Preskoči na sadržaj

Dobavljač

BN STEP DOO ZAVIDOVIĆI

BN STEP DOO ZAVIDOVIĆI: dodjele javnih nabavki po godinama i ugovornim organima

Praćenje se odnosi na ovaj izvorni zapis. Za druge zapise iste organizacije potrebno je zasebno praćenje.

Sjedište
ZAVIDOVIĆI
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4218173840004
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
Srednje preduzeće
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
01.11.2026.

Ista organizacija zapisana je 2 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 43893Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

  • Registrirani dobavljač · 59759Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele538
Postupci532
Naručioci8

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

88.153,14 KMPDV osnova nije poznata
45.071,98 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 538 / 538 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0,04

Poznato: 538 / 538 (100%)

Udio s jednom ponudom1,86%

Nazivnik: 538 dodjela

Dodjele u konzorciju0%

0 / 538 · Samostalno: 538

Prva dodjela: 21.12.2014. · Posljednja dodjela: 26.10.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 01.11.2026. 18:06

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

BN STEP DOO ZAVIDOVIĆI

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.JKP "RADNIK" D.O.O. ZAVIDOVIĆI: 262 dodjelaJAVNA USTANOVA "DOM ZDRAVLJA " ZAVIDOVIĆI: 237 dodjelaJP ŠPD-ZDK D.O.O. ZAVIDOVIĆI: 18 dodjelaGRAD ZAVIDOVIĆI: 8 dodjelaOPĆINSKI SUD ZAVIDOVIĆI: 5 dodjelaPODRUŽNICA "ELEKTRODISTRIBUCIJA" ZENICA: 4 dodjelaPOLJOPRIVREDNO-PREHRAMBENI FAKULTET: 3 dodjelaHRVATSKA POŠTA D.O.O. MOSTAR: 1 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20141
201533
201618
201726
201827
201953
202044
202144
202240
202353
202466
202573
2026 · Nepotpuna tekuća godina60
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20141

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

159,78 KMPDV osnova nije poznata0,19%

Nazivnik: 538 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201533 21.958,38 KMPDV osnova nije poznata6,13%

Nazivnik: 538 dodjela

Poznata vrijednost: 33 / 33 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201618 2928,79 KMPDV osnova nije poznata3,35%

Nazivnik: 538 dodjela

Poznata vrijednost: 18 / 18 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201726 33.653,55 KMPDV osnova nije poznata4,83%

Nazivnik: 538 dodjela

Poznata vrijednost: 26 / 26 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201827 26.358,51 KMPDV osnova nije poznata5,02%

Nazivnik: 538 dodjela

Poznata vrijednost: 27 / 27 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201953 37.548,85 KMPDV osnova nije poznata9,85%

Nazivnik: 538 dodjela

Poznata vrijednost: 53 / 53 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202044 32.524,76 KMPDV osnova nije poznata8,18%

Nazivnik: 538 dodjela

Poznata vrijednost: 44 / 44 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202144 510.648,49 KMPDV osnova nije poznata8,18%

Nazivnik: 538 dodjela

Poznata vrijednost: 44 / 44 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202240 47.308,09 KMPDV osnova nije poznata7,43%

Nazivnik: 538 dodjela

Poznata vrijednost: 40 / 40 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202353 711.800,26 KMPDV osnova nije poznata9,85%

Nazivnik: 538 dodjela

Poznata vrijednost: 53 / 53 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202466 69.437,01 KMPDV osnova nije poznata12,27%

Nazivnik: 538 dodjela

Poznata vrijednost: 66 / 66 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202573 611.754,51 KMPDV osnova nije poznata13,57%

Nazivnik: 538 dodjela

Poznata vrijednost: 73 / 73 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina60 414.172,16 KMPDV osnova nije poznata11,15%

Nazivnik: 538 dodjela

Poznata vrijednost: 60 / 60 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 01.11.2026. 18:06

Po ugovornom organu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po ugovornom organu
Po ugovornom organuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
JKP "RADNIK" D.O.O. ZAVIDOVIĆI262 18.683,62 KMPDV osnova nije poznata48,7%

Nazivnik: 538 dodjela

2,97%

Nazivnik: 8824 dodjela

2014 – 2026Poznata vrijednost: 262 / 262 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA "DOM ZDRAVLJA " ZAVIDOVIĆI237 12.543,90 KMPDV osnova nije poznata44,05%

Nazivnik: 538 dodjela

6,88%

Nazivnik: 3446 dodjela

2019 – 2026Poznata vrijednost: 237 / 237 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP ŠPD-ZDK D.O.O. ZAVIDOVIĆI18 41.565,26 KMPDV osnova nije poznata3,35%

Nazivnik: 538 dodjela

0,55%

Nazivnik: 3268 dodjela

2017 – 2026Poznata vrijednost: 18 / 18 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD ZAVIDOVIĆI8 4.125,70 KMPDV osnova nije poznata1,49%

