Preskoči na sadržaj
Ugovoreno

GRAD TREBINJE · TREBINJE

Израда и контрола пројектне документације

konkurentski zahtjev za dostavu ponuda · Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza · objavljeno 23.06.2015.

Otvori u EJN-u (otvara se u novom prozoru)

Tendersku dokumentaciju i uputstva za predaju ponude potražite na stranici postupka u EJN-u.

Planovi ugovornog organa: GRAD TREBINJE
Zvanični broj
1379-7-2-31/15
Zapis u izvoru
EJN ID 1072625Otvoreni podaci EJN-ae-Nabavke (EJN)
Izvorni status
Completed

Izvor: EJN · provjereno . Šta znači vrijeme provjere?

Službene objave u EJN-u

Svaka objava ima svoju stranicu u EJN-u s dokumentom za preuzimanje (PDF). Dokumente ne preuzimamo niti spremamo; tendersku dokumentaciju preuzimate u EJN-u.

  • Obavještenje o nabavi1379-7-2-31-3-23/15 · 23.06.2015.
    Otvori u EJN-u

Prijave i pravo na odgovor

Prijava nije dokaz greške. Izvorni zapis ostaje odvojen od lokalnih bilješki i moderiranih odgovora.

Prijavi grešku ili zatraži pravo na odgovor

Rok za odgovor operatora je sedam kalendarskih dana. Kontakt i tekst prijave nisu javni. Odluka i odobreni odgovor objavljuju se nakon moderiranja.

Ne šaljite lične dokumente, JMBG, lozinke ni druge osjetljive podatke. Postupak i pravila privatnosti.

Organizacija na koju se prijava odnosi.

Vidljiva samo operatoru radi odgovora na prijavu.

Navedite polje, očekivani podatak i provjerljiv izvor, ili predložite kratak odgovor organizacije.

Ukratko

GRAD TREBINJE nabavlja „Израда и контрола пројектне документације”. Vrsta postupka je konkurentski zahtjev za dostavu ponuda. Vrsta ugovora: arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza. Nabavka je podijeljena na 7 lotova; rokovi i vrijednosti mogu se razlikovati po lotu. Objavljena je odluka o dodjeli. Dodjela sama po sebi ne dokazuje da je ugovor potpisan. Rok za dostavu ponuda istekao je 09.07.2015. 10:30 (vrijeme u Sarajevu). Procijenjena vrijednost cijele nabavke je 38.461 KM (PDV osnova nije poznata). Ponude se ocjenjuju prema kriteriju: najniža cijena.

Pojmovi: Lot, Ugovorni organ, Vrsta postupka, Rok za dostavu ponuda, Procijenjena vrijednost, PDV osnova, Kriterij za dodjelu ugovora, Dodjela ugovora

Sažetak je sastavljen iz predložaka i poznatih podataka iz EJN-a, bez umjetne inteligencije. Ono što izvor ne navodi ne nadopunjujemo.

Lotovi

7 lotova; svaki ima vlastiti status, rok i ishod.

Rokovi

Vrijeme u Sarajevu.

Odnosi se naRok za dostavu ponudaOtvaranje ponudaRok za preuzimanje dokumentacije
Lot 1: Израда и контрола пројектне документације за оборинску одводњу улица Новаnije u izvorunije u izvorunije u izvoru
Lot 2: Израда и контрола пројектне документације за Ватрогасни домnije u izvorunije u izvorunije u izvoru
Lot 3: Израда и контрола пројектне документације за Љетње киноnije u izvorunije u izvorunije u izvoru
Lot 4: Израда и контрола пројектне документације за санацију моста Ива Андрићаnije u izvorunije u izvorunije u izvoru
Lot 5: Израда и контрола пројектне документације за саобраћајницу Терзијеnije u izvorunije u izvorunije u izvoru
Lot 6: Израда и контрола пројектне документације за улицу Горичкуnije u izvorunije u izvorunije u izvoru
Lot 7: Израда и контрола пројектне документације за реконструкцију саобраћајнице и изградњу оборинске одводње у улици Републике Српскеnije u izvorunije u izvorunije u izvoru
Obavještenje 1379-7-2-31-3-23/15—ne objavljuje se u obavještenju

Vrijednosti

Svaki iznos nosi svoju vrstu i PDV osnovu. Procijenjena, dodijeljena i ugovorena vrijednost se ne sabiraju.

