Preskoči na sadržaj

Dobavljač

Дунав осигурање

Дунав осигурање: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Sjedište
BANJA LUKA
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4400960780038
Vrsta zapisa
Neregistrirani dobavljač
Veličina poduzeća
nije u izvoru
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
23.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 1 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 47595Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele40
Postupci40
Naručioci16

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

39.273,30 KMPDV osnova nije poznata
20.080,12 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 40 / 40 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0

Poznato: 40 / 40 (100 %)

Udio s jednom ponudom0 %

Nazivnik: 40 dodjela

Dodjele u konzorciju0 %

0 / 40 · Samostalno: 40

Prva dodjela: 22.02.2015. · Posljednja dodjela: 23.09.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 05:54

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

Дунав осигурање

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.JUP "BELI ANĐEO" BROD: 13 dodjelaVIŠI PRIVREDNI SUD BANJA LUKA: 8 dodjelaOSNOVNI SUD U TESLIĆU: 3 dodjelaZP "RUDNIK I TERMOELEKTRANA" GACKO, A.D.: 2 dodjelaJPU "SRBIJA" RIBNIK: 2 dodjelaJU CENTAR ZA SOCIJALNI RAD KOTOR VAROŠ: 2 dodjelaOPŠTINA KNEŽEVO: 1 dodjelaJU CENTAR SREDNJIH ŠKOLA: 1 dodjelaREPUBLIČKA DIREKCIJA ZA OBNOVU I IZGRADNJU: 1 dodjelaJAVNA USTANOVA GIMNAZIJA "FILIP VIŠNJIĆ" BIJELJINA: 1 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20152
20165
20175
20185
20194
20203
20213
20221
20242
20253
2026 · Nepotpuna tekuća godina7
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20152

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1782,10 KMPDV osnova nije poznata5 %

Nazivnik: 40 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20165 46.527,22 KMPDV osnova nije poznata12,5 %

Nazivnik: 40 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20175 45.357,22 KMPDV osnova nije poznata12,5 %

Nazivnik: 40 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20185 410.761,32 KMPDV osnova nije poznata12,5 %

Nazivnik: 40 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20194

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

31.915,41 KMPDV osnova nije poznata10 %

Nazivnik: 40 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20203

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2910,12 KMPDV osnova nije poznata7,5 %

Nazivnik: 40 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20213

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

32.093,66 KMPDV osnova nije poznata7,5 %

Nazivnik: 40 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20221

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1273 KMPDV osnova nije poznata2,5 %

Nazivnik: 40 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20242

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

12.240,09 KMPDV osnova nije poznata5 %

Nazivnik: 40 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20253

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

22.624,95 KMPDV osnova nije poznata7,5 %

Nazivnik: 40 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina7 55.788,21 KMPDV osnova nije poznata17,5 %

Nazivnik: 40 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 05:54

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
JUP "BELI ANĐEO" BROD13 5.358,52 KMPDV osnova nije poznata32,5 %

Nazivnik: 40 dodjela

1,58 %

Nazivnik: 823 dodjela

2015 – 2021Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
VIŠI PRIVREDNI SUD BANJA LUKA8 6.622,30 KMPDV osnova nije poznata20 %

Nazivnik: 40 dodjela

7,41 %

Nazivnik: 108 dodjela

2021 – 2026Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OSNOVNI SUD U TESLIĆU3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.776,03 KMPDV osnova nije poznata7,5 %

Nazivnik: 40 dodjela

3,3 %

Nazivnik: 91 dodjela

2017 – 2019Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ZP "RUDNIK I TERMOELEKTRANA" GACKO, A.D.2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

9.389,70 KMPDV osnova nije poznata5 %

Nazivnik: 40 dodjela

0,03 %

Nazivnik: 5966 dodjela

2017 – 2018Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JPU "SRBIJA" RIBNIK2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

371,36 KMPDV osnova nije poznata5 %

Nazivnik: 40 dodjela

1,44 %

Nazivnik: 139 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU CENTAR ZA SOCIJALNI RAD KOTOR VAROŠ2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.011,68 KMPDV osnova nije poznata5 %

Nazivnik: 40 dodjela

2,25 %

Nazivnik: 89 dodjela

2025 – 2026Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPŠTINA KNEŽEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

196 KMPDV osnova nije poznata2,5 %

Nazivnik: 40 dodjela

0,07 %

Nazivnik: 1454 dodjela

2017 – 2017Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU CENTAR SREDNJIH ŠKOLA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.217,58 KMPDV osnova nije poznata2,5 %

Nazivnik: 40 dodjela

0,57 %

Nazivnik: 176 dodjela

2016 – 2016Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
REPUBLIČKA DIREKCIJA ZA OBNOVU I IZGRADNJU1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