Nazivnik: 538 dodjela

0,39%

Nazivnik: 2054 dodjela

2015 – 2025Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINSKI SUD ZAVIDOVIĆI5 534,13 KMPDV osnova nije poznata0,93%

Nazivnik: 538 dodjela

1,13%

Nazivnik: 444 dodjela

2023 – 2026Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
PODRUŽNICA "ELEKTRODISTRIBUCIJA" ZENICA4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

9.693,55 KMPDV osnova nije poznata0,74%

Nazivnik: 538 dodjela

0,18%

Nazivnik: 2208 dodjela

2017 – 2025Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
POLJOPRIVREDNO-PREHRAMBENI FAKULTET3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

974,64 KMPDV osnova nije poznata0,56%

Nazivnik: 538 dodjela

1,13%

Nazivnik: 265 dodjela

2022 – 2024Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
HRVATSKA POŠTA D.O.O. MOSTAR1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

32,34 KMPDV osnova nije poznata0,19%

Nazivnik: 538 dodjela

0,03%

Nazivnik: 3721 dodjela

2016 – 2016Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine2014201520162017201820192020202120222023202420252026
JKP "RADNIK" D.O.O. ZAVIDOVIĆI13217232424952235242422
JAVNA USTANOVA "DOM ZDRAVLJA " ZAVIDOVIĆI000002733361612374333
JP ŠPD-ZDK D.O.O. ZAVIDOVIĆI0002320112223
GRAD ZAVIDOVIĆI0100002101120
OPĆINSKI SUD ZAVIDOVIĆI0000000001112
PODRUŽNICA "ELEKTRODISTRIBUCIJA" ZENICA0001000101010
POLJOPRIVREDNO-PREHRAMBENI FAKULTET0000000011100
HRVATSKA POŠTA D.O.O. MOSTAR0010000000000

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 01.11.2026. 18:06

Predmet nabavke i CPV

Tablični prikaz · Predmet nabavke i CPV
Predmet nabavke i CPV
Predmet nabavke i CPVBroj dodjela
Ostale usluge486
Usluge održavanja i popravki26
Pomoćne transportne usluge i usluge podrške10
Kupovina9
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza6
Usluge istrage i osiguranja, osim usluga oklopnih vozila1
Predmet nabavke i CPV
Predmet nabavke i CPVDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Ostale usluge486 56.696,35 KMPDV osnova nije poznata90,33%

Nazivnik: 538 dodjela

Poznata vrijednost: 486 / 486 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge održavanja i popravki26 3.337,43 KMPDV osnova nije poznata4,83%

Nazivnik: 538 dodjela

Poznata vrijednost: 26 / 26 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Pomoćne transportne usluge i usluge podrške10 21.867,10 KMPDV osnova nije poznata1,86%

Nazivnik: 538 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kupovina9 482,08 KMPDV osnova nije poznata1,67%

Nazivnik: 538 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza6 5.462,52 KMPDV osnova nije poznata1,12%

Nazivnik: 538 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge istrage i osiguranja, osim usluga oklopnih vozila1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

307,66 KMPDV osnova nije poznata0,19%

Nazivnik: 538 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 01.11.2026. 18:06

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge419
Ostale javne, društvene i lične usluge84
Usluge popravaka i održavanja28
Prateće ili pomoćne usluge prevoza; usluge putnih agencija9
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge419 56.537,45 KMPDV osnova nije poznata77,88%

Nazivnik: 538 dodjela

Poznata vrijednost: 419 / 419 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale javne, društvene i lične usluge84 6.528,21 KMPDV osnova nije poznata15,61%

Nazivnik: 538 dodjela

Poznata vrijednost: 84 / 84 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge popravaka i održavanja28 6.941,13 KMPDV osnova nije poznata5,2%

Nazivnik: 538 dodjela

Poznata vrijednost: 28 / 28 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prateće ili pomoćne usluge prevoza; usluge putnih agencija9 25.876,64 KMPDV osnova nije poznata1,67%

Nazivnik: 538 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 01.11.2026. 18:06

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum523
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda15
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum523 47.117,88 KMPDV osnova nije poznata97,21%

Nazivnik: 538 dodjela

Poznata vrijednost: 523 / 523 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda15 41.035,26 KMPDV osnova nije poznata2,79%

Nazivnik: 538 dodjela

Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 01.11.2026. 18:06

Sjedišta ugovornih organa

Sjedište ugovornog organa, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbir redova nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta ugovornih organa
Sjedišta ugovornih organaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine538 88.153,14 KMPDV osnova nije poznata100%

Nazivnik: 538 dodjela

Poznata vrijednost: 538 / 538 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zeničko-dobojski kanton530 77.452,61 KMPDV osnova nije poznata98,51%

Nazivnik: 538 dodjela

Poznata vrijednost: 530 / 530 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zavidovići512 35.887,35 KMPDV osnova nije poznata95,17%

Nazivnik: 538 dodjela

Poznata vrijednost: 512 / 512 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ZAVIDOVIĆI504 31.761,65 KMPDV osnova nije poznata93,68%

