Preskoči na sadržaj

Dobavljač

"Komel" d.o.o.Sarajevo

"Komel" d.o.o.Sarajevo: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Sjedište
CENTAR SARAJEVO
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4200491890022
Vrsta zapisa
Neregistrirani dobavljač
Veličina poduzeća
nije u izvoru
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
27.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 1 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 46399Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele150
Postupci150
Naručioci74

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

37.504,24 KMPDV osnova nije poznata
19.175,61 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 150 / 150 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0

Poznato: 150 / 150 (100 %)

Udio s jednom ponudom0 %

Nazivnik: 150 dodjela

Dodjele u konzorciju0 %

0 / 150 · Samostalno: 150

Prva dodjela: 19.01.2015. · Posljednja dodjela: 01.10.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 12:05

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

"Komel" d.o.o.Sarajevo

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.MINISTARSTVO CIVILNIH POSLOVA BIH: 12 dodjelaJU ZAVOD ZA MEDICINU RADA KANTONA SARAJEVO: 7 dodjelaMAŠINSKI FAKULTET SARAJEVO: 7 dodjelaFEDERALNI ZAVOD ZA AGROPEDOLOGIJU: 6 dodjelaELEKTROTEHNIČKA ŠKOLA ZA ENERGETIKU SARAJEVO: 6 dodjelaCENTRALNA BANKA BOSNE I HERCEGOVINE: 5 dodjelaJU SREDNJA GRAĐEVINSKO-GEODETSKA ŠKOLA SARAJEVO: 5 dodjelaSUD BOSNE I HERCEGOVINE: 4 dodjelaJU CENTAR ZA SPORT I REKREACIJU: 3 dodjelaKANTONALNO JAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE POKOP D.O.O.: 3 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20158
201610
201712
201826
201915
202016
202110
202210
202312
202414
20259
2026 · Nepotpuna tekuća godina8
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20158 8245,48 KMPDV osnova nije poznata5,33 %

Nazivnik: 150 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201610 5291,31 KMPDV osnova nije poznata6,67 %

Nazivnik: 150 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201712 9390,88 KMPDV osnova nije poznata8 %

Nazivnik: 150 dodjela

Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201826 174.143,42 KMPDV osnova nije poznata17,33 %

Nazivnik: 150 dodjela

Poznata vrijednost: 26 / 26 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201915 136.445 KMPDV osnova nije poznata10 %

Nazivnik: 150 dodjela

Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202016 11564,36 KMPDV osnova nije poznata10,67 %

Nazivnik: 150 dodjela

Poznata vrijednost: 16 / 16 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202110 92.829,92 KMPDV osnova nije poznata6,67 %

Nazivnik: 150 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202210 96.766,71 KMPDV osnova nije poznata6,67 %

Nazivnik: 150 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202312 95.259,39 KMPDV osnova nije poznata8 %

Nazivnik: 150 dodjela

Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202414 123.881,69 KMPDV osnova nije poznata9,33 %

Nazivnik: 150 dodjela

Poznata vrijednost: 14 / 14 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20259 85.918,55 KMPDV osnova nije poznata6 %

Nazivnik: 150 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina8 8767,53 KMPDV osnova nije poznata5,33 %

Nazivnik: 150 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 12:05

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
MINISTARSTVO CIVILNIH POSLOVA BIH12 326,28 KMPDV osnova nije poznata8 %

Nazivnik: 150 dodjela

0,88 %

Nazivnik: 1362 dodjela

2015 – 2024Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU ZAVOD ZA MEDICINU RADA KANTONA SARAJEVO7 291,87 KMPDV osnova nije poznata4,67 %

Nazivnik: 150 dodjela

0,36 %

Nazivnik: 1935 dodjela

2019 – 2021Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MAŠINSKI FAKULTET SARAJEVO7 302,61 KMPDV osnova nije poznata4,67 %

Nazivnik: 150 dodjela

0,52 %

Nazivnik: 1354 dodjela

2018 – 2020Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
FEDERALNI ZAVOD ZA AGROPEDOLOGIJU6 38,89 KMPDV osnova nije poznata4 %