660,40 KMPDV osnova nije poznata2,5 %

Nazivnik: 40 dodjela

0,58 %

Nazivnik: 171 dodjela

2019 – 2019Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA GIMNAZIJA "FILIP VIŠNJIĆ" BIJELJINA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.673,92 KMPDV osnova nije poznata2,5 %

Nazivnik: 40 dodjela

0,93 %

Nazivnik: 108 dodjela

2018 – 2018Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA SLUŽBENI GLASNIK REPUBLIKE SRPSKE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.546,94 KMPDV osnova nije poznata2,5 %

Nazivnik: 40 dodjela

0,05 %

Nazivnik: 1906 dodjela

2016 – 2016Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPŠTINA SRBAC1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.957,40 KMPDV osnova nije poznata2,5 %

Nazivnik: 40 dodjela

0,1 %

Nazivnik: 954 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPŠTINA ISTOČNI DRVAR1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

176,17 KMPDV osnova nije poznata2,5 %

Nazivnik: 40 dodjela

0,41 %

Nazivnik: 243 dodjela

2020 – 2020Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ЈУ "ЦЕНТАР ЗА КУЛТУРУ И ОБРАЗОВАЊЕ" ЛАКТАШИ1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

236,51 KMPDV osnova nije poznata2,5 %

Nazivnik: 40 dodjela

0,32 %

Nazivnik: 310 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU MUZEJ SAVREMENE UMJETNOSTI RS1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

57,60 KMPDV osnova nije poznata2,5 %

Nazivnik: 40 dodjela

0,03 %

Nazivnik: 3979 dodjela

2016 – 2016Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ČISTOĆA I ZELENILO A. D. ČELINAC1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.021,19 KMPDV osnova nije poznata2,5 %

Nazivnik: 40 dodjela

2,7 %

Nazivnik: 37 dodjela

2021 – 2021Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine20152016201720182019202020212022202420252026
JUP "BELI ANĐEO" BROD22222210000
VIŠI PRIVREDNI SUD BANJA LUKA00000011222
OSNOVNI SUD U TESLIĆU00111000000
ZP "RUDNIK I TERMOELEKTRANA" GACKO, A.D.00110000000
JPU "SRBIJA" RIBNIK00000000002
JU CENTAR ZA SOCIJALNI RAD KOTOR VAROŠ00000000011
OPŠTINA KNEŽEVO00100000000
JU CENTAR SREDNJIH ŠKOLA01000000000
REPUBLIČKA DIREKCIJA ZA OBNOVU I IZGRADNJU00001000000
JAVNA USTANOVA GIMNAZIJA "FILIP VIŠNJIĆ" BIJELJINA00010000000

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 05:54

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Ostale usluge19
Finansijske usluge: usluge osiguranja, bankarske i investicijske usluge15
Usluge zapošljavanja i osiguranja osoblja, osim ugovora o radu i rješenja o imenovanju4
Usluge istrage i osiguranja, osim usluga oklopnih vozila2
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Ostale usluge19 24.510,61 KMPDV osnova nije poznata47,5 %

Nazivnik: 40 dodjela

Poznata vrijednost: 19 / 19 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Finansijske usluge: usluge osiguranja, bankarske i investicijske usluge15 12.829,33 KMPDV osnova nije poznata37,5 %

Nazivnik: 40 dodjela

Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge zapošljavanja i osiguranja osoblja, osim ugovora o radu i rješenja o imenovanju4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.610,35 KMPDV osnova nije poznata10 %

Nazivnik: 40 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge istrage i osiguranja, osim usluga oklopnih vozila2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

323,01 KMPDV osnova nije poznata5 %

Nazivnik: 40 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 05:54

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Finansijske i usluge osiguranja40
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Finansijske i usluge osiguranja40 39.273,30 KMPDV osnova nije poznata100 %

Nazivnik: 40 dodjela

Poznata vrijednost: 40 / 40 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 05:54

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum40
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum40 39.273,30 KMPDV osnova nije poznata100 %

Nazivnik: 40 dodjela

Poznata vrijednost: 40 / 40 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 05:54

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Republika Srpska40 39.273,30 KMPDV osnova nije poznata100 %

Nazivnik: 40 dodjela

Poznata vrijednost: 40 / 40 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
BROD13 5.358,52 KMPDV osnova nije poznata32,5 %

Nazivnik: 40 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TESLIĆ3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.776,03 KMPDV osnova nije poznata7,5 %

Nazivnik: 40 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
RIBNIK2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

371,36 KMPDV osnova nije poznata5 %

Nazivnik: 40 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KOTOR VAROŠ2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.011,68 KMPDV osnova nije poznata5 %

