АГЕНЦИЈА ЗА ИДЕНТИФИКАЦИОНЕ ДОКУМЕНТЕ, ЕВИДЕНЦИЈУ И РАЗМЈЕНУ ПОДАТАКА БОСНЕ И ХЕРЦЕГОВИНЕ · BANJA LUKA
Услуге коришћења интернета
otvoreni postupak · Telekomunikacijske usluge · objavljeno 14.01.2020.
Dobavljači kojima je dodijeljeno
- Zvanični broj
- 1110-1-2-1/20
- Zapis u izvoru
- EJN ID 1654396Otvoreni podaci EJN-ae-Nabavke (EJN)
- Izvorni status
- Completed
Izvor: EJN · provjereno . Šta znači vrijeme provjere?
Prijave i pravo na odgovor
Prijava nije dokaz greške. Izvorni zapis ostaje odvojen od lokalnih bilješki i moderiranih odgovora.
Prijavi grešku ili zatraži pravo na odgovor
Ukratko
АГЕНЦИЈА ЗА ИДЕНТИФИКАЦИОНЕ ДОКУМЕНТЕ, ЕВИДЕНЦИЈУ И РАЗМЈЕНУ ПОДАТАКА БОСНЕ И ХЕРЦЕГОВИНЕ nabavlja „Услуге коришћења интернета”. Vrsta postupka je otvoreni postupak. Vrsta ugovora: telekomunikacijske usluge. Nabavka je podijeljena na 5 lotova; rokovi i vrijednosti mogu se razlikovati po lotu. Objavljena je odluka o dodjeli. Dodjela sama po sebi ne dokazuje da je ugovor potpisan. Rok za dostavu ponuda istekao je 06.02.2020. 10:00 (vrijeme u Sarajevu). Procijenjena vrijednost cijele nabavke je 109.401,71 KM (PDV osnova nije poznata). Ponude se ocjenjuju prema kriteriju: najniža cijena. Odabrani ponuđač daje garanciju za uredno izvršenje ugovora. Predviđena je e-aukcija; termin e-aukcije ne objavljuje se unaprijed u preuzetim podacima.
Pojmovi: Lot, Ugovorni organ, Vrsta postupka, Rok za dostavu ponuda, Procijenjena vrijednost, PDV osnova, Kriterij za dodjelu ugovora, Garancija za uredno izvršenje ugovora, E-aukcija, Dodjela ugovora
Sažetak je sastavljen iz predložaka i poznatih podataka iz EJN-a, bez umjetne inteligencije. Ono što izvor ne navodi ne nadopunjujemo.
Lotovi
5 lotova; svaki ima vlastiti status, rok i ishod.
- Lot 1: Услуге коришћења интернета у Бањој ЛуциDodijeljeno
- Lot 2: Услуге коришћења интернета у БихаћуDodijeljeno
- Lot 3: Услуге коришћења интернета у БијељиниDodijeljeno
- Lot 4: Услуге коришћења интернета у МостаруDodijeljeno
- Lot 5: Услуге коришћења интернета у СарајевуDodijeljeno
Rokovi
Vrijeme u Sarajevu.
| Odnosi se na | Rok za dostavu ponuda | Otvaranje ponuda | Rok za preuzimanje dokumentacije |
|---|---|---|---|
| Lot 1: Услуге коришћења интернета у Бањој Луци | |||
| Lot 2: Услуге коришћења интернета у Бихаћу | |||
| Lot 3: Услуге коришћења интернета у Бијељини | |||
| Lot 4: Услуге коришћења интернета у Мостару | |||
| Lot 5: Услуге коришћења интернета у Сарајеву | |||
| Obavještenje 1110-1-2-1-3-2/20 | —ne objavljuje se u obavještenju |
Vrijednosti
Svaki iznos nosi svoju vrstu i PDV osnovu. Procijenjena, dodijeljena i ugovorena vrijednost se ne sabiraju.
