata vrijednost: 18 / 18 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Hrana, piće, duhan i srodni proizvodi15 19.121,45 KMPDV osnova nije poznata34,09 %

Nazivnik: 44 dodjela

Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Medicinska oprema, lijekovi i proizvodi za ličnu njegu5 2.503,46 KMPDV osnova nije poznata11,36 %

Nazivnik: 44 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

683,27 KMPDV osnova nije poznata6,82 %

Nazivnik: 44 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Odjeća, obuća, prtljag i pribor2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.494,02 KMPDV osnova nije poznata4,55 %

Nazivnik: 44 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Štampani materijal i srodni proizvodi1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

100,69 KMPDV osnova nije poznata2,27 %

Nazivnik: 44 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Radijska, televizijska, komunikacijska i srodna oprema1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

82,95 KMPDV osnova nije poznata2,27 %

Nazivnik: 44 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Muzički instrumenti, proizvodi za sport, igre, igračke, proizvodi ručnog obrta, materijali za umjetnost i pribor1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.000 KMPDV osnova nije poznata2,27 %

Nazivnik: 44 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prateće ili pomoćne usluge prevoza; usluge putnih agencija1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3,33 KMPDV osnova nije poznata2,27 %

Nazivnik: 44 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 02:35

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum44
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum44 29.732,24 KMPDV osnova nije poznata100 %

Nazivnik: 44 dodjela

Poznata vrijednost: 44 / 44 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 02:35

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Republika Srpska42 29.601,18 KMPDV osnova nije poznata95,45 %

Nazivnik: 44 dodjela

Poznata vrijednost: 42 / 42 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3,33 KMPDV osnova nije poznata2,27 %

Nazivnik: 44 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 02:35

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 02:35

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 0

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 100 % · Nazivnik: 44 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 44 (0 %)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 44 (0 %)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 02:35 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 44

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Набавка средстава за чишћење СЗП ТребињеПРАВОБРАНИЛАШТВО РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ14.10.2026.256,23 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Материјал за чишћењеJAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA "ALEKSA ŠANTIĆ" VOJKOVIĆI29.09.2026.188,70 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Производи за чишћењеJP "PROTIVGRADNA PREVENTIVA REPUBLIKE SRPSKE" A.D. GRADIŠKA06.08.2026.107,74 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Кафа, чај и сродни производиJP "PROTIVGRADNA PREVENTIVA REPUBLIKE SRPSKE" A.D. GRADIŠKA03.08.2026.19,92 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Veleprodajni račun broj 781JU OŠ "DOSITEJ OBRADOVIĆ" BANJALUKA25.06.2026.433,43 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Кафа, чај и сродни производиJP "PROTIVGRADNA PREVENTIVA REPUBLIKE SRPSKE" A.D. GRADIŠKA05.04.2026.26,38 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Производи за чишћењеJP "PROTIVGRADNA PREVENTIVA REPUBLIKE SRPSKE" A.D. GRADIŠKA05.04.2026.111,86 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge parkiranja službenih vozilaREGULATORNA KOMISIJA ZA ENERGIJU U FEDERACIJI BOSNE I HERCEGOVINE16.03.2026.3,33 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка закускеREPUBLIČKA UPRAVA ZA INSPEKCIJSKE POSLOVE05.03.2026.256,41 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

proizvodi za reprezentacijuJZU ZAVOD ZA MEDICINU RADA I SPORTA REPUBLIKE SRPSKE08.02.2026.6,31 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка освјежења за потребе едукацијеJZU INSTITUT ZA JAVNO ZDRAVSTVO05.02.2026.99,87 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Материјал за потребе образовног процесаJAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA "ALEKSA ŠANTIĆ" VOJKOVIĆI24.11.2025.100,69 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Материјал за чишћењеJAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA "ALEKSA ŠANTIĆ" VOJKOVIĆI24.11.2025.123,07 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

OT 247/08-25, KafaREGULATORNA AGENCIJA ZA KOMUNIKACIJE BIH03.08.2025.127,73 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка средстава за чишћење СЗП ТребињеПРАВОБРАНИЛАШТВО РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ13.05.2025.201,34 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Novogodisnji paketiciNARODNA SKUPŠTINA REPUBLIKE SRPSKE30.12.2024.6.000 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Нбавка средстава за чићшење СЗП ВласеницаПРАВОБРАНИЛАШТВО РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ07.11.2024.83,64 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Hrana i piće za ekipu koja radi za Izbornu noćJP RADIO TELEVIZIJA REPUBLIKE SRPSKE06.10.2024.712,24 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Veleprodajni račun broj 595JU OŠ "DOSITEJ OBRADOVIĆ" BANJALUKA28.05.2024.154 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka poklonaOKRUŽNI PRIVREDNI SUD TREBINJE28.04.2024.211,97 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 30.10.2026. 02:35