Nazivnik: 150 dodjela

0,23 %

Nazivnik: 2579 dodjela

2015 – 2018Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ELEKTROTEHNIČKA ŠKOLA ZA ENERGETIKU SARAJEVO6 11.666,58 KMPDV osnova nije poznata4 %

Nazivnik: 150 dodjela

0,76 %

Nazivnik: 788 dodjela

2018 – 2023Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
CENTRALNA BANKA BOSNE I HERCEGOVINE5 576,18 KMPDV osnova nije poznata3,33 %

Nazivnik: 150 dodjela

0,06 %

Nazivnik: 8245 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU SREDNJA GRAĐEVINSKO-GEODETSKA ŠKOLA SARAJEVO5 76,50 KMPDV osnova nije poznata3,33 %

Nazivnik: 150 dodjela

0,2 %

Nazivnik: 2445 dodjela

2019 – 2022Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
SUD BOSNE I HERCEGOVINE4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

342,72 KMPDV osnova nije poznata2,67 %

Nazivnik: 150 dodjela

0,21 %

Nazivnik: 1901 dodjela

2016 – 2026Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU CENTAR ZA SPORT I REKREACIJU3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

55,12 KMPDV osnova nije poznata2 %

Nazivnik: 150 dodjela

0,08 %

Nazivnik: 3809 dodjela

2018 – 2018Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KANTONALNO JAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE POKOP D.O.O.3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

128,22 KMPDV osnova nije poznata2 %

Nazivnik: 150 dodjela

0,16 %

Nazivnik: 1891 dodjela

2024 – 2026Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KANTONALNI STAMBENI FOND SARAJEVO3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

24,78 KMPDV osnova nije poznata2 %

Nazivnik: 150 dodjela

0,17 %

Nazivnik: 1790 dodjela

2023 – 2024Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPERATOR - TERMINALI FEDERACIJE D.O.O. SARAJEVO3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

287,61 KMPDV osnova nije poznata2 %

Nazivnik: 150 dodjela

0,11 %

Nazivnik: 2819 dodjela

2018 – 2026Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU OS "VRHBOSNA"3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

57,34 KMPDV osnova nije poznata2 %

Nazivnik: 150 dodjela

0,2 %

Nazivnik: 1507 dodjela

2017 – 2025Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU SREDNJA MEDICINSKA ŠKOLA - JEZERO SARAJEVO3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

57,26 KMPDV osnova nije poznata2 %

Nazivnik: 150 dodjela

0,12 %

Nazivnik: 2417 dodjela

2018 – 2020Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA GIMNAZIJA OBALA SARAJEVO3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

33,33 KMPDV osnova nije poznata2 %

Nazivnik: 150 dodjela

0,16 %

Nazivnik: 1846 dodjela

2018 – 2020Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU POZORIŠTE MLADIH SARAJEVO3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

330,77 KMPDV osnova nije poznata2 %

Nazivnik: 150 dodjela

0,26 %

Nazivnik: 1172 dodjela

2019 – 2024Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU ZAVOD ZA HITNU MEDICINSKU POMOĆ KANTONA SARAJEVO2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.133 KMPDV osnova nije poznata1,33 %

Nazivnik: 150 dodjela

0,12 %

Nazivnik: 1731 dodjela

2019 – 2019Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP BH POŠTA D.O.O. SARAJEVO2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

463,12 KMPDV osnova nije poznata1,33 %

Nazivnik: 150 dodjela

0,03 %

Nazivnik: 6836 dodjela

2018 – 2022Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
DIREKCIJA ZA EVROPSKE INTEGRACIJE2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

64,10 KMPDV osnova nije poznata1,33 %

Nazivnik: 150 dodjela

0,19 %

Nazivnik: 1077 dodjela

2023 – 2023Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KANTONALNO TUŽILAŠTVO KANTONA SARAJEVO2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