| Odnosi se na | Vrsta iznosa | Iznos i PDV osnova |
|---|---|---|
| Lot 1: Услуге коришћења интернета у Бањој Луци | Procijenjena vrijednost | 47.863,26 KMPDV osnova nije poznata |
| Lot 1: Услуге коришћења интернета у Бањој Луци | Dodijeljena vrijednost Datum ugovora iz dodjele: 24.05.2020. | 13.904 KMPDV osnova nije poznata |
| Lot 1: Услуге коришћења интернета у Бањој Луци | Najniža prihvatljiva ponuda | 13.904 KMPDV osnova nije poznata |
| Lot 1: Услуге коришћења интернета у Бањој Луци | Najviša prihvatljiva ponuda | 13.952 KMPDV osnova nije poznata |
| Lot 2: Услуге коришћења интернета у Бихаћу | Procijenjena vrijednost | 3.418,80 KMPDV osnova nije poznata |
| Lot 2: Услуге коришћења интернета у Бихаћу | Dodijeljena vrijednost Datum ugovora iz dodjele: 26.04.2020. | 2.457,60 KMPDV osnova nije poznata |
| Lot 2: Услуге коришћења интернета у Бихаћу | Najniža prihvatljiva ponuda | 2.457,60 KMPDV osnova nije poznata |
| Lot 2: Услуге коришћења интернета у Бихаћу | Najviša prihvatljiva ponuda | 2.457,60 KMPDV osnova nije poznata |
| Lot 3: Услуге коришћења интернета у Бијељини | Procijenjena vrijednost | 3.418,80 KMPDV osnova nije poznata |
| Lot 3: Услуге коришћења интернета у Бијељини | Dodijeljena vrijednost Datum ugovora iz dodjele: 26.04.2020. | 2.880 KMPDV osnova nije poznata |
| Lot 3: Услуге коришћења интернета у Бијељини | Najniža prihvatljiva ponuda | 2.880 KMPDV osnova nije poznata |
| Lot 3: Услуге коришћења интернета у Бијељини | Najviša prihvatljiva ponuda | 2.880 KMPDV osnova nije poznata |
| Lot 4: Услуге коришћења интернета у Мостару | Procijenjena vrijednost | 3.418,80 KMPDV osnova nije poznata |
| Lot 4: Услуге коришћења интернета у Мостару | Dodijeljena vrijednost Datum ugovora iz dodjele: 29.04.2020. | 1.636,80 KMPDV osnova nije poznata |
| Lot 4: Услуге коришћења интернета у Мостару | Najniža prihvatljiva ponuda | 1.636,80 KMPDV osnova nije poznata |
| Lot 4: Услуге коришћења интернета у Мостару | Najviša prihvatljiva ponuda | 2.017,92 KMPDV osnova nije poznata |
| Lot 5: Услуге коришћења интернета у Сарајеву | Procijenjena vrijednost | 51.282,05 KMPDV osnova nije poznata |
| Lot 5: Услуге коришћења интернета у Сарајеву | Dodijeljena vrijednost Datum ugovora iz dodjele: 20.05.2020. | 44.713 KMPDV osnova nije poznata |
| Lot 5: Услуге коришћења интернета у Сарајеву | Najniža prihvatljiva ponuda | 44.713 KMPDV osnova nije poznata |
| Lot 5: Услуге коришћења интернета у Сарајеву | Najviša prihvatljiva ponuda | 44.764,05 KMPDV osnova nije poznata |
| Ukupno za postupak (zbir lotova prema izvoru) | Procijenjena vrijednost | 109.401,71 KMPDV osnova nije poznata |
| Postupak (lot nije naveden u izvoru) | Ugovorena vrijednost Ugovor od 18.06.2020. | 614,40 KMPDV osnova nije poznata |
| Postupak (lot nije naveden u izvoru) | Ugovorena vrijednost Ugovor od 18.06.2020. | 409,20 KMPDV osnova nije poznata |
| Postupak (lot nije naveden u izvoru) | Ugovorena vrijednost Ugovor od 22.06.2020. | 3.476 KMPDV osnova nije poznata |
| Postupak (lot nije naveden u izvoru) | Ugovorena vrijednost Ugovor od 22.06.2020. | 720 KMPDV osnova nije poznata |
