Preskoči na sadržaj

Dobavljač

RELAX TOURS d.o.o. PINO NATURE HOTEL, Trebević, Ravne 1

RELAX TOURS d.o.o. PINO NATURE HOTEL, Trebević, Ravne 1: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Sjedište
CENTAR SARAJEVO
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4200133460075
Vrsta zapisa
Neregistrirani dobavljač
Veličina poduzeća
nije u izvoru
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
24.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 1 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 58737Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele27
Postupci27
Naručioci20

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

19.866,61 KMPDV osnova nije poznata
10.157,64 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 26 / 27 dodjela (96,3 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

1 dodjela u konzorciju bez poznatog udjela
Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0

Poznato: 27 / 27 (100 %)

Udio s jednom ponudom0 %

Nazivnik: 27 dodjela

Dodjele u konzorciju3,7 %

1 / 27 · Samostalno: 26

Prva dodjela: 03.03.2016. · Posljednja dodjela: 11.06.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 08:52

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

RELAX TOURS d.o.o. PINO NATURE HOTEL, Trebević, Ravne 1

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.KJKP "TRŽNICE PIJACE" D.O.O. SARAJEVO: 2 dodjelaSREDNJA MUZIČKA ŠKOLA SARAJEVO: 2 dodjelaOPĆINA STARI GRAD SARAJEVO: 2 dodjelaELEKTROTEHNIČKA ŠKOLA ZA ENERGETIKU SARAJEVO: 2 dodjelaMINISTARSTVO ODBRANE BIH: 2 dodjelaGRAD SARAJEVO-GRADSKA UPRAVA: 2 dodjelaJAVNA USTANOVA SREDNJA ŠKOLA ZA OKOLIŠ I DRVNI DIZAJN: 2 dodjelaDIREKCIJA ZA EVROPSKE INTEGRACIJE: 1 dodjelaTUŽILAŠTVO-TUŽITELJSTVO BIH: 1 dodjelaCENTAR ZA SLUŠNU I GOVORNU REHABILITACIJU SARAJEVO: 1 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20168
20173
20184
20192
20211
20222
20231
20254
2026 · Nepotpuna tekuća godina2
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20168 62.933,13 KMPDV osnova nije poznata29,63 %

Nazivnik: 27 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20173

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

31.612,82 KMPDV osnova nije poznata11,11 %

Nazivnik: 27 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20184

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

44.122,65 KMPDV osnova nije poznata14,81 %

Nazivnik: 27 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 4 dodjela (75 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
20192

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

21.753,41 KMPDV osnova nije poznata7,41 %

Nazivnik: 27 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20211

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

12.324 KMPDV osnova nije poznata3,7 %

Nazivnik: 27 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20222

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

12.350,01 KMPDV osnova nije poznata7,41 %

Nazivnik: 27 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20231

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1978,71 KMPDV osnova nije poznata3,7 %

Nazivnik: 27 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20254

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

43.398,71 KMPDV osnova nije poznata14,81 %

Nazivnik: 27 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2393,17 KMPDV osnova nije poznata7,41 %

Nazivnik: 27 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 08:52

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
KJKP "TRŽNICE PIJACE" D.O.O. SARAJEVO2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

123,93 KMPDV osnova nije poznata7,41 %

Nazivnik: 27 dodjela

0,06 %

Nazivnik: 3101 dodjela

2016 – 2016Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
SREDNJA MUZIČKA ŠKOLA SARAJEVO2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.350,01 KMPDV osnova nije poznata7,41 %

Nazivnik: 27 dodjela

0,44 %

Nazivnik: 450 dodjela

2022 – 2022Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA STARI GRAD SARAJEVO2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.079,91 KMPDV osnova nije poznata7,41 %

Nazivnik: 27 dodjela

0,07 %

Nazivnik: 2827 dodjela

2017 – 2018Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ELEKTROTEHNIČKA ŠKOLA ZA ENERGETIKU SARAJEVO2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.049,37 KMPDV osnova nije poznata7,41 %

