Preskoči na sadržaj

Dobavljač

STAGE ART D.O.O.

STAGE ART D.O.O.: dodjele javnih nabavki po godinama i ugovornim organima

Praćenje se odnosi na ovaj izvorni zapis. Za druge zapise iste organizacije potrebno je zasebno praćenje.

Sjedište
BIHAĆ
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4263128250005
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
nije u izvoru
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
25.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 2 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 53677Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

  • Registrirani dobavljač · 64103Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele55
Postupci55
Naručioci15

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

358.423,03 KMPDV osnova nije poznata
183.258,79 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 55 / 55 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0,18

Poznato: 55 / 55 (100%)

Udio s jednom ponudom7,27%

Nazivnik: 55 dodjela

Dodjele u konzorciju0%

0 / 55 · Samostalno: 55

Prva dodjela: 26.07.2015. · Posljednja dodjela: 17.09.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 21:30

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

STAGE ART D.O.O.

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.GRAD BOSANSKA KRUPA: 10 dodjelaJU "KULTURNI CENTAR" BIHAĆ: 9 dodjelaJAVNO PREDUZEĆE NACIONALNI PARK "UNA" DOO: 8 dodjelaJU "KULTURNO SPORTSKI CENTAR" BOSANSKA KRUPA: 6 dodjelaGRADSKI ORGAN UPRAVE GRADA BIHAĆA: 5 dodjelaJU "CENTAR ZA KULTURU I TURIZAM" CAZIN: 4 dodjelaTURISTIČKA ZAJEDNICA GRADA BIHAĆA: 3 dodjelaOPĆINA CAZIN: 2 dodjelaJU CENTAR ZA KULTURU GORAŽDE: 2 dodjelaOPĆINA VELIKA KLADUŠA: 1 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20151
20162
20171
20181
20194
20201
20215
20228
20237
20244
202511
2026 · Nepotpuna tekuća godina10
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20151

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

15.900 KMPDV osnova nije poznata1,82%

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20162

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

210.400 KMPDV osnova nije poznata3,64%

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20171

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1400 KMPDV osnova nije poznata1,82%

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20181

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

15.900 KMPDV osnova nije poznata1,82%

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20194

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

313.650,85 KMPDV osnova nije poznata7,27%

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20201

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1250 KMPDV osnova nije poznata1,82%

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20215 225.935,88 KMPDV osnova nije poznata9,09%

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20228 440.660 KMPDV osnova nije poznata14,55%

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20237 423.630,28 KMPDV osnova nije poznata12,73%

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20244

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

420.594,02 KMPDV osnova nije poznata7,27%

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202511 8122.355 KMPDV osnova nije poznata20%

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina10 688.747 KMPDV osnova nije poznata18,18%

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 21:30

Po ugovornom organu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po ugovornom organu
Po ugovornom organuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
GRAD BOSANSKA KRUPA10 39.016,16 KMPDV osnova nije poznata18,18%

Nazivnik: 55 dodjela

0,65%

Nazivnik: 1550 dodjela

2019 – 2023Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU "KULTURNI CENTAR" BIHAĆ9 32.000,85 KMPDV osnova nije poznata16,36%

Nazivnik: 55 dodjela

1,09%

Nazivnik: 827 dodjela

2019 – 2026Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO PREDUZEĆE NACIONALNI PARK "UNA" DOO8 52.934,02 KMPDV osnova nije poznata14,55%

Nazivnik: 55 dodjela

0,3%

Nazivnik: 2685 dodjela

2015 – 2024Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU "KULTURNO SPORTSKI CENTAR" BOSANSKA KRUPA6 28.547 KMPDV osnova nije poznata10,91%

Nazivnik: 55 dodjela

3,08%

Nazivnik: 195 dodjela

2022 – 2026Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRADSKI ORGAN UPRAVE GRADA BIHAĆA5 16.500 KMPDV osnova nije poznata9,09%

Nazivnik: 55 dodjela

0,34%

Nazivnik: 1460 dodjela

2023 – 2026Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU "CENTAR ZA KULTURU I TURIZAM" CAZIN4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