Nazivnik: 538 dodjela

Poznata vrijednost: 504 / 504 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kanton Sarajevo3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

974,64 KMPDV osnova nije poznata0,56%

Nazivnik: 538 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 01.11.2026. 18:06

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 01.11.2026. 18:06

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 3

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 100% · Nazivnik: 538 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 538 (0%)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 538 (0%)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 01.11.2026. 18:06 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 15

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Tehnički pregled vozila br. 22-3/26

LOT 4-TEHNIČKI PREGLED VOZILA ZA PJ ŠUMARIJU ZAVIDOVIĆI, PJ ŠUMARIJU ZENICA, SPOMENIK PRIRODE TAJAN, UPRAVU PREDUZEĆA, PJ ŽEPČE, PJ MAGLAJ I PJ TEŠANJ

JP ŠPD-ZDK D.O.O. ZAVIDOVIĆI16.06.2026.6.389,32 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Tehnički pregled vozila br. 22-3/26

LOT 3-TEHNIČKI PREGLED VOZILA ZA PJ ŠUMARIJU KAKANJ I VISOKO

JP ŠPD-ZDK D.O.O. ZAVIDOVIĆI10.06.2026.1.691,60 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Tehnički pregled vozila br. 22-3/26

LOT 2-TEHNIČKI PREGLED VOZILA ZA PJ ŠUMARIJU VAREŠ

JP ŠPD-ZDK D.O.O. ZAVIDOVIĆI10.06.2026.2.407,52 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

14/25 Tehnički pregled vozila

LOT 4-TEHNIČKI PREGLED VOZILA ZA PJ ŠUMARIJU ZAVIDOVIĆI, ZENICA, TAJAN I UPRAVA

JP ŠPD-ZDK D.O.O. ZAVIDOVIĆI17.04.2025.3.976,24 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

14-2/24 Tehnički pregled vozila

LOT 4-TEHNIČKI PREGLED VOZILA ZA PJ ŠUMARIJU ZAVIDOVIĆI, ZENICA, TAJAN I UPRAVA

JP ŠPD-ZDK D.O.O. ZAVIDOVIĆI06.05.2024.3.754,05 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

30-23 Tehnički pregled vozila

LOT-2 TEHNIČKI PREGLED VOZILA ZA PJ ŠUMARIJU ZAVIDOVIĆI, ZENICA, TAJAN I UPRAVA

JP ŠPD-ZDK D.O.O. ZAVIDOVIĆI17.04.2023.4.136,82 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Tehnički pregledi vozila

LOT-3 TEHNIČKI PREGLED VOZILA ZA PJ ŠUMARIJU ZAVIDOVIĆI, ZENICA, TAJAN I UPRAVA

JP ŠPD-ZDK D.O.O. ZAVIDOVIĆI22.03.2022.4.003,08 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Tehnički pregledi vozila

LOT-3 TEHNIČKI PREGLED VOZILA ZA PJ ŠUMARIJU ZAVIDOVIĆI, ZENICA, TAJAN I UPRAVA

JP ŠPD-ZDK D.O.O. ZAVIDOVIĆI18.04.2021.4.579,96 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Tehnički pregledi vozila

LOT-3 TEHNIČKI PREGLED VOZILA ZA PJ ŠUMARIJU ZAVIDOVIĆI, TAJAN I UPRAVA

JP ŠPD-ZDK D.O.O. ZAVIDOVIĆI21.02.2019.4.225,02 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Tehnički pregledi vozila

LOT-6 TEHNIČKI PREGLED VOZILA ZA PJ ŠUMARIJA TEŠANJ

JP ŠPD-ZDK D.O.O. ZAVIDOVIĆI21.02.2019.504,16 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Tehnički pregled vozila

LOT-3 TEHNIČKI PREGLED VOZILA ZA PJ ŠUMARIJU ZAVIDOVIĆI, TAJAN I UPRAVA

JP ŠPD-ZDK D.O.O. ZAVIDOVIĆI22.05.2018.3.861,44 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Tehnički pregled vozila

LOT-6 TEHNIČKI PREGLED VOZILA ZA PJ ŠUMARIJA TEŠANJ

JP ŠPD-ZDK D.O.O. ZAVIDOVIĆI22.05.2018.426,30 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Tehnički pregled vozila

LOT-5 TEHNIČKI PREGLED VOZILA ZA PJ ŠUMARIJA ŽEPČE I MAGLAJ

JP ŠPD-ZDK D.O.O. ZAVIDOVIĆI22.05.2018.382,44 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

tehnički pregled vozila

TEHNIČKI PREGLED VOZILA ZA PJ ŠUMARIJA ZENICA

JP ŠPD-ZDK D.O.O. ZAVIDOVIĆI03.05.2017.385,87 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

tehnički pregled vozila

TEHNIČKI PREGLED VOZILA ZA PJ ŠUMARIJA TEŠANJ

JP ŠPD-ZDK D.O.O. ZAVIDOVIĆI03.05.2017.311,44 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 01.11.2026. 18:06