Nazivnik: 27 dodjela

0,25 %

Nazivnik: 788 dodjela

2016 – 2018Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MINISTARSTVO ODBRANE BIH2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.981,69 KMPDV osnova nije poznata7,41 %

Nazivnik: 27 dodjela

0,04 %

Nazivnik: 5387 dodjela

2021 – 2025Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD SARAJEVO-GRADSKA UPRAVA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

645,73 KMPDV osnova nije poznata7,41 %

Nazivnik: 27 dodjela

0,08 %

Nazivnik: 2492 dodjela

2016 – 2016Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA SREDNJA ŠKOLA ZA OKOLIŠ I DRVNI DIZAJN2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.843,16 KMPDV osnova nije poznata7,41 %

Nazivnik: 27 dodjela

0,14 %

Nazivnik: 1478 dodjela

2019 – 2026Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
DIREKCIJA ZA EVROPSKE INTEGRACIJE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

213,68 KMPDV osnova nije poznata3,7 %

Nazivnik: 27 dodjela

0,09 %

Nazivnik: 1077 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TUŽILAŠTVO-TUŽITELJSTVO BIH1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

38,89 KMPDV osnova nije poznata3,7 %

Nazivnik: 27 dodjela

0,01 %

Nazivnik: 7447 dodjela

2016 – 2016Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
CENTAR ZA SLUŠNU I GOVORNU REHABILITACIJU SARAJEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru3,7 %

Nazivnik: 27 dodjela

0,16 %

Nazivnik: 637 dodjela

2018 – 2018Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
KANTONALNA JAVNA USTANOVA ZA ZAŠTIĆENA PRIRODNA PODRUČJA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

82,48 KMPDV osnova nije poznata3,7 %

Nazivnik: 27 dodjela

0,04 %

Nazivnik: 2368 dodjela

2016 – 2016Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU OŠ "GRBAVICA I"1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

89,74 KMPDV osnova nije poznata3,7 %

Nazivnik: 27 dodjela

0,06 %

Nazivnik: 1597 dodjela

2019 – 2019Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
FOND KANTONA SARAJEVO ZA IZGRADNJU STANOVA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

857,26 KMPDV osnova nije poznata3,7 %

Nazivnik: 27 dodjela

0,1 %

Nazivnik: 1017 dodjela

2025 – 2025Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINSKI SUD U SARAJEVU1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

61,11 KMPDV osnova nije poznata3,7 %

Nazivnik: 27 dodjela

0,06 %

Nazivnik: 1730 dodjela

2017 – 2017Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU OŠ " MUSA ĆAZIM ĆATIĆ"1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

168,38 KMPDV osnova nije poznata3,7 %

Nazivnik: 27 dodjela

0,05 %

Nazivnik: 1988 dodjela

2017 – 2017Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ŽELJEZNIČKI ŠKOLSKI CENTAR1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

854,70 KMPDV osnova nije poznata3,7 %

Nazivnik: 27 dodjela

0,12 %

Nazivnik: 851 dodjela

2018 – 2018Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU OSNOVNA MUZIČKA ŠKOLA ILIDŽA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

564,10 KMPDV osnova nije poznata3,7 %

Nazivnik: 27 dodjela

0,08 %

Nazivnik: 1231 dodjela

2016 – 2016Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU SREDNJA GRAĐEVINSKO-GEODETSKA ŠKOLA SARAJEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

21,79 KMPDV osnova nije poznata3,7 %

Nazivnik: 27 dodjela

0,04 %

Nazivnik: 2445 dodjela

2025 – 2025Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KANTONALNA AGENCIJA ZA PRIVLAČENJE INVESTICIJA I PRIVATIZACIJU SARAJEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

978,71 KMPDV osnova nije poznata3,7 %

Nazivnik: 27 dodjela

0,16 %

Nazivnik: 623 dodjela

2023 – 2023Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MINISTARSTVO ZA ODGOJ I OBRAZOVANJE KANTONA SARAJEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.861,97 KMPDV osnova nije poznata3,7 %

