Preskoči na sadržaj

Dobavljač

CVJEĆARA LEJDI TUZLA

CVJEĆARA LEJDI TUZLA: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Sjedište
TUZLA
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4310305520008
Vrsta zapisa
Neregistrirani dobavljač
Veličina poduzeća
nije u izvoru
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
25.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 1 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 44338Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele147
Postupci147
Naručioci23

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

27.282,14 KMPDV osnova nije poznata
13.949,14 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 147 / 147 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0

Poznato: 147 / 147 (100 %)

Udio s jednom ponudom0 %

Nazivnik: 147 dodjela

Dodjele u konzorciju0 %

0 / 147 · Samostalno: 147

Prva dodjela: 22.12.2014. · Posljednja dodjela: 13.10.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 06:13

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

CVJEĆARA LEJDI TUZLA

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.ZAVOD ZA JAVNO ZDRAVSTVO TUZLANSKOG KANTONA: 47 dodjelaJU "CENTAR ZA KULTURU" TUZLA: 19 dodjelaJAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR TUZLA: 12 dodjelaJAVNO PREDUZEĆE ZA VODOPRIVREDNU DJELATNOST "SPREČA" D.D. TUZLA: 12 dodjelaTURISTIČKA ZAJEDNICA GRADA TUZLA: 12 dodjelaOPĆINA KLADANJ: 11 dodjelaJP "MEĐUNARODNI AERODROM TUZLA" D.O.O.: 7 dodjelaKAZNENO-POPRAVNI ZAVOD POLUOTVORENOG TIPA: 4 dodjelaCENTRALNO GRIJANJE D.D.: 3 dodjelaJAVNA USTANOVA UNIVERZITET U TUZLI: 3 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20141
20159
20164
20175
201813
201913
202011
202112
20224
202322
202422
202518
2026 · Nepotpuna tekuća godina13
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20141

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

120 KMPDV osnova nije poznata0,68 %

Nazivnik: 147 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20159 6913,11 KMPDV osnova nije poznata6,12 %

Nazivnik: 147 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20164

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4955,60 KMPDV osnova nije poznata2,72 %

Nazivnik: 147 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20175 41.238,20 KMPDV osnova nije poznata3,4 %

Nazivnik: 147 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201813 51.805,20 KMPDV osnova nije poznata8,84 %

Nazivnik: 147 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201913 61.864,20 KMPDV osnova nije poznata8,84 %

Nazivnik: 147 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202011 42.060,30 KMPDV osnova nije poznata7,48 %

Nazivnik: 147 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202112 5611,11 KMPDV osnova nije poznata8,16 %

Nazivnik: 147 dodjela

Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20224

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

41.733,26 KMPDV osnova nije poznata2,72 %

Nazivnik: 147 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202322 93.669,40 KMPDV osnova nije poznata14,97 %

Nazivnik: 147 dodjela

Poznata vrijednost: 22 / 22 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202422 124.506,37 KMPDV osnova nije poznata14,97 %

Nazivnik: 147 dodjela

Poznata vrijednost: 22 / 22 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202518 113.917,47 KMPDV osnova nije poznata12,24 %

Nazivnik: 147 dodjela

Poznata vrijednost: 18 / 18 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina13 103.987,92 KMPDV osnova nije poznata8,84 %

Nazivnik: 147 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 06:13

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
ZAVOD ZA JAVNO ZDRAVSTVO TUZLANSKOG KANTONA47 2.596,13 KMPDV osnova nije poznata31,97 %

Nazivnik: 147 dodjela

1,27 %

Nazivnik: 3688 dodjela

2014 – 2026Poznata vrijednost: 47 / 47 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU "CENTAR ZA KULTURU" TUZLA19 843,29 KMPDV osnova nije poznata12,93 %

Nazivnik: 147 dodjela

1,54 %

Nazivnik: 1230 dodjela

2017 – 2026Poznata vrijednost: 19 / 19 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR TUZLA12 1.196,58 KMPDV osnova nije poznata8,16 %

Nazivnik: 147 dodjela

0,11 %

Nazivnik: 10945 dodjela

2023 – 2025Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO PREDUZEĆE ZA VODOPRIVREDNU DJELATNOST "SPREČA" D.D. TUZLA12 761,25 KMPDV osnova nije poznata8,16 %

Nazivnik: 147 dodjela

0,54 %

Nazivnik: 2202 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TURISTIČKA ZAJEDNICA GRADA TUZLA12 1.093,87 KMPDV osnova nije poznata8,16 %

Nazivnik: 147 dodjela

0,85 %

Nazivnik: 1407 dodjela

2019 – 2026Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA KLADANJ11 17.156,20 KMPDV osnova nije poznata7,48 %

Nazivnik: 147 dodjela

1,94 %

Nazivnik: 568 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP "MEĐUNARODNI AERODROM TUZLA" D.O.O.7 434,62 KMPDV osnova nije poznata4,76 %

Nazivnik: 147 dodjela

0,33 %

Nazivnik: 2112 dodjela

2023 – 2026Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KAZNENO-POPRAVNI ZAVOD POLUOTVORENOG TIPA4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

