Preskoči na sadržaj

Dobavljač

SARAJEVO OSIGURANJE DD SARAJEVO

SARAJEVO OSIGURANJE DD SARAJEVO: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Sjedište
CENTAR SARAJEVO
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4200326930117
Vrsta zapisa
Neregistrirani dobavljač
Veličina poduzeća
nije u izvoru
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
23.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 1 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 44606Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele740
Postupci739
Naručioci164

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

1.223.144,82 KMPDV osnova nije poznata
625.384,02 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 739 / 740 dodjela (99,86 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

1 dodjela u konzorciju bez poznatog udjela
Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0,06

Poznato: 740 / 740 (100 %)

Udio s jednom ponudom0,54 %

Nazivnik: 740 dodjela

Dodjele u konzorciju0,14 %

1 / 740 · Samostalno: 739

Prva dodjela: 12.12.2014. · Posljednja dodjela: 07.10.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 23:26

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

SARAJEVO OSIGURANJE DD SARAJEVO

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.ZAVOD ZDRAVSTVENOG OSIGURANJA ŽUPANIJE POSAVSKE: 53 dodjelaJZU DOM ZDRAVLJA ŽIVINICE: 46 dodjelaAGENCIJA ZA ANTIDOPING KONTROLU: 43 dodjelaJKP "KOMEMORATIVNI CENTAR" D.O.O. TUZLA: 33 dodjelaTURISTIČKA ZAJEDNICA GRADA TUZLA: 29 dodjelaJP "KOMUNALAC" DD: 28 dodjelaOPĆINA ČELIĆ: 22 dodjelaJU "CENTAR ZA KULTURU" TUZLA: 18 dodjelaJU PRIRODNO-MATEMATIČKI FAKULTET SARAJEVO: 17 dodjelaFEDERALNI ZAVOD ZA PROGRAMIRANJE RAZVOJA: 16 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20142
201583
201678
201770
201848
201969
202063
202161
202269
202344
202449
202563
2026 · Nepotpuna tekuća godina40
Nepoznata godina1
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20142

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

21.071,95 KMPDV osnova nije poznata0,27 %

Nazivnik: 740 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201583 45223.930,21 KMPDV osnova nije poznata11,22 %

Nazivnik: 740 dodjela

Poznata vrijednost: 83 / 83 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201678 40195.604,54 KMPDV osnova nije poznata10,54 %

Nazivnik: 740 dodjela

Poznata vrijednost: 78 / 78 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201770 3473.591,48 KMPDV osnova nije poznata9,46 %

Nazivnik: 740 dodjela

Poznata vrijednost: 70 / 70 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201848 2143.346,17 KMPDV osnova nije poznata6,49 %

Nazivnik: 740 dodjela

Poznata vrijednost: 48 / 48 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201969 2647.369,06 KMPDV osnova nije poznata9,32 %

Nazivnik: 740 dodjela

Poznata vrijednost: 69 / 69 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202063 31131.462,95 KMPDV osnova nije poznata8,51 %

Nazivnik: 740 dodjela

Poznata vrijednost: 63 / 63 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202161 3172.237,58 KMPDV osnova nije poznata8,24 %

Nazivnik: 740 dodjela

Poznata vrijednost: 61 / 61 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202269 3587.949,67 KMPDV osnova nije poznata9,32 %

Nazivnik: 740 dodjela

Poznata vrijednost: 68 / 69 dodjela (98,55 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
202344 2251.321,39 KMPDV osnova nije poznata5,95 %

Nazivnik: 740 dodjela

Poznata vrijednost: 44 / 44 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202449 3171.732,16 KMPDV osnova nije poznata6,62 %

Nazivnik: 740 dodjela

Poznata vrijednost: 49 / 49 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202563 3482.239,18 KMPDV osnova nije poznata8,51 %

Nazivnik: 740 dodjela

Poznata vrijednost: 63 / 63 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina40 2353.824,48 KMPDV osnova nije poznata5,41 %

