Preskoči na sadržaj

Dobavljač

MULTIMATIK D.O.O.

MULTIMATIK D.O.O.: dodjele javnih nabavki po godinama i ugovornim organima

Praćenje se odnosi na ovaj izvorni zapis. Za druge zapise iste organizacije potrebno je zasebno praćenje.

Sjedište
DOBOJ
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4402883840009
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
Malo preduzeće
Godina osnivanja
2008 (18 godina)
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
24.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 2 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 51356Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

  • Registrirani dobavljač · 60123Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele96
Postupci96
Naručioci39

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

456.938,87 KMPDV osnova nije poznata
233.629,13 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 96 / 96 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0,08

Poznato: 96 / 96 (100%)

Udio s jednom ponudom6,25%

Nazivnik: 96 dodjela

Dodjele u konzorciju0%

0 / 96 · Samostalno: 96

Prva dodjela: 31.05.2015. · Posljednja dodjela: 28.09.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 19:02

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

MULTIMATIK D.O.O.

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.JAVNA USTANOVA OPĆA BOLNICA "PRIM. DR ABDULAH NAKAŠ": 9 dodjelaJP MEĐUNARODNI AERODROM SARAJEVO D.O.O. SARAJEVO: 7 dodjelaGRAD PRNJAVOR: 7 dodjelaDRŽAVNA AGENCIJA ZA ISTRAGE I ZAŠTITU: 7 dodjelaAGENCIJA ZA BANKARSTVO FBIH: 6 dodjelaJP "MEĐUNARODNI AERODROM TUZLA" D.O.O.: 4 dodjelaUPRAVA ZA INDIREKTNO OPOREZIVANJE BIH: 4 dodjelaVODOVOD A.D. DOBOJ: 4 dodjelaОПШТИНА ИСТОЧНО НОВО САРАЈЕВО: 3 dodjelaZP "RUDNIK I TERMOELEKTRANA" GACKO, A.D.: 3 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20153
20167
20178
20189
20198
202013
20217
20229
20236
20248
202512
2026 · Nepotpuna tekuća godina6
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20153

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

38.139,47 KMPDV osnova nije poznata3,13%

Nazivnik: 96 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20167 49.900,34 KMPDV osnova nije poznata7,29%

Nazivnik: 96 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20178 610.446,94 KMPDV osnova nije poznata8,33%

Nazivnik: 96 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20189 610.738,93 KMPDV osnova nije poznata9,38%

Nazivnik: 96 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20198 876.713,48 KMPDV osnova nije poznata8,33%

Nazivnik: 96 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202013 839.585 KMPDV osnova nije poznata13,54%

Nazivnik: 96 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20217 518.598,38 KMPDV osnova nije poznata7,29%

Nazivnik: 96 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20229 715.736,30 KMPDV osnova nije poznata9,38%

Nazivnik: 96 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20236 668.344 KMPDV osnova nije poznata6,25%

Nazivnik: 96 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20248 736.130 KMPDV osnova nije poznata8,33%

Nazivnik: 96 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202512 988.425,47 KMPDV osnova nije poznata12,5%

Nazivnik: 96 dodjela

Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina6 574.180,56 KMPDV osnova nije poznata6,25%

Nazivnik: 96 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 19:02

Po ugovornom organu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po ugovornom organu
Po ugovornom organuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA OPĆA BOLNICA "PRIM. DR ABDULAH NAKAŠ"9 4.511,96 KMPDV osnova nije poznata9,38%

Nazivnik: 96 dodjela

0,12%

Nazivnik: 7763 dodjela

2016 – 2025Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP MEĐUNARODNI AERODROM SARAJEVO D.O.O. SARAJEVO7 100.250 KMPDV osnova nije poznata7,29%

Nazivnik: 96 dodjela

0,06%

Nazivnik: 10886 dodjela

2024 – 2026Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD PRNJAVOR7 27.610 KMPDV osnova nije poznata7,29%

Nazivnik: 96 dodjela

0,36%

Nazivnik: 1918 dodjela

2020 – 2021Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
DRŽAVNA AGENCIJA ZA ISTRAGE I ZAŠTITU7 3.692,34 KMPDV osnova nije poznata7,29%

