Preskoči na sadržaj

Dobavljač

Vulkanizerski servis MUKI Prijedor

Vulkanizerski servis MUKI Prijedor: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Sjedište
PRIJEDOR
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4510074760000
Vrsta zapisa
Neregistrirani dobavljač
Veličina poduzeća
nije u izvoru
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
26.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 1 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 64607Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele67
Postupci67
Naručioci16

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

62.369,26 KMPDV osnova nije poznata
31.888,90 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 67 / 67 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0

Poznato: 67 / 67 (100 %)

Udio s jednom ponudom0 %

Nazivnik: 67 dodjela

Dodjele u konzorciju0 %

0 / 67 · Samostalno: 67

Prva dodjela: 27.02.2017. · Posljednja dodjela: 24.05.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 08:04

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

Vulkanizerski servis MUKI Prijedor

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.OKRUŽNI SUD U PRIJEDORU: 17 dodjelaVODOVOD A.D. PRIJEDOR: 10 dodjelaOKRUŽNI PRIVREDNI SUD U PRIJEDORU: 9 dodjelaZDRAVSTVENA USTANOVA DOM ZDRAVLJA SANSKI MOST: 5 dodjelaGRAD PRIJEDOR: 4 dodjelaAD "TOPLANA" PRIJEDOR: 4 dodjelaJAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA BOLNICA "DR. MLADEN STOJANOVIĆ" PRIJEDOR: 4 dodjelaINVESTICIONO-RAZVOJNA BANKA REPUBLIKE SRPSKE A.D. BANJA LUKA: 3 dodjelaOPĆINA SANSKI MOST: 2 dodjelaJU CENTARA ZA SOCIJALNI RAD PRIJEDOR: 2 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20175
20182
20197
20204
202113
202214
20237
20244
20259
2026 · Nepotpuna tekuća godina2
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20175 1547,01 KMPDV osnova nije poznata7,46 %

Nazivnik: 67 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20182

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

22.656,41 KMPDV osnova nije poznata2,99 %

Nazivnik: 67 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20197 67.381,19 KMPDV osnova nije poznata10,45 %

Nazivnik: 67 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20204

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

44.129,82 KMPDV osnova nije poznata5,97 %

Nazivnik: 67 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202113 914.974,35 KMPDV osnova nije poznata19,4 %

Nazivnik: 67 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202214 916.552,14 KMPDV osnova nije poznata20,9 %

Nazivnik: 67 dodjela

Poznata vrijednost: 14 / 14 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20237 42.988,02 KMPDV osnova nije poznata10,45 %

Nazivnik: 67 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20244

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2478,62 KMPDV osnova nije poznata5,97 %

Nazivnik: 67 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20259 511.089,05 KMPDV osnova nije poznata13,43 %

Nazivnik: 67 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

21.572,65 KMPDV osnova nije poznata2,99 %

Nazivnik: 67 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 08:04

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
OKRUŽNI SUD U PRIJEDORU17 3.962,40 KMPDV osnova nije poznata25,37 %

Nazivnik: 67 dodjela

2,37 %

Nazivnik: 716 dodjela

2019 – 2026Poznata vrijednost: 17 / 17 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
VODOVOD A.D. PRIJEDOR10 1.049,50 KMPDV osnova nije poznata14,93 %

Nazivnik: 67 dodjela

0,09 %

Nazivnik: 10950 dodjela

2017 – 2021Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OKRUŽNI PRIVREDNI SUD U PRIJEDORU9 2.160,68 KMPDV osnova nije poznata13,43 %

Nazivnik: 67 dodjela

1,38 %

Nazivnik: 654 dodjela

2021 – 2025Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ZDRAVSTVENA USTANOVA DOM ZDRAVLJA SANSKI MOST5 13.817,06 KMPDV osnova nije poznata7,46 %

Nazivnik: 67 dodjela

2,15 %

Nazivnik: 233 dodjela

2019 – 2025Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD PRIJEDOR4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.791,44 KMPDV osnova nije poznata5,97 %

Nazivnik: 67 dodjela

0,24 %

Nazivnik: 1674 dodjela

2018 – 2021Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
AD "TOPLANA" PRIJEDOR4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.687,18 KMPDV osnova nije poznata5,97 %

