Preskoči na sadržaj
Ugovoreno

ЈПШ "ШУМЕ РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ" А.Д. СОКОЛАЦ · SOKOLAC

Услуге у шумарству у ШГ Борја Теслић

otvoreni postupak · Ostale usluge · objavljeno 26.05.2015.

Otvori u EJN-u (otvara se u novom prozoru)

Tendersku dokumentaciju i uputstva za predaju ponude potražite na stranici postupka u EJN-u.

Planovi ugovornog organa: ЈПШ "ШУМЕ РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ" А.Д. СОКОЛАЦ
Zvanični broj
1172-1-2-122/15
Zapis u izvoru
EJN ID 1064658Otvoreni podaci EJN-ae-Nabavke (EJN)
Izvorni status
Completed

Izvor: EJN · provjereno . Šta znači vrijeme provjere?

Službene objave u EJN-u

Svaka objava ima svoju stranicu u EJN-u s dokumentom za preuzimanje (PDF). Dokumente ne preuzimamo niti spremamo; tendersku dokumentaciju preuzimate u EJN-u.

  • Obavještenje o nabavi1172-1-2-122-3-235/15 · 26.05.2015.
    Otvori u EJN-u
  • Obavještenje o poništenju1172-1-2-122-4-353/15 · 21.07.2015.
    Otvori u EJN-u
  • Obavještenje o dodjeli ugovora1172-1-2-122-5-357/15 · 22.07.2015.
    Otvori u EJN-u

Prijave i pravo na odgovor

Prijava nije dokaz greške. Izvorni zapis ostaje odvojen od lokalnih bilješki i moderiranih odgovora.

Prijavi grešku ili zatraži pravo na odgovor

Rok za odgovor operatora je sedam kalendarskih dana. Kontakt i tekst prijave nisu javni. Odluka i odobreni odgovor objavljuju se nakon moderiranja.

Ne šaljite lične dokumente, JMBG, lozinke ni druge osjetljive podatke. Postupak i pravila privatnosti.

Organizacija na koju se prijava odnosi.

Vidljiva samo operatoru radi odgovora na prijavu.

Navedite polje, očekivani podatak i provjerljiv izvor, ili predložite kratak odgovor organizacije.

Ukratko

ЈПШ "ШУМЕ РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ" А.Д. СОКОЛАЦ nabavlja „Услуге у шумарству у ШГ Борја Теслић”. Vrsta postupka je otvoreni postupak. Vrsta ugovora: ostale usluge. Nabavka je podijeljena na 8 lotova; rokovi i vrijednosti mogu se razlikovati po lotu. Objavljena je odluka o dodjeli. Dodjela sama po sebi ne dokazuje da je ugovor potpisan. Rok za dostavu ponuda istekao je 18.06.2015. 09:00 (vrijeme u Sarajevu). Procijenjena vrijednost cijele nabavke je 377.506,44 KM (PDV osnova nije poznata). Ponude se ocjenjuju prema kriteriju: BestEconomicOffer. Uz ponudu se traži garancija za ponudu. Odabrani ponuđač daje garanciju za uredno izvršenje ugovora.

Pojmovi: Lot, Ugovorni organ, Vrsta postupka, Rok za dostavu ponuda, Procijenjena vrijednost, PDV osnova, Kriterij za dodjelu ugovora, Garancija za ponudu, Garancija za uredno izvršenje ugovora, Dodjela ugovora

Sažetak je sastavljen iz predložaka i poznatih podataka iz EJN-a, bez umjetne inteligencije. Ono što izvor ne navodi ne nadopunjujemo.

Lotovi

8 lotova; svaki ima vlastiti status, rok i ishod.

Rokovi

Vrijeme u Sarajevu.

Odnosi se naRok za dostavu ponudaOtvaranje ponudaRok za preuzimanje dokumentacije
Lot 1: Услуге у шумарству у ШГ Борја Теслићnije u izvorunije u izvorunije u izvoru
Lot 2: Услуге у шумарству у ШГ Борја Теслићnije u izvorunije u izvorunije u izvoru
Lot 3: Услуге у шумарству у ШГ Борја Теслићnije u izvorunije u izvorunije u izvoru
Lot 4: Услуге у шумарству у ШГ Борја Теслићnije u izvorunije u izvorunije u izvoru
Lot 5: Услуге у шумарству у ШГ Борја Теслићnije u izvorunije u izvorunije u izvoru
Lot 6: Услуге у шумарству у ШГ Борја Теслићnije u izvorunije u izvorunije u izvoru
Lot 7: Услуге у шумарству у ШГ Борја Теслићnije u izvorunije u izvorunije u izvoru
Lot 8: Услуге у шумарству у ШГ Борја Теслићnije u izvorunije u izvorunije u izvoru
Obavještenje 1172-1-2-122-3-235/15—ne objavljuje se u obavještenju

Vrijednosti

Svaki iznos nosi svoju vrstu i PDV osnovu. Procijenjena, dodijeljena i ugovorena vrijednost se ne sabiraju.

