Preskoči na sadržaj

Dobavljač

PENNY PLUS D.O.O. SARAJEVO POSLOVNI CENTAR VELEŠIĆI

PENNY PLUS D.O.O. SARAJEVO POSLOVNI CENTAR VELEŠIĆI: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Sjedište
CENTAR SARAJEVO
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4200162210029
Vrsta zapisa
Neregistrirani dobavljač
Veličina poduzeća
nije u izvoru
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
21.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 1 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 44825Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele193
Postupci193
Naručioci69

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

63.444,75 KMPDV osnova nije poznata
32.438,79 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 193 / 193 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0

Poznato: 193 / 193 (100 %)

Udio s jednom ponudom0 %

Nazivnik: 193 dodjela

Dodjele u konzorciju0 %

0 / 193 · Samostalno: 193

Prva dodjela: 06.01.2015. · Posljednja dodjela: 10.09.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 17:37

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

PENNY PLUS D.O.O. SARAJEVO POSLOVNI CENTAR VELEŠIĆI

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.JU CENTAR ZA SPORT I REKREACIJU: 35 dodjelaJAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA "ŠEJH MUHAMED EF. HADŽIJAMAKOVIĆ" SARAJEVO: 24 dodjelaJU OŠ "NAFIJA SARAJLIĆ" SARAJEVO: 13 dodjelaKJKP "PARK" D.O.O. SARAJEVO: 6 dodjelaJAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA "MALTA" SARAJEVO: 5 dodjelaJAVNA USTANOVA SREDNJA ZUBOTEHNIČKA ŠKOLA: 5 dodjelaSUD BOSNE I HERCEGOVINE: 4 dodjelaDIREKCIJA ZA EVROPSKE INTEGRACIJE: 4 dodjelaOPĆINA STARI GRAD SARAJEVO: 4 dodjelaJU OSNOVNA MUZIČKA ŠKOLA "MLADEN POZAJIĆ" SARAJEVO: 4 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
201540
201624
201715
201842
201921
202025
20215
20226
20235
20241
20254
2026 · Nepotpuna tekuća godina5
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
201540 183.080,91 KMPDV osnova nije poznata20,73 %

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 40 / 40 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201624 127.694,76 KMPDV osnova nije poznata12,44 %

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 24 / 24 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201715 93.771,75 KMPDV osnova nije poznata7,77 %

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201842 1419.268,70 KMPDV osnova nije poznata21,76 %

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 42 / 42 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201921 1115.017,28 KMPDV osnova nije poznata10,88 %

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 21 / 21 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202025 93.078,53 KMPDV osnova nije poznata12,95 %

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 25 / 25 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20215 31.398,63 KMPDV osnova nije poznata2,59 %

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20226 51.992,41 KMPDV osnova nije poznata3,11 %

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20235 55.344,69 KMPDV osnova nije poznata2,59 %

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20241

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1102,14 KMPDV osnova nije poznata0,52 %

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20254

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

41.997,40 KMPDV osnova nije poznata2,07 %

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina5 3697,55 KMPDV osnova nije poznata2,59 %

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 17:37

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
JU CENTAR ZA SPORT I REKREACIJU35 10.729,17 KMPDV osnova nije poznata18,13 %

Nazivnik: 193 dodjela

0,92 %

Nazivnik: 3809 dodjela

2015 – 2019Poznata vrijednost: 35 / 35 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA "ŠEJH MUHAMED EF. HADŽIJAMAKOVIĆ" SARAJEVO24 5.294,49 KMPDV osnova nije poznata12,44 %

Nazivnik: 193 dodjela

1,64 %

Nazivnik: 1464 dodjela

2017 – 2021Poznata vrijednost: 24 / 24 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU OŠ "NAFIJA SARAJLIĆ" SARAJEVO13 1.784,03 KMPDV osnova nije poznata6,74 %

Nazivnik: 193 dodjela

1,92 %

Nazivnik: 677 dodjela

2015 – 2020Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KJKP "PARK" D.O.O. SARAJEVO6 922,26 KMPDV osnova nije poznata3,11 %

