Preskoči na sadržaj

Dobavljač

KOPEX SARAJLIĆ DOO

KOPEX SARAJLIĆ DOO: dodjele javnih nabavki po godinama i ugovornim organima

Praćenje se odnosi na ovaj izvorni zapis. Za druge zapise iste organizacije potrebno je zasebno praćenje.

Sjedište
SREBRENIK
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4209271860006
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
Srednje preduzeće
Godina osnivanja
1990 (36 godina)
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
23.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 2 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 43559Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

  • Registrirani dobavljač · 57715Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele119
Postupci109
Naručioci28

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

2.424.277,82 KMPDV osnova nije poznata
1.239.513,57 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 119 / 119 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda1,51

Poznato: 119 / 119 (100%)

Udio s jednom ponudom3,36%

Nazivnik: 119 dodjela

Dodjele u konzorciju0%

0 / 119 · Samostalno: 119

Prva dodjela: 02.12.2014. · Posljednja dodjela: 05.09.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 22:19

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

KOPEX SARAJLIĆ DOO

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA DOM ZDRAVLJA SREBRENIK: 58 dodjelaMUP TK - UPRAVA POLICIJE: 8 dodjelaJP RPC TUZLA - INKUBATOR "LIPNICA" D.O.O.: 6 dodjelaPODRUŽNICA "ELEKTRODISTRIBUCIJA" TUZLA: 6 dodjelaJKP "VODOVOD I KANALIZACIJA" D.O.O. TUZLA: 5 dodjelaRUDNIK UGLJA "KREKA" D.O.O. TUZLA: 4 dodjelaGRAD SREBRENIK: 4 dodjelaJP ''9.SEPTEMBAR'' DD SREBRENIK: 2 dodjelaJKP "KOMEMORATIVNI CENTAR" D.O.O. TUZLA: 2 dodjelaJAVNO PREDUZEĆE VODOVOD I KANALIZACIJA "SREBRENIK" D.D.: 2 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20143
20151
20182
20195
202014
202121
202224
202311
20247
202516
2026 · Nepotpuna tekuća godina14
Nepoznata godina1
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20143

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

11.303,95 KMPDV osnova nije poznata2,52%

Nazivnik: 119 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20151

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1671 KMPDV osnova nije poznata0,84%

Nazivnik: 119 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20182

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

23.712,35 KMPDV osnova nije poznata1,68%

Nazivnik: 119 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20195 4132.430 KMPDV osnova nije poznata4,2%

Nazivnik: 119 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202014 7267.924,56 KMPDV osnova nije poznata11,76%

Nazivnik: 119 dodjela

Poznata vrijednost: 14 / 14 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202121 9317.526,30 KMPDV osnova nije poznata17,65%

Nazivnik: 119 dodjela

Poznata vrijednost: 21 / 21 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202224 15733.645,02 KMPDV osnova nije poznata20,17%

Nazivnik: 119 dodjela

Poznata vrijednost: 24 / 24 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202311 3194.613,97 KMPDV osnova nije poznata9,24%

Nazivnik: 119 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20247 5102.524,16 KMPDV osnova nije poznata5,88%

Nazivnik: 119 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202516 5195.100,60 KMPDV osnova nije poznata13,45%

Nazivnik: 119 dodjela

Poznata vrijednost: 16 / 16 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina14 4464.077,38 KMPDV osnova nije poznata11,76%

Nazivnik: 119 dodjela

Poznata vrijednost: 14 / 14 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Nepoznata godina1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

110.748,53 KMPDV osnova nije poznata0,84%

Nazivnik: 119 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 22:19

Po ugovornom organu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po ugovornom organu
Po ugovornom organuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA DOM ZDRAVLJA SREBRENIK58 263.861,96 KMPDV osnova nije poznata48,74%

Nazivnik: 119 dodjela

2,26%

Nazivnik: 2567 dodjela

2019 – 2026Poznata vrijednost: 58 / 58 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MUP TK - UPRAVA POLICIJE8 530.691,42 KMPDV osnova nije poznata6,72%

Nazivnik: 119 dodjela

1,38%

Nazivnik: 580 dodjela

2020 – 2026Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP RPC TUZLA - INKUBATOR "LIPNICA" D.O.O.6 8.025,15 KMPDV osnova nije poznata5,04%

Nazivnik: 119 dodjela

0,44%

Nazivnik: 1371 dodjela

2018 – 2026Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
PODRUŽNICA "ELEKTRODISTRIBUCIJA" TUZLA6 112.618,19 KMPDV osnova nije poznata5,04%

Nazivnik: 119 dodjela

0,24%

Nazivnik: 2467 dodjela

2020 – 2026Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JKP "VODOVOD I KANALIZACIJA" D.O.O. TUZLA5 268.050 KMPDV osnova nije poznata4,2%