| Postupak (lot nije naveden u izvoru) | Ugovorena vrijednost Ugovor od 12.07.2020. | 11.178,25 KMPDV osnova nije poznata |
| Postupak (lot nije naveden u izvoru) | Ugovorena vrijednost Ugovor od 09.11.2021. | 3.476 KMPDV osnova nije poznata |
| Postupak (lot nije naveden u izvoru) | Ugovorena vrijednost Ugovor od 11.11.2021. | 720 KMPDV osnova nije poznata |
| Postupak (lot nije naveden u izvoru) | Ugovorena vrijednost Ugovor od 14.11.2021. | 614,40 KMPDV osnova nije poznata |
| Postupak (lot nije naveden u izvoru) | Ugovorena vrijednost Ugovor od 14.11.2021. | 409,20 KMPDV osnova nije poznata |
| Postupak (lot nije naveden u izvoru) | Ugovorena vrijednost Ugovor od 17.11.2021. | 11.178,25 KMPDV osnova nije poznata |
| Postupak (lot nije naveden u izvoru) | Ugovorena vrijednost Ugovor od 03.11.2022. | 614,40 KMPDV osnova nije poznata |
| Postupak (lot nije naveden u izvoru) | Ugovorena vrijednost Ugovor od 03.11.2022. | 409,20 KMPDV osnova nije poznata |
| Postupak (lot nije naveden u izvoru) | Ugovorena vrijednost Ugovor od 03.11.2022. | 720 KMPDV osnova nije poznata |
| Postupak (lot nije naveden u izvoru) | Ugovorena vrijednost Ugovor od 06.11.2022. | 3.476 KMPDV osnova nije poznata |
| Postupak (lot nije naveden u izvoru) | Ugovorena vrijednost Ugovor od 13.11.2022. | 11.178,25 KMPDV osnova nije poznata |
| Postupak (lot nije naveden u izvoru) | Ugovorena vrijednost Ugovor od 22.10.2023. | 3.476 KMPDV osnova nije poznata |
| Postupak (lot nije naveden u izvoru) | Ugovorena vrijednost Ugovor od 22.10.2023. | 11.178,25 KMPDV osnova nije poznata |
| Postupak (lot nije naveden u izvoru) | Ugovorena vrijednost Ugovor od 23.10.2023. | 720 KMPDV osnova nije poznata |
| Postupak (lot nije naveden u izvoru) | Ugovorena vrijednost Ugovor od 25.10.2023. | 614,40 KMPDV osnova nije poznata |
| Postupak (lot nije naveden u izvoru) | Ugovorena vrijednost Ugovor od 25.10.2023. | 409,20 KMPDV osnova nije poznata |
Uslovi iz obavještenja
Prema obavještenju 1110-1-2-1-3-2/20 (najnovije preuzeto).
- Kriterij za dodjelu ugovora
- najniža cijena
- Garancija za ponudu
- Ne
- Garancija za izvršenje ugovora
- Da
- Naknada za tendersku dokumentaciju
- nije u izvoru
- Rezervisani ugovor
- Ne
- E-aukcija
- Lot 1: Услуге коришћења интернета у Бањој Луци: Predviđena
- Lot 2: Услуге коришћења интернета у Бихаћу: Predviđena
- Lot 3: Услуге коришћења интернета у Бијељини: Predviđena
- Lot 4: Услуге коришћења интернета у Мостару: Predviđena
- Lot 5: Услуге коришћења интернета у Сарајеву: Predviđena
Termin e-aukcije nije dostupan unaprijed: EJN objavljuje e-aukcije tek nakon što završe.
Podkriteriji
Lot 1: Услуге коришћења интернета у Бањој Луци
nije u izvoru
Lot 2: Услуге коришћења интернета у Бихаћу
nije u izvoru
Lot 3: Услуге коришћења интернета у Бијељини
nije u izvoru
Lot 4: Услуге коришћења интернета у Мостару
nije u izvoru
Lot 5: Услуге коришћења интернета у Сарајеву
nije u izvoru
Uslovi kvalifikacije prikazani su kao izvorni tekst, bez izmjena. Kad tekst upućuje na tendersku dokumentaciju, uslovi su samo u dokumentaciji u EJN-u.