Odnosi se naVrsta iznosaIznos i PDV osnova
Lot 1: Израда и контрола пројектне документације за оборинску одводњу улица НоваProcijenjena vrijednost5.983 KMPDV osnova nije poznata
Lot 1: Израда и контрола пројектне документације за оборинску одводњу улица НоваDodijeljena vrijednost
Datum ugovora iz dodjele: 01.10.2015.
2.950 KMPDV osnova nije poznata
Lot 1: Израда и контрола пројектне документације за оборинску одводњу улица НоваNajniža prihvatljiva ponuda2.950 KMPDV osnova nije poznata
Lot 1: Израда и контрола пројектне документације за оборинску одводњу улица НоваNajviša prihvatljiva ponuda4.979 KMPDV osnova nije poznata
Lot 2: Израда и контрола пројектне документације за Ватрогасни домProcijenjena vrijednost5.128 KMPDV osnova nije poznata
Lot 2: Израда и контрола пројектне документације за Ватрогасни домDodijeljena vrijednost
Datum ugovora iz dodjele: 05.10.2015.
9.890 KMPDV osnova nije poznata
Lot 2: Израда и контрола пројектне документације за Ватрогасни домNajniža prihvatljiva ponuda9.890 KMPDV osnova nije poznata
Lot 2: Израда и контрола пројектне документације за Ватрогасни домNajviša prihvatljiva ponuda10.495 KMPDV osnova nije poznata
Lot 3: Израда и контрола пројектне документације за Љетње киноProcijenjena vrijednost12.820 KMPDV osnova nije poznata
Lot 3: Израда и контрола пројектне документације за Љетње киноDodijeljena vrijednost
Datum ugovora iz dodjele: 05.10.2015.
1.987 KMPDV osnova nije poznata
Lot 3: Израда и контрола пројектне документације за Љетње киноNajniža prihvatljiva ponuda1.987 KMPDV osnova nije poznata
Lot 3: Израда и контрола пројектне документације за Љетње киноNajviša prihvatljiva ponuda1.987 KMPDV osnova nije poznata
Lot 4: Израда и контрола пројектне документације за санацију моста Ива АндрићаProcijenjena vrijednost5.983 KMPDV osnova nije poznata
Lot 4: Израда и контрола пројектне документације за санацију моста Ива АндрићаDodijeljena vrijednost
Datum ugovora iz dodjele: 05.10.2015.
5.449 KMPDV osnova nije poznata
Lot 4: Израда и контрола пројектне документације за санацију моста Ива АндрићаNajniža prihvatljiva ponuda5.449 KMPDV osnova nije poznata
Lot 4: Израда и контрола пројектне документације за санацију моста Ива АндрићаNajviša prihvatljiva ponuda5.449 KMPDV osnova nije poznata
Lot 5: Израда и контрола пројектне документације за саобраћајницу ТерзијеProcijenjena vrijednost2.564 KMPDV osnova nije poznata
Lot 5: Израда и контрола пројектне документације за саобраћајницу ТерзијеDodijeljena vrijednost
Datum ugovora iz dodjele: 01.10.2015.
350 KMPDV osnova nije poznata
Lot 5: Израда и контрола пројектне документације за саобраћајницу ТерзијеNajniža prihvatljiva ponuda350 KMPDV osnova nije poznata
Lot 5: Израда и контрола пројектне документације за саобраћајницу ТерзијеNajviša prihvatljiva ponuda1.640 KMPDV osnova nije poznata
Lot 6: Израда и контрола пројектне документације за улицу ГоричкуProcijenjena vrijednost2.564 KMPDV osnova nije poznata
Lot 6: Израда и контрола пројектне документације за улицу ГоричкуDodijeljena vrijednost
Datum ugovora iz dodjele: 01.10.2015.
820 KMPDV osnova nije poznata
Lot 6: Израда и контрола пројектне документације за улицу ГоричкуNajniža prihvatljiva ponuda820 KMPDV osnova nije poznata
Lot 6: Израда и контрола пројектне документације за улицу ГоричкуNajviša prihvatljiva ponuda3.890 KMPDV osnova nije poznata
Lot 7: Израда и контрола пројектне документације за реконструкцију саобраћајнице и изградњу оборинске одводње у улици Републике СрпскеProcijenjena vrijednost3.419 KMPDV osnova nije poznata
Lot 7: Израда и контрола пројектне документације за реконструкцију саобраћајнице и изградњу оборинске одводње у улици Републике СрпскеDodijeljena vrijednost
Datum ugovora iz dodjele: 01.10.2015.
550 KMPDV osnova nije poznata
Lot 7: Израда и контрола пројектне документације за реконструкцију саобраћајнице и изградњу оборинске одводње у улици Републике СрпскеNajniža prihvatljiva ponuda550 KMPDV osnova nije poznata
Lot 7: Израда и контрола пројектне документације за реконструкцију саобраћајнице и изградњу оборинске одводње у улици Републике СрпскеNajviša prihvatljiva ponuda2.890 KMPDV osnova nije poznata
Ukupno za postupak (zbir lotova prema izvoru)Procijenjena vrijednost38.461 KMPDV osnova nije poznata

Uslovi iz obavještenja

Prema obavještenju 1379-7-2-31-3-23/15 (najnovije preuzeto).

