Preskoči na sadržaj

Dobavljač

Галерија Кевић

Галерија Кевић: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Sjedište
JAJCE
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4502308560007
Vrsta zapisa
Neregistrirani dobavljač
Veličina poduzeća
nije u izvoru
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
25.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 1 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 53127Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele52
Postupci52
Naručioci17

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

33.518,55 KMPDV osnova nije poznata
17.137,76 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 52 / 52 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0

Poznato: 52 / 52 (100 %)

Udio s jednom ponudom0 %

Nazivnik: 52 dodjela

Dodjele u konzorciju0 %

0 / 52 · Samostalno: 52

Prva dodjela: 09.07.2015. · Posljednja dodjela: 23.09.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 03:51

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

Галерија Кевић

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.УНИВЕРЗИТЕТ У БАЊОЈ ЛУЦИ: 11 dodjelaJAVNA USTANOVA GERONTOLOŠKI CENTAR BANJA LUKA: 7 dodjelaREPUBLIČKI ZAVOD ZA STATISTIKU RS: 6 dodjelaOKRUŽNI SUD BANJA LUKA: 6 dodjelaJP RADIO TELEVIZIJA REPUBLIKE SRPSKE: 5 dodjelaREPUBLIČKI PROTOKOL: 5 dodjelaINSTITUCIJA OMBUDSMENA ZA LJUDSKA PRAVA BIH: 2 dodjelaПРЕДСЈЕДНИК РЕПУБЛИКЕ: 1 dodjelaJZU DOM ZDRAVLJA "DR. MLADEN STOJANOVIĆ": 1 dodjelaAGENCIJA ZA RAZVOJ VISOKOG OBRAZOVANJA I OSIGURANJE KVALITETE: 1 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20153
20161
20173
20185
20193
20202
20211
20221
20231
20243
202513
2026 · Nepotpuna tekuća godina16
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20153

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3430 KMPDV osnova nije poznata5,77 %

Nazivnik: 52 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20161

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

120 KMPDV osnova nije poznata1,92 %

Nazivnik: 52 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20173

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3691,88 KMPDV osnova nije poznata5,77 %

Nazivnik: 52 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20185 31.996,67 KMPDV osnova nije poznata9,62 %

Nazivnik: 52 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20193

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2550 KMPDV osnova nije poznata5,77 %

Nazivnik: 52 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20202

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2750 KMPDV osnova nije poznata3,85 %

Nazivnik: 52 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20211

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

12.200 KMPDV osnova nije poznata1,92 %

Nazivnik: 52 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20221

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

16.000 KMPDV osnova nije poznata1,92 %

Nazivnik: 52 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20231

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1500 KMPDV osnova nije poznata1,92 %

Nazivnik: 52 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20243

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

23.520 KMPDV osnova nije poznata5,77 %

Nazivnik: 52 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202513 78.890 KMPDV osnova nije poznata25 %

Nazivnik: 52 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina16 77.970 KMPDV osnova nije poznata30,77 %

Nazivnik: 52 dodjela

Poznata vrijednost: 16 / 16 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 03:51

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
УНИВЕРЗИТЕТ У БАЊОЈ ЛУЦИ11 2.780 KMPDV osnova nije poznata21,15 %

Nazivnik: 52 dodjela

0,33 %

Nazivnik: 3330 dodjela

2025 – 2026Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA GERONTOLOŠKI CENTAR BANJA LUKA7 1.205 KMPDV osnova nije poznata13,46 %

Nazivnik: 52 dodjela

0,35 %

Nazivnik: 1986 dodjela

2017 – 2026Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
REPUBLIČKI ZAVOD ZA STATISTIKU RS6 2.158,55 KMPDV osnova nije poznata11,54 %

Nazivnik: 52 dodjela

0,26 %

Nazivnik: 2309 dodjela

2015 – 2025Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OKRUŽNI SUD BANJA LUKA6 1.650 KMPDV osnova nije poznata11,54 %

Nazivnik: 52 dodjela

0,21 %

Nazivnik: 2795 dodjela

2025 – 2026Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP RADIO TELEVIZIJA REPUBLIKE SRPSKE5 1.010 KMPDV osnova nije poznata9,62 %

Nazivnik: 52 dodjela

0,09 %

Nazivnik: 5269 dodjela

2016 – 2025Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
REPUBLIČKI PROTOKOL5 17.200 KMPDV osnova nije poznata9,62 %

