Preskoči na sadržaj

Dobavljač

Elex-co d.o.o.

Elex-co d.o.o.: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Sjedište
TUZLA
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4209037160009
Vrsta zapisa
Neregistrirani dobavljač
Veličina poduzeća
nije u izvoru
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
29.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 1 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 48275Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele35
Postupci35
Naručioci5

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

40.671,70 KMPDV osnova nije poznata
20.795,11 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 35 / 35 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0,06

Poznato: 35 / 35 (100 %)

Udio s jednom ponudom0 %

Nazivnik: 35 dodjela

Dodjele u konzorciju0 %

0 / 35 · Samostalno: 35

Prva dodjela: 03.03.2015. · Posljednja dodjela: 29.06.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 01:01

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

Elex-co d.o.o.

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.J.P. "BIT CENTAR" D.O.O. TUZLA: 19 dodjelaZAVOD ZA JAVNO ZDRAVSTVO TUZLANSKOG KANTONA: 13 dodjelaJKP "VODOVOD I KANALIZACIJA" D.O.O. TUZLA: 1 dodjelaJU MJEŠOVITA SREDNJA HEMIJSKA ŠKOLA TUZLA: 1 dodjelaTURISTIČKA ZAJEDNICA GRADA TUZLA: 1 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20153
20164
20178
20183
20191
20204
20233
20244
20253
2026 · Nepotpuna tekuća godina2
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20153

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

11.001 KMPDV osnova nije poznata8,57 %

Nazivnik: 35 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20164

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

219.618,65 KMPDV osnova nije poznata11,43 %

Nazivnik: 35 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20178 11.982,90 KMPDV osnova nije poznata22,86 %

Nazivnik: 35 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20183

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

24.450,10 KMPDV osnova nije poznata8,57 %

Nazivnik: 35 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20191

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1150 KMPDV osnova nije poznata2,86 %

Nazivnik: 35 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20204

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

36.018,70 KMPDV osnova nije poznata11,43 %

Nazivnik: 35 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20233

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

21.725,50 KMPDV osnova nije poznata8,57 %

Nazivnik: 35 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20244

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1131 KMPDV osnova nije poznata11,43 %

Nazivnik: 35 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20253

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

24.849,10 KMPDV osnova nije poznata8,57 %

Nazivnik: 35 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2744,75 KMPDV osnova nije poznata5,71 %

Nazivnik: 35 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 01:01

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
J.P. "BIT CENTAR" D.O.O. TUZLA19 19.171,90 KMPDV osnova nije poznata54,29 %

Nazivnik: 35 dodjela

3,51 %

Nazivnik: 541 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 19 / 19 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ZAVOD ZA JAVNO ZDRAVSTVO TUZLANSKOG KANTONA13 2.405,40 KMPDV osnova nije poznata37,14 %

Nazivnik: 35 dodjela

0,35 %

Nazivnik: 3688 dodjela

2018 – 2025Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JKP "VODOVOD I KANALIZACIJA" D.O.O. TUZLA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

18.789,65 KMPDV osnova nije poznata2,86 %

Nazivnik: 35 dodjela

0,1 %

Nazivnik: 1043 dodjela

2016 – 2016Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU MJEŠOVITA SREDNJA HEMIJSKA ŠKOLA TUZLA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

250 KMPDV osnova nije poznata2,86 %

Nazivnik: 35 dodjela

0,71 %

Nazivnik: 140 dodjela

2020 – 2020Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TURISTIČKA ZAJEDNICA GRADA TUZLA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

54,75 KMPDV osnova nije poznata2,86 %

Nazivnik: 35 dodjela

0,07 %

Nazivnik: 1408 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine2015201620172018201920202023202420252026
J.P. "BIT CENTAR" D.O.O. TUZLA3381011011
ZAVOD ZA JAVNO ZDRAVSTVO TUZLANSKOG KANTONA0002122420
JKP "VODOVOD I KANALIZACIJA" D.O.O. TUZLA0100000000
JU MJEŠOVITA SREDNJA HEMIJSKA ŠKOLA TUZLA0000010000
TURISTIČKA ZAJEDNICA GRADA TUZLA0000000001

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 01:01

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Usluge održavanja i popravki18
Ostale usluge7
Građevinske instalacije6
Kupovina4
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Usluge održavanja i popravki18 12.105,55 KMPDV osnova nije poznata51,43 %

Nazivnik: 35 dodjela

Poznata vrijednost: 18 / 18 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale usluge7 8.146,90 KMPDV osnova nije poznata20 %

Nazivnik: 35 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinske instalacije6 19.821,65 KMPDV osnova nije poznata17,14 %

Nazivnik: 35 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kupovina4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