Nazivnik: 193 dodjela

0,17 %

Nazivnik: 3464 dodjela

2017 – 2017Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA "MALTA" SARAJEVO5 146,44 KMPDV osnova nije poznata2,59 %

Nazivnik: 193 dodjela

0,2 %

Nazivnik: 2472 dodjela

2015 – 2016Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA SREDNJA ZUBOTEHNIČKA ŠKOLA5 969,05 KMPDV osnova nije poznata2,59 %

Nazivnik: 193 dodjela

0,64 %

Nazivnik: 786 dodjela

2019 – 2020Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
SUD BOSNE I HERCEGOVINE4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

332,18 KMPDV osnova nije poznata2,07 %

Nazivnik: 193 dodjela

0,21 %

Nazivnik: 1900 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
DIREKCIJA ZA EVROPSKE INTEGRACIJE4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

474,12 KMPDV osnova nije poznata2,07 %

Nazivnik: 193 dodjela

0,37 %

Nazivnik: 1077 dodjela

2020 – 2020Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA STARI GRAD SARAJEVO4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

10.796,47 KMPDV osnova nije poznata2,07 %

Nazivnik: 193 dodjela

0,14 %

Nazivnik: 2826 dodjela

2016 – 2019Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU OSNOVNA MUZIČKA ŠKOLA "MLADEN POZAJIĆ" SARAJEVO4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.572,03 KMPDV osnova nije poznata2,07 %

Nazivnik: 193 dodjela

1,49 %

Nazivnik: 268 dodjela

2017 – 2019Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU OŠ "VELEŠIĆKI HEROJI"4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

63,16 KMPDV osnova nije poznata2,07 %

Nazivnik: 193 dodjela

0,23 %

Nazivnik: 1705 dodjela

2015 – 2015Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA PRVA GIMNAZIJA SARAJEVO4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

232,27 KMPDV osnova nije poznata2,07 %

Nazivnik: 193 dodjela

0,16 %

Nazivnik: 2456 dodjela

2015 – 2015Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU SREDNJA MEDICINSKA ŠKOLA - JEZERO SARAJEVO4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

43,37 KMPDV osnova nije poznata2,07 %

Nazivnik: 193 dodjela

0,17 %

Nazivnik: 2417 dodjela

2016 – 2016Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU OŠ "GRBAVICA I"3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

79,74 KMPDV osnova nije poznata1,55 %

Nazivnik: 193 dodjela

0,19 %

Nazivnik: 1597 dodjela

2015 – 2018Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA „MEMORIJALNI CENTAR SARAJEVO“3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.083,85 KMPDV osnova nije poznata1,55 %

Nazivnik: 193 dodjela

0,17 %

Nazivnik: 1759 dodjela

2018 – 2019Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
FEDERALNI ZAVOD ZA PROGRAMIRANJE RAZVOJA3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

161,50 KMPDV osnova nije poznata1,55 %

Nazivnik: 193 dodjela

0,4 %

Nazivnik: 742 dodjela

2016 – 2018Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ELEKTROTEHNIČKI FAKULTET U SARAJEVU3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

287,12 KMPDV osnova nije poznata1,55 %

Nazivnik: 193 dodjela

0,82 %

Nazivnik: 365 dodjela

2020 – 2020Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU SARAJEVSKI RATNI TEATAR "SARTR"3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

616,38 KMPDV osnova nije poznata1,55 %

Nazivnik: 193 dodjela

0,9 %

Nazivnik: 332 dodjela

2021 – 2022Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP MEĐUNARODNI AERODROM SARAJEVO D.O.O. SARAJEVO2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

141,92 KMPDV osnova nije poznata1,04 %

Nazivnik: 193 dodjela

0,02 %

Nazivnik: 10885 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
CENTAR ZA SLUŠNU I GOVORNU REHABILITACIJU SARAJEVO2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

