Preskoči na sadržaj

Dobavljač

IPRESS DOO. Š.BRIJEG PODRUŽNICA KISELJAK

IPRESS DOO. Š.BRIJEG PODRUŽNICA KISELJAK: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Sjedište
KISELJAK
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4272369010063
Vrsta zapisa
Neregistrirani dobavljač
Veličina poduzeća
nije u izvoru
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
22.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 1 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 58218Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele325
Postupci325
Naručioci32

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

30.537,05 KMPDV osnova nije poznata
15.613,35 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 325 / 325 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0

Poznato: 325 / 325 (100 %)

Udio s jednom ponudom0 %

Nazivnik: 325 dodjela

Dodjele u konzorciju0 %

0 / 325 · Samostalno: 325

Prva dodjela: 30.01.2016. · Posljednja dodjela: 08.01.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 19:04

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

IPRESS DOO. Š.BRIJEG PODRUŽNICA KISELJAK

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.CENTRALNA IZBORNA KOMISIJA BOSNE I HERCEGOVINE: 139 dodjelaINSTITUCIJA OMBUDSMENA ZA LJUDSKA PRAVA BIH: 48 dodjelaRAZVOJNA BANKA FEDERACIJE BOSNE I HERCEGOVINE: 17 dodjelaPREDSJEDNIŠTVO BOSNE I HERCEGOVINE: 16 dodjelaKJKP "TRŽNICE PIJACE" D.O.O. SARAJEVO: 11 dodjelaVETERINARSKI FAKULTET: 11 dodjelaJU PRIRODNO-MATEMATIČKI FAKULTET SARAJEVO: 9 dodjelaFAKULTET POLITIČKIH NAUKA: 9 dodjelaSARAJEVSKA REGIONALNA RAZVOJNA AGENCIJA "SERDA" D.O.O. SARAJEVO: 6 dodjelaFEDERALNI ZAVOD ZA AGROPEDOLOGIJU: 6 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20161
20176
20181
202060
202141
202245
202360
202452
202557
2026 · Nepotpuna tekuća godina2
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20161

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

110,26 KMPDV osnova nije poznata0,31 %

Nazivnik: 325 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20176 3161,54 KMPDV osnova nije poznata1,85 %

Nazivnik: 325 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20181

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

125,64 KMPDV osnova nije poznata0,31 %

Nazivnik: 325 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202060 71.731,57 KMPDV osnova nije poznata18,46 %

Nazivnik: 325 dodjela

Poznata vrijednost: 60 / 60 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202141 71.448,33 KMPDV osnova nije poznata12,62 %

Nazivnik: 325 dodjela

Poznata vrijednost: 41 / 41 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202245 52.226,09 KMPDV osnova nije poznata13,85 %

Nazivnik: 325 dodjela

Poznata vrijednost: 45 / 45 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202360 1410.353,76 KMPDV osnova nije poznata18,46 %

Nazivnik: 325 dodjela

Poznata vrijednost: 60 / 60 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202452 85.545,12 KMPDV osnova nije poznata16 %

Nazivnik: 325 dodjela

Poznata vrijednost: 52 / 52 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202557 118.911,92 KMPDV osnova nije poznata17,54 %

Nazivnik: 325 dodjela

Poznata vrijednost: 57 / 57 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1122,82 KMPDV osnova nije poznata0,62 %

Nazivnik: 325 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 19:04

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
CENTRALNA IZBORNA KOMISIJA BOSNE I HERCEGOVINE139 6.412,58 KMPDV osnova nije poznata42,77 %

Nazivnik: 325 dodjela

4,41 %

Nazivnik: 3152 dodjela

2020 – 2026Poznata vrijednost: 139 / 139 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
INSTITUCIJA OMBUDSMENA ZA LJUDSKA PRAVA BIH48 3.312,03 KMPDV osnova nije poznata14,77 %

Nazivnik: 325 dodjela

3,11 %

Nazivnik: 1543 dodjela

2021 – 2025Poznata vrijednost: 48 / 48 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
RAZVOJNA BANKA FEDERACIJE BOSNE I HERCEGOVINE17 1.252,52 KMPDV osnova nije poznata5,23 %

Nazivnik: 325 dodjela

0,26 %

Nazivnik: 6554 dodjela

2024 – 2025Poznata vrijednost: 17 / 17 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
PREDSJEDNIŠTVO BOSNE I HERCEGOVINE16 5.843,33 KMPDV osnova nije poznata4,92 %

Nazivnik: 325 dodjela

0,47 %

Nazivnik: 3437 dodjela

2023 – 2024Poznata vrijednost: 16 / 16 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KJKP "TRŽNICE PIJACE" D.O.O. SARAJEVO11 243,58 KMPDV osnova nije poznata3,38 %