Odnosi se naVrsta iznosaIznos i PDV osnova
Lot 1: Услуге у шумарству у ШГ Борја ТеслићProcijenjena vrijednost164.218,21 KMPDV osnova nije poznata
Lot 1: Услуге у шумарству у ШГ Борја ТеслићDodijeljena vrijednost
Datum ugovora iz dodjele: 13.07.2015.
163.951,24 KMPDV osnova nije poznata
Lot 1: Услуге у шумарству у ШГ Борја ТеслићNajniža prihvatljiva ponuda163.951,24 KMPDV osnova nije poznata
Lot 1: Услуге у шумарству у ШГ Борја ТеслићNajviša prihvatljiva ponuda163.951,24 KMPDV osnova nije poznata
Lot 2: Услуге у шумарству у ШГ Борја ТеслићProcijenjena vrijednost68.988,60 KMPDV osnova nije poznata
Lot 2: Услуге у шумарству у ШГ Борја ТеслићDodijeljena vrijednost
Datum ugovora iz dodjele: 13.07.2015.
68.978,45 KMPDV osnova nije poznata
Lot 2: Услуге у шумарству у ШГ Борја ТеслићNajniža prihvatljiva ponuda68.978,45 KMPDV osnova nije poznata
Lot 2: Услуге у шумарству у ШГ Борја ТеслићNajviša prihvatljiva ponuda68.978,45 KMPDV osnova nije poznata
Lot 3: Услуге у шумарству у ШГ Борја ТеслићProcijenjena vrijednost28.363,92 KMPDV osnova nije poznata
Lot 3: Услуге у шумарству у ШГ Борја ТеслићDodijeljena vrijednost
Datum ugovora iz dodjele: 13.07.2015.
28.350,10 KMPDV osnova nije poznata
Lot 3: Услуге у шумарству у ШГ Борја ТеслићNajniža prihvatljiva ponuda28.350,10 KMPDV osnova nije poznata
Lot 3: Услуге у шумарству у ШГ Борја ТеслићNajviša prihvatljiva ponuda28.350,10 KMPDV osnova nije poznata
Lot 4: Услуге у шумарству у ШГ Борја ТеслићProcijenjena vrijednost54.531,32 KMPDV osnova nije poznata
Lot 4: Услуге у шумарству у ШГ Борја ТеслићDodijeljena vrijednost
Datum ugovora iz dodjele: 13.07.2015.
53.822,55 KMPDV osnova nije poznata
Lot 4: Услуге у шумарству у ШГ Борја ТеслићNajniža prihvatljiva ponuda53.822,55 KMPDV osnova nije poznata
Lot 4: Услуге у шумарству у ШГ Борја ТеслићNajviša prihvatljiva ponuda53.822,55 KMPDV osnova nije poznata
Lot 5: Услуге у шумарству у ШГ Борја ТеслићProcijenjena vrijednost5.953,34 KMPDV osnova nije poznata
Lot 5: Услуге у шумарству у ШГ Борја ТеслићDodijeljena vrijednost
Datum ugovora iz dodjele: 13.07.2015.
5.951,37 KMPDV osnova nije poznata
Lot 5: Услуге у шумарству у ШГ Борја ТеслићNajniža prihvatljiva ponuda5.951,37 KMPDV osnova nije poznata
Lot 5: Услуге у шумарству у ШГ Борја ТеслићNajviša prihvatljiva ponuda5.951,37 KMPDV osnova nije poznata
Lot 6: Услуге у шумарству у ШГ Борја ТеслићProcijenjena vrijednost16.535,31 KMPDV osnova nije poznata
Lot 7: Услуге у шумарству у ШГ Борја ТеслићProcijenjena vrijednost26.439,90 KMPDV osnova nije poznata
Lot 8: Услуге у шумарству у ШГ Борја ТеслићProcijenjena vrijednost12.475,84 KMPDV osnova nije poznata
Lot 8: Услуге у шумарству у ШГ Борја ТеслићDodijeljena vrijednost
Datum ugovora iz dodjele: 13.07.2015.
12.471,68 KMPDV osnova nije poznata
Lot 8: Услуге у шумарству у ШГ Борја ТеслићNajniža prihvatljiva ponuda12.471,68 KMPDV osnova nije poznata
Lot 8: Услуге у шумарству у ШГ Борја ТеслићNajviša prihvatljiva ponuda12.471,68 KMPDV osnova nije poznata
Ukupno za postupak (zbir lotova prema izvoru)Procijenjena vrijednost377.506,44 KMPDV osnova nije poznata

Uslovi iz obavještenja

Prema obavještenju 1172-1-2-122-3-235/15 (najnovije preuzeto).