Ekonomska i finansijska sposobnost
У складу са захтјевима из Тендерске документације.
Tehnička i profesionalna sposobnost
У складу са захтјевима из Тендерске документације.
Sposobnost obavljanja profesionalne djelatnosti
У складу са захтјевом из Тендерске документације.
Uslovi plaćanja
nije u izvoruOgraničenja učešća
Обавезни услови за учешће из члана 45. Закона о јавним набавкама, а докази дефинисани детаљно у тендерској документацији.
Izvor: EJN, obavještenje o nabavci · provjereno
Službene objave u EJN-u
Svaka objava ima svoju stranicu u EJN-u s dokumentom za preuzimanje (PDF). Dokumente ne preuzimamo niti spremamo; tendersku dokumentaciju preuzimate u EJN-u.
- Obavještenje o nabavi1110-1-2-1-3-2/20 · 14.01.2020.Otvori u EJN-u
- Obavještenje o dodjeli ugovora1110-1-2-1-5-44/20 · 27.05.2020.Otvori u EJN-u
- Obavještenje (AnnualMAAwardNotice)1110-1-2-1-9-21-1110/21 · 06.01.2021.Otvori u EJN-u
- Obavještenje (AnnualMAAwardNotice)1110-1-2-1-9-14-1110/22 · 11.01.2022.Otvori u EJN-u
- Obavještenje (AnnualMAAwardNotice)1110-1-2-1-9-7-1110/23 · 05.01.2023.Otvori u EJN-u
- Obavještenje (AnnualMAAwardNotice)1110-1-2-1-9-12-1110/24 · 10.01.2024.Otvori u EJN-u
Ishod
Lot 1: Услуге коришћења интернета у Бањој Луци
- Dodijeljena vrijednost
- 13.904 KMPDV osnova nije poznata
- Broj primljenih ponuda
- 2
- Broj prihvatljivih ponuda
- 2
Dodjela nije dokaz potpisanog ugovora.
Izvor: EJN, dodjela · provjereno
Lot 2: Услуге коришћења интернета у Бихаћу
- Dodijeljena vrijednost
- 2.457,60 KMPDV osnova nije poznata
- Broj primljenih ponuda
- 1
- Broj prihvatljivih ponuda
- 1
Dodjela nije dokaz potpisanog ugovora.
Izvor: EJN, dodjela · provjereno
Lot 3: Услуге коришћења интернета у Бијељини
- Dodijeljena vrijednost
- 2.880 KMPDV osnova nije poznata
- Broj primljenih ponuda
- 1
- Broj prihvatljivih ponuda
- 1
Dodjela nije dokaz potpisanog ugovora.
Izvor: EJN, dodjela · provjereno
Lot 4: Услуге коришћења интернета у Мостару
- Dodijeljena vrijednost
- 1.636,80 KMPDV osnova nije poznata
- Broj primljenih ponuda
- 2
- Broj prihvatljivih ponuda
- 2
Dodjela nije dokaz potpisanog ugovora.
Izvor: EJN, dodjela · provjereno
Lot 5: Услуге коришћења интернета у Сарајеву
- Dodijeljena vrijednost
- 44.713 KMPDV osnova nije poznata
- Broj primljenih ponuda
- 2
- Broj prihvatljivih ponuda
- 2
Dodjela nije dokaz potpisanog ugovora.
Izvor: EJN, dodjela · provjereno
Vremenska crta
Lokalna historija prati se od 16.10.2026. 22:42. Ranije promjene možda nisu obuhvaćene. Vremena su prikazana za Sarajevo.
Redoslijed prema lokalnom opažanju. Datum objave iz izvora prikazan je zasebno; vrijeme izmjene izvora nije datum objave.