Nazivnik: 740 dodjela

Poznata vrijednost: 40 / 40 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Nepoznata godina1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

187.464 KMPDV osnova nije poznata0,14 %

Nazivnik: 740 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 23:26

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
ZAVOD ZDRAVSTVENOG OSIGURANJA ŽUPANIJE POSAVSKE53 25.911,55 KMPDV osnova nije poznata7,16 %

Nazivnik: 740 dodjela

5,25 %

Nazivnik: 1010 dodjela

2016 – 2026Poznata vrijednost: 53 / 53 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JZU DOM ZDRAVLJA ŽIVINICE46 24.157,60 KMPDV osnova nije poznata6,22 %

Nazivnik: 740 dodjela

1,31 %

Nazivnik: 3519 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 46 / 46 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
AGENCIJA ZA ANTIDOPING KONTROLU43 21.866,94 KMPDV osnova nije poznata5,81 %

Nazivnik: 740 dodjela

2,98 %

Nazivnik: 1441 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 43 / 43 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JKP "KOMEMORATIVNI CENTAR" D.O.O. TUZLA33 15.790,20 KMPDV osnova nije poznata4,46 %

Nazivnik: 740 dodjela

3,56 %

Nazivnik: 927 dodjela

2019 – 2024Poznata vrijednost: 33 / 33 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TURISTIČKA ZAJEDNICA GRADA TUZLA29 2.421,68 KMPDV osnova nije poznata3,92 %

Nazivnik: 740 dodjela

2,06 %

Nazivnik: 1406 dodjela

2019 – 2024Poznata vrijednost: 29 / 29 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP "KOMUNALAC" DD28 17.150,30 KMPDV osnova nije poznata3,78 %

Nazivnik: 740 dodjela

2,18 %

Nazivnik: 1287 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 28 / 28 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA ČELIĆ22 15.231,88 KMPDV osnova nije poznata2,97 %

Nazivnik: 740 dodjela

2,12 %

Nazivnik: 1039 dodjela

2020 – 2026Poznata vrijednost: 22 / 22 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU "CENTAR ZA KULTURU" TUZLA18 12.684,21 KMPDV osnova nije poznata2,43 %

Nazivnik: 740 dodjela

1,46 %

Nazivnik: 1230 dodjela

2017 – 2023Poznata vrijednost: 18 / 18 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU PRIRODNO-MATEMATIČKI FAKULTET SARAJEVO17 6.536 KMPDV osnova nije poznata2,3 %

Nazivnik: 740 dodjela

0,94 %

Nazivnik: 1812 dodjela

2015 – 2016Poznata vrijednost: 17 / 17 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
FEDERALNI ZAVOD ZA PROGRAMIRANJE RAZVOJA16 4.308,80 KMPDV osnova nije poznata2,16 %

Nazivnik: 740 dodjela

2,16 %

Nazivnik: 742 dodjela

2016 – 2021Poznata vrijednost: 16 / 16 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KJKP "PARK" D.O.O. SARAJEVO15 38.773,25 KMPDV osnova nije poznata2,03 %

Nazivnik: 740 dodjela

0,43 %

Nazivnik: 3464 dodjela

2015 – 2021Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA DOM ZA DJECU BEZ RODITELJSKOG STARANJA TUZLA13 30.356,35 KMPDV osnova nije poznata1,76 %

Nazivnik: 740 dodjela

4,22 %

Nazivnik: 308 dodjela

2015 – 2024Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
AGENCIJA ZA POLICIJSKU PODRŠKU12 225,58 KMPDV osnova nije poznata1,62 %

Nazivnik: 740 dodjela

0,38 %

Nazivnik: 3195 dodjela

2015 – 2017Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA "DOM PENZIONERA" TUZLA11 50.187,90 KMPDV osnova nije poznata1,49 %

