Preskoči na sadržaj

Dobavljač

PETROL BH OIL COMPANY D.O.O. SARAJEVO

PETROL BH OIL COMPANY D.O.O. SARAJEVO: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Sjedište
NOVI GRAD SARAJEVO
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4200505350328
Vrsta zapisa
Neregistrirani dobavljač
Veličina poduzeća
nije u izvoru
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
25.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 1 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 49940Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele22
Postupci22
Naručioci17

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

10.944,14 KMPDV osnova nije poznata
5.595,65 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 22 / 22 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0

Poznato: 22 / 22 (100 %)

Udio s jednom ponudom0 %

Nazivnik: 22 dodjela

Dodjele u konzorciju0 %

0 / 22 · Samostalno: 22

Prva dodjela: 04.05.2015. · Posljednja dodjela: 12.01.2023.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 07:00

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

PETROL BH OIL COMPANY D.O.O. SARAJEVO

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.JU PETA GIMNAZIJA: 2 dodjelaOPERATOR - TERMINALI FEDERACIJE D.O.O. SARAJEVO: 2 dodjelaCENTRALNA BANKA BOSNE I HERCEGOVINE: 2 dodjelaJU OŠ "ALEKSA ŠANTIĆ" SARAJEVO: 2 dodjelaJU "SEDMA OSNOVNA ŠKOLA" ILIDŽA: 2 dodjelaAGENCIJA ZA SIGURNOST HRANE BOSNE I HERCEGOVINE: 1 dodjelaJU CENTAR ZA SPORT I REKREACIJU: 1 dodjelaJAVNA USTANOVA "ŠESTA OSNOVNA ŠKOLA" ILIDŽA STUP: 1 dodjelaVETERINARSKI FAKULTET SARAJEVO: 1 dodjelaKJP "POLJOPRIVREDNO DOBRO BUTMIR" D.O.O. SARAJEVO-ILIDŽA: 1 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20155
20162
20172
20181
20197
20201
20212
20221
20231
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20155 3144,33 KMPDV osnova nije poznata22,73 %

Nazivnik: 22 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20162

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

21.350,06 KMPDV osnova nije poznata9,09 %

Nazivnik: 22 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20172

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

24.805,12 KMPDV osnova nije poznata9,09 %

Nazivnik: 22 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20181

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

117,10 KMPDV osnova nije poznata4,55 %

Nazivnik: 22 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20197 6256,28 KMPDV osnova nije poznata31,82 %

Nazivnik: 22 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20201

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

117,10 KMPDV osnova nije poznata4,55 %

Nazivnik: 22 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20212

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

23.624,99 KMPDV osnova nije poznata9,09 %

Nazivnik: 22 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20221

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1724,37 KMPDV osnova nije poznata4,55 %

Nazivnik: 22 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20231

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

14,79 KMPDV osnova nije poznata4,55 %

Nazivnik: 22 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 07:00

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
JU PETA GIMNAZIJA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

85,12 KMPDV osnova nije poznata9,09 %

Nazivnik: 22 dodjela

0,27 %

Nazivnik: 747 dodjela

2019 – 2019Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPERATOR - TERMINALI FEDERACIJE D.O.O. SARAJEVO2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

36,64 KMPDV osnova nije poznata9,09 %

Nazivnik: 22 dodjela

0,07 %

Nazivnik: 2819 dodjela

2015 – 2015Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
CENTRALNA BANKA BOSNE I HERCEGOVINE2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

139,52 KMPDV osnova nije poznata9,09 %

Nazivnik: 22 dodjela

0,02 %

Nazivnik: 8245 dodjela

2019 – 2021Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU OŠ "ALEKSA ŠANTIĆ" SARAJEVO2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

42,78 KMPDV osnova nije poznata9,09 %

Nazivnik: 22 dodjela

0,08 %

Nazivnik: 2504 dodjela

2015 – 2015Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU "SEDMA OSNOVNA ŠKOLA" ILIDŽA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

26,01 KMPDV osnova nije poznata9,09 %

Nazivnik: 22 dodjela

0,09 %

Nazivnik: 2277 dodjela

2018 – 2019Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
AGENCIJA ZA SIGURNOST HRANE BOSNE I HERCEGOVINE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4,79 KMPDV osnova nije poznata4,55 %

Nazivnik: 22 dodjela

0,26 %

Nazivnik: 389 dodjela

2023 – 2023Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU CENTAR ZA SPORT I REKREACIJU1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