Nazivnik: 52 dodjela

2,54 %

Nazivnik: 197 dodjela

2021 – 2026Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
INSTITUCIJA OMBUDSMENA ZA LJUDSKA PRAVA BIH2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

500 KMPDV osnova nije poznata3,85 %

Nazivnik: 52 dodjela

0,13 %

Nazivnik: 1543 dodjela

2019 – 2020Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ПРЕДСЈЕДНИК РЕПУБЛИКЕ1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

450 KMPDV osnova nije poznata1,92 %

Nazivnik: 52 dodjela

0,31 %

Nazivnik: 318 dodjela

2025 – 2025Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JZU DOM ZDRAVLJA "DR. MLADEN STOJANOVIĆ"1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.000 KMPDV osnova nije poznata1,92 %

Nazivnik: 52 dodjela

0,11 %

Nazivnik: 901 dodjela

2025 – 2025Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
AGENCIJA ZA RAZVOJ VISOKOG OBRAZOVANJA I OSIGURANJE KVALITETE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

145 KMPDV osnova nije poznata1,92 %

Nazivnik: 52 dodjela

0,06 %

Nazivnik: 1634 dodjela

2015 – 2015Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MINISTARSTVO PORODICE, OMLADINE I SPORTA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

350 KMPDV osnova nije poznata1,92 %

Nazivnik: 52 dodjela

0,13 %

Nazivnik: 786 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GLAVNA SLUŽBA ZA REVIZIJU JAVNOG SEKTORA REPUBLIKE SRPSKE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

500 KMPDV osnova nije poznata1,92 %

Nazivnik: 52 dodjela

0,07 %

Nazivnik: 1507 dodjela

2020 – 2020Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
LUTRIJA RS A.D. BANJA LUKA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

235 KMPDV osnova nije poznata1,92 %

Nazivnik: 52 dodjela

0,08 %

Nazivnik: 1270 dodjela

2017 – 2017Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA DOM ZDRAVLJA "DR JOVAN RAŠKOVIĆ" MRKONJIĆ GRAD1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.100 KMPDV osnova nije poznata1,92 %

Nazivnik: 52 dodjela

0,06 %

Nazivnik: 1771 dodjela

2018 – 2018Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
USTAVNI SUD REPUBLIKE SRPSKE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

970 KMPDV osnova nije poznata1,92 %

Nazivnik: 52 dodjela

0,26 %

Nazivnik: 385 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA MUZIČKA ŠKOLA "VLADO MILOŠEVIĆ" BANJA LUKA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

85 KMPDV osnova nije poznata1,92 %

Nazivnik: 52 dodjela

0,32 %

Nazivnik: 314 dodjela

2015 – 2015Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU MUZEJ REPUBLIKE SRPSKE BANJA LUKA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.180 KMPDV osnova nije poznata1,92 %

Nazivnik: 52 dodjela

0,49 %

Nazivnik: 203 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine201520162017201820192020202120222023202420252026
УНИВЕРЗИТЕТ У БАЊОЈ ЛУЦИ000000000038
JAVNA USTANOVA GERONTOLOŠKI CENTAR BANJA LUKA001220000002
REPUBLIČKI ZAVOD ZA STATISTIKU RS101200001010
OKRUŽNI SUD BANJA LUKA000000000042
JP RADIO TELEVIZIJA REPUBLIKE SRPSKE010000000220
REPUBLIČKI PROTOKOL000000110111
INSTITUCIJA OMBUDSMENA ZA LJUDSKA PRAVA BIH000011000000
ПРЕДСЈЕДНИК РЕПУБЛИКЕ000000000010
JZU DOM ZDRAVLJA "DR. MLADEN STOJANOVIĆ"000000000010
AGENCIJA ZA RAZVOJ VISOKOG OBRAZOVANJA I OSIGURANJE KVALITETE100000000000

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 03:51

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Kupovina49
Ostale usluge3
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Kupovina49 33.108,55 KMPDV osnova nije poznata94,23 %

Nazivnik: 52 dodjela

Poznata vrijednost: 49 / 49 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale usluge3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

410 KMPDV osnova nije poznata5,77 %

Nazivnik: 52 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 03:51

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Usluge u području rekreacije, kulture i sporta24
Štampani materijal i srodni proizvodi14
Odjeća, obuća, prtljag i pribor9
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje3
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške1
Ostale javne, društvene i lične usluge1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Usluge u području rekreacije, kulture i sporta24 6.271,88 KMPDV osnova nije poznata46,15 %

Nazivnik: 52 dodjela

Poznata vrijednost: 24 / 24 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Štampani materijal i srodni proizvodi14 22.736,67 KMPDV osnova nije poznata26,92 %