Nazivnik: 740 dodjela

0,92 %

Nazivnik: 1191 dodjela

2015 – 2025Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO PREDUZEĆE ZA VODOPRIVREDNU DJELATNOST "SPREČA" D.D. TUZLA11 9.027,40 KMPDV osnova nije poznata1,49 %

Nazivnik: 740 dodjela

0,5 %

Nazivnik: 2202 dodjela

2014 – 2021Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU "ODGOJNI CENTAR TK"10 2.989,50 KMPDV osnova nije poznata1,35 %

Nazivnik: 740 dodjela

3,48 %

Nazivnik: 287 dodjela

2018 – 2022Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA CENTAR ZA SOCIJALNI RAD TUZLA9 10.198,80 KMPDV osnova nije poznata1,22 %

Nazivnik: 740 dodjela

1,76 %

Nazivnik: 512 dodjela

2021 – 2026Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA OLOVO9 7.791,89 KMPDV osnova nije poznata1,22 %

Nazivnik: 740 dodjela

1,04 %

Nazivnik: 868 dodjela

2020 – 2026Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
"ELEKTROPRENOS - ELEKTROPRIJENOS BIH" A.D. BANJA LUKA - OPERATIVNO PODRUČJE TUZLA9 907 KMPDV osnova nije poznata1,22 %

Nazivnik: 740 dodjela

0,24 %

Nazivnik: 3767 dodjela

2015 – 2020Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA KLADANJ8 23.035,68 KMPDV osnova nije poznata1,08 %

Nazivnik: 740 dodjela

1,41 %

Nazivnik: 568 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine2014201520162017201820192020202120222023202420252026
ZAVOD ZDRAVSTVENOG OSIGURANJA ŽUPANIJE POSAVSKE0055666661444
JZU DOM ZDRAVLJA ŽIVINICE04010010598117
AGENCIJA ZA ANTIDOPING KONTROLU0267794213011
JKP "KOMEMORATIVNI CENTAR" D.O.O. TUZLA0000068990100
TURISTIČKA ZAJEDNICA GRADA TUZLA00000139420100
JP "KOMUNALAC" DD0124104242242
OPĆINA ČELIĆ0000002882101
JU "CENTAR ZA KULTURU" TUZLA0002631114000
JU PRIRODNO-MATEMATIČKI FAKULTET SARAJEVO01070000000000
FEDERALNI ZAVOD ZA PROGRAMIRANJE RAZVOJA0018402100000

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 23:26

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Finansijske usluge: usluge osiguranja, bankarske i investicijske usluge441
Ostale usluge227
Usluge istrage i osiguranja, osim usluga oklopnih vozila47
Usluge zapošljavanja i osiguranja osoblja, osim ugovora o radu i rješenja o imenovanju16
Kupovina3
Usluge održavanja i popravki3
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza1
Pomoćne transportne usluge i usluge podrške1
Zdravstvene i socijalne usluge1
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Finansijske usluge: usluge osiguranja, bankarske i investicijske usluge441 811.848,87 KMPDV osnova nije poznata59,59 %

Nazivnik: 740 dodjela

Poznata vrijednost: 440 / 441 dodjela (99,77 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Ostale usluge227 297.932,47 KMPDV osnova nije poznata30,68 %

Nazivnik: 740 dodjela

Poznata vrijednost: 227 / 227 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge istrage i osiguranja, osim usluga oklopnih vozila47 59.626,92 KMPDV osnova nije poznata6,35 %

Nazivnik: 740 dodjela

Poznata vrijednost: 47 / 47 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge zapošljavanja i osiguranja osoblja, osim ugovora o radu i rješenja o imenovanju16 50.165,22 KMPDV osnova nije poznata2,16 %

Nazivnik: 740 dodjela

Poznata vrijednost: 16 / 16 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kupovina3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.583,50 KMPDV osnova nije poznata0,41 %

Nazivnik: 740 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge održavanja i popravki3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

455,75 KMPDV osnova nije poznata0,41 %

Nazivnik: 740 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.410,99 KMPDV osnova nije poznata0,14 %