Nazivnik: 96 dodjela

0,11%

Nazivnik: 6424 dodjela

2016 – 2023Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
AGENCIJA ZA BANKARSTVO FBIH6 5.638,30 KMPDV osnova nije poznata6,25%

Nazivnik: 96 dodjela

0,16%

Nazivnik: 3670 dodjela

2020 – 2024Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP "MEĐUNARODNI AERODROM TUZLA" D.O.O.4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.250 KMPDV osnova nije poznata4,17%

Nazivnik: 96 dodjela

0,19%

Nazivnik: 2112 dodjela

2019 – 2026Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
UPRAVA ZA INDIREKTNO OPOREZIVANJE BIH4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

11.550 KMPDV osnova nije poznata4,17%

Nazivnik: 96 dodjela

0,15%

Nazivnik: 2715 dodjela

2019 – 2023Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
VODOVOD A.D. DOBOJ4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.288,03 KMPDV osnova nije poznata4,17%

Nazivnik: 96 dodjela

0,18%

Nazivnik: 2273 dodjela

2018 – 2026Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ОПШТИНА ИСТОЧНО НОВО САРАЈЕВО3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

13.910,81 KMPDV osnova nije poznata3,13%

Nazivnik: 96 dodjela

0,25%

Nazivnik: 1177 dodjela

2017 – 2020Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ZP "RUDNIK I TERMOELEKTRANA" GACKO, A.D.3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

7.624,79 KMPDV osnova nije poznata3,13%

Nazivnik: 96 dodjela

0,05%

Nazivnik: 5966 dodjela

2015 – 2019Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA "MIRSAD PRNJAVORAC" VOGOŠĆA3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.799,99 KMPDV osnova nije poznata3,13%

Nazivnik: 96 dodjela

0,19%

Nazivnik: 1568 dodjela

2017 – 2025Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
СЛУЖБА ЗА ЗАЈЕДНИЧКЕ ПОСЛОВЕ ВЛАДЕ РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.050 KMPDV osnova nije poznata2,08%

Nazivnik: 96 dodjela

0,11%

Nazivnik: 1898 dodjela

2022 – 2024Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRADSKA UPRAVA GRAD DOBOJ2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

9.778 KMPDV osnova nije poznata2,08%

Nazivnik: 96 dodjela

0,13%

Nazivnik: 1534 dodjela

2020 – 2026Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD DERVENTA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

8.600 KMPDV osnova nije poznata2,08%

Nazivnik: 96 dodjela

0,05%

Nazivnik: 3842 dodjela

2022 – 2024Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
FOND ZDRAVSTVENOG OSIGURANJA REPUBLIKE SRPSKE2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.450 KMPDV osnova nije poznata2,08%

Nazivnik: 96 dodjela

0,02%

Nazivnik: 11276 dodjela

2016 – 2016Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
РЕПУБЛИЧКА УПРАВА ЦИВИЛНЕ ЗАШТИТЕ2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

958,50 KMPDV osnova nije poznata2,08%

Nazivnik: 96 dodjela

0,08%

Nazivnik: 2386 dodjela

2017 – 2024Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU BOLNICA TRAVNIK2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

65.435 KMPDV osnova nije poznata2,08%

Nazivnik: 96 dodjela

0,02%

Nazivnik: 10222 dodjela

2019 – 2020Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JZU BOLNICA "SVETI APOSTOL LUKA" DOBOJ2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

34.490 KMPDV osnova nije poznata2,08%

Nazivnik: 96 dodjela

0,02%

Nazivnik: 8209 dodjela

2019 – 2025Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ZU KANTONALNA BOLNICA "DR. IRFAN LJUBIJANKIĆ" BIHAĆ2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

83.000 KMPDV osnova nije poznata2,08%

Nazivnik: 96 dodjela

0,07%

Nazivnik: 3001 dodjela

2023 – 2025Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA DOM ZDRAVLJA GRAČANICA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.310,68 KMPDV osnova nije poznata2,08%