Nazivnik: 119 dodjela

0,48%

Nazivnik: 1042 dodjela

2021 – 2025Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
RUDNIK UGLJA "KREKA" D.O.O. TUZLA4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.974,95 KMPDV osnova nije poznata3,36%

Nazivnik: 119 dodjela

0,03%

Nazivnik: 13838 dodjela

2014 – 2015Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD SREBRENIK4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

254.320,63 KMPDV osnova nije poznata3,36%

Nazivnik: 119 dodjela

0,24%

Nazivnik: 1674 dodjela

2019 – 2025Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP ''9.SEPTEMBAR'' DD SREBRENIK2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

339.872 KMPDV osnova nije poznata1,68%

Nazivnik: 119 dodjela

0,2%

Nazivnik: 1025 dodjela

2022 – 2023Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JKP "KOMEMORATIVNI CENTAR" D.O.O. TUZLA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

17.922,23 KMPDV osnova nije poznata1,68%

Nazivnik: 119 dodjela

0,22%

Nazivnik: 927 dodjela

2018 – 2022Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO PREDUZEĆE VODOVOD I KANALIZACIJA "SREBRENIK" D.D.2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

86.903 KMPDV osnova nije poznata1,68%

Nazivnik: 119 dodjela

0,41%

Nazivnik: 493 dodjela

2022 – 2025Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD GRADAČAC2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

93.120 KMPDV osnova nije poznata1,68%

Nazivnik: 119 dodjela

0,15%

Nazivnik: 1373 dodjela

2022 – 2024Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA CENTAR ZA SOCIJALNI RAD SREBRENIK2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.800 KMPDV osnova nije poznata1,68%

Nazivnik: 119 dodjela

4,65%

Nazivnik: 43 dodjela

2019 – 2021Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP GRADSKA VETERINARSKA STANICA TUZLA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

70.200 KMPDV osnova nije poznata1,68%

Nazivnik: 119 dodjela

1,05%

Nazivnik: 191 dodjela

2021 – 2022Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
CENTAR POŠTA TUZLA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

43.503,39 KMPDV osnova nije poznata1,68%

Nazivnik: 119 dodjela

0,6%

Nazivnik: 336 dodjela

2021 – 2022Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO PREDUZEĆE RADIOTELEVIZIJA TUZLANSKOG KANTONA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

14.508 KMPDV osnova nije poznata0,84%

Nazivnik: 119 dodjela

0,03%

Nazivnik: 3299 dodjela

2021 – 2021Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
CENTRALNO GRIJANJE D.D.1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

40.000 KMPDV osnova nije poznata0,84%

Nazivnik: 119 dodjela

0,06%

Nazivnik: 1590 dodjela

2022 – 2022Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA UNIVERZITET U TUZLI1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

8.000 KMPDV osnova nije poznata0,84%

Nazivnik: 119 dodjela

0,05%

Nazivnik: 2056 dodjela

2019 – 2019Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE "KOMUNALAC" TUZLA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

37.026,80 KMPDV osnova nije poznata0,84%

Nazivnik: 119 dodjela

0,05%

Nazivnik: 2006 dodjela

2020 – 2020Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KANTONALNA UPRAVA ZA INSPEKCIJSKE POSLOVE TUZLANSKOG KANTONA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.714,72 KMPDV osnova nije poznata0,84%

Nazivnik: 119 dodjela

0,47%

Nazivnik: 214 dodjela

2022 – 2022Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA "DIREKCIJA REGIONALNIH CESTA TUZLANSKOG KANTONA"1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

26.658,55 KMPDV osnova nije poznata0,84%

Nazivnik: 119 dodjela

0,08%

Nazivnik: 1232 dodjela

2021 – 2021Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine20142015201820192020202120222023202420252026
JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA DOM ZDRAVLJA SREBRENIK0002712992107
MUP TK - UPRAVA POLICIJE00002010203
JP RPC TUZLA - INKUBATOR "LIPNICA" D.O.O.00100000032
PODRUŽNICA "ELEKTRODISTRIBUCIJA" TUZLA00001011102
JKP "VODOVOD I KANALIZACIJA" D.O.O. TUZLA00000220010
RUDNIK UGLJA "KREKA" D.O.O. TUZLA31000000000
GRAD SREBRENIK00010010110
JP ''9.SEPTEMBAR'' DD SREBRENIK00000011000
JKP "KOMEMORATIVNI CENTAR" D.O.O. TUZLA00100010000
JAVNO PREDUZEĆE VODOVOD I KANALIZACIJA "SREBRENIK" D.D.00000010010

