Preskoči na sadržaj

Dobavljač

MAPOD SPORT D.O.O.

MAPOD SPORT D.O.O.: dodjele javnih nabavki po godinama i ugovornim organima

Sjedište
ŠIROKI BRIJEG
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4272399860002
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
nije u izvoru
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
23.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 1 puta u izvoru

  • Registrirani dobavljač · 56371Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele30
Postupci30
Naručioci15

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

197.474,06 KMPDV osnova nije poznata
100.966,88 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 30 / 30 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0,27

Poznato: 30 / 30 (100%)

Udio s jednom ponudom3,33%

Nazivnik: 30 dodjela

Dodjele u konzorciju0%

0 / 30 · Samostalno: 30

Prva dodjela: 08.01.2017. · Posljednja dodjela: 28.07.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 17:26

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

MAPOD SPORT D.O.O.

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.GRAD STOLAC: 7 dodjelaOPĆINA POSUŠJE: 4 dodjelaŽUPANIJSKA BOLNICA "DR.FRA MIHOVIL SUČIĆ" LIVNO: 3 dodjelaOPĆINA GRUDE: 3 dodjelaGRAD LAKTAŠI: 2 dodjelaNASTAVNIČKI FAKULTET: 2 dodjelaSTUDENTSKI CENTAR SVEUČILIŠTA U MOSTARU: 1 dodjelaGRAD TREBINJE: 1 dodjelaOSNOVNA ŠKOLA TINA UJEVIĆA - VITINA: 1 dodjelaOSNOVNA ŠKOLA RUĐERA BOŠKOVIĆA GRUDE: 1 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20173
20181
20221
20232
20249
202511
2026 · Nepotpuna tekuća godina3
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20173

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

248.532,84 KMPDV osnova nije poznata10%

Nazivnik: 30 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20181

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

12.950 KMPDV osnova nije poznata3,33%

Nazivnik: 30 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20221

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

14.799,48 KMPDV osnova nije poznata3,33%

Nazivnik: 30 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20232

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

27.326,06 KMPDV osnova nije poznata6,67%

Nazivnik: 30 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20249 839.286,98 KMPDV osnova nije poznata30%

Nazivnik: 30 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202511 586.300,50 KMPDV osnova nije poznata36,67%

Nazivnik: 30 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

38.278,20 KMPDV osnova nije poznata10%

Nazivnik: 30 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 17:26

Po ugovornom organu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po ugovornom organu
Po ugovornom organuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
GRAD STOLAC7 74.494 KMPDV osnova nije poznata23,33%

Nazivnik: 30 dodjela

0,19%

Nazivnik: 3706 dodjela

2025 – 2025Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA POSUŠJE4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

19.481,55 KMPDV osnova nije poznata13,33%

Nazivnik: 30 dodjela

0,37%

Nazivnik: 1072 dodjela

2022 – 2025Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ŽUPANIJSKA BOLNICA "DR.FRA MIHOVIL SUČIĆ" LIVNO3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

38.899,84 KMPDV osnova nije poznata10%

Nazivnik: 30 dodjela

0,11%

Nazivnik: 2810 dodjela

2017 – 2018Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA GRUDE3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

19.714,06 KMPDV osnova nije poznata10%

Nazivnik: 30 dodjela

0,4%

Nazivnik: 747 dodjela

2017 – 2024Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD LAKTAŠI2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

9.794,56 KMPDV osnova nije poznata6,67%

Nazivnik: 30 dodjela

0,1%

Nazivnik: 2069 dodjela

2025 – 2026Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
NASTAVNIČKI FAKULTET2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.226,24 KMPDV osnova nije poznata6,67%

Nazivnik: 30 dodjela

1,5%

Nazivnik: 133 dodjela

2025 – 2026Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
STUDENTSKI CENTAR SVEUČILIŠTA U MOSTARU1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

184 KMPDV osnova nije poznata3,33%

Nazivnik: 30 dodjela

0,11%

Nazivnik: 884 dodjela

2025 – 2025Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD TREBINJE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.050 KMPDV osnova nije poznata3,33%

Nazivnik: 30 dodjela

0,07%

Nazivnik: 1496 dodjela

2023 – 2023Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OSNOVNA ŠKOLA TINA UJEVIĆA - VITINA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.997 KMPDV osnova nije poznata3,33%

Nazivnik: 30 dodjela

1,67%

Nazivnik: 60 dodjela

2024 – 2024Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OSNOVNA ŠKOLA RUĐERA BOŠKOVIĆA GRUDE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.638,80 KMPDV osnova nije poznata3,33%