Nazivnik: 40 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ISTOČNI DRVAR1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

176,17 KMPDV osnova nije poznata2,5 %

Nazivnik: 40 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Laktaši1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

236,51 KMPDV osnova nije poznata2,5 %

Nazivnik: 40 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KNEŽEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

196 KMPDV osnova nije poznata2,5 %

Nazivnik: 40 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
SRBAC1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.957,40 KMPDV osnova nije poznata2,5 %

Nazivnik: 40 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ČELINAC1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.021,19 KMPDV osnova nije poznata2,5 %

Nazivnik: 40 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 05:54

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 05:54

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 0

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 100 % · Nazivnik: 40 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 40 (0 %)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 40 (0 %)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 05:54 Otvori povezane zapise

Povezana izuzeća

Prikazano 2 / 2 povezanih izuzeća. Ugovorene vrijednosti iz izvora odnose se na cijelo izuzeće i nisu uključene u zbrojeve dodijeljene vrijednosti dobavljača.

Povezana izuzeća
Povezana izuzećaNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliUgovorena vrijednostIzvorni zapis
Услуге осигурања возилаЈЕДИНИЦА ЗА КООРДИНАЦИЈУ ПОЉОПРИВРЕДНИХ ПРОЈЕКАТА У МИНИСТАРСТВУ ПОЉОПРИВРЕДЕ, ШУМАРСТВА И ВОДОПРИВРЕДЕ РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ28.03.2018.1.690,79 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Услуге осигурања возилаЈЕДИНИЦА ЗА КООРДИНАЦИЈУ ПОЉОПРИВРЕДНИХ ПРОЈЕКАТА У МИНИСТАРСТВУ ПОЉОПРИВРЕДЕ, ШУМАРСТВА И ВОДОПРИВРЕДЕ РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ15.01.2018.1.883,02 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 40

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Осигурање имовине и радника општине Србац за период од септембра 2026. до септембра 2027. године

Услуге осигурања радника општинске управе општине Србац за период од септембра 2026. године до септембра 2027. године

OPŠTINA SRBAC23.09.2026.2.957,40 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Oсигурање радника ЈПУ "Србија" Рибник за радну 2026/2027. годинуJPU "SRBIJA" RIBNIK22.09.2026.244,35 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Осигурање дјеце уписане у ЈПУ "Србија" Рибник за радну 2026/2027. годинуJPU "SRBIJA" RIBNIK22.09.2026.127,01 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

osiguranje vozila od AOVIŠI PRIVREDNI SUD BANJA LUKA03.08.2026.379,50 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

kasko osiguranje vozilaVIŠI PRIVREDNI SUD BANJA LUKA03.08.2026.1.448,10 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Осигурање опремеЈУ "ЦЕНТАР ЗА КУЛТУРУ И ОБРАЗОВАЊЕ" ЛАКТАШИ11.03.2026.236,51 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

уговор о осигурању возилаJU CENTAR ZA SOCIJALNI RAD KOTOR VAROŠ24.02.2026.395,34 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

уговорJU CENTAR ZA SOCIJALNI RAD KOTOR VAROŠ26.12.2025.616,34 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

kasko osiguranje vozilaVIŠI PRIVREDNI SUD BANJA LUKA23.07.2025.1.629,11 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

osiguranje vozila od AOVIŠI PRIVREDNI SUD BANJA LUKA20.07.2025.379,50 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

osiguranje vozilaVIŠI PRIVREDNI SUD BANJA LUKA01.08.2024.1.866,11 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

osiguranje vozila od AOVIŠI PRIVREDNI SUD BANJA LUKA01.08.2024.373,98 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

osiguranje vozila od AOVIŠI PRIVREDNI SUD BANJA LUKA15.05.2022.273 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

osiguranje vozila od AOVIŠI PRIVREDNI SUD BANJA LUKA31.05.2021.273 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Dunav osiguranjeJUP "BELI ANĐEO" BROD02.05.2021.799,47 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Услуге осигурања радника и возила ДруштваČISTOĆA I ZELENILO A. D. ČELINAC03.01.2021.1.021,19 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Osiguranje zaposlenih radnika opštinske uprave Istočni Drvar za 2020/21 godinuOPŠTINA ISTOČNI DRVAR23.08.2020.176,17 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Dunav osiguranjeJUP "BELI ANĐEO" BROD30.05.2020.535,50 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Дунав осигурањеJUP "BELI ANĐEO" BROD25.01.2020.198,45 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Dunav osiguranjeJUP "BELI ANĐEO" BROD25.03.2019.535,50 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 25.10.2026. 05:54