Preskoči na sadržaj

Dobavljač

EUROPIK O.D. TUZLA

EUROPIK O.D. TUZLA: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Sjedište
TUZLA
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4310050270002
Vrsta zapisa
Neregistrirani dobavljač
Veličina poduzeća
nije u izvoru
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
31.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 1 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 44266Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele51
Postupci51
Naručioci13

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

125.190,95 KMPDV osnova nije poznata
64.009,12 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 51 / 51 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0

Poznato: 51 / 51 (100 %)

Udio s jednom ponudom0 %

Nazivnik: 51 dodjela

Dodjele u konzorciju0 %

0 / 51 · Samostalno: 51

Prva dodjela: 16.12.2014. · Posljednja dodjela: 25.08.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 01.11.2026. 11:48

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

EUROPIK O.D. TUZLA

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.JP ''PANNONICA'' DOO TUZLA: 22 dodjelaTURISTIČKA ZAJEDNICA GRADA TUZLA: 10 dodjelaJKP "VODOVOD I KANALIZACIJA" D.O.O. TUZLA: 4 dodjelaJAVNO PREDUZEĆE RADIOTELEVIZIJA TUZLANSKOG KANTONA: 3 dodjelaTRŽNICE-PIJACE D.O.O. ZA USLUGE I TRGOVINU: 2 dodjelaJP SKPC "MEJDAN" D.O.O. TUZLA: 2 dodjelaJU MJEŠOVITA SREDNJA RUDARSKA ŠKOLA TUZLA: 2 dodjelaCENTRALNO GRIJANJE D.D.: 1 dodjelaJAVNA USTANOVA UNIVERZITET U TUZLI: 1 dodjelaJAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE "KOMUNALAC" TUZLA: 1 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20141
20152
20161
20174
20187
20195
20203
20211
20225
20237
20244
20258
2026 · Nepotpuna tekuća godina3
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20141

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

11.960 KMPDV osnova nije poznata1,96 %

Nazivnik: 51 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20152

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1940 KMPDV osnova nije poznata3,92 %

Nazivnik: 51 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20161

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1190 KMPDV osnova nije poznata1,96 %

Nazivnik: 51 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20174

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

211.459,95 KMPDV osnova nije poznata7,84 %

Nazivnik: 51 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20187 423.850 KMPDV osnova nije poznata13,73 %

Nazivnik: 51 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20195 27.900 KMPDV osnova nije poznata9,8 %

Nazivnik: 51 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20203

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

213.500 KMPDV osnova nije poznata5,88 %

Nazivnik: 51 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20211

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1296 KMPDV osnova nije poznata1,96 %

Nazivnik: 51 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20225 410.030 KMPDV osnova nije poznata9,8 %

Nazivnik: 51 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20237 518.215 KMPDV osnova nije poznata13,73 %

Nazivnik: 51 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20244

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

212.000 KMPDV osnova nije poznata7,84 %

Nazivnik: 51 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20258 519.620 KMPDV osnova nije poznata15,69 %

Nazivnik: 51 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

25.230 KMPDV osnova nije poznata5,88 %

Nazivnik: 51 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 01.11.2026. 11:48

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
JP ''PANNONICA'' DOO TUZLA22 37.206 KMPDV osnova nije poznata43,14 %

Nazivnik: 51 dodjela

0,74 %

Nazivnik: 2960 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 22 / 22 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TURISTIČKA ZAJEDNICA GRADA TUZLA10 34.485 KMPDV osnova nije poznata19,61 %

Nazivnik: 51 dodjela

0,71 %

Nazivnik: 1408 dodjela

2019 – 2025Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JKP "VODOVOD I KANALIZACIJA" D.O.O. TUZLA4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

22.236 KMPDV osnova nije poznata7,84 %

Nazivnik: 51 dodjela

0,38 %

Nazivnik: 1045 dodjela

2017 – 2025Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO PREDUZEĆE RADIOTELEVIZIJA TUZLANSKOG KANTONA3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.300 KMPDV osnova nije poznata5,88 %

Nazivnik: 51 dodjela

0,09 %

Nazivnik: 3311 dodjela

2022 – 2025Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TRŽNICE-PIJACE D.O.O. ZA USLUGE I TRGOVINU2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.405 KMPDV osnova nije poznata3,92 %

Nazivnik: 51 dodjela

0,05 %

Nazivnik: 4432 dodjela

2023 – 2023Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP SKPC "MEJDAN" D.O.O. TUZLA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.330 KMPDV osnova nije poznata3,92 %

