Preskoči na sadržaj

Dobavljač

Market As Home

Market As Home: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Sjedište
BANJA LUKA
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4503513600204
Vrsta zapisa
Neregistrirani dobavljač
Veličina poduzeća
nije u izvoru
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
19.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 1 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 53498Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele250
Postupci250
Naručioci33

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

72.440,40 KMPDV osnova nije poznata
37.038,19 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 250 / 250 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0

Poznato: 250 / 250 (100 %)

Udio s jednom ponudom0 %

Nazivnik: 250 dodjela

Dodjele u konzorciju0 %

0 / 250 · Samostalno: 250

Prva dodjela: 10.08.2015. · Posljednja dodjela: 30.12.2024.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 21.10.2026. 23:30

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

Market As Home

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.JU OŠ "DOSITEJ OBRADOVIĆ" BANJALUKA: 62 dodjelaJU CENTAR "ZAŠTITI ME" BANJA LUKA: 60 dodjelaJU OŠ "MIROSLAV ANTIĆ" BISTRICA: 14 dodjelaMINISTARSTVO PORODICE, OMLADINE I SPORTA: 13 dodjelaJU OSNOVNA ŠKOLA " BRANISLAV NUŠIĆ " BANJA LUKA: 12 dodjelaJU NARODNA I UNIVERZITETSKA BIBLIOTEKA RS: 12 dodjelaAGENCIJA ZA BEZBJEDNOST SAOBRAĆAJA: 11 dodjelaJAVNA USTANOVA "CENTAR ZA SOCIJALNI RAD" BANJA LUKA: 8 dodjelaJU OŠ "MILAN RAKIĆ" KARANOVAC- BANJALUKA: 6 dodjelaFOND ZDRAVSTVENOG OSIGURANJA REPUBLIKE SRPSKE: 5 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20154
201617
201726
201817
201923
202016
202119
202236
202390
20242
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20154

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3296,40 KMPDV osnova nije poznata1,6 %

Nazivnik: 250 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201617 92.557,70 KMPDV osnova nije poznata6,8 %

Nazivnik: 250 dodjela

Poznata vrijednost: 17 / 17 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201726 95.300,78 KMPDV osnova nije poznata10,4 %

Nazivnik: 250 dodjela

Poznata vrijednost: 26 / 26 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201817 61.766,10 KMPDV osnova nije poznata6,8 %

Nazivnik: 250 dodjela

Poznata vrijednost: 17 / 17 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201923 66.806,48 KMPDV osnova nije poznata9,2 %

Nazivnik: 250 dodjela

Poznata vrijednost: 23 / 23 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202016 73.085,34 KMPDV osnova nije poznata6,4 %

Nazivnik: 250 dodjela

Poznata vrijednost: 16 / 16 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202119 910.219,62 KMPDV osnova nije poznata7,6 %

Nazivnik: 250 dodjela

Poznata vrijednost: 19 / 19 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202236 820.600,75 KMPDV osnova nije poznata14,4 %

Nazivnik: 250 dodjela

Poznata vrijednost: 36 / 36 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202390 1319.585,44 KMPDV osnova nije poznata36 %

Nazivnik: 250 dodjela

Poznata vrijednost: 90 / 90 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20242

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

22.221,79 KMPDV osnova nije poznata0,8 %

Nazivnik: 250 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 21.10.2026. 23:30

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
JU OŠ "DOSITEJ OBRADOVIĆ" BANJALUKA62 22.899,23 KMPDV osnova nije poznata24,8 %

Nazivnik: 250 dodjela

4,56 %

Nazivnik: 1360 dodjela

2016 – 2024Poznata vrijednost: 62 / 62 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU CENTAR "ZAŠTITI ME" BANJA LUKA60 5.292,84 KMPDV osnova nije poznata24 %

Nazivnik: 250 dodjela

3,98 %

Nazivnik: 1508 dodjela

2017 – 2023Poznata vrijednost: 60 / 60 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU OŠ "MIROSLAV ANTIĆ" BISTRICA14 775,21 KMPDV osnova nije poznata5,6 %

Nazivnik: 250 dodjela

4,93 %

Nazivnik: 284 dodjela

2023 – 2023Poznata vrijednost: 14 / 14 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MINISTARSTVO PORODICE, OMLADINE I SPORTA13 21.441,69 KMPDV osnova nije poznata5,2 %

Nazivnik: 250 dodjela

1,66 %

Nazivnik: 784 dodjela

2021 – 2023Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU OSNOVNA ŠKOLA " BRANISLAV NUŠIĆ " BANJA LUKA12 1.642,46 KMPDV osnova nije poznata4,8 %

