Preskoči na sadržaj

Dobavljač

T.R. LASER Mostar

T.R. LASER Mostar: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Sjedište
GRAD MOSTAR
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4327594240000
Vrsta zapisa
Neregistrirani dobavljač
Veličina poduzeća
nije u izvoru
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
25.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 1 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 54333Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele29
Postupci29
Naručioci14

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

2.938,05 KMPDV osnova nije poznata
1.502,20 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 29 / 29 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0

Poznato: 29 / 29 (100 %)

Udio s jednom ponudom0 %

Nazivnik: 29 dodjela

Dodjele u konzorciju0 %

0 / 29 · Samostalno: 29

Prva dodjela: 06.09.2015. · Posljednja dodjela: 21.09.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 10:15

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

T.R. LASER Mostar

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.UNIVERZITET "DŽEMAL BIJEDIĆ" U MOSTARU: 5 dodjelaJP BH POŠTA D.O.O. SARAJEVO: 4 dodjelaNASTAVNIČKI FAKULTET: 4 dodjelaEKONOMSKI FAKULTET: 4 dodjelaJP "TRŽNICE-PIJACE" D.O.O. MOSTAR: 2 dodjelaMAŠINSKI FAKULTET: 2 dodjelaFEDERALNI ZAVOD ZA MIROVINSKO I INVALIDSKO OSIGURANJE: 1 dodjelaJP VODOVOD D.O.O. MOSTAR: 1 dodjelaOSNOVNA ŠKOLA ZA DJECU S TEŠKOĆAMA "MOJ SVIJET" MOSTAR: 1 dodjelaFAKULTET HUMANISTIČKIH NAUKA: 1 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20151
20201
20212
20221
20243
202510
2026 · Nepotpuna tekuća godina11
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20151

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1107,69 KMPDV osnova nije poznata3,45 %

Nazivnik: 29 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20201

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

112,82 KMPDV osnova nije poznata3,45 %

Nazivnik: 29 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20212

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

132,48 KMPDV osnova nije poznata6,9 %

Nazivnik: 29 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20221

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

181,20 KMPDV osnova nije poznata3,45 %

Nazivnik: 29 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20243

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3293,07 KMPDV osnova nije poznata10,34 %

Nazivnik: 29 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202510 7513,07 KMPDV osnova nije poznata34,48 %

Nazivnik: 29 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina11 81.897,72 KMPDV osnova nije poznata37,93 %

Nazivnik: 29 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 10:15

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
UNIVERZITET "DŽEMAL BIJEDIĆ" U MOSTARU5 1.392,67 KMPDV osnova nije poznata17,24 %

Nazivnik: 29 dodjela

0,64 %

Nazivnik: 787 dodjela

2025 – 2026Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP BH POŠTA D.O.O. SARAJEVO4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

152,99 KMPDV osnova nije poznata13,79 %

Nazivnik: 29 dodjela

0,06 %

Nazivnik: 6836 dodjela

2015 – 2021Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
NASTAVNIČKI FAKULTET4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

190,17 KMPDV osnova nije poznata13,79 %

Nazivnik: 29 dodjela

2,96 %

Nazivnik: 135 dodjela

2025 – 2026Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
EKONOMSKI FAKULTET4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

171,79 KMPDV osnova nije poznata13,79 %

Nazivnik: 29 dodjela

4,88 %

Nazivnik: 82 dodjela

2024 – 2026Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP "TRŽNICE-PIJACE" D.O.O. MOSTAR2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

61,54 KMPDV osnova nije poznata6,9 %

Nazivnik: 29 dodjela

0,68 %

Nazivnik: 294 dodjela

2025 – 2026Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MAŠINSKI FAKULTET2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

228,55 KMPDV osnova nije poznata6,9 %

Nazivnik: 29 dodjela

1,87 %

Nazivnik: 107 dodjela

2024 – 2026Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
FEDERALNI ZAVOD ZA MIROVINSKO I INVALIDSKO OSIGURANJE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

81,20 KMPDV osnova nije poznata3,45 %

Nazivnik: 29 dodjela

0,03 %

Nazivnik: 3001 dodjela

2022 – 2022Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP VODOVOD D.O.O. MOSTAR1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

52,99 KMPDV osnova nije poznata3,45 %

Nazivnik: 29 dodjela

0,19 %

Nazivnik: 533 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OSNOVNA ŠKOLA ZA DJECU S TEŠKOĆAMA "MOJ SVIJET" MOSTAR1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

345,90 KMPDV osnova nije poznata3,45 %

Nazivnik: 29 dodjela

0,94 %

Nazivnik: 106 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
FAKULTET HUMANISTIČKIH NAUKA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

18,38 KMPDV osnova nije poznata3,45 %

Nazivnik: 29 dodjela

4,35 %

Nazivnik: 23 dodjela

2025 – 2025Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
FAKULTET INFORMACIJSKIH TEHNOLOGIJA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

54,70 KMPDV osnova nije poznata3,45 %

Nazivnik: 29 dodjela

0,8 %

Nazivnik: 125 dodjela

2025 – 2025Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAĐEVINSKI FAKULTET1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