Nazivnik: 325 dodjela

0,35 %

Nazivnik: 3101 dodjela

2020 – 2021Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
VETERINARSKI FAKULTET11 360,25 KMPDV osnova nije poznata3,38 %

Nazivnik: 325 dodjela

1,34 %

Nazivnik: 818 dodjela

2022 – 2023Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU PRIRODNO-MATEMATIČKI FAKULTET SARAJEVO9 203,41 KMPDV osnova nije poznata2,77 %

Nazivnik: 325 dodjela

0,5 %

Nazivnik: 1812 dodjela

2020 – 2020Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
FAKULTET POLITIČKIH NAUKA9 202,55 KMPDV osnova nije poznata2,77 %

Nazivnik: 325 dodjela

0,71 %

Nazivnik: 1267 dodjela

2020 – 2020Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
SARAJEVSKA REGIONALNA RAZVOJNA AGENCIJA "SERDA" D.O.O. SARAJEVO6 187,60 KMPDV osnova nije poznata1,85 %

Nazivnik: 325 dodjela

0,35 %

Nazivnik: 1713 dodjela

2021 – 2023Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
FEDERALNI ZAVOD ZA AGROPEDOLOGIJU6 215,40 KMPDV osnova nije poznata1,85 %

Nazivnik: 325 dodjela

0,23 %

Nazivnik: 2576 dodjela

2020 – 2021Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA KREŠEVO5 517,93 KMPDV osnova nije poznata1,54 %

Nazivnik: 325 dodjela

1,15 %

Nazivnik: 435 dodjela

2025 – 2025Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU ZAVOD ZA MEDICINU RADA I SPORTSKU MEDICINU ZENIČKO-DOBOJSKOG KANTONA5 136,75 KMPDV osnova nije poznata1,54 %

Nazivnik: 325 dodjela

0,13 %

Nazivnik: 3808 dodjela

2017 – 2024Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINSKI SUD U SARAJEVU5 927,58 KMPDV osnova nije poznata1,54 %

Nazivnik: 325 dodjela

0,29 %

Nazivnik: 1730 dodjela

2023 – 2025Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD ZENICA5 111,97 KMPDV osnova nije poznata1,54 %

Nazivnik: 325 dodjela

0,12 %

Nazivnik: 4075 dodjela

2016 – 2018Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
EKONOMSKI FAKULTET5 161,53 KMPDV osnova nije poznata1,54 %

Nazivnik: 325 dodjela

2,4 %

Nazivnik: 208 dodjela

2023 – 2025Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO PREDUZEĆE ŽELJEZNICE FEDERACIJE BOSNE I HERCEGOVINE4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

143,16 KMPDV osnova nije poznata1,23 %

Nazivnik: 325 dodjela

0,1 %

Nazivnik: 3830 dodjela

2023 – 2023Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
PRAVOBRANILAŠTVO BOSNE I HERCEGOVINE3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

569,23 KMPDV osnova nije poznata0,92 %

Nazivnik: 325 dodjela

0,21 %

Nazivnik: 1414 dodjela

2023 – 2023Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
FEDERALNI ZAVOD ZA PROGRAMIRANJE RAZVOJA3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

65,17 KMPDV osnova nije poznata0,92 %

Nazivnik: 325 dodjela

0,4 %

Nazivnik: 742 dodjela

2020 – 2020Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ARHIV BOSNE I HERCEGOVINE2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

357,69 KMPDV osnova nije poznata0,62 %

Nazivnik: 325 dodjela

0,39 %

Nazivnik: 519 dodjela

2024 – 2024Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
VETERINARSKI FAKULTET SARAJEVO2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

389,49 KMPDV osnova nije poznata0,62 %

Nazivnik: 325 dodjela

0,07 %

Nazivnik: 2828 dodjela

2020 – 2022Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine2016201720182020202120222023202420252026
CENTRALNA IZBORNA KOMISIJA BOSNE I HERCEGOVINE0002533202116222
INSTITUCIJA OMBUDSMENA ZA LJUDSKA PRAVA BIH00001111311120
RAZVOJNA BANKA FEDERACIJE BOSNE I HERCEGOVINE00000001160
PREDSJEDNIŠTVO BOSNE I HERCEGOVINE0000008800
KJKP "TRŽNICE PIJACE" D.O.O. SARAJEVO00010100000
VETERINARSKI FAKULTET0000092000
JU PRIRODNO-MATEMATIČKI FAKULTET SARAJEVO0009000000
FAKULTET POLITIČKIH NAUKA0009000000
SARAJEVSKA REGIONALNA RAZVOJNA AGENCIJA "SERDA" D.O.O. SARAJEVO0000141000
FEDERALNI ZAVOD ZA AGROPEDOLOGIJU0003300000