- DodjelaAktualna verzija zapisaLot 5: Услуге коришћења интернета у Сарајеву
- Objavljeno u izvoru:
- datum nije dostupan
- Datum ugovora prema izvoru:
- Lokalno opaženo:
- Izvor izmijenjen:
Izvor: EJN · dodjela · ID 1942387 Otvori izvorni zapis
- DodjelaAktualna verzija zapisaLot 1: Услуге коришћења интернета у Бањој Луци
- Objavljeno u izvoru:
- datum nije dostupan
- Datum ugovora prema izvoru:
- Lokalno opaženo:
- Izvor izmijenjen:
Izvor: EJN · dodjela · ID 1942379 Otvori izvorni zapis
- DodjelaAktualna verzija zapisaLot 2: Услуге коришћења интернета у Бихаћу
- Objavljeno u izvoru:
- datum nije dostupan
- Datum ugovora prema izvoru:
- Lokalno opaženo:
- Izvor izmijenjen:
Izvor: EJN · dodjela · ID 1942381 Otvori izvorni zapis
- DodjelaAktualna verzija zapisaLot 3: Услуге коришћења интернета у Бијељини
- Objavljeno u izvoru:
- datum nije dostupan
- Datum ugovora prema izvoru:
- Lokalno opaženo:
- Izvor izmijenjen:
Izvor: EJN · dodjela · ID 1942383 Otvori izvorni zapis
- DodjelaAktualna verzija zapisaLot 4: Услуге коришћења интернета у Мостару
- Objavljeno u izvoru:
- datum nije dostupan
- Datum ugovora prema izvoru:
- Lokalno opaženo:
- Izvor izmijenjen:
Izvor: EJN · dodjela · ID 1942385 Otvori izvorni zapis
- UgovorAktualna verzija zapisa
- Objavljeno u izvoru:
- datum nije dostupan
- Datum ugovora prema izvoru:
- Lokalno opaženo:
- Izvor izmijenjen:
Izvor: EJN · ugovor · ID 789932 Otvori izvorni zapis
- UgovorAktualna verzija zapisa
- Objavljeno u izvoru:
- datum nije dostupan
- Datum ugovora prema izvoru:
- Lokalno opaženo:
- Izvor izmijenjen:
Izvor: EJN · ugovor · ID 789933 Otvori izvorni zapis
- UgovorAktualna verzija zapisa
- Objavljeno u izvoru:
- datum nije dostupan
- Datum ugovora prema izvoru:
- Lokalno opaženo:
- Izvor izmijenjen:
Izvor: EJN · ugovor · ID 789942 Otvori izvorni zapis
- UgovorAktualna verzija zapisa
- Objavljeno u izvoru:
- datum nije dostupan
- Datum ugovora prema izvoru:
- Lokalno opaženo:
- Izvor izmijenjen:
Izvor: EJN · ugovor · ID 789945 Otvori izvorni zapis
- UgovorAktualna verzija zapisa
- Objavljeno u izvoru:
- datum nije dostupan
- Datum ugovora prema izvoru:
- Lokalno opaženo:
- Izvor izmijenjen:
Izvor: EJN · ugovor · ID 789948 Otvori izvorni zapis
- UgovorAktualna verzija zapisa
- Objavljeno u izvoru:
- datum nije dostupan
- Datum ugovora prema izvoru:
- Lokalno opaženo:
- Izvor izmijenjen:
Izvor: EJN · ugovor · ID 707377 Otvori izvorni zapis
- UgovorAktualna verzija zapisa
- Objavljeno u izvoru:
- datum nije dostupan
- Datum ugovora prema izvoru:
- Lokalno opaženo:
- Izvor izmijenjen:
Izvor: EJN · ugovor · ID 706241 Otvori izvorni zapis
- UgovorAktualna verzija zapisa
- Objavljeno u izvoru:
- datum nije dostupan
- Datum ugovora prema izvoru:
- Lokalno opaženo:
- Izvor izmijenjen:
Izvor: EJN · ugovor · ID 706052 Otvori izvorni zapis