577,79 KMPDV osnova nije poznata1,04 %

Nazivnik: 193 dodjela

0,31 %

Nazivnik: 636 dodjela

2020 – 2022Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine201520162017201820192020202120222026
JU CENTAR ZA SPORT I REKREACIJU5701850000
JAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA "ŠEJH MUHAMED EF. HADŽIJAMAKOVIĆ" SARAJEVO0021108300
JU OŠ "NAFIJA SARAJLIĆ" SARAJEVO620041000
KJKP "PARK" D.O.O. SARAJEVO006000000
JAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA "MALTA" SARAJEVO410000000
JAVNA USTANOVA SREDNJA ZUBOTEHNIČKA ŠKOLA000014000
SUD BOSNE I HERCEGOVINE100000003
DIREKCIJA ZA EVROPSKE INTEGRACIJE000004000
OPĆINA STARI GRAD SARAJEVO020110000
JU OSNOVNA MUZIČKA ŠKOLA "MLADEN POZAJIĆ" SARAJEVO001030000

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 17:37

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Kupovina193
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Kupovina193 63.444,75 KMPDV osnova nije poznata100 %

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 193 / 193 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 17:37

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)87
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje58
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta13
Industrijske mašine8
Medicinska oprema, lijekovi i proizvodi za ličnu njegu4
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu4
Hemijski proizvodi3
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške3
Mašine za rudarstvo, kamenolome, oprema za građevinarstvo3
Rudarstvo, obični metali i pripadajući proizvodi2
Hrana, piće, duhan i srodni proizvodi2
Poljoprivredne mašine2
Poljoprivredni proizvodi, proizvodi stočarstva, ribarstva, šumarstva i srodni proizvodi1
Koža i tekstilne tkanine, plastični i gumeni materijali1
Štampani materijal i srodni proizvodi1
Muzički instrumenti, proizvodi za sport, igre, igračke, proizvodi ručnog obrta, materijali za umjetnost i pribor1
Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)1
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost1
Ostale javne, društvene i lične usluge1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)87 33.308,06 KMPDV osnova nije poznata45,08 %

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 87 / 87 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje58 17.244,91 KMPDV osnova nije poznata30,05 %

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 58 / 58 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta13 2.261,89 KMPDV osnova nije poznata6,74 %

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Industrijske mašine8 2.154,89 KMPDV osnova nije poznata4,15 %

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Medicinska oprema, lijekovi i proizvodi za ličnu njegu4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

783,56 KMPDV osnova nije poznata2,07 %

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.024,66 KMPDV osnova nije poznata2,07 %

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Hemijski proizvodi3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

32,21 KMPDV osnova nije poznata1,55 %

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

487,65 KMPDV osnova nije poznata1,55 %

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Mašine za rudarstvo, kamenolome, oprema za građevinarstvo3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.700,90 KMPDV osnova nije poznata1,55 %

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Rudarstvo, obični metali i pripadajući proizvodi2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

206,32 KMPDV osnova nije poznata1,04 %

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Hrana, piće, duhan i srodni proizvodi2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.614,43 KMPDV osnova nije poznata1,04 %

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Poljoprivredne mašine2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

66,20 KMPDV osnova nije poznata1,04 %

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Poljoprivredni proizvodi, proizvodi stočarstva, ribarstva, šumarstva i srodni proizvodi1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4,02 KMPDV osnova nije poznata0,52 %

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Koža i tekstilne tkanine, plastični i gumeni materijali1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

53,85 KMPDV osnova nije poznata0,52 %

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Štampani materijal i srodni proizvodi1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

62,95 KMPDV osnova nije poznata0,52 %

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Muzički instrumenti, proizvodi za sport, igre, igračke, proizvodi ručnog obrta, materijali za umjetnost i pribor1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

83 KMPDV osnova nije poznata0,52 %

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

68,29 KMPDV osnova nije poznata0,52 %

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

148,59 KMPDV osnova nije poznata0,52 %

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale javne, društvene i lične usluge1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