817,03 KMPDV osnova nije poznata2,72 %

Nazivnik: 147 dodjela

0,8 %

Nazivnik: 503 dodjela

2023 – 2026Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
CENTRALNO GRIJANJE D.D.3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

170,95 KMPDV osnova nije poznata2,04 %

Nazivnik: 147 dodjela

0,19 %

Nazivnik: 1595 dodjela

2023 – 2026Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA UNIVERZITET U TUZLI3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

169,66 KMPDV osnova nije poznata2,04 %

Nazivnik: 147 dodjela

0,15 %

Nazivnik: 2057 dodjela

2016 – 2025Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KANTONALNO PRAVOBRANILIŠTVO TUZLA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

170,94 KMPDV osnova nije poznata1,36 %

Nazivnik: 147 dodjela

1,92 %

Nazivnik: 104 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
FEDERALNO MINISTARSTVO RASELJENIH OSOBA I IZBJEGLICA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

102,57 KMPDV osnova nije poznata1,36 %

Nazivnik: 147 dodjela

0,18 %

Nazivnik: 1117 dodjela

2025 – 2025Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA NARODNO POZORIŠTE TUZLA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

450 KMPDV osnova nije poznata1,36 %

Nazivnik: 147 dodjela

0,25 %

Nazivnik: 796 dodjela

2018 – 2019Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA ZA PREDŠKOLSKI ODGOJ I OBRAZOVANJE "NAŠE DIJETE" TUZLA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

327,35 KMPDV osnova nije poznata1,36 %

Nazivnik: 147 dodjela

0,23 %

Nazivnik: 865 dodjela

2024 – 2026Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU SLUŽBA ZA ZAPOŠLJAVANJE TUZLANSKOG KANTONA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

128,21 KMPDV osnova nije poznata0,68 %

Nazivnik: 147 dodjela

0,13 %

Nazivnik: 787 dodjela

2024 – 2024Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KANTONALNI SUD U TUZLI1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

42,73 KMPDV osnova nije poznata0,68 %

Nazivnik: 147 dodjela

0,26 %

Nazivnik: 378 dodjela

2015 – 2015Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KANTONALNO TUŽILAŠTVO TUZLANSKOG KANTONA TUZLA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

85,47 KMPDV osnova nije poznata0,68 %

Nazivnik: 147 dodjela

0,29 %

Nazivnik: 347 dodjela

2025 – 2025Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ZAVOD ZDRAVSTVENOG OSIGURANJA TUZLANSKOG KANTONA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

50 KMPDV osnova nije poznata0,68 %

Nazivnik: 147 dodjela

0,08 %

Nazivnik: 1215 dodjela

2024 – 2024Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
REGULATORNA KOMISIJA ZA ENERGIJU U FEDERACIJI BOSNE I HERCEGOVINE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

59,83 KMPDV osnova nije poznata0,68 %

Nazivnik: 147 dodjela

0,04 %

Nazivnik: 2448 dodjela

2023 – 2023Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP RPC TUZLA - INKUBATOR "LIPNICA" D.O.O.1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

85,47 KMPDV osnova nije poznata0,68 %

Nazivnik: 147 dodjela

0,07 %

Nazivnik: 1371 dodjela

2025 – 2025Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine2014201520162017201820192020202120222023202420252026
ZAVOD ZA JAVNO ZDRAVSTVO TUZLANSKOG KANTONA1412876514341
JU "CENTAR ZA KULTURU" TUZLA0001123203331
JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR TUZLA0000000005610
JAVNO PREDUZEĆE ZA VODOPRIVREDNU DJELATNOST "SPREČA" D.D. TUZLA0111211310001
TURISTIČKA ZAJEDNICA GRADA TUZLA0000010112223
OPĆINA KLADANJ0111111011111
JP "MEĐUNARODNI AERODROM TUZLA" D.O.O.0000000004111
KAZNENO-POPRAVNI ZAVOD POLUOTVORENOG TIPA0000000001111
CENTRALNO GRIJANJE D.D.0000000001101
JAVNA USTANOVA UNIVERZITET U TUZLI0010000100010

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 06:13

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Kupovina141
Ostale usluge5
Pravne usluge1
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Kupovina141 26.510,35 KMPDV osnova nije poznata95,92 %

Nazivnik: 147 dodjela

Poznata vrijednost: 141 / 141 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale usluge5 720,51 KMPDV osnova nije poznata3,4 %

Nazivnik: 147 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Pravne usluge1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

51,28 KMPDV osnova nije poznata0,68 %

Nazivnik: 147 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 06:13

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Poljoprivredni proizvodi, proizvodi stočarstva, ribarstva, šumarstva i srodni proizvodi119
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje10
Hrana, piće, duhan i srodni proizvodi9
Odjeća, obuća, prtljag i pribor3
Usluge hotela, restorana i trgovine na malo2
Usluge na području poljoprivrede, šumarstva, hortikulture, akvakulture i pčelarstva2
Ostale javne, društvene i lične usluge2
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Poljoprivredni proizvodi, proizvodi stočarstva, ribarstva, šumarstva i srodni proizvodi119 24.732,99 KMPDV osnova nije poznata80,95 %

