Preskoči na sadržaj

Dobavljač

"CHIP STUDIO" d.o.o. Zenica

"CHIP STUDIO" d.o.o. Zenica: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Sjedište
ZENICA
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4218698560002
Vrsta zapisa
Neregistrirani dobavljač
Veličina poduzeća
nije u izvoru
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
27.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 1 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 43831Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele113
Postupci113
Naručioci27

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

61.862,40 KMPDV osnova nije poznata
31.629,74 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 113 / 113 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0

Poznato: 113 / 113 (100 %)

Udio s jednom ponudom0 %

Nazivnik: 113 dodjela

Dodjele u konzorciju0 %

0 / 113 · Samostalno: 113

Prva dodjela: 03.12.2014. · Posljednja dodjela: 05.10.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 29.10.2026. 00:51

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

"CHIP STUDIO" d.o.o. Zenica

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.JP "VODOVOD I KANALIZACIJA" D.O.O. ZENICA: 19 dodjelaJAVNO PREDUZEĆE ZA PROIZVODNJU I DISTRIBUCIJU TOPLOTE "GRIJANJE" D.O.O. ZENICA: 11 dodjelaJP BH POŠTA D.O.O. SARAJEVO: 8 dodjelaINSTITUT ZA ZDRAVLJE I SIGURNOST HRANE ZENICA: 8 dodjelaSLUZBA ZA ZAJEDNICKE POSLOVE ZE-DO KANTONA: 6 dodjelaRUDNIK MRKOG UGLJA "ZENICA" D.O.O.-ZENICA: 6 dodjelaKANTONALNI SUD U ZENICI: 6 dodjelaSLUŽBA ZA ZAPOŠLJAVANJE ZE-DO KANTONA ZENICA: 5 dodjelaJU KANTONALNA BOLNICA ZENICA: 5 dodjelaGRAD ZENICA: 5 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20141
20159
201613
20179
20188
201912
202010
20217
20226
202311
20248
202513
2026 · Nepotpuna tekuća godina6
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20141

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1100 KMPDV osnova nije poznata0,88 %

Nazivnik: 113 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20159 65.837 KMPDV osnova nije poznata7,96 %

Nazivnik: 113 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201613 712.899,50 KMPDV osnova nije poznata11,5 %

Nazivnik: 113 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20179 78.607 KMPDV osnova nije poznata7,96 %

Nazivnik: 113 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20188 55.093 KMPDV osnova nije poznata7,08 %

Nazivnik: 113 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201912 44.121 KMPDV osnova nije poznata10,62 %

Nazivnik: 113 dodjela

Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202010 61.343 KMPDV osnova nije poznata8,85 %

Nazivnik: 113 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20217 55.088,55 KMPDV osnova nije poznata6,19 %

Nazivnik: 113 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20226 52.954 KMPDV osnova nije poznata5,31 %

Nazivnik: 113 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202311 54.228 KMPDV osnova nije poznata9,73 %

Nazivnik: 113 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20248 73.156 KMPDV osnova nije poznata7,08 %

Nazivnik: 113 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202513 66.695,35 KMPDV osnova nije poznata11,5 %

Nazivnik: 113 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina6 51.740 KMPDV osnova nije poznata5,31 %

Nazivnik: 113 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 29.10.2026. 00:51

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
JP "VODOVOD I KANALIZACIJA" D.O.O. ZENICA19 4.254 KMPDV osnova nije poznata16,81 %

Nazivnik: 113 dodjela

0,27 %

Nazivnik: 6962 dodjela

2014 – 2025Poznata vrijednost: 19 / 19 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO PREDUZEĆE ZA PROIZVODNJU I DISTRIBUCIJU TOPLOTE "GRIJANJE" D.O.O. ZENICA11 4.524,50 KMPDV osnova nije poznata9,73 %

Nazivnik: 113 dodjela

0,21 %

Nazivnik: 5245 dodjela

2015 – 2022Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP BH POŠTA D.O.O. SARAJEVO8 4.820 KMPDV osnova nije poznata7,08 %

Nazivnik: 113 dodjela

0,12 %

Nazivnik: 6837 dodjela

2016 – 2019Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
INSTITUT ZA ZDRAVLJE I SIGURNOST HRANE ZENICA8 1.056 KMPDV osnova nije poznata7,08 %