Nazivnik: 96 dodjela

0,09%

Nazivnik: 2207 dodjela

2017 – 2023Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine201520162017201820192020202120222023202420252026
JAVNA USTANOVA OPĆA BOLNICA "PRIM. DR ABDULAH NAKAŠ"012410000010
JP MEĐUNARODNI AERODROM SARAJEVO D.O.O. SARAJEVO000000000241
GRAD PRNJAVOR000004300000
DRŽAVNA AGENCIJA ZA ISTRAGE I ZAŠTITU030002011000
AGENCIJA ZA BANKARSTVO FBIH000001031100
JP "MEĐUNARODNI AERODROM TUZLA" D.O.O.000010010011
UPRAVA ZA INDIREKTNO OPOREZIVANJE BIH000011011000
VODOVOD A.D. DOBOJ000100000012
ОПШТИНА ИСТОЧНО НОВО САРАЈЕВО001002000000
ZP "RUDNIK I TERMOELEKTRANA" GACKO, A.D.101010000000

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 19:02

Predmet nabavke i CPV

Tablični prikaz · Predmet nabavke i CPV
Predmet nabavke i CPV
Predmet nabavke i CPVBroj dodjela
Kupovina50
Usluge održavanja i popravki27
Ostale usluge9
Završni građevinski radovi7
Izgradnja cijele građevine ili njenih dijelova, građevinarstvo2
Građevinske instalacije1
Predmet nabavke i CPV
Predmet nabavke i CPVDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Kupovina50 137.806,82 KMPDV osnova nije poznata52,08%

Nazivnik: 96 dodjela

Poznata vrijednost: 50 / 50 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge održavanja i popravki27 60.286,86 KMPDV osnova nije poznata28,13%

Nazivnik: 96 dodjela

Poznata vrijednost: 27 / 27 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale usluge9 12.968,38 KMPDV osnova nije poznata9,38%

Nazivnik: 96 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Završni građevinski radovi7 175.155,81 KMPDV osnova nije poznata7,29%

Nazivnik: 96 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Izgradnja cijele građevine ili njenih dijelova, građevinarstvo2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

68.670 KMPDV osnova nije poznata2,08%

Nazivnik: 96 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinske instalacije1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.051 KMPDV osnova nije poznata1,04%

Nazivnik: 96 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 19:02

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Usluge popravaka i održavanja28
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)19
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu14
Građevinski radovi10
Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)8
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta4
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške3
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje3
Ostale javne, društvene i lične usluge3
Industrijske mašine2
Mašine za rudarstvo, kamenolome, oprema za građevinarstvo1
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Usluge popravaka i održavanja28 65.013,54 KMPDV osnova nije poznata29,17%

Nazivnik: 96 dodjela

Poznata vrijednost: 28 / 28 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)19 82.581,45 KMPDV osnova nije poznata19,79%

Nazivnik: 96 dodjela

Poznata vrijednost: 19 / 19 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu14 41.937,83 KMPDV osnova nije poznata14,58%

Nazivnik: 96 dodjela

Poznata vrijednost: 14 / 14 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinski radovi10 234.196,81 KMPDV osnova nije poznata10,42%

Nazivnik: 96 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)8 2.540 KMPDV osnova nije poznata8,33%

Nazivnik: 96 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

13.026,38 KMPDV osnova nije poznata4,17%

Nazivnik: 96 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.318,38 KMPDV osnova nije poznata3,13%

Nazivnik: 96 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.080 KMPDV osnova nije poznata3,13%

Nazivnik: 96 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale javne, društvene i lične usluge3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.120 KMPDV osnova nije poznata3,13%

Nazivnik: 96 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Industrijske mašine2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.845 KMPDV osnova nije poznata2,08%

Nazivnik: 96 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Mašine za rudarstvo, kamenolome, oprema za građevinarstvo1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

179,48 KMPDV osnova nije poznata1,04%

Nazivnik: 96 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.100 KMPDV osnova nije poznata1,04%

Nazivnik: 96 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 19:02

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum89
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda4
otvoreni postupak2
pregovarački postupak bez objave obavještenja1
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum89 182.358,87 KMPDV osnova nije poznata92,71%