Kriterij za dodjelu ugovora
najniža cijena
Garancija za ponudu
Ne
Garancija za izvršenje ugovora
Ne
Naknada za tendersku dokumentaciju
nije u izvoru
Rezervisani ugovor
Ne
E-aukcija
  • Lot 1: Израда и контрола пројектне документације за оборинску одводњу улица Нова: Nije predviđena
  • Lot 2: Израда и контрола пројектне документације за Ватрогасни дом: Nije predviđena
  • Lot 3: Израда и контрола пројектне документације за Љетње кино: Nije predviđena
  • Lot 4: Израда и контрола пројектне документације за санацију моста Ива Андрића: Nije predviđena
  • Lot 5: Израда и контрола пројектне документације за саобраћајницу Терзије: Nije predviđena
  • Lot 6: Израда и контрола пројектне документације за улицу Горичку: Nije predviđena
  • Lot 7: Израда и контрола пројектне документације за реконструкцију саобраћајнице и изградњу оборинске одводње у улици Републике Српске: Nije predviđena

Termin e-aukcije nije dostupan unaprijed: EJN objavljuje e-aukcije tek nakon što završe.

Podkriteriji

Lot 1: Израда и контрола пројектне документације за оборинску одводњу улица Нова

nije u izvoru

Lot 2: Израда и контрола пројектне документације за Ватрогасни дом

nije u izvoru

Lot 3: Израда и контрола пројектне документације за Љетње кино

nije u izvoru

Lot 4: Израда и контрола пројектне документације за санацију моста Ива Андрића

nije u izvoru

Lot 5: Израда и контрола пројектне документације за саобраћајницу Терзије

nije u izvoru

Lot 6: Израда и контрола пројектне документације за улицу Горичку

nije u izvoru

Lot 7: Израда и контрола пројектне документације за реконструкцију саобраћајнице и изградњу оборинске одводње у улици Републике Српске

nije u izvoru

Uslovi kvalifikacije prikazani su kao izvorni tekst, bez izmjena. Kad tekst upućuje na tendersku dokumentaciju, uslovi su samo u dokumentaciji u EJN-u.

Ekonomska i finansijska sposobnost

дато у Конкурентском захтјеву

Izvorni tekst obavještenja 1379-7-2-31-3-23/15, EJN

Tehnička i profesionalna sposobnost

дато у Конкурентском захтјеву

Izvorni tekst obavještenja 1379-7-2-31-3-23/15, EJN

Sposobnost obavljanja profesionalne djelatnosti

дато у Конкурентском захтјеву

Izvorni tekst obavještenja 1379-7-2-31-3-23/15, EJN

Uslovi plaćanja

дато у Конкурентском захтјеву

Izvorni tekst obavještenja 1379-7-2-31-3-23/15, EJN

Ograničenja učešća

дато у Конкурентском захтјеву

Izvorni tekst obavještenja 1379-7-2-31-3-23/15, EJN

Izvor: EJN, obavještenje o nabavci · provjereno

Ishod

Lot 1: Израда и контрола пројектне документације за оборинску одводњу улица Нова

Dodijeljena vrijednost
2.950 KMPDV osnova nije poznata
Broj primljenih ponuda
5
Broj prihvatljivih ponuda
4

Dodjela nije dokaz potpisanog ugovora.

Izvor: EJN, dodjela · provjereno

Lot 2: Израда и контрола пројектне документације за Ватрогасни дом

Dodijeljena vrijednost
9.890 KMPDV osnova nije poznata
Broj primljenih ponuda
3
Broj prihvatljivih ponuda
2

Dodjela nije dokaz potpisanog ugovora.

Izvor: EJN, dodjela · provjereno

Lot 3: Израда и контрола пројектне документације за Љетње кино

Dodijeljena vrijednost
1.987 KMPDV osnova nije poznata
Broj primljenih ponuda
2
Broj prihvatljivih ponuda
1

Dodjela nije dokaz potpisanog ugovora.

Izvor: EJN, dodjela · provjereno

Lot 4: Израда и контрола пројектне документације за санацију моста Ива Андрића

Dodijeljena vrijednost
5.449 KMPDV osnova nije poznata
Broj primljenih ponuda
3
Broj prihvatljivih ponuda
1

Dodjela nije dokaz potpisanog ugovora.

