Preskoči na sadržaj

Dobavljač

Fizička osoba / obrt

Fizička osoba / obrt: dodjele javnih nabavki po godinama i ugovornim organima

Osobni podaci dobavljača nisu javni. Agregati uključuju njegove objavljene dodjele.
Sjedište
TRAVNIK
Država
Bosnia and Herzegovina
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
nije u izvoru
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
24.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 1 puta u izvoru

  • Registrirani dobavljač · 56364

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele206
Postupci206
Naručioci21

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

174.834,38 KMPDV osnova nije poznata
89.391,40 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 206 / 206 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0,1

Poznato: 206 / 206 (100%)

Udio s jednom ponudom0%

Nazivnik: 206 dodjela

Dodjele u konzorciju0%

0 / 206 · Samostalno: 206

Prva dodjela: 22.12.2016. · Posljednja dodjela: 12.10.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 22:40

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

Fizička osoba / obrt

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.JU BOLNICA TRAVNIK: 156 dodjelaJ.U. DOM ZDRAVLJA TRAVNIK: 8 dodjelaPODRUŽNICA "ELEKTRODISTRIBUCIJA" ZENICA: 6 dodjelaSLUŽBA ZA ZAPOŠLJAVANJE KSB/SBK TRAVNIK: 4 dodjelaPODRUŽNICA "ELEKTRODISTRIBUCIJA" TRAVNIK: 4 dodjelaZAVOD ZA JAVNO ZDRAVSTVO SBK/KSB: 3 dodjelaJP RV "PLAVA VODA" D.O.O. TRAVNIK: 3 dodjelaUPRAVNA ORGANIZACIJA TERITORIJALNA VATROGASNA JEDINICA TRAVNIK: 3 dodjelaMINISTARSTVO POLJOPRIVREDE,VODOPRIVREDE I ŠUMARSTVA SBK/KSB: 3 dodjelaOPĆINA JABLANICA: 2 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20161
201728
201831
201925
202014
202121
202217
20236
202425
202523
2026 · Nepotpuna tekuća godina15
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20161

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1281,28 KMPDV osnova nije poznata0,49%

Nazivnik: 206 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201728 626.462,40 KMPDV osnova nije poznata13,59%

Nazivnik: 206 dodjela

Poznata vrijednost: 28 / 28 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201831 724.118,71 KMPDV osnova nije poznata15,05%

Nazivnik: 206 dodjela

Poznata vrijednost: 31 / 31 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201925 522.672,74 KMPDV osnova nije poznata12,14%

Nazivnik: 206 dodjela

Poznata vrijednost: 25 / 25 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202014 519.646 KMPDV osnova nije poznata6,8%

Nazivnik: 206 dodjela

Poznata vrijednost: 14 / 14 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202121 323.898,45 KMPDV osnova nije poznata10,19%

Nazivnik: 206 dodjela

Poznata vrijednost: 21 / 21 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202217 414.267,43 KMPDV osnova nije poznata8,25%

Nazivnik: 206 dodjela

Poznata vrijednost: 17 / 17 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20236 39.487 KMPDV osnova nije poznata2,91%

Nazivnik: 206 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202425 615.434,50 KMPDV osnova nije poznata12,14%

Nazivnik: 206 dodjela

Poznata vrijednost: 25 / 25 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202523 57.411,50 KMPDV osnova nije poznata11,17%

Nazivnik: 206 dodjela

Poznata vrijednost: 23 / 23 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina15 411.154,37 KMPDV osnova nije poznata7,28%

Nazivnik: 206 dodjela

Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 22:40

Po ugovornom organu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po ugovornom organu
Po ugovornom organuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
JU BOLNICA TRAVNIK156 52.441,85 KMPDV osnova nije poznata75,73%

Nazivnik: 206 dodjela

1,53%

Nazivnik: 10222 dodjela

2017 – 2026Poznata vrijednost: 156 / 156 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
J.U. DOM ZDRAVLJA TRAVNIK8 76.411,70 KMPDV osnova nije poznata3,88%