96,65 KMPDV osnova nije poznata4,55 %

Nazivnik: 22 dodjela

0,03 %

Nazivnik: 3809 dodjela

2019 – 2019Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA "ŠESTA OSNOVNA ŠKOLA" ILIDŽA STUP1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

17,12 KMPDV osnova nije poznata4,55 %

Nazivnik: 22 dodjela

0,07 %

Nazivnik: 1485 dodjela

2017 – 2017Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
VETERINARSKI FAKULTET SARAJEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

68,01 KMPDV osnova nije poznata4,55 %

Nazivnik: 22 dodjela

0,04 %

Nazivnik: 2828 dodjela

2016 – 2016Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KJP "POLJOPRIVREDNO DOBRO BUTMIR" D.O.O. SARAJEVO-ILIDŽA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

17,10 KMPDV osnova nije poznata4,55 %

Nazivnik: 22 dodjela

0,03 %

Nazivnik: 3004 dodjela

2020 – 2020Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
CENTRALNA HARMONIZACIJSKA JEDINICA MINISTARSTVA FINANSIJA I TREZORA BIH1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.788 KMPDV osnova nije poznata4,55 %

Nazivnik: 22 dodjela

0,32 %

Nazivnik: 314 dodjela

2017 – 2017Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA OPĆA BOLNICA "PRIM. DR ABDULAH NAKAŠ"1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

17,03 KMPDV osnova nije poznata4,55 %

Nazivnik: 22 dodjela

0,01 %

Nazivnik: 7763 dodjela

2019 – 2019Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
AGENCIJA ZA JAVNE NABAVKE BOSNE I HERCEGOVINE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

724,37 KMPDV osnova nije poznata4,55 %

Nazivnik: 22 dodjela

0,11 %

Nazivnik: 907 dodjela

2022 – 2022Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA "MALTA" SARAJEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

64,91 KMPDV osnova nije poznata4,55 %

Nazivnik: 22 dodjela

0,04 %

Nazivnik: 2472 dodjela

2015 – 2015Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU OSNOVNA MUZIČKA I BALETSKA ŠKOLA ''NOVO SARAJEVO''1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

34,04 KMPDV osnova nije poznata4,55 %

Nazivnik: 22 dodjela

0,06 %

Nazivnik: 1616 dodjela

2019 – 2019Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU "ODGOJNI CENTAR TK"1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.282,05 KMPDV osnova nije poznata4,55 %

Nazivnik: 22 dodjela

0,35 %

Nazivnik: 288 dodjela

2016 – 2016Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ARHIV FEDERACIJE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.500 KMPDV osnova nije poznata4,55 %

Nazivnik: 22 dodjela

8,33 %

Nazivnik: 12 dodjela

2021 – 2021Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine201520162017201820192020202120222023
JU PETA GIMNAZIJA000020000
OPERATOR - TERMINALI FEDERACIJE D.O.O. SARAJEVO200000000
CENTRALNA BANKA BOSNE I HERCEGOVINE000010100
JU OŠ "ALEKSA ŠANTIĆ" SARAJEVO200000000
JU "SEDMA OSNOVNA ŠKOLA" ILIDŽA000110000
AGENCIJA ZA SIGURNOST HRANE BOSNE I HERCEGOVINE000000001
JU CENTAR ZA SPORT I REKREACIJU000010000
JAVNA USTANOVA "ŠESTA OSNOVNA ŠKOLA" ILIDŽA STUP001000000
VETERINARSKI FAKULTET SARAJEVO010000000
KJP "POLJOPRIVREDNO DOBRO BUTMIR" D.O.O. SARAJEVO-ILIDŽA000001000

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 07:00

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Kupovina22
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Kupovina22 10.944,14 KMPDV osnova nije poznata100 %

Nazivnik: 22 dodjela

Poznata vrijednost: 22 / 22 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 07:00

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Naftni proizvodi, gorivo, električna energija i ostali izvori energije17
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje2
Hemijski proizvodi1
Radijska, televizijska, komunikacijska i srodna oprema1
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu1
Usluge popravaka i održavanja1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Naftni proizvodi, gorivo, električna energija i ostali izvori energije17 10.765,70 KMPDV osnova nije poznata77,27 %

Nazivnik: 22 dodjela

Poznata vrijednost: 17 / 17 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