16.370 KMPDV osnova nije poznata7,27%

Nazivnik: 55 dodjela

0,11%

Nazivnik: 3563 dodjela

2017 – 2025Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TURISTIČKA ZAJEDNICA GRADA BIHAĆA3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

29.900 KMPDV osnova nije poznata5,45%

Nazivnik: 55 dodjela

1,55%

Nazivnik: 193 dodjela

2021 – 2025Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA CAZIN2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

9.500 KMPDV osnova nije poznata3,64%

Nazivnik: 55 dodjela

0,17%

Nazivnik: 1212 dodjela

2016 – 2026Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU CENTAR ZA KULTURU GORAŽDE2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

92.500 KMPDV osnova nije poznata3,64%

Nazivnik: 55 dodjela

5,88%

Nazivnik: 34 dodjela

2025 – 2026Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA VELIKA KLADUŠA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

34.900 KMPDV osnova nije poznata1,82%

Nazivnik: 55 dodjela

0,13%

Nazivnik: 799 dodjela

2025 – 2025Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA BOSANSKI PETROVAC1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.200 KMPDV osnova nije poznata1,82%

Nazivnik: 55 dodjela

0,1%

Nazivnik: 1012 dodjela

2025 – 2025Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU UNIVERZITET U BIHAĆU1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.700 KMPDV osnova nije poznata1,82%

Nazivnik: 55 dodjela

0,15%

Nazivnik: 654 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP "RTV BIHAĆ" D.O.O. BIHAĆ1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.000 KMPDV osnova nije poznata1,82%

Nazivnik: 55 dodjela

0,31%

Nazivnik: 322 dodjela

2024 – 2024Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU BOSANSKI KULTURNI CENTAR KANTONA SARAJEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.500 KMPDV osnova nije poznata1,82%

Nazivnik: 55 dodjela

0,2%

Nazivnik: 508 dodjela

2024 – 2024Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU GIMNAZIJA "BIHAĆ" U BIHAĆU1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

855 KMPDV osnova nije poznata1,82%

Nazivnik: 55 dodjela

0,57%

Nazivnik: 176 dodjela

2025 – 2025Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine201520162017201820192020202120222023202420252026
GRAD BOSANSKA KRUPA000020404000
JU "KULTURNI CENTAR" BIHAĆ000010011033
JAVNO PREDUZEĆE NACIONALNI PARK "UNA" DOO110111011100
JU "KULTURNO SPORTSKI CENTAR" BOSANSKA KRUPA000000040002
GRADSKI ORGAN UPRAVE GRADA BIHAĆA000000001112
JU "CENTAR ZA KULTURU I TURIZAM" CAZIN001000020010
TURISTIČKA ZAJEDNICA GRADA BIHAĆA000000100020
OPĆINA CAZIN010000000001
JU CENTAR ZA KULTURU GORAŽDE000000000011
OPĆINA VELIKA KLADUŠA000000000010

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 21:30

Predmet nabavke i CPV

Tablični prikaz · Predmet nabavke i CPV
Predmet nabavke i CPV
Predmet nabavke i CPVBroj dodjela
Ostale usluge41
Zakup6
Usluge održavanja i popravki3
Kupovina2
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza1
Kombinacija svega navedenog (kupovina, leasing, zakup, ugovor o zakupu s opcijom kupovine)1
Rekreacione usluge, kulturne i sportske usluge1
Predmet nabavke i CPV
Predmet nabavke i CPVDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Ostale usluge41 302.662,18 KMPDV osnova nije poznata74,55%

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 41 / 41 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zakup6 20.600 KMPDV osnova nije poznata10,91%

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge održavanja i popravki3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.700 KMPDV osnova nije poznata5,45%

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kupovina2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

18.760 KMPDV osnova nije poznata3,64%

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.000 KMPDV osnova nije poznata1,82%

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kombinacija svega navedenog (kupovina, leasing, zakup, ugovor o zakupu s opcijom kupovine)1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.000 KMPDV osnova nije poznata1,82%

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Rekreacione usluge, kulturne i sportske usluge1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