- UgovorAktualna verzija zapisa
- Objavljeno u izvoru:
- datum nije dostupan
- Datum ugovora prema izvoru:
- Lokalno opaženo:
- Izvor izmijenjen:
Izvor: EJN · ugovor · ID 706053 Otvori izvorni zapis
- UgovorAktualna verzija zapisa
- Objavljeno u izvoru:
- datum nije dostupan
- Datum ugovora prema izvoru:
- Lokalno opaženo:
- Izvor izmijenjen:
Izvor: EJN · ugovor · ID 706055 Otvori izvorni zapis
- UgovorAktualna verzija zapisa
- Objavljeno u izvoru:
- datum nije dostupan
- Datum ugovora prema izvoru:
- Lokalno opaženo:
- Izvor izmijenjen:
Izvor: EJN · ugovor · ID 630132 Otvori izvorni zapis
- UgovorAktualna verzija zapisa
- Objavljeno u izvoru:
- datum nije dostupan
- Datum ugovora prema izvoru:
- Lokalno opaženo:
- Izvor izmijenjen:
Izvor: EJN · ugovor · ID 630131 Otvori izvorni zapis
- UgovorAktualna verzija zapisa
- Objavljeno u izvoru:
- datum nije dostupan
- Datum ugovora prema izvoru:
- Lokalno opaženo:
- Izvor izmijenjen:
Izvor: EJN · ugovor · ID 630133 Otvori izvorni zapis
- UgovorAktualna verzija zapisa
- Objavljeno u izvoru:
- datum nije dostupan
- Datum ugovora prema izvoru:
- Lokalno opaženo:
- Izvor izmijenjen:
Izvor: EJN · ugovor · ID 630134 Otvori izvorni zapis
- UgovorAktualna verzija zapisa
- Objavljeno u izvoru:
- datum nije dostupan
- Datum ugovora prema izvoru:
- Lokalno opaženo:
- Izvor izmijenjen:
Izvor: EJN · ugovor · ID 630135 Otvori izvorni zapis
- UgovorAktualna verzija zapisa
- Objavljeno u izvoru:
- datum nije dostupan
- Datum ugovora prema izvoru:
- Lokalno opaženo:
- Izvor izmijenjen:
Izvor: EJN · ugovor · ID 536693 Otvori izvorni zapis
- UgovorAktualna verzija zapisa
- Objavljeno u izvoru:
- datum nije dostupan
- Datum ugovora prema izvoru:
- Lokalno opaženo:
- Izvor izmijenjen:
Izvor: EJN · ugovor · ID 534863 Otvori izvorni zapis
- UgovorAktualna verzija zapisa
- Objavljeno u izvoru:
- datum nije dostupan
- Datum ugovora prema izvoru:
- Lokalno opaženo:
- Izvor izmijenjen:
Izvor: EJN · ugovor · ID 534864 Otvori izvorni zapis
- UgovorAktualna verzija zapisa
- Objavljeno u izvoru:
- datum nije dostupan
- Datum ugovora prema izvoru:
- Lokalno opaženo:
- Izvor izmijenjen:
Izvor: EJN · ugovor · ID 534492 Otvori izvorni zapis
- UgovorAktualna verzija zapisa
- Objavljeno u izvoru:
- datum nije dostupan
- Datum ugovora prema izvoru:
- Lokalno opaženo:
- Izvor izmijenjen:
Izvor: EJN · ugovor · ID 534493 Otvori izvorni zapis
- Obavještenje · 1110-1-2-1-3-2/20Aktualna verzija zapisa
- Objavljeno u izvoru:
- Lokalno opaženo:
- Izvor izmijenjen:
Izvor: EJN · obavještenje · ID 1654396 Otvori izvorni zapis
- Objava postupka · 1110-1-2-1/20Aktualna verzija zapisa
- Objavljeno u izvoru:
- Lokalno opaženo:
- Izvor izmijenjen:
Izvor: EJN · postupak · ID 1654396 Otvori izvorni zapis
Promjena objavljenog zapisa sama po sebi ne potvrđuje aneks ugovora. Dodjela nije dokaz potpisanog ugovora.