Nazivnik: 113 dodjela

0,29 %

Nazivnik: 2716 dodjela

2020 – 2026Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
SLUZBA ZA ZAJEDNICKE POSLOVE ZE-DO KANTONA6 12.782,50 KMPDV osnova nije poznata5,31 %

Nazivnik: 113 dodjela

1,39 %

Nazivnik: 432 dodjela

2016 – 2026Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
RUDNIK MRKOG UGLJA "ZENICA" D.O.O.-ZENICA6 1.150 KMPDV osnova nije poznata5,31 %

Nazivnik: 113 dodjela

0,23 %

Nazivnik: 2638 dodjela

2015 – 2019Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KANTONALNI SUD U ZENICI6 1.658 KMPDV osnova nije poznata5,31 %

Nazivnik: 113 dodjela

0,5 %

Nazivnik: 1198 dodjela

2023 – 2025Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
SLUŽBA ZA ZAPOŠLJAVANJE ZE-DO KANTONA ZENICA5 833,50 KMPDV osnova nije poznata4,42 %

Nazivnik: 113 dodjela

0,19 %

Nazivnik: 2689 dodjela

2016 – 2018Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU KANTONALNA BOLNICA ZENICA5 3.145 KMPDV osnova nije poznata4,42 %

Nazivnik: 113 dodjela

0,06 %

Nazivnik: 8281 dodjela

2025 – 2025Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD ZENICA5 3.519,35 KMPDV osnova nije poznata4,42 %

Nazivnik: 113 dodjela

0,12 %

Nazivnik: 4075 dodjela

2017 – 2025Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP PARKING SERVIS D.O.O. ZENICA5 1.429 KMPDV osnova nije poznata4,42 %

Nazivnik: 113 dodjela

0,53 %

Nazivnik: 943 dodjela

2023 – 2023Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
CENTAR POŠTA ZENICA5 2.209 KMPDV osnova nije poznata4,42 %

Nazivnik: 113 dodjela

2,23 %

Nazivnik: 224 dodjela

2020 – 2024Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA "DOM ZDRAVLJA" ZENICA3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

8.263 KMPDV osnova nije poznata2,65 %

Nazivnik: 113 dodjela

0,14 %

Nazivnik: 2157 dodjela

2015 – 2017Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
PODRUŽNICA "ELEKTRODISTRIBUCIJA" ZENICA3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.925,55 KMPDV osnova nije poznata2,65 %

Nazivnik: 113 dodjela

0,14 %

Nazivnik: 2208 dodjela

2021 – 2022Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
REGIONALNA DEPONIJA MOŠĆANICA D.O.O. ZENICA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

75 KMPDV osnova nije poznata1,77 %

Nazivnik: 113 dodjela

0,05 %

Nazivnik: 4041 dodjela

2020 – 2023Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINSKI SUD U ZENICI2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

220 KMPDV osnova nije poznata1,77 %

Nazivnik: 113 dodjela

0,57 %

Nazivnik: 350 dodjela

2024 – 2026Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINSKI SUD U VISOKOM2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

791 KMPDV osnova nije poznata1,77 %

Nazivnik: 113 dodjela

0,25 %

Nazivnik: 816 dodjela

2024 – 2026Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
J.U. APOTEKA ZDRAVLJE ZENICA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.890 KMPDV osnova nije poznata1,77 %

Nazivnik: 113 dodjela

0,51 %

Nazivnik: 395 dodjela

2022 – 2022Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP "TRŽNICA" D.O.O ZENICA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

526 KMPDV osnova nije poznata1,77 %

Nazivnik: 113 dodjela

0,07 %

Nazivnik: 2978 dodjela

2017 – 2018Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ZAVOD ZDRAVSTVENOG OSIGURANJA ZENIČKO-DOBOJSKOG KANTONA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