700,85 KMPDV osnova nije poznata1,82%

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 21:30

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Usluge instaliranja (osim programske podrške)9
Mašine za rudarstvo, kamenolome, oprema za građevinarstvo7
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge7
Radijska, televizijska, komunikacijska i srodna oprema6
Ostale javne, društvene i lične usluge5
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta4
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost4
Usluge popravaka i održavanja3
Usluge u području rekreacije, kulture i sporta3
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje2
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)2
Građevinski radovi2
Programski paketi i informacijski sistemi2
Usluge poslovanja nekretninama1
Usluge informacijske tehnologije: savjetovanje, razvoj programske podrške, internet i podrška1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Usluge instaliranja (osim programske podrške)9 32.111,29 KMPDV osnova nije poznata16,36%

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Mašine za rudarstvo, kamenolome, oprema za građevinarstvo7 27.312,87 KMPDV osnova nije poznata12,73%

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge7 47.084,02 KMPDV osnova nije poznata12,73%

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Radijska, televizijska, komunikacijska i srodna oprema6 69.900 KMPDV osnova nije poznata10,91%

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale javne, društvene i lične usluge5 43.600 KMPDV osnova nije poznata9,09%

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

108.400 KMPDV osnova nije poznata7,27%

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

14.750 KMPDV osnova nije poznata7,27%

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge popravaka i održavanja3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.700 KMPDV osnova nije poznata5,45%

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge u području rekreacije, kulture i sporta3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

10.800,85 KMPDV osnova nije poznata5,45%

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.200 KMPDV osnova nije poznata3,64%

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

24.770 KMPDV osnova nije poznata3,64%

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinski radovi2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

11.800 KMPDV osnova nije poznata3,64%

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Programski paketi i informacijski sistemi2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

92.500 KMPDV osnova nije poznata3,64%

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge poslovanja nekretninama1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.994 KMPDV osnova nije poznata1,82%

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge informacijske tehnologije: savjetovanje, razvoj programske podrške, internet i podrška1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

500 KMPDV osnova nije poznata1,82%

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 21:30

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum48
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda6
otvoreni postupak1
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum48 177.259,01 KMPDV osnova nije poznata87,27%

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 48 / 48 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda6 146.264,02 KMPDV osnova nije poznata10,91%

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
otvoreni postupak1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

34.900 KMPDV osnova nije poznata1,82%

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 21:30

Sjedišta ugovornih organa

Sjedište ugovornog organa, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbir redova nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta ugovornih organa
Sjedišta ugovornih organaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine55 358.423,03 KMPDV osnova nije poznata100%

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 55 / 55 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Unsko-sanski kanton44 211.489,01 KMPDV osnova nije poznata80%

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 44 / 44 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Bihać18 79.400,85 KMPDV osnova nije poznata32,73%

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 18 / 18 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Bosanska Krupa16 67.563,16 KMPDV osnova nije poznata29,09%

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 16 / 16 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
BIHAĆ9 32.000,85 KMPDV osnova nije poznata16,36%

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
CAZIN6 25.870 KMPDV osnova nije poznata10,91%

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Bosansko-podrinjski kanton Goražde2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

92.500 KMPDV osnova nije poznata3,64%

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GORAŽDE2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

92.500 KMPDV osnova nije poznata3,64%

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kanton Sarajevo1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.500 KMPDV osnova nije poznata1,82%

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
BOSANSKI PETROVAC1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.200 KMPDV osnova nije poznata1,82%

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
VELIKA KLADUŠA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

34.900 KMPDV osnova nije poznata1,82%

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 21:30

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 21:30

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 0

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 98,18% · Nazivnik: 55 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 55 (0%)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 55 (0%)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 21:30 Otvori povezane zapise

Povezana izuzeća

Prikazano 1 / 1 povezanih izuzeća. Ugovorene vrijednosti iz izvora odnose se na cijelo izuzeće i nisu uključene u zbrojeve dodijeljene vrijednosti dobavljača.