142,02 KMPDV osnova nije poznata9,09 %

Nazivnik: 22 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Hemijski proizvodi1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.282,05 KMPDV osnova nije poznata4,55 %

Nazivnik: 22 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Radijska, televizijska, komunikacijska i srodna oprema1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

17,10 KMPDV osnova nije poznata4,55 %

Nazivnik: 22 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

14,53 KMPDV osnova nije poznata4,55 %

Nazivnik: 22 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge popravaka i održavanja1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4,79 KMPDV osnova nije poznata4,55 %

Nazivnik: 22 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 07:00

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum22
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum22 10.944,14 KMPDV osnova nije poznata100 %

Nazivnik: 22 dodjela

Poznata vrijednost: 22 / 22 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 07:00

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine17 5.287,46 KMPDV osnova nije poznata77,27 %

Nazivnik: 22 dodjela

Poznata vrijednost: 17 / 17 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kanton Sarajevo13 468,77 KMPDV osnova nije poznata59,09 %

Nazivnik: 22 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Grad Sarajevo2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

161,56 KMPDV osnova nije poznata9,09 %

Nazivnik: 22 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Tuzlanski kanton1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.282,05 KMPDV osnova nije poznata4,55 %

Nazivnik: 22 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
NOVO SARAJEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

64,91 KMPDV osnova nije poznata4,55 %

Nazivnik: 22 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
CENTAR SARAJEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

96,65 KMPDV osnova nije poznata4,55 %

Nazivnik: 22 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 07:00

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 07:00

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 0

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 100 % · Nazivnik: 22 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 22 (0 %)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 22 (0 %)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 07:00 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 22

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Nabavka baterija za alarmni sistem vozila Dacia DusterAGENCIJA ZA SIGURNOST HRANE BOSNE I HERCEGOVINE12.01.2023.4,79 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka gorivaAGENCIJA ZA JAVNE NABAVKE BOSNE I HERCEGOVINE22.02.2022.724,37 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Sredstva za čišćenje vozilaCENTRALNA BANKA BOSNE I HERCEGOVINE30.12.2021.124,99 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka gorivaARHIV FEDERACIJE03.06.2021.3.500 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nafta i naftni derivatiKJP "POLJOPRIVREDNO DOBRO BUTMIR" D.O.O. SARAJEVO-ILIDŽA19.04.2020.17,10 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Sitni potrošni materijal za vozilaCENTRALNA BANKA BOSNE I HERCEGOVINE19.12.2019.14,53 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Sitni troškovi za potrebe Odjeljenja za tehničke poslove i investijeJAVNA USTANOVA OPĆA BOLNICA "PRIM. DR ABDULAH NAKAŠ"17.12.2019.17,03 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

NABAVKA GORIVAJU PETA GIMNAZIJA17.05.2019.42,56 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka gorivaJU OSNOVNA MUZIČKA I BALETSKA ŠKOLA ''NOVO SARAJEVO''21.04.2019.34,04 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

nabavka goriva za automobil za potrebe službenog putovanjaJU CENTAR ZA SPORT I REKREACIJU18.04.2019.96,65 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

GORIVO 4JU PETA GIMNAZIJA30.03.2019.42,56 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka gorivaJU "SEDMA OSNOVNA ŠKOLA" ILIDŽA08.02.2019.8,91 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka gorivaJU "SEDMA OSNOVNA ŠKOLA" ILIDŽA16.02.2018.17,10 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka gorivaJAVNA USTANOVA "ŠESTA OSNOVNA ŠKOLA" ILIDŽA STUP02.09.2017.17,12 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavku goriva za službena vozila CHJCENTRALNA HARMONIZACIJSKA JEDINICA MINISTARSTVA FINANSIJA I TREZORA BIH28.05.2017.4.788 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

GorivoVETERINARSKI FAKULTET SARAJEVO19.12.2016.68,01 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka i isporuka goriva, maziva, rashladne tečnosti i sredstava za njegu i održavanje vozilaJU "ODGOJNI CENTAR TK"19.07.2016.1.282,05 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

NABAVKA BENZINAJAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA "MALTA" SARAJEVO13.12.2015.64,91 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

DizelJU OŠ "ALEKSA ŠANTIĆ" SARAJEVO31.07.2015.17,12 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

DizelJU OŠ "ALEKSA ŠANTIĆ" SARAJEVO31.07.2015.25,66 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 27.10.2026. 07:00