128,21 KMPDV osnova nije poznata0,52 %

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 17:37

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum193
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum193 63.444,75 KMPDV osnova nije poznata100 %

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 193 / 193 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 17:37

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine180 58.810,89 KMPDV osnova nije poznata93,26 %

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 180 / 180 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kanton Sarajevo164 53.718,30 KMPDV osnova nije poznata84,97 %

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 164 / 164 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Grad Sarajevo46 21.918,49 KMPDV osnova nije poznata23,83 %

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 46 / 46 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
CENTAR SARAJEVO36 10.840,58 KMPDV osnova nije poznata18,65 %

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 36 / 36 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
NOVO SARAJEVO5 146,44 KMPDV osnova nije poznata2,59 %

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
STARI GRAD SARAJEVO4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

10.796,47 KMPDV osnova nije poznata2,07 %

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 17:37

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 17:37

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 0

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 100 % · Nazivnik: 193 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 193 (0 %)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 193 (0 %)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 17:37 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 193

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Nabavka raznog materijala-ormarićSUD BOSNE I HERCEGOVINE10.09.2026.85,30 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka materijala za održavanje zgradaJU OŠ "SKENDER KULENOVIĆ"17.08.2026.282 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Osvježivači prostora automatski (Blagajna)JP MEĐUNARODNI AERODROM SARAJEVO D.O.O. SARAJEVO28.05.2026.91,92 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Održavanje zgrade-vodokotlićSUD BOSNE I HERCEGOVINE30.03.2026.67,86 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Održavanja zgrade-grijači i slSUD BOSNE I HERCEGOVINE05.02.2026.170,47 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Potrošni materijal i aparati za tekuće održavanje ZavodaJ. U. ZAVOD ZA SPORTSKU MEDICINU KANTONA SARAJEVO28.12.2025.96,58 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

materijal za tekuće održavanjeJU OSNOVNA ŠKOLA "ĆAMIL SIJARIĆ" SARAJEVO16.09.2025.1.769,79 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Materijal za čišćenjeJU OŠ "ALIJA NAMETAK" SARAJEVO23.03.2025.111,41 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka materijala / sitni inventar (Odluka 11-1763-1/24)KANTONALNI ZAVOD ZA ZAŠTITU KULTURNO-HISTORIJSKOG I PRIRODNOG NASLIJEĐA30.01.2025.19,62 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Kupovina lajsni za uokviravanje plana rada za 2024 godinu-5 komadaCENTRALNA IZBORNA KOMISIJA BOSNE I HERCEGOVINE18.02.2024.102,14 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка материјала за одржавање зградеMINISTARSTVO SIGURNOSTI BOSNE I HERCEGOVINE24.12.2023.2.534,61 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka materijala za potrebe školeJAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA "EDHEM MULABDIĆ" SARAJEVO15.11.2023.28,97 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka materijala i potrepština za održavanjeJU BIBLIOTEKA SARAJEVA08.10.2023.1.707 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Boje, lakovi i smoleFEDERALNO MINISTARSTVO KULTURE I SPORTA02.10.2023.879,36 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usisivačaINSTITUT ZA HISTORIJU16.05.2023.194,75 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

MATERIJA ZA ODRŽAVANJE ZGRADEJU OŠ "BEHAUDIN SELMANOVIĆ"17.12.2022.539,10 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Materijal za tekuće održavanjeJAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA "POFALIĆI" SARAJEVO12.12.2022.503,04 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka šlaufa sa vodenom maglom za rashlađivanjeF MUP F BIH - FEDERALNA UPRAVA POLICIJE23.10.2022.64,10 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka materijala za tekuće održavanje objekata CentraCENTAR ZA SLUŠNU I GOVORNU REHABILITACIJU SARAJEVO18.09.2022.494,79 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka roba usisivač za čišćenje teatra . a za potrebe JU SartrJU SARAJEVSKI RATNI TEATAR "SARTR"21.03.2022.209,36 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 22.10.2026. 17:37