Nazivnik: 740 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Pomoćne transportne usluge i usluge podrške1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

86 KMPDV osnova nije poznata0,14 %

Nazivnik: 740 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zdravstvene i socijalne usluge1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

35,10 KMPDV osnova nije poznata0,14 %

Nazivnik: 740 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 23:26

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Finansijske i usluge osiguranja708
Ostale javne, društvene i lične usluge16
Usluge popravaka i održavanja8
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu4
Štampani materijal i srodni proizvodi2
Usluge hotela, restorana i trgovine na malo2
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Finansijske i usluge osiguranja708 1.177.948,65 KMPDV osnova nije poznata95,68 %

Nazivnik: 740 dodjela

Poznata vrijednost: 707 / 708 dodjela (99,86 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Ostale javne, društvene i lične usluge16 28.324,10 KMPDV osnova nije poznata2,16 %

Nazivnik: 740 dodjela

Poznata vrijednost: 16 / 16 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge popravaka i održavanja8 9.611,81 KMPDV osnova nije poznata1,08 %

Nazivnik: 740 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.068,90 KMPDV osnova nije poznata0,54 %

Nazivnik: 740 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Štampani materijal i srodni proizvodi2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

829,10 KMPDV osnova nije poznata0,27 %

Nazivnik: 740 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge hotela, restorana i trgovine na malo2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.850 KMPDV osnova nije poznata0,27 %

Nazivnik: 740 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

155,26 KMPDV osnova nije poznata0,14 %

Nazivnik: 740 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 23:26

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum724
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda7
otvoreni postupak6
pregovarački postupak bez objave obavještenja3
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum724 820.248,46 KMPDV osnova nije poznata97,84 %

Nazivnik: 740 dodjela

Poznata vrijednost: 724 / 724 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda7 32.840,69 KMPDV osnova nije poznata0,95 %

Nazivnik: 740 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
otvoreni postupak6 334.587,67 KMPDV osnova nije poznata0,81 %

Nazivnik: 740 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 6 dodjela (83,33 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
pregovarački postupak bez objave obavještenja3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

35.468 KMPDV osnova nije poznata0,41 %

Nazivnik: 740 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 23:26

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine646 1.162.494,76 KMPDV osnova nije poznata87,3 %

Nazivnik: 740 dodjela

Poznata vrijednost: 646 / 646 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Tuzlanski kanton413 585.147,02 KMPDV osnova nije poznata55,81 %

Nazivnik: 740 dodjela

Poznata vrijednost: 413 / 413 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Tuzla114 149.175,70 KMPDV osnova nije poznata15,41 %

Nazivnik: 740 dodjela

Poznata vrijednost: 114 / 114 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kanton Sarajevo87 180.652,22 KMPDV osnova nije poznata11,76 %

Nazivnik: 740 dodjela

Poznata vrijednost: 87 / 87 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Posavski kanton59 31.682,55 KMPDV osnova nije poznata7,97 %

Nazivnik: 740 dodjela

Poznata vrijednost: 59 / 59 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Živinice52 31.977,59 KMPDV osnova nije poznata7,03 %

Nazivnik: 740 dodjela

Poznata vrijednost: 52 / 52 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ŽIVINICE46 24.157,60 KMPDV osnova nije poznata6,22 %

Nazivnik: 740 dodjela

Poznata vrijednost: 46 / 46 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KLADANJ38 41.080,98 KMPDV osnova nije poznata5,14 %

Nazivnik: 740 dodjela

Poznata vrijednost: 38 / 38 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TUZLA31 110.681,21 KMPDV osnova nije poznata4,19 %

Nazivnik: 740 dodjela

Poznata vrijednost: 31 / 31 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zeničko-dobojski kanton24 40.624,23 KMPDV osnova nije poznata3,24 %

Nazivnik: 740 dodjela

Poznata vrijednost: 24 / 24 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ČELIĆ22 15.231,88 KMPDV osnova nije poznata2,97 %