Nazivnik: 67 dodjela

0,21 %

Nazivnik: 1903 dodjela

2021 – 2023Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA BOLNICA "DR. MLADEN STOJANOVIĆ" PRIJEDOR4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.401,70 KMPDV osnova nije poznata5,97 %

Nazivnik: 67 dodjela

0,2 %

Nazivnik: 1966 dodjela

2021 – 2026Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
INVESTICIONO-RAZVOJNA BANKA REPUBLIKE SRPSKE A.D. BANJA LUKA3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

13.121,36 KMPDV osnova nije poznata4,48 %

Nazivnik: 67 dodjela

0,35 %

Nazivnik: 863 dodjela

2020 – 2022Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA SANSKI MOST2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.263,26 KMPDV osnova nije poznata2,99 %

Nazivnik: 67 dodjela

0,25 %

Nazivnik: 786 dodjela

2021 – 2022Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU CENTARA ZA SOCIJALNI RAD PRIJEDOR2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.964,27 KMPDV osnova nije poznata2,99 %

Nazivnik: 67 dodjela

1,26 %

Nazivnik: 159 dodjela

2019 – 2025Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OKRUŽNO JAVNO TUŽILAŠTVO PRIJEDOR2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.283,74 KMPDV osnova nije poznata2,99 %

Nazivnik: 67 dodjela

0,26 %

Nazivnik: 781 dodjela

2022 – 2022Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA DOM ZDRAVLJA "SVETI SAVA" OŠTRA LUKA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

454,70 KMPDV osnova nije poznata1,49 %

Nazivnik: 67 dodjela

0,14 %

Nazivnik: 719 dodjela

2022 – 2022Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA DOM ZDRAVLJA PRIJEDOR1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

753,85 KMPDV osnova nije poznata1,49 %

Nazivnik: 67 dodjela

0,07 %

Nazivnik: 1471 dodjela

2019 – 2019Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP ZAVOD ZA UDZBENIKE I NASTAVNA SREDSTVA A.D.1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

717,95 KMPDV osnova nije poznata1,49 %

Nazivnik: 67 dodjela

0,03 %

Nazivnik: 2952 dodjela

2023 – 2023Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ЈАВНА ЗДРАВСТВЕНА УСТАНОВА "ДОМ ЗДРАВЉА КОСТАЈНИЦА"1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

495,73 KMPDV osnova nije poznata1,49 %

Nazivnik: 67 dodjela

0,16 %

Nazivnik: 645 dodjela

2019 – 2019Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ЈАВНА УСТАНОВА ДЈЕЧИЈИ ВРТИЋ "РАДОСТ" ПРИЈЕДОР1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

444,44 KMPDV osnova nije poznata1,49 %

Nazivnik: 67 dodjela

0,25 %

Nazivnik: 406 dodjela

2022 – 2022Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine2017201820192020202120222023202420252026
OKRUŽNI SUD U PRIJEDORU0011242241
VODOVOD A.D. PRIJEDOR5101300000
OKRUŽNI PRIVREDNI SUD U PRIJEDORU0000222210
ZDRAVSTVENA USTANOVA DOM ZDRAVLJA SANSKI MOST0011110010
GRAD PRIJEDOR0120100000
AD "TOPLANA" PRIJEDOR0000112000
JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA BOLNICA "DR. MLADEN STOJANOVIĆ" PRIJEDOR0000100021
INVESTICIONO-RAZVOJNA BANKA REPUBLIKE SRPSKE A.D. BANJA LUKA0001110000
OPĆINA SANSKI MOST0000110000
JU CENTARA ZA SOCIJALNI RAD PRIJEDOR0010000010

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 08:04

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Kupovina34
Usluge održavanja i popravki21
Ostale usluge12
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Kupovina34 58.800,12 KMPDV osnova nije poznata50,75 %

Nazivnik: 67 dodjela

Poznata vrijednost: 34 / 34 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge održavanja i popravki21 2.116,15 KMPDV osnova nije poznata31,34 %

Nazivnik: 67 dodjela

Poznata vrijednost: 21 / 21 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale usluge12 1.452,99 KMPDV osnova nije poznata17,91 %

Nazivnik: 67 dodjela

Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 08:04

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu33
Usluge popravaka i održavanja33
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu33 57.603,54 KMPDV osnova nije poznata49,25 %

Nazivnik: 67 dodjela

Poznata vrijednost: 33 / 33 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge popravaka i održavanja33 3.569,14 KMPDV osnova nije poznata49,25 %