Nazivnik: 30 dodjela

3,85%

Nazivnik: 26 dodjela

2024 – 2024Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA"DJEČIJI VRTIĆI-CICIBAN" MOSTAR1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.282,05 KMPDV osnova nije poznata3,33%

Nazivnik: 30 dodjela

0,57%

Nazivnik: 174 dodjela

2024 – 2024Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ЈАВНА УСТАНОВА "ТРЕБИЊЕСПОРТ" ТРЕБИЊЕ1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.911,70 KMPDV osnova nije poznata3,33%

Nazivnik: 30 dodjela

3,57%

Nazivnik: 28 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
SREDNJA ŠKOLA ANTUNA BRANKA ŠIMIĆA GRUDE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.877,50 KMPDV osnova nije poznata3,33%

Nazivnik: 30 dodjela

2,17%

Nazivnik: 46 dodjela

2024 – 2024Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OSNOVNA ŠKOLA FRA STIPANA VRLJIĆA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.090,36 KMPDV osnova nije poznata3,33%

Nazivnik: 30 dodjela

7,69%

Nazivnik: 13 dodjela

2024 – 2024Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OSNOVNA ŠKOLA ANTUNA BRANKA I STANISLAVA ŠIMIĆA GRUDE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.832,40 KMPDV osnova nije poznata3,33%

Nazivnik: 30 dodjela

5,26%

Nazivnik: 19 dodjela

2024 – 2024Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine2017201820222023202420252026
GRAD STOLAC0000070
OPĆINA POSUŠJE0010210
ŽUPANIJSKA BOLNICA "DR.FRA MIHOVIL SUČIĆ" LIVNO2100000
OPĆINA GRUDE1001100
GRAD LAKTAŠI0000011
NASTAVNIČKI FAKULTET0000011
STUDENTSKI CENTAR SVEUČILIŠTA U MOSTARU0000010
GRAD TREBINJE0001000
OSNOVNA ŠKOLA TINA UJEVIĆA - VITINA0000100
OSNOVNA ŠKOLA RUĐERA BOŠKOVIĆA GRUDE0000100

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 17:26

Predmet nabavke i CPV

Tablični prikaz · Predmet nabavke i CPV
Predmet nabavke i CPV
Predmet nabavke i CPVBroj dodjela
Kupovina25
Završni građevinski radovi5
Predmet nabavke i CPV
Predmet nabavke i CPVDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Kupovina25 95.921,22 KMPDV osnova nije poznata83,33%

Nazivnik: 30 dodjela

Poznata vrijednost: 25 / 25 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Završni građevinski radovi5 101.552,84 KMPDV osnova nije poznata16,67%

Nazivnik: 30 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 17:26

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Muzički instrumenti, proizvodi za sport, igre, igračke, proizvodi ručnog obrta, materijali za umjetnost i pribor17
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje4
Građevinski radovi4
Odjeća, obuća, prtljag i pribor2
Koža i tekstilne tkanine, plastični i gumeni materijali2
Rudarstvo, obični metali i pripadajući proizvodi1
Sigurnosna, vatrogasna policijska i odbrambena oprema1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Muzički instrumenti, proizvodi za sport, igre, igračke, proizvodi ručnog obrta, materijali za umjetnost i pribor17 65.348,05 KMPDV osnova nije poznata56,67%

Nazivnik: 30 dodjela

Poznata vrijednost: 17 / 17 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

17.588,87 KMPDV osnova nije poznata13,33%

Nazivnik: 30 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinski radovi4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

98.602,84 KMPDV osnova nije poznata13,33%

Nazivnik: 30 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Odjeća, obuća, prtljag i pribor2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.309,74 KMPDV osnova nije poznata6,67%

Nazivnik: 30 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Koža i tekstilne tkanine, plastični i gumeni materijali2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

8.930 KMPDV osnova nije poznata6,67%

Nazivnik: 30 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Rudarstvo, obični metali i pripadajući proizvodi1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.394,56 KMPDV osnova nije poznata3,33%

Nazivnik: 30 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Sigurnosna, vatrogasna policijska i odbrambena oprema1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.350 KMPDV osnova nije poznata3,33%

Nazivnik: 30 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 17:26

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum27
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda3
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum27 104.821,22 KMPDV osnova nije poznata90%

Nazivnik: 30 dodjela

Poznata vrijednost: 27 / 27 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