Izvor: EJN, dodjela · provjereno

Lot 5: Израда и контрола пројектне документације за саобраћајницу Терзије

Dodijeljena vrijednost
350 KMPDV osnova nije poznata
Broj primljenih ponuda
6
Broj prihvatljivih ponuda
4

Dodjela nije dokaz potpisanog ugovora.

Izvor: EJN, dodjela · provjereno

Lot 6: Израда и контрола пројектне документације за улицу Горичку

Dodijeljena vrijednost
820 KMPDV osnova nije poznata
Broj primljenih ponuda
6
Broj prihvatljivih ponuda
4

Dodjela nije dokaz potpisanog ugovora.

Izvor: EJN, dodjela · provjereno

Lot 7: Израда и контрола пројектне документације за реконструкцију саобраћајнице и изградњу оборинске одводње у улици Републике Српске

Dodijeljena vrijednost
550 KMPDV osnova nije poznata
Broj primljenih ponuda
5
Broj prihvatljivih ponuda
4

Dodjela nije dokaz potpisanog ugovora.

Izvor: EJN, dodjela · provjereno

Vremenska crta

Lokalna historija prati se od 16.10.2026. 12:47. Ranije promjene možda nisu obuhvaćene. Vremena su prikazana za Sarajevo.

Redoslijed prema lokalnom opažanju. Datum objave iz izvora prikazan je zasebno; vrijeme izmjene izvora nije datum objave.

  1. Dodjela
    Objavljeno u izvoru:
    datum nije dostupan
    Datum ugovora prema izvoru:
    Lokalno opaženo:
    Izvor izmijenjen:
    9.890 KMPDV osnova nije poznata

    Izvor: EJN · dodjela · ID 1260108 Otvori izvorni zapis

  2. Dodjela
    Objavljeno u izvoru:
    datum nije dostupan
    Datum ugovora prema izvoru:
    Lokalno opaženo:
    Izvor izmijenjen:
    1.987 KMPDV osnova nije poznata

    Izvor: EJN · dodjela · ID 1260113 Otvori izvorni zapis

  3. Dodjela
    Objavljeno u izvoru:
    datum nije dostupan
    Datum ugovora prema izvoru:
    Lokalno opaženo:
    Izvor izmijenjen:
    5.449 KMPDV osnova nije poznata

    Izvor: EJN · dodjela · ID 1260114 Otvori izvorni zapis

  4. Dodjela
    Objavljeno u izvoru:
    datum nije dostupan
    Datum ugovora prema izvoru:
    Lokalno opaženo:
    Izvor izmijenjen:
    350 KMPDV osnova nije poznata

    Izvor: EJN · dodjela · ID 1260118 Otvori izvorni zapis

  5. Dodjela
    Objavljeno u izvoru:
    datum nije dostupan
    Datum ugovora prema izvoru:
    Lokalno opaženo:
    Izvor izmijenjen:
    820 KMPDV osnova nije poznata

    Izvor: EJN · dodjela · ID 1260121 Otvori izvorni zapis

  6. Dodjela
    Objavljeno u izvoru:
    datum nije dostupan
    Datum ugovora prema izvoru:
    Lokalno opaženo:
    Izvor izmijenjen:
    550 KMPDV osnova nije poznata

    Izvor: EJN · dodjela · ID 1260125 Otvori izvorni zapis

  7. Dodjela
    Objavljeno u izvoru:
    datum nije dostupan
    Datum ugovora prema izvoru:
    Lokalno opaženo:
    Izvor izmijenjen:
    2.950 KMPDV osnova nije poznata

    Izvor: EJN · dodjela · ID 1260099 Otvori izvorni zapis

  8. Obavještenje · 1379-7-2-31-3-23/15
    Aktualna verzija zapisa
    Objavljeno u izvoru:
    Lokalno opaženo:
    Izvor izmijenjen:

    Izvor: EJN · obavještenje · ID 1072625 Otvori izvorni zapis

  9. Objava postupka · 1379-7-2-31/15
    Aktualna verzija zapisa
    Objavljeno u izvoru:
    Lokalno opaženo:
    Izvor izmijenjen:

    Izvor: EJN · postupak · ID 1072625 Otvori izvorni zapis

Promjena objavljenog zapisa sama po sebi ne potvrđuje aneks ugovora. Dodjela nije dokaz potpisanog ugovora.

Kontakt i dokumentacija

Kontakt osobe iz obavještenja ne prikazujemo radi zaštite ličnih podataka. Za pitanja, tendersku dokumentaciju i predaju ponude koristite zvanični sistem e-Nabavke (EJN).