500 KMPDV osnova nije poznata0,88 %

Nazivnik: 113 dodjela

0,21 %

Nazivnik: 481 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine2014201520162017201820192020202120222023202420252026
JP "VODOVOD I KANALIZACIJA" D.O.O. ZENICA1133232210010
JAVNO PREDUZEĆE ZA PROIZVODNJU I DISTRIBUCIJU TOPLOTE "GRIJANJE" D.O.O. ZENICA0310032110000
JP BH POŠTA D.O.O. SARAJEVO0010340000000
INSTITUT ZA ZDRAVLJE I SIGURNOST HRANE ZENICA0000002110022
SLUZBA ZA ZAJEDNICKE POSLOVE ZE-DO KANTONA0021100000101
RUDNIK MRKOG UGLJA "ZENICA" D.O.O.-ZENICA0220020000000
KANTONALNI SUD U ZENICI0000000003120
SLUŽBA ZA ZAPOŠLJAVANJE ZE-DO KANTONA ZENICA0031100000000
JU KANTONALNA BOLNICA ZENICA0000000000050
GRAD ZENICA0001001001020

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 29.10.2026. 00:51

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Kupovina87
Ostale usluge6
Usluge izdavaštva i štampanja na bazi tarife ili ugovora6
Reklamne usluge i usluge marketinga5
Usluge održavanja i popravki3
Završni građevinski radovi3
Kompjuterske i uz njih vezane usluge2
Kombinacija svega navedenog (kupovina, leasing, zakup, ugovor o zakupu s opcijom kupovine)1
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Kupovina87 42.049,35 KMPDV osnova nije poznata76,99 %

Nazivnik: 113 dodjela

Poznata vrijednost: 87 / 87 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale usluge6 1.929 KMPDV osnova nije poznata5,31 %

Nazivnik: 113 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge izdavaštva i štampanja na bazi tarife ili ugovora6 1.640 KMPDV osnova nije poznata5,31 %

Nazivnik: 113 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Reklamne usluge i usluge marketinga5 5.191,55 KMPDV osnova nije poznata4,42 %

Nazivnik: 113 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge održavanja i popravki3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.670 KMPDV osnova nije poznata2,65 %

Nazivnik: 113 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Završni građevinski radovi3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.392,50 KMPDV osnova nije poznata2,65 %

Nazivnik: 113 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kompjuterske i uz njih vezane usluge2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.430 KMPDV osnova nije poznata1,77 %

Nazivnik: 113 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kombinacija svega navedenog (kupovina, leasing, zakup, ugovor o zakupu s opcijom kupovine)1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

560 KMPDV osnova nije poznata0,88 %

Nazivnik: 113 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 29.10.2026. 00:51

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Štampani materijal i srodni proizvodi31
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške20
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu17
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost12
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)7
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta6
Sigurnosna, vatrogasna policijska i odbrambena oprema6
Odjeća, obuća, prtljag i pribor4
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje4
Građevinski radovi2
Radijska, televizijska, komunikacijska i srodna oprema1
Industrijske mašine1
Usluge popravaka i održavanja1
Usluge informacijske tehnologije: savjetovanje, razvoj programske podrške, internet i podrška1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Štampani materijal i srodni proizvodi31 11.062,50 KMPDV osnova nije poznata27,43 %

Nazivnik: 113 dodjela

Poznata vrijednost: 31 / 31 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške20 9.495,35 KMPDV osnova nije poznata17,7 %

Nazivnik: 113 dodjela

Poznata vrijednost: 20 / 20 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu17 4.029 KMPDV osnova nije poznata15,04 %

Nazivnik: 113 dodjela

Poznata vrijednost: 17 / 17 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost12 7.831,55 KMPDV osnova nije poznata10,62 %

Nazivnik: 113 dodjela

Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)7 8.787 KMPDV osnova nije poznata6,19 %

Nazivnik: 113 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta6 7.077,50 KMPDV osnova nije poznata5,31 %

Nazivnik: 113 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Sigurnosna, vatrogasna policijska i odbrambena oprema6 4.906 KMPDV osnova nije poznata5,31 %

Nazivnik: 113 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Odjeća, obuća, prtljag i pribor4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.341,50 KMPDV osnova nije poznata3,54 %

Nazivnik: 113 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.353 KMPDV osnova nije poznata3,54 %

Nazivnik: 113 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinski radovi2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

690 KMPDV osnova nije poznata1,77 %

Nazivnik: 113 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Radijska, televizijska, komunikacijska i srodna oprema1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

35 KMPDV osnova nije poznata0,88 %

Nazivnik: 113 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Industrijske mašine1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