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 22:19

Predmet nabavke i CPV

Tablični prikaz · Predmet nabavke i CPV
Predmet nabavke i CPV
Predmet nabavke i CPVBroj dodjela
Kupovina112
Ostale usluge3
Usluge prijevoza kopnom putnika i robe, uključujući usluge blindiranih vozila, i usluge dostave, osim usluga prijevoza pošte3
Kombinacija svega navedenog (kupovina, leasing, zakup, ugovor o zakupu s opcijom kupovine)1
Predmet nabavke i CPV
Predmet nabavke i CPVDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Kupovina112 2.417.616,29 KMPDV osnova nije poznata94,12%

Nazivnik: 119 dodjela

Poznata vrijednost: 112 / 112 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale usluge3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.083,30 KMPDV osnova nije poznata2,52%

Nazivnik: 119 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge prijevoza kopnom putnika i robe, uključujući usluge blindiranih vozila, i usluge dostave, osim usluga prijevoza pošte3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.511,65 KMPDV osnova nije poznata2,52%

Nazivnik: 119 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kombinacija svega navedenog (kupovina, leasing, zakup, ugovor o zakupu s opcijom kupovine)1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

66,58 KMPDV osnova nije poznata0,84%

Nazivnik: 119 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 22:19

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Naftni proizvodi, gorivo, električna energija i ostali izvori energije110
Prevozne usluge (osim prevoza otpada)5
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje3
Usluge na području poljoprivrede, šumarstva, hortikulture, akvakulture i pčelarstva1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Naftni proizvodi, gorivo, električna energija i ostali izvori energije110 2.417.674,84 KMPDV osnova nije poznata92,44%

Nazivnik: 119 dodjela

Poznata vrijednost: 110 / 110 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prevozne usluge (osim prevoza otpada)5 3.474,95 KMPDV osnova nije poznata4,2%

Nazivnik: 119 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

8,03 KMPDV osnova nije poznata2,52%

Nazivnik: 119 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge na području poljoprivrede, šumarstva, hortikulture, akvakulture i pčelarstva1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.120 KMPDV osnova nije poznata0,84%

Nazivnik: 119 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 22:19

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum62
otvoreni postupak42
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda14
pregovarački postupak bez objave obavještenja1
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum62 36.753,08 KMPDV osnova nije poznata52,1%

Nazivnik: 119 dodjela

Poznata vrijednost: 62 / 62 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
otvoreni postupak42 2.031.855,70 KMPDV osnova nije poznata35,29%

Nazivnik: 119 dodjela

Poznata vrijednost: 42 / 42 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda14 344.669,04 KMPDV osnova nije poznata11,76%

Nazivnik: 119 dodjela

Poznata vrijednost: 14 / 14 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
pregovarački postupak bez objave obavještenja1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

11.000 KMPDV osnova nije poznata0,84%

Nazivnik: 119 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 22:19

Sjedišta ugovornih organa

Sjedište ugovornog organa, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbir redova nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta ugovornih organa
Sjedišta ugovornih organaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine119 2.424.277,82 KMPDV osnova nije poznata100%

Nazivnik: 119 dodjela

Poznata vrijednost: 119 / 119 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Tuzlanski kanton106 2.229.881,29 KMPDV osnova nije poznata89,08%

Nazivnik: 119 dodjela

Poznata vrijednost: 106 / 106 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Srebrenik68 948.757,59 KMPDV osnova nije poznata57,14%

Nazivnik: 119 dodjela

Poznata vrijednost: 68 / 68 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
SREBRENIK68 948.757,59 KMPDV osnova nije poznata57,14%

Nazivnik: 119 dodjela

Poznata vrijednost: 68 / 68 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Tuzla18 533.873,79 KMPDV osnova nije poznata15,13%

Nazivnik: 119 dodjela

Poznata vrijednost: 18 / 18 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TUZLA14 445.751,56 KMPDV osnova nije poznata11,76%

Nazivnik: 119 dodjela

Poznata vrijednost: 14 / 14 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Gradačac2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

93.120 KMPDV osnova nije poznata1,68%

Nazivnik: 119 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 22:19

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 22:19

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 16

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 64,71% · Nazivnik: 119 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 119 (0%)

Pravni lijekovi: 7 · Poznato: 7 / 119 (5,88%)

Okvirni sporazumi
PočetakZavršetak
03.12.2025.30.12.2027.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 22:19 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 42

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
OP EDTZ-5/26 – Nabavka i isporuka goriva za vozila raspoređena na području gradova Gračanice, Srebrenika i općine Banovići, za potrebe Podružnice „Elektrodistribucija” Tuzla

LOT 2: Nabavka i isporuka goriva za vozila raspoređena na području Grada Srebrenik, za potrebe Podružnice „Elektrodistribucija” Tuzla