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 19:04

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Ostale usluge169
Kupovina150
Usluge izdavaštva i štampanja na bazi tarife ili ugovora4
Obrazovne usluge i usluge stručnog usavršavanja1
Reklamne usluge i usluge marketinga1
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Ostale usluge169 8.646,39 KMPDV osnova nije poznata52 %

Nazivnik: 325 dodjela

Poznata vrijednost: 169 / 169 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kupovina150 21.721,86 KMPDV osnova nije poznata46,15 %

Nazivnik: 325 dodjela

Poznata vrijednost: 150 / 150 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge izdavaštva i štampanja na bazi tarife ili ugovora4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

104,70 KMPDV osnova nije poznata1,23 %

Nazivnik: 325 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Obrazovne usluge i usluge stručnog usavršavanja1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

32,05 KMPDV osnova nije poznata0,31 %

Nazivnik: 325 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Reklamne usluge i usluge marketinga1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

32,05 KMPDV osnova nije poznata0,31 %

Nazivnik: 325 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 19:04

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Štampani materijal i srodni proizvodi320
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost4
Poštanske i telekomunikacijske usluge1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Štampani materijal i srodni proizvodi320 29.895,74 KMPDV osnova nije poznata98,46 %

Nazivnik: 325 dodjela

Poznata vrijednost: 320 / 320 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

586,32 KMPDV osnova nije poznata1,23 %

Nazivnik: 325 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Poštanske i telekomunikacijske usluge1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

54,99 KMPDV osnova nije poznata0,31 %

Nazivnik: 325 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 19:04

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum325
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum325 30.537,05 KMPDV osnova nije poznata100 %

Nazivnik: 325 dodjela

Poznata vrijednost: 325 / 325 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 19:04

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine113 6.298,37 KMPDV osnova nije poznata34,77 %

Nazivnik: 325 dodjela

Poznata vrijednost: 113 / 113 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kanton Sarajevo60 3.014,45 KMPDV osnova nije poznata18,46 %

Nazivnik: 325 dodjela

Poznata vrijednost: 60 / 60 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zeničko-dobojski kanton12 314,96 KMPDV osnova nije poznata3,69 %

Nazivnik: 325 dodjela

Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zenica6 146,16 KMPDV osnova nije poznata1,85 %

Nazivnik: 325 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Srednjobosanski kanton5 517,93 KMPDV osnova nije poznata1,54 %

Nazivnik: 325 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KREŠEVO5 517,93 KMPDV osnova nije poznata1,54 %

Nazivnik: 325 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ZENICA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

34,19 KMPDV osnova nije poznata0,31 %

Nazivnik: 325 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 19:04

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 19:04

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 0

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 100 % · Nazivnik: 325 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 325 (0 %)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 325 (0 %)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 19:04 Otvori povezane zapise

Povezana izuzeća

Prikazano 20 / 36 povezanih izuzeća. Ugovorene vrijednosti iz izvora odnose se na cijelo izuzeće i nisu uključene u zbrojeve dodijeljene vrijednosti dobavljača.

Povezana izuzeća
Povezana izuzećaNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliUgovorena vrijednostIzvorni zapis
dnevne novineJU ZAVOD ZA MEDICINU RADA I SPORTSKU MEDICINU ZENIČKO-DOBOJSKOG KANTONA13.02.2025.32,05 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka robe - novine za potrebe Javne ustanove Federalna novinska agencija za maj 2023. godineJ.U. FEDERALNA NOVINSKA AGENCIJA14.01.2024.10,26 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka robe - novine za potrebe Javne ustanove Federalna novinska agencija za maj 2023. godineJ.U. FEDERALNA NOVINSKA AGENCIJA14.01.2024.100 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Novine 11/22FEDERALNO MINISTARSTVO PRAVDE30.11.2022.75,32 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Novine 10/22FEDERALNO MINISTARSTVO PRAVDE21.11.2022.79,67 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Novine 09/22FEDERALNO MINISTARSTVO PRAVDE20.11.2022.79,67 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Novine 08/22FEDERALNO MINISTARSTVO PRAVDE15.09.2022.81,45 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Novine 06/22FEDERALNO MINISTARSTVO PRAVDE11.09.2022.79,67 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Novine 07/22FEDERALNO MINISTARSTVO PRAVDE11.09.2022.78,38 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Novine 05/22FEDERALNO MINISTARSTVO PRAVDE19.06.2022.76,61 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Novine 04/22FEDERALNO MINISTARSTVO PRAVDE02.05.2022.78,38 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Novine 02/22FEDERALNO MINISTARSTVO PRAVDE24.04.2022.72,26 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Novine 03/22FEDERALNO MINISTARSTVO PRAVDE24.04.2022.82,74 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Novine 01/22FEDERALNO MINISTARSTVO PRAVDE17.04.2022.75,32 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Novine 12/21FEDERALNO MINISTARSTVO PRAVDE30.12.2021.69,91 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Novine 11/21FEDERALNO MINISTARSTVO PRAVDE05.12.2021.66,42 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Novine 09/21FEDERALNO MINISTARSTVO PRAVDE23.11.2021.55,56 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Novine 10/21FEDERALNO MINISTARSTVO PRAVDE23.11.2021.68,56 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Novine 08/21FEDERALNO MINISTARSTVO PRAVDE22.11.2021.70,69 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Novine 07/21FEDERALNO MINISTARSTVO PRAVDE21.11.2021.68,21 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 325