44 KMPDV osnova nije poznata0,88 %

Nazivnik: 113 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge popravaka i održavanja1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.780 KMPDV osnova nije poznata0,88 %

Nazivnik: 113 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge informacijske tehnologije: savjetovanje, razvoj programske podrške, internet i podrška1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

430 KMPDV osnova nije poznata0,88 %

Nazivnik: 113 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 29.10.2026. 00:51

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum113
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum113 61.862,40 KMPDV osnova nije poznata100 %

Nazivnik: 113 dodjela

Poznata vrijednost: 113 / 113 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 29.10.2026. 00:51

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine113 61.862,40 KMPDV osnova nije poznata100 %

Nazivnik: 113 dodjela

Poznata vrijednost: 113 / 113 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zeničko-dobojski kanton91 48.757,85 KMPDV osnova nije poznata80,53 %

Nazivnik: 113 dodjela

Poznata vrijednost: 91 / 91 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zenica53 25.551,85 KMPDV osnova nije poznata46,9 %

Nazivnik: 113 dodjela

Poznata vrijednost: 53 / 53 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ZENICA40 11.002,50 KMPDV osnova nije poznata35,4 %

Nazivnik: 113 dodjela

Poznata vrijednost: 40 / 40 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
VISOKO2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

791 KMPDV osnova nije poznata1,77 %

Nazivnik: 113 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 29.10.2026. 00:51

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 29.10.2026. 00:51

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 0

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 100 % · Nazivnik: 113 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 113 (0 %)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 113 (0 %)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 29.10.2026. 00:51 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 113

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Nabavka baneraZAVOD ZDRAVSTVENOG OSIGURANJA ZENIČKO-DOBOJSKOG KANTONA05.10.2026.500 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka štampanog materijala i srodnih proizvodaINSTITUT ZA ZDRAVLJE I SIGURNOST HRANE ZENICA10.09.2026.100 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka zastavaSLUZBA ZA ZAJEDNICKE POSLOVE ZE-DO KANTONA11.06.2026.780 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka robe sitan inventarOPĆINSKI SUD U VISOKOM13.04.2026.175 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka štampanog materijala i srodnih proizvodaINSTITUT ZA ZDRAVLJE I SIGURNOST HRANE ZENICA05.04.2026.80 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka natpisa i i oznakaOPĆINSKI SUD U ZENICI29.03.2026.105 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge štampanjaKANTONALNI SUD U ZENICI18.11.2025.120 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izrada natpisa prema specifikacijiJU KANTONALNA BOLNICA ZENICA16.11.2025.820 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Kancelarijske potrepštine (stolne zastavice...)JP "VODOVOD I KANALIZACIJA" D.O.O. ZENICA10.11.2025.125 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

ROLO BANERJU KANTONALNA BOLNICA ZENICA21.10.2025.120 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka i isporuka pečata i štambilja za potrebe Grada ZenicaGRAD ZENICA12.10.2025.310,50 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge štampanjaKANTONALNI SUD U ZENICI08.10.2025.20 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka i isporuka pečata i štambilja za potrebe Grada ZenicaGRAD ZENICA28.09.2025.2.168,85 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka štampanog materijala i srodnih proizvodaINSTITUT ZA ZDRAVLJE I SIGURNOST HRANE ZENICA25.08.2025.550 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluga-Izrada natpisne ploče Kantonalnog tužilaštva ZDKKANTONALNO TUŽILAŠTVO/TUŽITELJSTVO ZENIČKO-DOBOJSKOG KANTONA, ZENICA03.07.2025.220 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izrada natpisaJU KANTONALNA BOLNICA ZENICA26.05.2025.1.385 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izrada natpisa po dostavljenoj specifikacijiJU KANTONALNA BOLNICA ZENICA26.05.2025.420 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

IZRADA PANOAJU KANTONALNA BOLNICA ZENICA05.03.2025.400 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka štampanog materijala i srodnih proizvodaINSTITUT ZA ZDRAVLJE I SIGURNOST HRANE ZENICA04.02.2025.36 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka zastavaURED ZA BORBU PROTIV KORUPCIJE ZENIČKO-DOBOJSKOG KANTONA20.11.2024.560 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 29.10.2026. 00:51