79,14 KMPDV osnova nije poznata1,33 %

Nazivnik: 150 dodjela

0,1 %

Nazivnik: 1907 dodjela

2016 – 2017Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine201520162017201820192020202120222023202420252026
MINISTARSTVO CIVILNIH POSLOVA BIH152100101100
JU ZAVOD ZA MEDICINU RADA KANTONA SARAJEVO000015100000
MAŠINSKI FAKULTET SARAJEVO000601000000
FEDERALNI ZAVOD ZA AGROPEDOLOGIJU122100000000
ELEKTROTEHNIČKA ŠKOLA ZA ENERGETIKU SARAJEVO000100023000
CENTRALNA BANKA BOSNE I HERCEGOVINE100000000211
JU SREDNJA GRAĐEVINSKO-GEODETSKA ŠKOLA SARAJEVO000012110000
SUD BOSNE I HERCEGOVINE012000000001
JU CENTAR ZA SPORT I REKREACIJU000300000000
KANTONALNO JAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE POKOP D.O.O.000000000111

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 12:05

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Kupovina141
Ostale usluge6
Usluge održavanja i popravki3
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Kupovina141 30.163,47 KMPDV osnova nije poznata94 %

Nazivnik: 150 dodjela

Poznata vrijednost: 141 / 141 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale usluge6 3.987,79 KMPDV osnova nije poznata4 %

Nazivnik: 150 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge održavanja i popravki3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.352,98 KMPDV osnova nije poznata2 %

Nazivnik: 150 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 12:05

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta59
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške26
Radijska, televizijska, komunikacijska i srodna oprema23
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)21
Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)5
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje5
Industrijske mašine4
Usluge popravaka i održavanja4
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu2
Ostale javne, društvene i lične usluge2
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta59 17.814,60 KMPDV osnova nije poznata39,33 %

Nazivnik: 150 dodjela

Poznata vrijednost: 59 / 59 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške26 2.454,15 KMPDV osnova nije poznata17,33 %

Nazivnik: 150 dodjela

Poznata vrijednost: 26 / 26 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Radijska, televizijska, komunikacijska i srodna oprema23 1.314,27 KMPDV osnova nije poznata15,33 %

Nazivnik: 150 dodjela

Poznata vrijednost: 23 / 23 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)21 883,81 KMPDV osnova nije poznata14 %

Nazivnik: 150 dodjela

Poznata vrijednost: 21 / 21 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)5 3.132,63 KMPDV osnova nije poznata3,33 %

Nazivnik: 150 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje5 1.329,32 KMPDV osnova nije poznata3,33 %

Nazivnik: 150 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Industrijske mašine4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.415,81 KMPDV osnova nije poznata2,67 %

Nazivnik: 150 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge popravaka i održavanja4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.403,88 KMPDV osnova nije poznata2,67 %

Nazivnik: 150 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.486,32 KMPDV osnova nije poznata1,33 %

Nazivnik: 150 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale javne, društvene i lične usluge2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.296,80 KMPDV osnova nije poznata1,33 %

Nazivnik: 150 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 12:05

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum150
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum150 37.504,24 KMPDV osnova nije poznata100 %

Nazivnik: 150 dodjela

Poznata vrijednost: 150 / 150 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 12:05

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine116 32.855,72 KMPDV osnova nije poznata77,33 %

Nazivnik: 150 dodjela

Poznata vrijednost: 116 / 116 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kanton Sarajevo88 22.085,03 KMPDV osnova nije poznata58,67 %

Nazivnik: 150 dodjela

Poznata vrijednost: 88 / 88 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Grad Sarajevo5 95,42 KMPDV osnova nije poznata3,33 %

Nazivnik: 150 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
CENTAR SARAJEVO5 95,42 KMPDV osnova nije poznata3,33 %

Nazivnik: 150 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zeničko-dobojski kanton3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.644,61 KMPDV osnova nije poznata2 %

Nazivnik: 150 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Republika Srpska2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.107,84 KMPDV osnova nije poznata1,33 %

Nazivnik: 150 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ŽEPČE2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

593,71 KMPDV osnova nije poznata1,33 %

Nazivnik: 150 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zenica1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.050,90 KMPDV osnova nije poznata0,67 %