Nazivnik: 27 dodjela

0,57 %

Nazivnik: 176 dodjela

2025 – 2025Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine201620172018201920212022202320252026
KJKP "TRŽNICE PIJACE" D.O.O. SARAJEVO200000000
SREDNJA MUZIČKA ŠKOLA SARAJEVO000002000
OPĆINA STARI GRAD SARAJEVO011000000
ELEKTROTEHNIČKA ŠKOLA ZA ENERGETIKU SARAJEVO101000000
MINISTARSTVO ODBRANE BIH000010010
GRAD SARAJEVO-GRADSKA UPRAVA200000000
JAVNA USTANOVA SREDNJA ŠKOLA ZA OKOLIŠ I DRVNI DIZAJN000100001
DIREKCIJA ZA EVROPSKE INTEGRACIJE000000001
TUŽILAŠTVO-TUŽITELJSTVO BIH100000000
CENTAR ZA SLUŠNU I GOVORNU REHABILITACIJU SARAJEVO001000000

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 08:52

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Hotelske i ugostiteljske usluge19
Kupovina4
Ostale usluge4
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Hotelske i ugostiteljske usluge19 14.473 KMPDV osnova nije poznata70,37 %

Nazivnik: 27 dodjela

Poznata vrijednost: 18 / 19 dodjela (94,74 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Kupovina4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.344,88 KMPDV osnova nije poznata14,81 %

Nazivnik: 27 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale usluge4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.048,73 KMPDV osnova nije poznata14,81 %

Nazivnik: 27 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 08:52

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Usluge hotela, restorana i trgovine na malo18
Hrana, piće, duhan i srodni proizvodi7
Prateće ili pomoćne usluge prevoza; usluge putnih agencija1
Ostale javne, društvene i lične usluge1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Usluge hotela, restorana i trgovine na malo18 16.293,52 KMPDV osnova nije poznata66,67 %

Nazivnik: 27 dodjela

Poznata vrijednost: 17 / 18 dodjela (94,44 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Hrana, piće, duhan i srodni proizvodi7 2.532,06 KMPDV osnova nije poznata25,93 %

Nazivnik: 27 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prateće ili pomoćne usluge prevoza; usluge putnih agencija1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

827,35 KMPDV osnova nije poznata3,7 %

Nazivnik: 27 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale javne, društvene i lične usluge1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

213,68 KMPDV osnova nije poznata3,7 %

Nazivnik: 27 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 08:52

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum27
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum27 19.866,61 KMPDV osnova nije poznata100 %

Nazivnik: 27 dodjela

Poznata vrijednost: 26 / 27 dodjela (96,3 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 08:52

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Kanton Sarajevo23 16.632,35 KMPDV osnova nije poznata85,19 %

Nazivnik: 27 dodjela

Poznata vrijednost: 22 / 23 dodjela (95,65 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine23 16.632,35 KMPDV osnova nije poznata85,19 %

Nazivnik: 27 dodjela

Poznata vrijednost: 22 / 23 dodjela (95,65 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Grad Sarajevo4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.725,64 KMPDV osnova nije poznata14,81 %

Nazivnik: 27 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
STARI GRAD SARAJEVO2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.079,91 KMPDV osnova nije poznata7,41 %

Nazivnik: 27 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 08:52

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Partneri u konzorciju
Partneri u konzorcijuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
SOCIUS DOO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru3,7 %

Nazivnik: 27 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
PRAVDA d.o.o. Sarajevo1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru3,7 %

Nazivnik: 27 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 08:52

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 0

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 100 % · Nazivnik: 27 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 27 (0 %)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 27 (0 %)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 08:52 Otvori povezane zapise

Povezana izuzeća

Prikazano 3 / 3 povezanih izuzeća. Ugovorene vrijednosti iz izvora odnose se na cijelo izuzeće i nisu uključene u zbrojeve dodijeljene vrijednosti dobavljača.