92.652,84 KMPDV osnova nije poznata10%

Nazivnik: 30 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 17:26

Sjedišta ugovornih organa

Sjedište ugovornog organa, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbir redova nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta ugovornih organa
Sjedišta ugovornih organaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine26 182.717,80 KMPDV osnova nije poznata86,67%

Nazivnik: 30 dodjela

Poznata vrijednost: 26 / 26 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zapadnohercegovački kanton12 66.631,67 KMPDV osnova nije poznata40%

Nazivnik: 30 dodjela

Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Hercegovačko-neretvanski kanton11 77.186,29 KMPDV osnova nije poznata36,67%

Nazivnik: 30 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
STOLAC7 74.494 KMPDV osnova nije poznata23,33%

Nazivnik: 30 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRUDE5 30.443,22 KMPDV osnova nije poznata16,67%

Nazivnik: 30 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Republika Srpska4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

14.756,26 KMPDV osnova nije poznata13,33%

Nazivnik: 30 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
POSUŠJE4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

19.481,55 KMPDV osnova nije poznata13,33%

Nazivnik: 30 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kanton 103

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

38.899,84 KMPDV osnova nije poznata10%

Nazivnik: 30 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Trebinje2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.961,70 KMPDV osnova nije poznata6,67%

Nazivnik: 30 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Laktaši2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

9.794,56 KMPDV osnova nije poznata6,67%

Nazivnik: 30 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
LAKTAŠI2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

9.794,56 KMPDV osnova nije poznata6,67%

Nazivnik: 30 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Grad Mostar1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.282,05 KMPDV osnova nije poznata3,33%

Nazivnik: 30 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ljubuški1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.997 KMPDV osnova nije poznata3,33%

Nazivnik: 30 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TREBINJE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.911,70 KMPDV osnova nije poznata3,33%

Nazivnik: 30 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
LJUBUŠKI1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.997 KMPDV osnova nije poznata3,33%

Nazivnik: 30 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 17:26

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 17:26

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 0

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 100% · Nazivnik: 30 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 30 (0%)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 30 (0%)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 17:26 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 30

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Набавка резервне спортске опремеGRAD LAKTAŠI28.07.2026.4.400 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Sportski rekvizitiNASTAVNIČKI FAKULTET01.06.2026.966,50 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Производи за спорт и опрема;ЈАВНА УСТАНОВА "ТРЕБИЊЕСПОРТ" ТРЕБИЊЕ28.01.2026.2.911,70 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabava lopti za potrebe škola na području općine PosušjeOPĆINA POSUŠJE14.12.2025.5.968,20 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabava fitness opremeSTUDENTSKI CENTAR SVEUČILIŠTA U MOSTARU11.12.2025.184 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabava i isporuka rukometnih golova za GŠD StolacGRAD STOLAC12.10.2025.5.974 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Uređivanje zelenih površina uz igralište OŠ CrnićiGRAD STOLAC21.09.2025.5.950 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabava oznakaGRAD STOLAC03.08.2025.1.350 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabava sjedalica za stadionGRAD STOLAC14.07.2025.2.040 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabava klupa za svlačionice u Gradskoj športskoj dvorani StolacGRAD STOLAC14.07.2025.3.120 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabava klupa za svlačionice u Gradskoj športskoj dvoraniGRAD STOLAC10.07.2025.5.960 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

''Набавка материјала од метала''GRAD LAKTAŠI09.07.2025.5.394,56 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izvođenje radova na postavljanju podloge i opremanje igrališta OŠ CrnićiGRAD STOLAC01.07.2025.50.100 KMPDV osnova nije poznata4Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

PehariNASTAVNIČKI FAKULTET02.06.2025.259,74 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabava sportske opreme za potrebe osnovnih škola na području općine PosušjeOPĆINA POSUŠJE17.12.2024.4.108,87 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabava lopti za potrebe osnovnih škola na području općine PosušjeOPĆINA POSUŠJE17.12.2024.4.605 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabava sportske opremeSREDNJA ŠKOLA ANTUNA BRANKA ŠIMIĆA GRUDE10.12.2024.5.877,50 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabava športske opreme u OŠ fra Stipana Vrljića SovićiOSNOVNA ŠKOLA FRA STIPANA VRLJIĆA08.12.2024.5.090,36 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

ugovor o nabavi sportske opremeOSNOVNA ŠKOLA RUĐERA BOŠKOVIĆA GRUDE03.12.2024.5.638,80 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabava sportske robeOSNOVNA ŠKOLA ANTUNA BRANKA I STANISLAVA ŠIMIĆA GRUDE02.12.2024.4.832,40 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 23.10.2026. 17:26