Nazivnik: 150 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Hercegovačko-neretvanski kanton1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

132,48 KMPDV osnova nije poznata0,67 %

Nazivnik: 150 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Srednjobosanski kanton1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3,42 KMPDV osnova nije poznata0,67 %

Nazivnik: 150 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TRAVNIK1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3,42 KMPDV osnova nije poznata0,67 %

Nazivnik: 150 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 12:05

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 12:05

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 0

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 100 % · Nazivnik: 150 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 150 (0 %)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 150 (0 %)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 12:05 Otvori povezane zapise

Povezana izuzeća

Prikazano 2 / 2 povezanih izuzeća. Ugovorene vrijednosti iz izvora odnose se na cijelo izuzeće i nisu uključene u zbrojeve dodijeljene vrijednosti dobavljača.

Povezana izuzeća
Povezana izuzećaNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliUgovorena vrijednostIzvorni zapis
Računarska opremaVISOKO SUDSKO I TUŽILAČKO VIJEĆE BOSNE I HERCEGOVINE07.10.2019.2.997,44 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Kondenzator za CO2KJP "POLJOPRIVREDNO DOBRO BUTMIR" D.O.O. SARAJEVO-ILIDŽA24.01.2017.17,95 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 150

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Nabavka usluga - ostali pribor za potrebe vozila J.U. Federalna novnska agencijaJ.U. FEDERALNA NOVINSKA AGENCIJA01.10.2026.21,37 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka sitnog alata i materijala za tekuće održavanje objekataKANTONALNO JAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE POKOP D.O.O.26.07.2026.42,74 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka diktafonaKANCELARIJA KOORDINATORA ZA REFORMU JAVNE UPRAVE20.07.2026.169,23 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Razni proizvodiAGENCIJA ZA BANKARSTVO FBIH10.06.2026.20,51 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Održavanje zgrade-baterijeSUD BOSNE I HERCEGOVINE28.05.2026.78,63 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Dijelovi, pribor I potrepštine za kompijutereOPERATOR - TERMINALI FEDERACIJE D.O.O. SARAJEVO18.04.2026.270,09 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka sitnog inventaraJ.U. MUZEJ SARAJEVA04.03.2026.143,59 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

sitni potrošni materijalCENTRALNA BANKA BOSNE I HERCEGOVINE09.02.2026.21,37 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka alata i opremeSUDSKA POLICIJA U FEDERACIJI BOSNE I HERCEGOVINE06.11.2025.152,14 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Robe za potrebe radionice za poslove održavanja pružne mehanizacijeJAVNO PREDUZEĆE ŽELJEZNICE FEDERACIJE BOSNE I HERCEGOVINE30.10.2025.4.951,50 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Digitalna vaga za bebe do 20 kgDOM ZDRAVLJA SA STACIONAROM ŽEPČE12.10.2025.101,71 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka kancelarijskih potrepštinaJU OŠ " MUSA ĆAZIM ĆATIĆ"16.09.2025.23,93 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka sitnog alata i materijala za tekuće održavanje objekataKANTONALNO JAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE POKOP D.O.O.03.06.2025.42,74 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Baterije (za nepovratnu klapnu, ostale sitne uređaje)CENTRALNA BANKA BOSNE I HERCEGOVINE14.05.2025.8,55 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Elektromaterijal i potrepštineMAŠINSKI FAKULTET13.04.2025.132,48 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izdaci za robu ( tehnička kultura- projekat ) )JU OS "VRHBOSNA"26.03.2025.13,50 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Popravak signalizacije na sanitetskom voziluDOM ZDRAVLJA SA STACIONAROM ŽEPČE09.02.2025.492 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka nastavnih pomagalaJU OŠ "BEHAUDIN SELMANOVIĆ"27.12.2024.853 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka ostalog potrošnog materijalaKANTONALNI STAMBENI FOND SARAJEVO22.12.2024.4,27 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Baterije za nepovratne klapne, ostale sitne uređajeCENTRALNA BANKA BOSNE I HERCEGOVINE15.12.2024.239,32 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 27.10.2026. 12:05