Nazivnik: 250 dodjela

5,74 %

Nazivnik: 209 dodjela

2015 – 2023Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU NARODNA I UNIVERZITETSKA BIBLIOTEKA RS12 712,96 KMPDV osnova nije poznata4,8 %

Nazivnik: 250 dodjela

1,36 %

Nazivnik: 885 dodjela

2023 – 2023Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
AGENCIJA ZA BEZBJEDNOST SAOBRAĆAJA11 1.379,88 KMPDV osnova nije poznata4,4 %

Nazivnik: 250 dodjela

0,76 %

Nazivnik: 1446 dodjela

2017 – 2022Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA "CENTAR ZA SOCIJALNI RAD" BANJA LUKA8 1.004,20 KMPDV osnova nije poznata3,2 %

Nazivnik: 250 dodjela

0,32 %

Nazivnik: 2480 dodjela

2016 – 2019Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU OŠ "MILAN RAKIĆ" KARANOVAC- BANJALUKA6 563,60 KMPDV osnova nije poznata2,4 %

Nazivnik: 250 dodjela

8,45 %

Nazivnik: 71 dodjela

2023 – 2023Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
FOND ZDRAVSTVENOG OSIGURANJA REPUBLIKE SRPSKE5 1.246,24 KMPDV osnova nije poznata2 %

Nazivnik: 250 dodjela

0,04 %

Nazivnik: 11274 dodjela

2016 – 2017Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JZU ZAVOD ZA MEDICINU RADA I SPORTA REPUBLIKE SRPSKE5 885,43 KMPDV osnova nije poznata2 %

Nazivnik: 250 dodjela

0,13 %

Nazivnik: 3853 dodjela

2016 – 2017Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
FOND ZA PENZIJSKO I INVALIDSKO OSIGURANJE RS4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.377,72 KMPDV osnova nije poznata1,6 %

Nazivnik: 250 dodjela

0,2 %

Nazivnik: 1996 dodjela

2020 – 2022Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA MUZIČKA ŠKOLA "VLADO MILOŠEVIĆ" BANJA LUKA4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.316,31 KMPDV osnova nije poznata1,6 %

Nazivnik: 250 dodjela

1,27 %

Nazivnik: 314 dodjela

2018 – 2019Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ЈАВНА ЗДРАВСТВЕНА УСТАНОВА ИНСТИТУТ ЗА ФИЗИКАЛНУ МЕДИЦИНУ, РЕХАБИЛИТАЦИЈУ И ОРТОПЕДСКУ ХИРУРГИЈУ "ДР МИРОСЛАВ ЗОТОВИЋ" БАЊА ЛУКА3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

403,63 KMPDV osnova nije poznata1,2 %

Nazivnik: 250 dodjela

0,04 %

Nazivnik: 8235 dodjela

2015 – 2021Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
LUTRIJA RS A.D. BANJA LUKA3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

405 KMPDV osnova nije poznata1,2 %

Nazivnik: 250 dodjela

0,24 %

Nazivnik: 1262 dodjela

2022 – 2022Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JZU "DOM ZDRAVLJA U BANJOJ LUCI"3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

95,65 KMPDV osnova nije poznata1,2 %

Nazivnik: 250 dodjela

0,03 %

Nazivnik: 9741 dodjela

2017 – 2023Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
CENTRALNA BANKA BOSNE I HERCEGOVINE3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

586,92 KMPDV osnova nije poznata1,2 %

Nazivnik: 250 dodjela

0,04 %

Nazivnik: 8239 dodjela

2020 – 2021Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA SPORTSKI CENTAR "BORIK"2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

52,01 KMPDV osnova nije poznata0,8 %

Nazivnik: 250 dodjela

0,05 %

Nazivnik: 3880 dodjela

2015 – 2016Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ЈУ СТУДЕНТСКИ ЦЕНТАР НИКОЛА ТЕСЛА2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

505,57 KMPDV osnova nije poznata0,8 %

Nazivnik: 250 dodjela

0,17 %

Nazivnik: 1189 dodjela

2020 – 2020Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JZU INSTITUT ZA JAVNO ZDRAVSTVO2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