Nazivnik: 52 dodjela

Poznata vrijednost: 14 / 14 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Odjeća, obuća, prtljag i pribor9 2.900 KMPDV osnova nije poznata17,31 %

Nazivnik: 52 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.260 KMPDV osnova nije poznata5,77 %

Nazivnik: 52 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

115 KMPDV osnova nije poznata1,92 %

Nazivnik: 52 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale javne, društvene i lične usluge1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

235 KMPDV osnova nije poznata1,92 %

Nazivnik: 52 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 03:51

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum52
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum52 33.518,55 KMPDV osnova nije poznata100 %

Nazivnik: 52 dodjela

Poznata vrijednost: 52 / 52 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 03:51

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Republika Srpska49 32.873,55 KMPDV osnova nije poznata94,23 %

Nazivnik: 52 dodjela

Poznata vrijednost: 49 / 49 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Banja Luka1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

85 KMPDV osnova nije poznata1,92 %

Nazivnik: 52 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Laktaši1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.000 KMPDV osnova nije poznata1,92 %

Nazivnik: 52 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MRKONJIĆ GRAD1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.100 KMPDV osnova nije poznata1,92 %

Nazivnik: 52 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 03:51

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 03:51

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 0

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 100 % · Nazivnik: 52 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 52 (0 %)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 52 (0 %)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 03:51 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 52

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Набавка умјетничког дјела у сврху поклона за потребе Ректората Универзитета у Бањој ЛуциУНИВЕРЗИТЕТ У БАЊОЈ ЛУЦИ23.09.2026.390 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка умјетничког дјела у сврху поклона за потребе РекторатаУНИВЕРЗИТЕТ У БАЊОЈ ЛУЦИ06.09.2026.50 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Урамљивање плакета за потребе Природно-математичког факултетаУНИВЕРЗИТЕТ У БАЊОЈ ЛУЦИ03.09.2026.60 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка умјетничког дјела у сврху поклона за потребе Ректората Универзитета у Бањој ЛуциУНИВЕРЗИТЕТ У БАЊОЈ ЛУЦИ31.08.2026.140 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка умјетничког дјела у сврху поклона за потребе Ректората Универзитета у Бањој ЛуциУНИВЕРЗИТЕТ У БАЊОЈ ЛУЦИ31.08.2026.50 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

ПОКЛОНMINISTARSTVO PORODICE, OMLADINE I SPORTA26.07.2026.350 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка умјетничког дјела у сврху поклона за потребе РекторатаУНИВЕРЗИТЕТ У БАЊОЈ ЛУЦИ02.07.2026.340 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка умјетничког дјела у сврху поклона за потребе Ректората - Конфучијев институтУНИВЕРЗИТЕТ У БАЊОЈ ЛУЦИ25.06.2026.50 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Јавна набавка поклона за потребе Окружног суда у Бањој ЛуциOKRUŽNI SUD BANJA LUKA18.06.2026.500 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка сликаUSTAVNI SUD REPUBLIKE SRPSKE02.06.2026.970 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Различити производи за декорацијуJU MUZEJ REPUBLIKE SRPSKE BANJA LUKA31.05.2026.1.180 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Јавна набавка поклона за потребе Окружног суда у Бањој ЛуциOKRUŽNI SUD BANJA LUKA10.05.2026.140 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка поклона за патријархаУНИВЕРЗИТЕТ У БАЊОЈ ЛУЦИ15.04.2026.190 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Поклони умјетничке сликеREPUBLIČKI PROTOKOL05.03.2026.3.000 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Умјетничка сликаJAVNA USTANOVA GERONTOLOŠKI CENTAR BANJA LUKA08.02.2026.190 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Умјетничка сликаJAVNA USTANOVA GERONTOLOŠKI CENTAR BANJA LUKA08.02.2026.370 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка сликаПРЕДСЈЕДНИК РЕПУБЛИКЕ29.12.2025.450 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

ПоклонREPUBLIČKI ZAVOD ZA STATISTIKU RS24.12.2025.450 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Слике за раднике који одлазе у пензијуJZU DOM ZDRAVLJA "DR. MLADEN STOJANOVIĆ"04.12.2025.2.000 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набвка умјетничке слике за потребе Ректората Универзитета у Бањој ЛуциУНИВЕРЗИТЕТ У БАЊОЈ ЛУЦИ26.11.2025.800 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 27.10.2026. 03:51