Kriterij za dodjelu ugovora
BestEconomicOffer
Garancija za ponudu
Da
Garancija za izvršenje ugovora
Da
Naknada za tendersku dokumentaciju
nije u izvoru
Rezervisani ugovor
Ne
E-aukcija
  • Lot 1: Услуге у шумарству у ШГ Борја Теслић: Nije predviđena
  • Lot 2: Услуге у шумарству у ШГ Борја Теслић: Nije predviđena
  • Lot 3: Услуге у шумарству у ШГ Борја Теслић: Nije predviđena
  • Lot 4: Услуге у шумарству у ШГ Борја Теслић: Nije predviđena
  • Lot 5: Услуге у шумарству у ШГ Борја Теслић: Nije predviđena
  • Lot 6: Услуге у шумарству у ШГ Борја Теслић: Nije predviđena
  • Lot 7: Услуге у шумарству у ШГ Борја Теслић: Nije predviđena
  • Lot 8: Услуге у шумарству у ШГ Борја Теслић: Nije predviđena

Termin e-aukcije nije dostupan unaprijed: EJN objavljuje e-aukcije tek nakon što završe.

Podkriteriji

Lot 1: Услуге у шумарству у ШГ Борја Теслић

nije u izvoru

Lot 2: Услуге у шумарству у ШГ Борја Теслић

nije u izvoru

Lot 3: Услуге у шумарству у ШГ Борја Теслић

nije u izvoru

Lot 4: Услуге у шумарству у ШГ Борја Теслић

nije u izvoru

Lot 5: Услуге у шумарству у ШГ Борја Теслић

nije u izvoru

Lot 6: Услуге у шумарству у ШГ Борја Теслић

nije u izvoru

Lot 7: Услуге у шумарству у ШГ Борја Теслић

nije u izvoru

Lot 8: Услуге у шумарству у ШГ Борја Теслић

nije u izvoru

Uslovi kvalifikacije prikazani su kao izvorni tekst, bez izmjena. Kad tekst upućuje na tendersku dokumentaciju, uslovi su samo u dokumentaciji u EJN-u.

Ekonomska i finansijska sposobnost

nije u izvoru

Tehnička i profesionalna sposobnost

nije u izvoru

Sposobnost obavljanja profesionalne djelatnosti

nije u izvoru

Uslovi plaćanja

nije u izvoru

Ograničenja učešća

Обавезни услови за учешће из члана 45. Закона о јавним набавкама БиХ, а докази дефинисани детаљно у тендерској документацији.

Izvorni tekst obavještenja 1172-1-2-122-3-235/15, EJN

Izvor: EJN, obavještenje o nabavci · provjereno

Ishod

Lot 1: Услуге у шумарству у ШГ Борја Теслић

Dodijeljena vrijednost
163.951,24 KMPDV osnova nije poznata
Broj primljenih ponuda
1
Broj prihvatljivih ponuda
1

Dodjela nije dokaz potpisanog ugovora.

Izvor: EJN, dodjela · provjereno

Lot 2: Услуге у шумарству у ШГ Борја Теслић

Dodijeljena vrijednost
68.978,45 KMPDV osnova nije poznata
Broj primljenih ponuda
1
Broj prihvatljivih ponuda
1

Dodjela nije dokaz potpisanog ugovora.

Izvor: EJN, dodjela · provjereno

Lot 3: Услуге у шумарству у ШГ Борја Теслић

Dodijeljena vrijednost
28.350,10 KMPDV osnova nije poznata
Broj primljenih ponuda
1
Broj prihvatljivih ponuda
1

Dodjela nije dokaz potpisanog ugovora.

Izvor: EJN, dodjela · provjereno

Lot 4: Услуге у шумарству у ШГ Борја Теслић

Dodijeljena vrijednost
53.822,55 KMPDV osnova nije poznata
Broj primljenih ponuda
1
Broj prihvatljivih ponuda
1

Dodjela nije dokaz potpisanog ugovora.

Izvor: EJN, dodjela · provjereno

Lot 5: Услуге у шумарству у ШГ Борја Теслић

Dodijeljena vrijednost
5.951,37 KMPDV osnova nije poznata
Broj primljenih ponuda
1
Broj prihvatljivih ponuda
1

Dodjela nije dokaz potpisanog ugovora.