Povezana izuzeća
Povezana izuzećaNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliUgovorena vrijednostIzvorni zapis
Usluge organizacije osvježenja za potrebe projekta CherrySARAJEVSKA REGIONALNA RAZVOJNA AGENCIJA "SERDA" D.O.O. SARAJEVO02.06.2026.950 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Zakup prostora/sala za potrebe provođenja obuka za 2025. godinu - SarajevoAGENCIJA ZA DRŽAVNU SLUŽBU FBIH25.12.2025.384,62 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Zakup prostora za potrebe održavanja obuka državnih službenika i namještenika u toku 2024. godineAGENCIJA ZA DRŽAVNU SLUŽBU FBIH26.12.2024.341,88 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 27

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Pružanje usluga najma saleDIREKCIJA ZA EVROPSKE INTEGRACIJE11.06.2026.213,68 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Troškovi reprezentacijeJAVNA USTANOVA SREDNJA ŠKOLA ZA OKOLIŠ I DRVNI DIZAJN22.03.2026.179,49 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluge službena večera za delegaciju KS ArabijeMINISTARSTVO ODBRANE BIH22.09.2025.657,69 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

ugostiteljske usluge Trebević gosti TurskaJU SREDNJA GRAĐEVINSKO-GEODETSKA ŠKOLA SARAJEVO17.05.2025.21,79 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge posluživanja u restoranimaFOND KANTONA SARAJEVO ZA IZGRADNJU STANOVA18.03.2025.857,26 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka restoranskih usluga za potrebe Ministarstva za odgoj i obrazovanje Kantona SarajevoMINISTARSTVO ZA ODGOJ I OBRAZOVANJE KANTONA SARAJEVO07.01.2025.1.861,97 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Iftar za uposlenike i članove UO (RELAX TOURS-"Pino nature hotel"): 05.04.2023, 978,21 KMKANTONALNA AGENCIJA ZA PRIVLAČENJE INVESTICIJA I PRIVATIZACIJU SARAJEVO04.04.2023.978,71 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge organizacije kolektivnog stručnog usavršavanja radnikaSREDNJA MUZIČKA ŠKOLA SARAJEVO05.11.2022.827,35 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

ReprezentacijaSREDNJA MUZIČKA ŠKOLA SARAJEVO04.10.2022.1.522,66 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Organizacija svečane večere 27.12.2021. godine, a povodom posjete delegacije Turske Ministarstvu odbrane BiHMINISTARSTVO ODBRANE BIH27.12.2021.2.324 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

usluge restoranaJAVNA USTANOVA SREDNJA ŠKOLA ZA OKOLIŠ I DRVNI DIZAJN06.11.2019.1.663,67 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Troškovi reprezentacijeJU OŠ "GRBAVICA I"25.08.2019.89,74 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

ručak za Dan učiteljaŽELJEZNIČKI ŠKOLSKI CENTAR04.10.2018.854,70 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

UGOSTITELJSKE USLUGEELEKTROTEHNIČKA ŠKOLA ZA ENERGETIKU SARAJEVO04.10.2018.1.571,37 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

RUČAK ZA STRANE DELEGACIJE - DANI OPĆINE 2018OPĆINA STARI GRAD SARAJEVO16.05.2018.1.696,58 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka ugostiteljskih usluga za učesnike manifestacije "Šesti majski susreti učenika oštećenog sluha BiH"CENTAR ZA SLUŠNU I GOVORNU REHABILITACIJU SARAJEVO11.05.2018.nije u izvoru0Nepoznat udio

Udio člana konzorcija nije poznat; cijeli iznos se ne pripisuje dobavljaču.

Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabava usluga reprezentacije.OPĆINSKI SUD U SARAJEVU09.12.2017.61,11 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge nabavke hraneJU OŠ " MUSA ĆAZIM ĆATIĆ"23.01.2017.168,38 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

PRUŽANJE USLUGE - RUČAK ZA 40 UČESNIKA NOVOGODIŠNJE PRESS KONFERENCIJE OPĆINE STARI GRAD SARAJEVOOPĆINA STARI GRAD SARAJEVO05.01.2017.1.383,33 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Ugostiteljske uslugeELEKTROTEHNIČKA ŠKOLA ZA ENERGETIKU SARAJEVO06.12.2016.1.478 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 25.10.2026. 08:52