Nazivnik: 96 dodjela

Poznata vrijednost: 89 / 89 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

82.940 KMPDV osnova nije poznata4,17%

Nazivnik: 96 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
otvoreni postupak2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

126.750 KMPDV osnova nije poznata2,08%

Nazivnik: 96 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
pregovarački postupak bez objave obavještenja1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

64.890 KMPDV osnova nije poznata1,04%

Nazivnik: 96 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 19:02

Sjedišta ugovornih organa

Sjedište ugovornog organa, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbir redova nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta ugovornih organa
Sjedišta ugovornih organaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine42 299.587,24 KMPDV osnova nije poznata43,75%

Nazivnik: 96 dodjela

Poznata vrijednost: 42 / 42 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Republika Srpska41 141.629,29 KMPDV osnova nije poznata42,71%

Nazivnik: 96 dodjela

Poznata vrijednost: 41 / 41 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kanton Sarajevo14 10.490,88 KMPDV osnova nije poznata14,58%

Nazivnik: 96 dodjela

Poznata vrijednost: 14 / 14 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Doboj9 24.191,03 KMPDV osnova nije poznata9,38%

Nazivnik: 96 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prnjavor7 27.610 KMPDV osnova nije poznata7,29%

Nazivnik: 96 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Tuzlanski kanton6 8.560,68 KMPDV osnova nije poznata6,25%

Nazivnik: 96 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Srednjobosanski kanton4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

83.335 KMPDV osnova nije poznata4,17%

Nazivnik: 96 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Grad Istočno Sarajevo3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

13.910,81 KMPDV osnova nije poznata3,13%

Nazivnik: 96 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ISTOČNO NOVO SARAJEVO3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

13.910,81 KMPDV osnova nije poznata3,13%

Nazivnik: 96 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Unsko-sanski kanton2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

83.000 KMPDV osnova nije poznata2,08%

Nazivnik: 96 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Derventa2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

8.600 KMPDV osnova nije poznata2,08%

Nazivnik: 96 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Gračanica2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.310,68 KMPDV osnova nije poznata2,08%

Nazivnik: 96 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
DERVENTA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

8.600 KMPDV osnova nije poznata2,08%

Nazivnik: 96 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAČANICA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.310,68 KMPDV osnova nije poznata2,08%

Nazivnik: 96 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TRAVNIK2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

65.435 KMPDV osnova nije poznata2,08%

Nazivnik: 96 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Banja Luka1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

179,48 KMPDV osnova nije poznata1,04%

Nazivnik: 96 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
STANARI1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.400 KMPDV osnova nije poznata1,04%

Nazivnik: 96 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Laktaši1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

213,68 KMPDV osnova nije poznata1,04%

Nazivnik: 96 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zeničko-dobojski kanton1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.900 KMPDV osnova nije poznata1,04%

Nazivnik: 96 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
LAKTAŠI1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

213,68 KMPDV osnova nije poznata1,04%

Nazivnik: 96 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 19:02

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 19:02

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 0

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 97,92% · Nazivnik: 96 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 96 (0%)

Pravni lijekovi: 1 · Poznato: 1 / 96 (1,04%)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 19:02 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 4

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Израда, испорука и уградња аутоматских клизних врата и рампе за паркинг за потребе ЈЗУ Болница „Свети апостол Лука“ ДобојJZU BOLNICA "SVETI APOSTOL LUKA" DOBOJ09.10.2025.30.890 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Popravka i održavanje vrata u sortirnici i Terminalu BJP MEĐUNARODNI AERODROM SARAJEVO D.O.O. SARAJEVO22.09.2025.17.950 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Olovna vrata za potrebe RTG službeZU KANTONALNA BOLNICA "DR. IRFAN LJUBIJANKIĆ" BIHAĆ31.03.2025.20.000 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabava i ugradnja dvokrilnih kliznih vrata za operacijsku dvoranuHRVATSKA BOLNICA "DR. FRA MATO NIKOLIĆ" NOVA BILA06.05.2024.14.100 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 24.10.2026. 19:02