716,24 KMPDV osnova nije poznata0,8 %

Nazivnik: 250 dodjela

0,03 %

Nazivnik: 6033 dodjela

2021 – 2022Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine2015201620172018201920202021202220232024
JU OŠ "DOSITEJ OBRADOVIĆ" BANJALUKA068123022281
JU CENTAR "ZAŠTITI ME" BANJA LUKA0040108814160
JU OŠ "MIROSLAV ANTIĆ" BISTRICA00000000140
MINISTARSTVO PORODICE, OMLADINE I SPORTA00000011020
JU OSNOVNA ŠKOLA " BRANISLAV NUŠIĆ " BANJA LUKA2011300050
JU NARODNA I UNIVERZITETSKA BIBLIOTEKA RS00000000120
AGENCIJA ZA BEZBJEDNOST SAOBRAĆAJA0011321300
JAVNA USTANOVA "CENTAR ZA SOCIJALNI RAD" BANJA LUKA0151100000
JU OŠ "MILAN RAKIĆ" KARANOVAC- BANJALUKA0000000060
FOND ZDRAVSTVENOG OSIGURANJA REPUBLIKE SRPSKE0230000000

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 21.10.2026. 23:30

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Kupovina247
Usluge održavanja i popravki2
Kombinacija svega navedenog (kupovina, leasing, zakup, ugovor o zakupu s opcijom kupovine)1
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Kupovina247 70.664,06 KMPDV osnova nije poznata98,8 %

Nazivnik: 250 dodjela

Poznata vrijednost: 247 / 247 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge održavanja i popravki2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.708,88 KMPDV osnova nije poznata0,8 %

Nazivnik: 250 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kombinacija svega navedenog (kupovina, leasing, zakup, ugovor o zakupu s opcijom kupovine)1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

67,46 KMPDV osnova nije poznata0,4 %

Nazivnik: 250 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 21.10.2026. 23:30

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)109
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta43
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje38
Štampani materijal i srodni proizvodi11
Naftni proizvodi, gorivo, električna energija i ostali izvori energije10
Hrana, piće, duhan i srodni proizvodi10
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu8
Industrijske mašine8
Muzički instrumenti, proizvodi za sport, igre, igračke, proizvodi ručnog obrta, materijali za umjetnost i pribor6
Odjeća, obuća, prtljag i pribor5
Hemijski proizvodi3
Medicinska oprema, lijekovi i proizvodi za ličnu njegu3
Radijska, televizijska, komunikacijska i srodna oprema2
Sigurnosna, vatrogasna policijska i odbrambena oprema2
Poljoprivredni proizvodi, proizvodi stočarstva, ribarstva, šumarstva i srodni proizvodi1
Poljoprivredne mašine1
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške1
Usluge popravaka i održavanja1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)109 24.632,45 KMPDV osnova nije poznata43,6 %

Nazivnik: 250 dodjela

Poznata vrijednost: 109 / 109 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta43 8.855,78 KMPDV osnova nije poznata17,2 %

Nazivnik: 250 dodjela

Poznata vrijednost: 43 / 43 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje38 11.194,63 KMPDV osnova nije poznata15,2 %

Nazivnik: 250 dodjela

Poznata vrijednost: 38 / 38 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Štampani materijal i srodni proizvodi11 14.515,58 KMPDV osnova nije poznata4,4 %

Nazivnik: 250 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naftni proizvodi, gorivo, električna energija i ostali izvori energije10 1.735,93 KMPDV osnova nije poznata4 %

Nazivnik: 250 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Hrana, piće, duhan i srodni proizvodi10 3.696,81 KMPDV osnova nije poznata4 %

Nazivnik: 250 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu8 920,07 KMPDV osnova nije poznata3,2 %

Nazivnik: 250 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Industrijske mašine8 1.891,98 KMPDV osnova nije poznata3,2 %

Nazivnik: 250 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Muzički instrumenti, proizvodi za sport, igre, igračke, proizvodi ručnog obrta, materijali za umjetnost i pribor6 1.203,51 KMPDV osnova nije poznata2,4 %

Nazivnik: 250 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Odjeća, obuća, prtljag i pribor5 347,56 KMPDV osnova nije poznata2 %

Nazivnik: 250 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Hemijski proizvodi3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

470,28 KMPDV osnova nije poznata1,2 %

Nazivnik: 250 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Medicinska oprema, lijekovi i proizvodi za ličnu njegu3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.282,22 KMPDV osnova nije poznata1,2 %

Nazivnik: 250 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Radijska, televizijska, komunikacijska i srodna oprema2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

275,90 KMPDV osnova nije poznata0,8 %

Nazivnik: 250 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Sigurnosna, vatrogasna policijska i odbrambena oprema2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