Nazivnik: 740 dodjela

Poznata vrijednost: 22 / 22 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OLOVO19 32.769,19 KMPDV osnova nije poznata2,57 %

Nazivnik: 740 dodjela

Poznata vrijednost: 19 / 19 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Srebrenik10 13.659,70 KMPDV osnova nije poznata1,35 %

Nazivnik: 740 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
SREBRENIK10 13.659,70 KMPDV osnova nije poznata1,35 %

Nazivnik: 740 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KALESIJA9 30.965,27 KMPDV osnova nije poznata1,22 %

Nazivnik: 740 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TEOČAK9 22.073,50 KMPDV osnova nije poznata1,22 %

Nazivnik: 740 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Grad Sarajevo7 14.980,55 KMPDV osnova nije poznata0,95 %

Nazivnik: 740 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Gračanica7 3.331,90 KMPDV osnova nije poznata0,95 %

Nazivnik: 740 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAČANICA7 3.331,90 KMPDV osnova nije poznata0,95 %

Nazivnik: 740 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ORAŠJE6 5.771 KMPDV osnova nije poznata0,81 %

Nazivnik: 740 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 23:26

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Partneri u konzorciju
Partneri u konzorcijuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
TRIGLAV OSIGURANJE D.D.1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,14 %

Nazivnik: 740 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 23:26

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 2

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 99,19 % · Nazivnik: 740 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 740 (0 %)

Pravni lijekovi: 1 · Poznato: 1 / 740 (0,14 %)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 23:26 Otvori povezane zapise

Povezana izuzeća

Prikazano 20 / 33 povezanih izuzeća. Ugovorene vrijednosti iz izvora odnose se na cijelo izuzeće i nisu uključene u zbrojeve dodijeljene vrijednosti dobavljača.

Povezana izuzeća
Povezana izuzećaNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliUgovorena vrijednostIzvorni zapis
ZAKUP POSLOVNOG I SKLADIŠNOG PROSTORA [2 GODINE: od 01.12.2024. do 30.11.2026.]AGENCIJA ZA ANTIDOPING KONTROLU10.10.2024.20.512,82 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

ZAKUP POSLOVNOG I SKLADIŠNOG PROSTORA [2 GODINE]AGENCIJA ZA ANTIDOPING KONTROLU20.11.2022.20.512,82 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

ZAKUP POSLOVNOG I SKLADIŠNOG PROSTORA [2 GODINE]AGENCIJA ZA ANTIDOPING KONTROLU30.11.2020.20.512,82 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

ZAKUP PROSTORA [X-XI 2020]AGENCIJA ZA ANTIDOPING KONTROLU15.09.2020.1.367,52 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

ZAKUP PROSTORA [VII-IX 2020]AGENCIJA ZA ANTIDOPING KONTROLU28.06.2020.2.051,28 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

ZAKUP PROSTORA [IV-VI 2020]AGENCIJA ZA ANTIDOPING KONTROLU30.03.2020.2.051,28 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

ZAKUP PROSTORA [I-III 2020]AGENCIJA ZA ANTIDOPING KONTROLU08.01.2020.2.051,28 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

ZAKUP PROSTORA [X-XII 2019]AGENCIJA ZA ANTIDOPING KONTROLU29.09.2019.2.051,28 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

ZAKUP PROSTORA [VII-IX 2019]AGENCIJA ZA ANTIDOPING KONTROLU30.06.2019.2.051,28 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

ZAKUP PROSTORA [IV-VI 2019]AGENCIJA ZA ANTIDOPING KONTROLU31.03.2019.2.051,28 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

ZAKUP PROSTORA [I-III 2019]AGENCIJA ZA ANTIDOPING KONTROLU15.01.2019.2.051,28 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

ZAKUP PROSTORA [XI-XII 2018]AGENCIJA ZA ANTIDOPING KONTROLU30.10.2018.1.367,52 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