Nazivnik: 51 dodjela

0,27 %

Nazivnik: 736 dodjela

2025 – 2026Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU MJEŠOVITA SREDNJA RUDARSKA ŠKOLA TUZLA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.073,95 KMPDV osnova nije poznata3,92 %

Nazivnik: 51 dodjela

2,04 %

Nazivnik: 98 dodjela

2017 – 2017Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
CENTRALNO GRIJANJE D.D.1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.900 KMPDV osnova nije poznata1,96 %

Nazivnik: 51 dodjela

0,06 %

Nazivnik: 1596 dodjela

2018 – 2018Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA UNIVERZITET U TUZLI1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

225 KMPDV osnova nije poznata1,96 %

Nazivnik: 51 dodjela

0,05 %

Nazivnik: 2063 dodjela

2022 – 2022Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE "KOMUNALAC" TUZLA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.000 KMPDV osnova nije poznata1,96 %

Nazivnik: 51 dodjela

0,05 %

Nazivnik: 2033 dodjela

2018 – 2018Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JKP "KOMEMORATIVNI CENTAR" D.O.O. TUZLA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

220 KMPDV osnova nije poznata1,96 %

Nazivnik: 51 dodjela

0,11 %

Nazivnik: 927 dodjela

2023 – 2023Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD TUZLA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.960 KMPDV osnova nije poznata1,96 %

Nazivnik: 51 dodjela

0,04 %

Nazivnik: 2405 dodjela

2014 – 2014Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE "SAOBRAĆAJ I KOMUNIKACIJE-TUZLA" D.O.O.1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.850 KMPDV osnova nije poznata1,96 %

Nazivnik: 51 dodjela

0,01 %

Nazivnik: 6749 dodjela

2018 – 2018Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine2014201520162017201820192020202120222023202420252026
JP ''PANNONICA'' DOO TUZLA0210431122222
TURISTIČKA ZAJEDNICA GRADA TUZLA0000022011220
JKP "VODOVOD I KANALIZACIJA" D.O.O. TUZLA0002000001010
JAVNO PREDUZEĆE RADIOTELEVIZIJA TUZLANSKOG KANTONA0000000010020
TRŽNICE-PIJACE D.O.O. ZA USLUGE I TRGOVINU0000000002000
JP SKPC "MEJDAN" D.O.O. TUZLA0000000000011
JU MJEŠOVITA SREDNJA RUDARSKA ŠKOLA TUZLA0002000000000
CENTRALNO GRIJANJE D.D.0000100000000
JAVNA USTANOVA UNIVERZITET U TUZLI0000000010000
JAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE "KOMUNALAC" TUZLA0000100000000

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 01.11.2026. 11:48

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Reklamne usluge i usluge marketinga29
Ostale usluge13
Kupovina4
Usluge izdavaštva i štampanja na bazi tarife ili ugovora2
Pomoćne transportne usluge i usluge podrške1
Priprema gradilišta1
Usluge održavanja i popravki1
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Reklamne usluge i usluge marketinga29 73.479,95 KMPDV osnova nije poznata56,86 %

Nazivnik: 51 dodjela

Poznata vrijednost: 29 / 29 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale usluge13 38.576 KMPDV osnova nije poznata25,49 %

Nazivnik: 51 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kupovina4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

7.625 KMPDV osnova nije poznata7,84 %

Nazivnik: 51 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge izdavaštva i štampanja na bazi tarife ili ugovora2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.050 KMPDV osnova nije poznata3,92 %

Nazivnik: 51 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Pomoćne transportne usluge i usluge podrške1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

540 KMPDV osnova nije poznata1,96 %

Nazivnik: 51 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Priprema gradilišta1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.960 KMPDV osnova nije poznata1,96 %

Nazivnik: 51 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge održavanja i popravki1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

960 KMPDV osnova nije poznata1,96 %

Nazivnik: 51 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 01.11.2026. 11:48

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost39
Štampani materijal i srodni proizvodi3
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje3
Građevinski radovi2
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške1
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta1
Usluge popravaka i održavanja1
Ostale javne, društvene i lične usluge1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost39 106.854,95 KMPDV osnova nije poznata76,47 %

Nazivnik: 51 dodjela

Poznata vrijednost: 39 / 39 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Štampani materijal i srodni proizvodi3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.700 KMPDV osnova nije poznata5,88 %