597,60 KMPDV osnova nije poznata11,43 %

Nazivnik: 35 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 01:01

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Usluge popravaka i održavanja19
Građevinski radovi12
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)4
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Usluge popravaka i održavanja19 17.976,55 KMPDV osnova nije poznata54,29 %

Nazivnik: 35 dodjela

Poznata vrijednost: 19 / 19 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinski radovi12 22.097,55 KMPDV osnova nije poznata34,29 %

Nazivnik: 35 dodjela

Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

597,60 KMPDV osnova nije poznata11,43 %

Nazivnik: 35 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 01:01

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum34
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda1
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum34 21.882,05 KMPDV osnova nije poznata97,14 %

Nazivnik: 35 dodjela

Poznata vrijednost: 34 / 34 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

18.789,65 KMPDV osnova nije poznata2,86 %

Nazivnik: 35 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 01:01

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Tuzlanski kanton35 40.671,70 KMPDV osnova nije poznata100 %

Nazivnik: 35 dodjela

Poznata vrijednost: 35 / 35 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine35 40.671,70 KMPDV osnova nije poznata100 %

Nazivnik: 35 dodjela

Poznata vrijednost: 35 / 35 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Tuzla21 38.016,30 KMPDV osnova nije poznata60 %

Nazivnik: 35 dodjela

Poznata vrijednost: 21 / 21 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TUZLA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

18.789,65 KMPDV osnova nije poznata2,86 %

Nazivnik: 35 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 01:01

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 01:01

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 0

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 100 % · Nazivnik: 35 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 35 (0 %)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 35 (0 %)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 01:01 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 35

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Radovi umrežavanja infratrukture i polaganja kablovaJ.P. "BIT CENTAR" D.O.O. TUZLA29.06.2026.690 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge tekućeg i interventnog održavanja poslovnog prostoraTURISTIČKA ZAJEDNICA GRADA TUZLA03.06.2026.54,75 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluga popravke i održavanja elektroinstalacija i opremeJ.P. "BIT CENTAR" D.O.O. TUZLA16.09.2025.4.550 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Potrošni materijal za tekuće održavanjeZAVOD ZA JAVNO ZDRAVSTVO TUZLANSKOG KANTONA17.04.2025.124,10 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Tekuće održavanjeZAVOD ZA JAVNO ZDRAVSTVO TUZLANSKOG KANTONA17.04.2025.175 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Tekuće održavanjeZAVOD ZA JAVNO ZDRAVSTVO TUZLANSKOG KANTONA06.10.2024.60 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Potrošni materijal za tekuće održavanjeZAVOD ZA JAVNO ZDRAVSTVO TUZLANSKOG KANTONA06.10.2024.38 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Potrošni materijal za tekuće održavanjeZAVOD ZA JAVNO ZDRAVSTVO TUZLANSKOG KANTONA01.10.2024.8 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Tekuće održavanjeZAVOD ZA JAVNO ZDRAVSTVO TUZLANSKOG KANTONA01.10.2024.25 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Potrošni materijal za tekuće održavanjeZAVOD ZA JAVNO ZDRAVSTVO TUZLANSKOG KANTONA30.12.2023.427,50 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Tekuće održavanjeZAVOD ZA JAVNO ZDRAVSTVO TUZLANSKOG KANTONA30.12.2023.170 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge popravaka I održavanja elektroinstalacijaJ.P. "BIT CENTAR" D.O.O. TUZLA27.12.2023.1.128 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge popravljanja i održavanja elektroinstalacijaJ.P. "BIT CENTAR" D.O.O. TUZLA07.12.2020.4.993 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluge popravke kvara na električnim instalacijamaJU MJEŠOVITA SREDNJA HEMIJSKA ŠKOLA TUZLA20.10.2020.250 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge popravke električnih instalacijaZAVOD ZA JAVNO ZDRAVSTVO TUZLANSKOG KANTONA20.09.2020.73,20 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluga tekućeg održavanjaZAVOD ZA JAVNO ZDRAVSTVO TUZLANSKOG KANTONA15.06.2020.702,50 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge električaraZAVOD ZA JAVNO ZDRAVSTVO TUZLANSKOG KANTONA27.08.2019.150 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluga za tekuće održavanjeZAVOD ZA JAVNO ZDRAVSTVO TUZLANSKOG KANTONA15.07.2018.374 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge popravaka i održavanja elektroinstalacija u objektima JP „BIT Centar“ d.o.o. u TuzlaJ.P. "BIT CENTAR" D.O.O. TUZLA11.07.2018.3.998 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Popravak opreme-digestorZAVOD ZA JAVNO ZDRAVSTVO TUZLANSKOG KANTONA08.07.2018.78,10 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 30.10.2026. 01:01