Povezana izuzeća
Povezana izuzećaNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliUgovorena vrijednostIzvorni zapis
Набавка услуге изнајмљивања и постављања аудио-визуелне опреме и других потрепштина за сценско-техничке услуге организације завршне конференцијеRAZVOJNA AGENCIJA GRADA PRIJEDORA "PREDA"05.06.2022.2.930 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 55

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Zakup zvučnih kutija i mikrofona za stageJU "KULTURNI CENTAR" BIHAĆ17.09.2026.5.000 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Zakup krovišta za stageJU "KULTURNI CENTAR" BIHAĆ17.09.2026.5.000 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Zakup rasvjete za stageJU "KULTURNI CENTAR" BIHAĆ17.09.2026.4.000 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge postavljanja montažne opreme (bina) u svrhu organizacije koncerta na dan 17.9.2026. za potrebe JU Kulturno sportski centar Bosanska KrupaJU "KULTURNO SPORTSKI CENTAR" BOSANSKA KRUPA15.09.2026.4.273,50 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge najma i postavljanja tonske opreme (ozvučenje) u svrhu organizacije koncerta na dan 17.9.2026. za potrebe JU Kulturno sportski centar Bosanska KrupaJU "KULTURNO SPORTSKI CENTAR" BOSANSKA KRUPA15.09.2026.4.273,50 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Iznajmljivanje scensko-tehničke i montažne opremeOPĆINA CAZIN13.09.2026.5.000 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka scensko-tehničkih usluga za obilježavanje značajnih datuma i vjerskih praznikaGRADSKI ORGAN UPRAVE GRADA BIHAĆA27.07.2026.4.000 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluga iznajmljivanja ozvučenja sa scenskom opremom; bine, razglasa, rasvjete i ostale tehničke opreme za potrebe XXIX Internacionalnog „Festivala prijateljstva“ Goražde 2026.godine.JU CENTAR ZA KULTURU GORAŽDE20.07.2026.49.500 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka scensko-tehničkih usluga za obilježavanje značajnih datuma i vjerskih praznikaGRADSKI ORGAN UPRAVE GRADA BIHAĆA21.05.2026.6.000 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge tehničke realizacije za organizaciju promocije Univerziteta u Bihaću „Digitalna transformacija i održivi razvoj“za potrebe Ekonomskog fakulteta Univerziteta u BihaćuJU UNIVERZITET U BIHAĆU19.05.2026.1.700 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Tehnička realizacija manifestacije Winter park i Nova godinaJU "KULTURNI CENTAR" BIHAĆ16.12.2025.5.000 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Zakup led ekranaJU "KULTURNI CENTAR" BIHAĆ16.12.2025.5.000 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

IZNAJMLJIVANJE OPREME ZA MANIFESTACIJUJU GIMNAZIJA "BIHAĆ" U BIHAĆU26.08.2025.855 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

"Usluga unajmljivanja ozvučenja, osvjetljenja, bine i ostale opreme za potrebe oganizacije kulturnog događaja za potrebe XXVIII Internacionalnog „Festivala prijateljstva“ Goražde 2025.godine“.JU CENTAR ZA KULTURU GORAŽDE20.07.2025.43.000 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluga montiranja/demontiranja i korištenja bine/pozornice sa pratećom opremom za vrijeme trajanja manifestacije "Kladuško ljeto 2025"OPĆINA VELIKA KLADUŠA14.07.2025.34.900 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Iznajmljivanje bine i pokrova za manifestaciju Bihać summer festTURISTIČKA ZAJEDNICA GRADA BIHAĆA24.06.2025.12.000 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Najam opreme, rasvjete i razglasa za manifestaciju Bihać Summer festTURISTIČKA ZAJEDNICA GRADA BIHAĆA24.06.2025.11.900 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Zakup krovišta za stage (pozornice)JU "KULTURNI CENTAR" BIHAĆ14.06.2025.1.200 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluga iznajmljivanja LED displejaOPĆINA BOSANSKI PETROVAC18.05.2025.1.200 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka scensko-tehničkih usluga za obilježavanje značajnih datuma i vjerskih praznikaGRADSKI ORGAN UPRAVE GRADA BIHAĆA15.04.2025.5.000 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 25.10.2026. 21:30