Nazivnik: 51 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.625 KMPDV osnova nije poznata5,88 %

Nazivnik: 51 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinski radovi2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.290 KMPDV osnova nije poznata3,92 %

Nazivnik: 51 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.000 KMPDV osnova nije poznata1,96 %

Nazivnik: 51 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.536 KMPDV osnova nije poznata1,96 %

Nazivnik: 51 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge popravaka i održavanja1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

960 KMPDV osnova nije poznata1,96 %

Nazivnik: 51 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale javne, društvene i lične usluge1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

225 KMPDV osnova nije poznata1,96 %

Nazivnik: 51 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 01.11.2026. 11:48

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum51
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum51 125.190,95 KMPDV osnova nije poznata100 %

Nazivnik: 51 dodjela

Poznata vrijednost: 51 / 51 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 01.11.2026. 11:48

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Tuzlanski kanton51 125.190,95 KMPDV osnova nije poznata100 %

Nazivnik: 51 dodjela

Poznata vrijednost: 51 / 51 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine51 125.190,95 KMPDV osnova nije poznata100 %

Nazivnik: 51 dodjela

Poznata vrijednost: 51 / 51 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Tuzla45 121.592 KMPDV osnova nije poznata88,24 %

Nazivnik: 51 dodjela

Poznata vrijednost: 45 / 45 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TUZLA32 81.557 KMPDV osnova nije poznata62,75 %

Nazivnik: 51 dodjela

Poznata vrijednost: 32 / 32 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 01.11.2026. 11:48

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 01.11.2026. 11:48

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 0

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 100 % · Nazivnik: 51 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 51 (0 %)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 51 (0 %)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 01.11.2026. 11:48 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 51

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Reklamne usluge na bilbordimaJP ''PANNONICA'' DOO TUZLA25.08.2026.1.700 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka izrada i montaža nosivih konstrukcijaJP SKPC "MEJDAN" D.O.O. TUZLA02.08.2026.1.330 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Reklamne usluge na bilbordimaJP ''PANNONICA'' DOO TUZLA19.07.2026.2.200 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Poslovne usluge štampanjaJKP "VODOVOD I KANALIZACIJA" D.O.O. TUZLA25.12.2025.6.000 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Reklamne usluge na bilbordimaJP ''PANNONICA'' DOO TUZLA03.12.2025.2.640 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

USluge reklamiranja na bilbordimaTURISTIČKA ZAJEDNICA GRADA TUZLA07.10.2025.3.000 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Štampanje i sa tim povezane uslugeJAVNO PREDUZEĆE RADIOTELEVIZIJA TUZLANSKOG KANTONA08.09.2025.250 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

USluge reklamiranja na bilbordimaTURISTIČKA ZAJEDNICA GRADA TUZLA10.07.2025.3.000 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Stampanje i sa tim povezane uslugeJAVNO PREDUZEĆE RADIOTELEVIZIJA TUZLANSKOG KANTONA12.05.2025.250 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Reklamne usluge na bilbordimaJP ''PANNONICA'' DOO TUZLA04.05.2025.480 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka LED displejaJP SKPC "MEJDAN" D.O.O. TUZLA18.03.2025.4.000 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Reklamne usluge na bilbordimaJP ''PANNONICA'' DOO TUZLA25.12.2024.2.880 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge oglašavanja na bilbordimaTURISTIČKA ZAJEDNICA GRADA TUZLA07.12.2024.3.000 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Reklamne usluge na bilbordimaJP ''PANNONICA'' DOO TUZLA08.06.2024.3.120 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluga reklamiranja na bilbordimaTURISTIČKA ZAJEDNICA GRADA TUZLA27.04.2024.3.000 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka i montaža mesh platna za zaštitu od vremenskih nepogoda na Centralnoj gradskoj pijaciTRŽNICE-PIJACE D.O.O. ZA USLUGE I TRGOVINU12.12.2023.1.430 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

CeradaJKP "KOMEMORATIVNI CENTAR" D.O.O. TUZLA29.10.2023.220 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge oglašavanjaTURISTIČKA ZAJEDNICA GRADA TUZLA27.09.2023.6.000 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge izrade i štampeJKP "VODOVOD I KANALIZACIJA" D.O.O. TUZLA04.09.2023.5.850 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge reklamiranjaJP ''PANNONICA'' DOO TUZLA13.06.2023.1.780 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 01.11.2026. 11:48