Izvor: EJN, dodjela · provjereno

Lot 6: Услуге у шумарству у ШГ Борја Теслић

Poništenje
Nijedna ponuda nije dostavljena u određenom krajnjem roku
Datum odluke
22.06.2015.
Razlog (izvorni tekst)
nije u izvoru

Izvor: EJN, poništenje · provjereno

Lot 7: Услуге у шумарству у ШГ Борја Теслић

Poništenje
Nijedna ponuda nije dostavljena u određenom krajnjem roku
Datum odluke
22.06.2015.
Razlog (izvorni tekst)
nije u izvoru

Izvor: EJN, poništenje · provjereno

Lot 8: Услуге у шумарству у ШГ Борја Теслић

Dodijeljena vrijednost
12.471,68 KMPDV osnova nije poznata
Broj primljenih ponuda
1
Broj prihvatljivih ponuda
1

Dodjela nije dokaz potpisanog ugovora.

Izvor: EJN, dodjela · provjereno

Vremenska crta

Lokalna historija prati se od 16.10.2026. 12:44. Ranije promjene možda nisu obuhvaćene. Vremena su prikazana za Sarajevo.

Redoslijed prema lokalnom opažanju. Datum objave iz izvora prikazan je zasebno; vrijeme izmjene izvora nije datum objave.

  1. Dodjela
    Objavljeno u izvoru:
    datum nije dostupan
    Datum ugovora prema izvoru:
    Lokalno opaženo:
    Izvor izmijenjen:
    163.951,24 KMPDV osnova nije poznata

    Izvor: EJN · dodjela · ID 1249908 Otvori izvorni zapis

  2. Dodjela
    Objavljeno u izvoru:
    datum nije dostupan
    Datum ugovora prema izvoru:
    Lokalno opaženo:
    Izvor izmijenjen:
    68.978,45 KMPDV osnova nije poznata

    Izvor: EJN · dodjela · ID 1249909 Otvori izvorni zapis

  3. Dodjela
    Objavljeno u izvoru:
    datum nije dostupan
    Datum ugovora prema izvoru:
    Lokalno opaženo:
    Izvor izmijenjen:
    28.350,10 KMPDV osnova nije poznata

    Izvor: EJN · dodjela · ID 1249913 Otvori izvorni zapis

  4. Dodjela
    Objavljeno u izvoru:
    datum nije dostupan
    Datum ugovora prema izvoru:
    Lokalno opaženo:
    Izvor izmijenjen:
    53.822,55 KMPDV osnova nije poznata

    Izvor: EJN · dodjela · ID 1249916 Otvori izvorni zapis

  5. Dodjela
    Objavljeno u izvoru:
    datum nije dostupan
    Datum ugovora prema izvoru:
    Lokalno opaženo:
    Izvor izmijenjen:
    5.951,37 KMPDV osnova nije poznata

    Izvor: EJN · dodjela · ID 1249917 Otvori izvorni zapis

  6. Dodjela
    Objavljeno u izvoru:
    datum nije dostupan
    Datum ugovora prema izvoru:
    Lokalno opaženo:
    Izvor izmijenjen:
    12.471,68 KMPDV osnova nije poznata

    Izvor: EJN · dodjela · ID 1249921 Otvori izvorni zapis

  7. Poništenje / otkazivanje
    Objavljeno u izvoru:
    datum nije dostupan
    Datum događaja prema izvoru:
    Lokalno opaženo:
    Izvor izmijenjen:

    Izvor: EJN · poništenje · ID 1249918 Otvori izvorni zapis

  8. Poništenje / otkazivanje
    Objavljeno u izvoru:
    datum nije dostupan
    Datum događaja prema izvoru:
    Lokalno opaženo:
    Izvor izmijenjen:

    Izvor: EJN · poništenje · ID 1249920 Otvori izvorni zapis

  9. Obavještenje · 1172-1-2-122-3-235/15
    Aktualna verzija zapisa
    Objavljeno u izvoru:
    Lokalno opaženo:
    Izvor izmijenjen:

    Izvor: EJN · obavještenje · ID 1064658 Otvori izvorni zapis

  10. Objava postupka · 1172-1-2-122/15
    Aktualna verzija zapisa
    Objavljeno u izvoru:
    Lokalno opaženo:
    Izvor izmijenjen:

    Izvor: EJN · postupak · ID 1064658 Otvori izvorni zapis

Promjena objavljenog zapisa sama po sebi ne potvrđuje aneks ugovora. Dodjela nije dokaz potpisanog ugovora.

Kontakt i dokumentacija

Kontakt osobe iz obavještenja ne prikazujemo radi zaštite ličnih podataka. Za pitanja, tendersku dokumentaciju i predaju ponude koristite zvanični sistem e-Nabavke (EJN).