Nazivnik: 147 dodjela

Poznata vrijednost: 119 / 119 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje10 940,17 KMPDV osnova nije poznata6,8 %

Nazivnik: 147 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Hrana, piće, duhan i srodni proizvodi9 711,29 KMPDV osnova nije poznata6,12 %

Nazivnik: 147 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Odjeća, obuća, prtljag i pribor3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

184,10 KMPDV osnova nije poznata2,04 %

Nazivnik: 147 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge hotela, restorana i trgovine na malo2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

129,83 KMPDV osnova nije poznata1,36 %

Nazivnik: 147 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge na području poljoprivrede, šumarstva, hortikulture, akvakulture i pčelarstva2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

327,35 KMPDV osnova nije poznata1,36 %

Nazivnik: 147 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale javne, društvene i lične usluge2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

256,41 KMPDV osnova nije poznata1,36 %

Nazivnik: 147 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 06:13

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum147
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum147 27.282,14 KMPDV osnova nije poznata100 %

Nazivnik: 147 dodjela

Poznata vrijednost: 147 / 147 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 06:13

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine147 27.282,14 KMPDV osnova nije poznata100 %

Nazivnik: 147 dodjela

Poznata vrijednost: 147 / 147 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Tuzlanski kanton139 25.836,90 KMPDV osnova nije poznata94,56 %

Nazivnik: 147 dodjela

Poznata vrijednost: 139 / 139 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Tuzla38 2.560,93 KMPDV osnova nije poznata25,85 %

Nazivnik: 147 dodjela

Poznata vrijednost: 38 / 38 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KLADANJ11 17.156,20 KMPDV osnova nije poznata7,48 %

Nazivnik: 147 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TUZLA7 623,77 KMPDV osnova nije poznata4,76 %

Nazivnik: 147 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 06:13

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 06:13

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 0

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 100 % · Nazivnik: 147 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 147 (0 %)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 147 (0 %)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 06:13 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 147

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Nabavka cvijeća i cvjetnih aranžmanaKANTONALNO PRAVOBRANILIŠTVO TUZLA13.10.2026.85,47 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka cvijeća i cvjetnih aranžmana za protokolarne i službene potrebeTURISTIČKA ZAJEDNICA GRADA TUZLA04.10.2026.59,83 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka cvijeca i cvijetnih aranzmanaJP "MEĐUNARODNI AERODROM TUZLA" D.O.O.04.10.2026.85,47 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluga dekorisanjaJAVNA USTANOVA ZA PREDŠKOLSKI ODGOJ I OBRAZOVANJE "NAŠE DIJETE" TUZLA01.10.2026.100 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Reprezentacija (robe)ZAVOD ZA JAVNO ZDRAVSTVO TUZLANSKOG KANTONA16.08.2026.80 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka cvijeća i cvjetnih aranžmanaKANTONALNO PRAVOBRANILIŠTVO TUZLA28.07.2026.85,47 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka cvijećaCENTRALNO GRIJANJE D.D.21.06.2026.85,47 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Cvijeće i cvijetni aranžmani ( KUF PDV obv. 215/26)JAVNO PREDUZEĆE ZA VODOPRIVREDNU DJELATNOST "SPREČA" D.D. TUZLA03.06.2026.59,83 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka cvijeća i cvjetnih aranžmana za protpotrebeokolarne i službeneTURISTIČKA ZAJEDNICA GRADA TUZLA24.05.2026.119,66 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Rezano cvijećeJU "CENTAR ZA KULTURU" TUZLA24.05.2026.51,28 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka cvijeća za obilježavanje značajnih datuma i jubileja općine KladanjOPĆINA KLADANJ29.04.2026.2.928 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka -roba cvijeće obrezivo povodom 8 martaKAZNENO-POPRAVNI ZAVOD POLUOTVORENOG TIPA08.03.2026.185,90 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka cvijeća i cvjetnih aranžmana za protokolarne i službene potrebeTURISTIČKA ZAJEDNICA GRADA TUZLA04.03.2026.61,54 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

CVJEĆARA LEJDIKANTONALNO TUŽILAŠTVO TUZLANSKOG KANTONA TUZLA29.12.2025.85,47 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Rezano cvijećeJU "CENTAR ZA KULTURU" TUZLA28.12.2025.51,28 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Rezano cvijećeJU "CENTAR ZA KULTURU" TUZLA01.12.2025.51,28 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

CvijećeFEDERALNO MINISTARSTVO RASELJENIH OSOBA I IZBJEGLICA09.11.2025.59,83 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Reprezentacija (robe)ZAVOD ZA JAVNO ZDRAVSTVO TUZLANSKOG KANTONA31.08.2025.85,47 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Reprezentacija (robe)ZAVOD ZA JAVNO ZDRAVSTVO TUZLANSKOG KANTONA25.08.2025.68,38 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Reprezentacija (robe)ZAVOD ZA JAVNO ZDRAVSTVO TUZLANSKOG KANTONA25.08.2025.85,47 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 27.10.2026. 06:13