Nazivnik: 67 dodjela

Poznata vrijednost: 33 / 33 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.196,58 KMPDV osnova nije poznata1,49 %

Nazivnik: 67 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 08:04

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum67
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum67 62.369,26 KMPDV osnova nije poznata100 %

Nazivnik: 67 dodjela

Poznata vrijednost: 67 / 67 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 08:04

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Republika Srpska60 44.288,94 KMPDV osnova nije poznata89,55 %

Nazivnik: 67 dodjela

Poznata vrijednost: 60 / 60 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prijedor52 27.215,46 KMPDV osnova nije poznata77,61 %

Nazivnik: 67 dodjela

Poznata vrijednost: 52 / 52 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Unsko-sanski kanton7 18.080,32 KMPDV osnova nije poznata10,45 %

Nazivnik: 67 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine7 18.080,32 KMPDV osnova nije poznata10,45 %

Nazivnik: 67 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
SANSKI MOST2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.263,26 KMPDV osnova nije poznata2,99 %

Nazivnik: 67 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OŠTRA LUKA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

454,70 KMPDV osnova nije poznata1,49 %

Nazivnik: 67 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KOSTAJNICA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

495,73 KMPDV osnova nije poznata1,49 %

Nazivnik: 67 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 08:04

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 08:04

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 0

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 100 % · Nazivnik: 67 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 67 (0 %)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 67 (0 %)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 08:04 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 67

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Nabavka i montaža 8(osam)ljetnih guma za sanitetska vozilaJAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA BOLNICA "DR. MLADEN STOJANOVIĆ" PRIJEDOR24.05.2026.1.435,90 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Zamjena guma na službenim vozilimaOKRUŽNI SUD U PRIJEDORU28.04.2026.136,75 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка и испорука гума за службена возилаJU CENTARA ZA SOCIJALNI RAD PRIJEDOR18.12.2025.1.260 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Gume za službena vozila sudaOKRUŽNI PRIVREDNI SUD U PRIJEDORU18.12.2025.1.470,09 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka guma za službeno voziloOKRUŽNI SUD U PRIJEDORU03.11.2025.458,12 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Zamjena guma na službenim vozilimaOKRUŽNI SUD U PRIJEDORU03.11.2025.136,75 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka 12 zimskih guma za sanitetska vozila bolniceJAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA BOLNICA "DR. MLADEN STOJANOVIĆ" PRIJEDOR23.10.2025.2.205,12 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka auto guma za potrebe ZU Dom zdravlja Sanski MostZDRAVSTVENA USTANOVA DOM ZDRAVLJA SANSKI MOST30.09.2025.3.729,91 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Zamjena guma na službenim vozilimaOKRUŽNI SUD U PRIJEDORU22.05.2025.136,75 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka guma za službeno voziloOKRUŽNI SUD U PRIJEDORU22.05.2025.1.128,21 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Isporuka i montaža 4(četiri)auto gumeJAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA BOLNICA "DR. MLADEN STOJANOVIĆ" PRIJEDOR05.05.2025.564,10 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Zamjena guma na službenim vozilimaOKRUŽNI SUD U PRIJEDORU25.11.2024.136,75 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Услуга замјене и монтаже гума за службена возилаOKRUŽNI PRIVREDNI SUD U PRIJEDORU10.11.2024.136,75 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Zamjena guma na službenim vozilimaOKRUŽNI SUD U PRIJEDORU11.04.2024.102,56 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Услуга замјене и монтаже гума за службена возилаOKRUŽNI PRIVREDNI SUD U PRIJEDORU08.04.2024.102,56 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Gume za teška i laka vozila sa dodatcimaAD "TOPLANA" PRIJEDOR27.11.2023.153,85 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge montaže i zamjene guma na službenim vozilimaOKRUŽNI SUD U PRIJEDORU09.11.2023.102,56 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluga zamjene i montaže guma za službena vozilaOKRUŽNI PRIVREDNI SUD U PRIJEDORU06.11.2023.102,56 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge montaže i zamjene guma na službenim vozilimaOKRUŽNI SUD U PRIJEDORU21.05.2023.102,56 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluga zamjene i montaže guma za službena vozilaOKRUŽNI PRIVREDNI SUD U PRIJEDORU26.04.2023.102,56 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 26.10.2026. 08:04