16,32 KMPDV osnova nije poznata3,45 %

Nazivnik: 29 dodjela

1,33 %

Nazivnik: 75 dodjela

2025 – 2025Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
PRAVNI FAKULTET1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

35,64 KMPDV osnova nije poznata3,45 %

Nazivnik: 29 dodjela

1,27 %

Nazivnik: 79 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
AGROMEDITERANSKI FAKULTET1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

135,21 KMPDV osnova nije poznata3,45 %

Nazivnik: 29 dodjela

1,15 %

Nazivnik: 87 dodjela

2024 – 2024Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine2015202020212022202420252026
UNIVERZITET "DŽEMAL BIJEDIĆ" U MOSTARU0000014
JP BH POŠTA D.O.O. SARAJEVO1120000
NASTAVNIČKI FAKULTET0000031
EKONOMSKI FAKULTET0000121
JP "TRŽNICE-PIJACE" D.O.O. MOSTAR0000011
MAŠINSKI FAKULTET0000101
FEDERALNI ZAVOD ZA MIROVINSKO I INVALIDSKO OSIGURANJE0001000
JP VODOVOD D.O.O. MOSTAR0000001
OSNOVNA ŠKOLA ZA DJECU S TEŠKOĆAMA "MOJ SVIJET" MOSTAR0000001
FAKULTET HUMANISTIČKIH NAUKA0000010

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 10:15

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Kupovina29
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Kupovina29 2.938,05 KMPDV osnova nije poznata100 %

Nazivnik: 29 dodjela

Poznata vrijednost: 29 / 29 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 10:15

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)24
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu2
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta1
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje1
Industrijske mašine1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)24 2.355,22 KMPDV osnova nije poznata82,76 %

Nazivnik: 29 dodjela

Poznata vrijednost: 24 / 24 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

61,54 KMPDV osnova nije poznata6,9 %

Nazivnik: 29 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

345,90 KMPDV osnova nije poznata3,45 %

Nazivnik: 29 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

155,73 KMPDV osnova nije poznata3,45 %

Nazivnik: 29 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Industrijske mašine1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

19,66 KMPDV osnova nije poznata3,45 %

Nazivnik: 29 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 10:15

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum29
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum29 2.938,05 KMPDV osnova nije poznata100 %

Nazivnik: 29 dodjela

Poznata vrijednost: 29 / 29 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 10:15

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine29 2.938,05 KMPDV osnova nije poznata100 %

Nazivnik: 29 dodjela

Poznata vrijednost: 29 / 29 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Hercegovačko-neretvanski kanton24 2.703,86 KMPDV osnova nije poznata82,76 %

Nazivnik: 29 dodjela

Poznata vrijednost: 24 / 24 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Grad Mostar4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

460,43 KMPDV osnova nije poznata13,79 %

Nazivnik: 29 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 10:15

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 10:15

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 0

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 100 % · Nazivnik: 29 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 29 (0 %)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 29 (0 %)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 10:15 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 29

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Vodovodni materijalUNIVERZITET "DŽEMAL BIJEDIĆ" U MOSTARU21.09.2026.1.094,20 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Sanitarni proizvodiJP VODOVOD D.O.O. MOSTAR30.08.2026.52,99 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Vodovodni materijalEKONOMSKI FAKULTET30.08.2026.16,50 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Vodovodni materijalUNIVERZITET "DŽEMAL BIJEDIĆ" U MOSTARU29.06.2026.52,99 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Vodovodni materijalUNIVERZITET "DŽEMAL BIJEDIĆ" U MOSTARU24.06.2026.40,09 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Vodovodni materijalNASTAVNIČKI FAKULTET05.05.2026.5,13 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Vodovodni materijalMAŠINSKI FAKULTET05.05.2026.196,07 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Vodovodni materijalPRAVNI FAKULTET05.05.2026.35,64 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Materijal za popravak i održavanjaOSNOVNA ŠKOLA ZA DJECU S TEŠKOĆAMA "MOJ SVIJET" MOSTAR06.04.2026.345,90 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Vodovodni materijalUNIVERZITET "DŽEMAL BIJEDIĆ" U MOSTARU26.02.2026.49,66 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

REZERVNI DIJELOVIJP "TRŽNICE-PIJACE" D.O.O. MOSTAR29.01.2026.8,55 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Vodovodni materijalNASTAVNIČKI FAKULTET28.11.2025.20,51 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Vodovodni materijalFAKULTET HUMANISTIČKIH NAUKA28.11.2025.18,38 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Vodovodni materijalNASTAVNIČKI FAKULTET23.10.2025.138,21 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Vodovodni materijalFAKULTET INFORMACIJSKIH TEHNOLOGIJA23.10.2025.54,70 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Alat i potrošni materijalEKONOMSKI FAKULTET29.09.2025.17,09 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Vodovodni materijalEKONOMSKI FAKULTET28.08.2025.12,82 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Vodovodni materijalGRAĐEVINSKI FAKULTET12.08.2025.16,32 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Vodovodni materijalNASTAVNIČKI FAKULTET26.06.2025.26,32 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

REZERVNI DIJELOVIJP "TRŽNICE-PIJACE" D.O.O. MOSTAR18.06.2025.52,99 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 27.10.2026. 10:15