61,41 KMPDV osnova nije poznata0,8 %

Nazivnik: 250 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Poljoprivredni proizvodi, proizvodi stočarstva, ribarstva, šumarstva i srodni proizvodi1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

112,90 KMPDV osnova nije poznata0,4 %

Nazivnik: 250 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Poljoprivredne mašine1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3,80 KMPDV osnova nije poznata0,4 %

Nazivnik: 250 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

43,46 KMPDV osnova nije poznata0,4 %

Nazivnik: 250 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge popravaka i održavanja1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.000 KMPDV osnova nije poznata0,4 %

Nazivnik: 250 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 21.10.2026. 23:30

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum250
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum250 72.440,40 KMPDV osnova nije poznata100 %

Nazivnik: 250 dodjela

Poznata vrijednost: 250 / 250 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 21.10.2026. 23:30

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Republika Srpska245 71.534,23 KMPDV osnova nije poznata98 %

Nazivnik: 250 dodjela

Poznata vrijednost: 245 / 245 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Banja Luka16 2.585,86 KMPDV osnova nije poznata6,4 %

Nazivnik: 250 dodjela

Poznata vrijednost: 16 / 16 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 21.10.2026. 23:30

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 21.10.2026. 23:30

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 0

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 100 % · Nazivnik: 250 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 250 (0 %)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 250 (0 %)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 21.10.2026. 23:30 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 250

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Grijna opremaNARODNA SKUPŠTINA REPUBLIKE SRPSKE30.12.2024.2.000 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Faktura 10-1-102/39001JU OŠ "DOSITEJ OBRADOVIĆ" BANJALUKA30.01.2024.221,79 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

НАБАВКА СИТНОГ ИНВЕНТАРА, ХТЗ ОПРЕМЕJU NARODNA I UNIVERZITETSKA BIBLIOTEKA RS27.12.2023.27,09 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

НАБАВКА ЕЛЕКТРО МАТЕРИЈАЛА ЗА ОДРЖАВАЊЕ ЕЛЕКТРО И КОМУНИКАЦИЈСКИХ ИНСТАЛАЦИЈАJU NARODNA I UNIVERZITETSKA BIBLIOTEKA RS27.12.2023.56,71 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

НАБАВКА МАТЕРИЈАЛА ЗА ОДРЖАВАЊЕ ЗГРАДЕJU NARODNA I UNIVERZITETSKA BIBLIOTEKA RS26.12.2023.22,18 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

НАБАВКА МАТЕРИЈАЛА ЗА ОДРЖАВАЊЕ ЗГРАДЕJU NARODNA I UNIVERZITETSKA BIBLIOTEKA RS26.12.2023.39,10 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Материјал за одржавање школеJU OŠ "MIROSLAV ANTIĆ" BISTRICA20.12.2023.55,05 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Канцеларијски материјалJU OŠ "MIROSLAV ANTIĆ" BISTRICA20.12.2023.20,90 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Faktura 10-1-102/6495JU OŠ "DOSITEJ OBRADOVIĆ" BANJALUKA07.12.2023.17,90 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Faktura 10-1-102/1051JU OŠ "DOSITEJ OBRADOVIĆ" BANJALUKA28.11.2023.14 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Дидактички материјалMINISTARSTVO PORODICE, OMLADINE I SPORTA22.11.2023.1.954,58 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Maloprojani račun broj MFK-01288-15-23JU OŠ "DOSITEJ OBRADOVIĆ" BANJALUKA22.11.2023.53,71 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка моторног уљаJU CENTAR "ZAŠTITI ME" BANJA LUKA19.11.2023.84,69 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Maloprodajni račun broj MFK-01206-15-23JU OŠ "DOSITEJ OBRADOVIĆ" BANJALUKA06.11.2023.50,46 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка кухињске опремеJU CENTAR "ZAŠTITI ME" BANJA LUKA24.10.2023.134,74 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Услуге одвоза смећаJU OŠ "MIROSLAV ANTIĆ" BISTRICA16.10.2023.48,63 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Račun br: 23-F525-667JU OŠ "DOSITEJ OBRADOVIĆ" BANJALUKA11.10.2023.74,02 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Račun br: 23-F525-671JU OŠ "DOSITEJ OBRADOVIĆ" BANJALUKA11.10.2023.166,67 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка цилиндра бравеJU CENTAR "ZAŠTITI ME" BANJA LUKA09.10.2023.18,76 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка помоћног материјала у грађевинствуJU CENTAR "ZAŠTITI ME" BANJA LUKA02.10.2023.13,93 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 21.10.2026. 23:30