PODRUŽNICA "ELEKTRODISTRIBUCIJA" TUZLA25.06.2026.30.409,55 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka goriva - benzin MB 95JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA DOM ZDRAVLJA SREBRENIK25.02.2026.4.704 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

OP EDTZ-33/25 – Nabavka i isporuka goriva za vozila raspoređena na području Grada Gradačca i općine Kladanj, za potrebe Podružnice „Elektrodistribucija” Tuzla

LOT 1: Nabavka i isporuka goriva za vozila raspoređena na području Grada Gradačca, za potrebe Podružnice „Elektrodistribucija” Tuzla

PODRUŽNICA "ELEKTRODISTRIBUCIJA" TUZLA19.01.2026.21.450 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka goriva

Lot 4 - Nabavka goriva za Policijsku upravu Tuzla- Uprava policije MUP TK

MUP TK - UPRAVA POLICIJE12.01.2026.269.687,18 KMPDV osnova nije poznata4Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka goriva

Lot 1 - Nabavka goriva za Policijsku upravu Gradačac- Uprava policije MUP TK

MUP TK - UPRAVA POLICIJE12.01.2026.45.848,66 KMPDV osnova nije poznata4Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka goriva

Lot 8 - Nabavka goriva za Policijsku upravu Srebrenik- Uprava policije MUP TK

MUP TK - UPRAVA POLICIJE12.01.2026.41.831,15 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka Goriva

Nabavka goriva dizel

JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA DOM ZDRAVLJA SREBRENIK08.01.2026.46.080 KMPDV osnova nije poznata4Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka goriva benzina i dizela, lož ulja i antifriza za 2026 i 2027 godinu

Lot 1-Nabavka dizel goriva

GRAD SREBRENIK03.12.2025.81.570,63 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka dizel goriva i benzina

Nabvka benzina PREMIUM BMB 95 BAS EN 228

JKP "VODOVOD I KANALIZACIJA" D.O.O. TUZLA14.04.2025.13.100 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Gorivo i mazivoJAVNO PREDUZEĆE VODOVOD I KANALIZACIJA "SREBRENIK" D.D.05.02.2025.45.703 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

NABAVKA GORIVA PODIJELJENA U DVA LOTA , LOT-1:GORIVO EURO 5 DIZEL I LOT-2:BEZOLOVNI BENZIN MB:95

BEZOLOVNI BENZIN MB:95

JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA DOM ZDRAVLJA SREBRENIK09.01.2025.4.774,05 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

NABAVKA GORIVA PODIJELJENA U DVA LOTA , LOT-1:GORIVO EURO 5 DIZEL I LOT-2:BEZOLOVNI BENZIN MB:95

GORIVO EURO 5 DIZEL

JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA DOM ZDRAVLJA SREBRENIK09.01.2025.45.830,88 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

OP EDTZ-31/24 - Nabavka i isporuka goriva za vozila raspoređena na području Grada Gradačca, za potrebe Podružnice „Elektrodistribucija” TuzlaPODRUŽNICA "ELEKTRODISTRIBUCIJA" TUZLA06.11.2024.18.073,62 KMPDV osnova nije poznata4Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka goriva

Lot 1 - Nabavka goriva za Policijsku upravu Gradačac- Uprava policije MUP TK

MUP TK - UPRAVA POLICIJE22.01.2024.39.886,13 KMPDV osnova nije poznata4Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka goriva

Lot 8 - Nabavka goriva za Policijsku upravu Srebrenik- Uprava policije MUP TK

MUP TK - UPRAVA POLICIJE22.01.2024.39.886,13 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

OP-EDTZ-48/23 Nabavka i isporuka goriva za vozila raspoređena na području Grada Gradačca, za potrebe Podružnice „Elektrodistribucija” TuzlaPODRUŽNICA "ELEKTRODISTRIBUCIJA" TUZLA06.11.2023.18.250 KMPDV osnova nije poznata4Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka gorivaJP ''9.SEPTEMBAR'' DD SREBRENIK03.10.2023.171.832 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

NABAVKA GORIVA -EURO 5 DIZEL I BEZOLOVNI BENZIN MB:95

NABAVKA DIZELSKOG GORIVA EURO 5 DIZEL

JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA DOM ZDRAVLJA SREBRENIK26.12.2022.43.460 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

NABAVKA GORIVA -EURO 5 DIZEL I BEZOLOVNI BENZIN MB:95

NABAVKA BEZOLOVNOG BENZINA MB:95

JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA DOM ZDRAVLJA SREBRENIK26.12.2022.5.970 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka dizel goriva(BAS EN 590 10 PPM) EURO 5JKP "VODOVOD I KANALIZACIJA" D.O.O. TUZLA06.10.2022.97.500 KMPDV osnova nije poznata4Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 23.10.2026. 22:19