ZAKUP PROSTORA [IX-X 2018]AGENCIJA ZA ANTIDOPING KONTROLU26.08.2018.1.367,52 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

ZAKUP PROSTORA [VII-VIII 2018]AGENCIJA ZA ANTIDOPING KONTROLU08.07.2018.1.367,52 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

ZAKUP PROSTORA [V-VI 2018]AGENCIJA ZA ANTIDOPING KONTROLU26.04.2018.1.367,52 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

ZAKUP PROSTORA [III-IV 2018]AGENCIJA ZA ANTIDOPING KONTROLU26.02.2018.1.367,52 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

ZAKUP PROSTORA [I-II 2018]AGENCIJA ZA ANTIDOPING KONTROLU29.01.2018.1.367,52 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

ZAKUP PROSTORA [XI-XII 2017]AGENCIJA ZA ANTIDOPING KONTROLU30.10.2017.1.367,52 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

ZAKUP PROSTORA [IX-X 2017]AGENCIJA ZA ANTIDOPING KONTROLU29.08.2017.1.367,52 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

ZAKUP PROSTORA [VII-VIII 2017]AGENCIJA ZA ANTIDOPING KONTROLU27.06.2017.1.367,52 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 740

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Osiguranje službenih putničkih motornih vozila [AUDI A4 i PEUGEOT 301]AGENCIJA ZA ANTIDOPING KONTROLU07.10.2026.1.834,80 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluga osiguranja zaposlenika za Septembar/26JZU DOM ZDRAVLJA ŽIVINICE16.09.2026.340 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

OsiguranjeOPĆINA OLOVO25.08.2026.392,80 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluga osiguranja zaposlenika za Avgust/26JZU DOM ZDRAVLJA ŽIVINICE16.08.2026.340 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluga osiguranja od autoodgovornosti VW AmarokOPĆINA ČELIĆ12.08.2026.554 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge kasko osiguranja vozilaDRŽAVNA REGULATORNA KOMISIJA ZA ELEKTRIČNU ENERGIJU20.07.2026.5.437,93 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluga osiguranja zaposlenika za Juli/26JZU DOM ZDRAVLJA ŽIVINICE16.07.2026.340 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Osiguranje motornog vozilaZAVOD ZDRAVSTVENOG OSIGURANJA ŽUPANIJE POSAVSKE15.07.2026.1.550,50 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluga obveznog osiguranja teretnog vozilaJP "KOMUNALAC" D.O.O. ORAŠJE14.07.2026.1.403 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluga osiguranja novih sanitetskih vozilaJAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR TUZLA02.07.2026.2.138 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge osiguranja radnika-Kolektivno osiguranje radnikaJU BOSANSKI KULTURNI CENTAR ŽIVINICE01.07.2026.900 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Osiguranje zaposlenih od nezgode za 06/26JAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA "STUPARI"28.06.2026.83,62 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluga osiguranja vozilaJP "KOMUNALAC" DD25.06.2026.540 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluge kolektivnog osiguranja radnika JU Centar za socijalni rad TuzlaJAVNA USTANOVA CENTAR ZA SOCIJALNI RAD TUZLA20.06.2026.1.458 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Kasko osiguranje Toyota RawJAVNA USTANOVA CENTAR ZA SOCIJALNI RAD TUZLA20.06.2026.980,60 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Registracija vozila i tehnički pregledJP VETERINARSKA STANICA VISOKO D.O.O.18.06.2026.313 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge osiguranja od nesreće zaposlenika za Juni/26JZU DOM ZDRAVLJA ŽIVINICE16.06.2026.340 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge osiguranja za motorna vozila općine KladanjOPĆINA KLADANJ09.06.2026.4.119 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

USLUGE OSIGURANJA ZAPOSLENIHJAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA "STUPARI"07.06.2026.88,14 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Osiguranje zaposlenihJAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA "STUPARI"05.06.2026.88,14 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 24.10.2026. 23:26