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Usluga mjesečne pretplate na dnevne listove Glas Srpske, Nezavisne novine i Večernji list za mjesec decembar 2025. godine (po jedan primjerak po izdanju)CENTRALNA IZBORNA KOMISIJA BOSNE I HERCEGOVINE08.01.2026.111,28 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluga mjesečne pretplate na stručni časopis BUG za mjesec decembar 2025. godine 1 primjerak po izdanjuCENTRALNA IZBORNA KOMISIJA BOSNE I HERCEGOVINE08.01.2026.11,54 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

dnevne novine 12/25INSTITUCIJA OMBUDSMENA ZA LJUDSKA PRAVA BIH30.12.2025.51,28 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

dnevne novine11/25INSTITUCIJA OMBUDSMENA ZA LJUDSKA PRAVA BIH26.12.2025.79,91 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluga pretplate za dnevne novine Glas Srpske, Nezavisne novine, Večernji list za mjesec novembar po 1 primjerak po izdanjuCENTRALNA IZBORNA KOMISIJA BOSNE I HERCEGOVINE07.12.2025.102,22 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluga mjesečne pretplate na dnevne listove Glas Srpske, Nezavisne novine i Večernji list za mjesec Oktobar 2025. godine (po jedan primjerak po izdanju)CENTRALNA IZBORNA KOMISIJA BOSNE I HERCEGOVINE18.11.2025.140,40 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluga mjesečne pretplate na stručni časopis BUG za mjesec oktobar 2025. godine 1 primjerak po izdanjuCENTRALNA IZBORNA KOMISIJA BOSNE I HERCEGOVINE18.11.2025.13,50 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka dnevnih novinaRAZVOJNA BANKA FEDERACIJE BOSNE I HERCEGOVINE30.10.2025.92,31 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

dnevne novine 10/25INSTITUCIJA OMBUDSMENA ZA LJUDSKA PRAVA BIH30.10.2025.92,31 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluga mjesečne pretplate na stručni časopis BUG za mjesec septembar 2025. godine 1 primjerak po izdanjuCENTRALNA IZBORNA KOMISIJA BOSNE I HERCEGOVINE05.10.2025.13,50 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluga mjesečne pretplate na dnevne listove Glas Srpske, Nezavisne novine i Večernji list za mjesec septembar 2025. godine (po jedan primjerak po izdanju)CENTRALNA IZBORNA KOMISIJA BOSNE I HERCEGOVINE05.10.2025.134 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge pretplate na dnevnu, periodičnu štampu, stručne časopise, literaturuURED VLADE FEDERACIJE BIH ZA ODNOSE S JAVNOŠĆU30.09.2025.88,89 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka dnevnih novinaRAZVOJNA BANKA FEDERACIJE BOSNE I HERCEGOVINE29.09.2025.88,89 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

dnevne novine 9/25INSTITUCIJA OMBUDSMENA ZA LJUDSKA PRAVA BIH29.09.2025.88,89 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

dnevne novine 8/25INSTITUCIJA OMBUDSMENA ZA LJUDSKA PRAVA BIH26.09.2025.84,19 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluga mjesečne pretplate na stručni časopis BUG za mjesec august 2025. godine 1 primjerak po izdanjuCENTRALNA IZBORNA KOMISIJA BOSNE I HERCEGOVINE09.09.2025.13,50 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluga mjesečne pretplate na dnevne listove Glas Srpske, Nezavisne novine i Večernji list za mjesec august 2025. godine (po jedan primjerak po izdanju)CENTRALNA IZBORNA KOMISIJA BOSNE I HERCEGOVINE09.09.2025.129,70 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Dnevne novine za potrebe Univerziteta u Sarajevu - Ekonomskog fakultetaEKONOMSKI FAKULTET30.08.2025.33,33 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluga mjesečne pretplate na dnevne listove Glas Srpske, Nezavisne novine i Večernji list za mjesec juli 2025. godine (po jedan primjerak po izdanju)CENTRALNA IZBORNA KOMISIJA BOSNE I HERCEGOVINE25.08.2025.126,90 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

dnevne novine 7/25INSTITUCIJA OMBUDSMENA ZA LJUDSKA PRAVA BIH30.07.2025.80,77 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 23.10.2026. 19:04