Nazivnik: 206 dodjela

1,12%

Nazivnik: 717 dodjela

2017 – 2021Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
PODRUŽNICA "ELEKTRODISTRIBUCIJA" ZENICA6 2.022 KMPDV osnova nije poznata2,91%

Nazivnik: 206 dodjela

0,27%

Nazivnik: 2208 dodjela

2017 – 2019Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
SLUŽBA ZA ZAPOŠLJAVANJE KSB/SBK TRAVNIK4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

20.121 KMPDV osnova nije poznata1,94%

Nazivnik: 206 dodjela

1,17%

Nazivnik: 343 dodjela

2017 – 2025Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
PODRUŽNICA "ELEKTRODISTRIBUCIJA" TRAVNIK4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.131 KMPDV osnova nije poznata1,94%

Nazivnik: 206 dodjela

1,24%

Nazivnik: 323 dodjela

2022 – 2023Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ZAVOD ZA JAVNO ZDRAVSTVO SBK/KSB3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

382,50 KMPDV osnova nije poznata1,46%

Nazivnik: 206 dodjela

0,93%

Nazivnik: 323 dodjela

2024 – 2025Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP RV "PLAVA VODA" D.O.O. TRAVNIK3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

345,83 KMPDV osnova nije poznata1,46%

Nazivnik: 206 dodjela

0,12%

Nazivnik: 2428 dodjela

2017 – 2020Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
UPRAVNA ORGANIZACIJA TERITORIJALNA VATROGASNA JEDINICA TRAVNIK3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.501,40 KMPDV osnova nije poznata1,46%

Nazivnik: 206 dodjela

2,75%

Nazivnik: 109 dodjela

2018 – 2021Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MINISTARSTVO POLJOPRIVREDE,VODOPRIVREDE I ŠUMARSTVA SBK/KSB3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

647,50 KMPDV osnova nije poznata1,46%

Nazivnik: 206 dodjela

0,32%

Nazivnik: 937 dodjela

2019 – 2022Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA JABLANICA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.922,48 KMPDV osnova nije poznata0,97%

Nazivnik: 206 dodjela

0,08%

Nazivnik: 2410 dodjela

2016 – 2018Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA BOLNICA ZA PLUĆNE BOLESTI I TUBERKULOZU TRAVNIK2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.485 KMPDV osnova nije poznata0,97%

Nazivnik: 206 dodjela

0,28%

Nazivnik: 710 dodjela

2025 – 2026Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KANTONALNI SUD U NOVOM TRAVNIKU2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

280 KMPDV osnova nije poznata0,97%

Nazivnik: 206 dodjela

0,28%

Nazivnik: 723 dodjela

2024 – 2024Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KANTONALNI ARHIV TRAVNIK2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

691,67 KMPDV osnova nije poznata0,97%

Nazivnik: 206 dodjela

0,48%

Nazivnik: 416 dodjela

2024 – 2026Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP BH POŠTA D.O.O. SARAJEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

726,93 KMPDV osnova nije poznata0,49%

Nazivnik: 206 dodjela

0,01%

Nazivnik: 6836 dodjela

2018 – 2018Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA VITEZ1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

295 KMPDV osnova nije poznata0,49%

Nazivnik: 206 dodjela

0,06%

Nazivnik: 1559 dodjela

2024 – 2024Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
FEDERALNI ZAVOD ZA MIROVINSKO I INVALIDSKO OSIGURANJE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

42,74 KMPDV osnova nije poznata0,49%

Nazivnik: 206 dodjela

0,03%

Nazivnik: 3001 dodjela

2019 – 2019Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA "ZAVIČAJNI MUZEJ TRAVNIK"1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.070 KMPDV osnova nije poznata0,49%

Nazivnik: 206 dodjela

0,17%

Nazivnik: 581 dodjela

2017 – 2017Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU CENTAR ZA SOCIJALNI RAD TRAVNIK1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

50 KMPDV osnova nije poznata0,49%

Nazivnik: 206 dodjela

0,36%

Nazivnik: 277 dodjela

2018 – 2018Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MJEŠOVITA SREDNJA TEHNIČKA ŠKOLA TRAVNIK1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

51,28 KMPDV osnova nije poznata0,49%

Nazivnik: 206 dodjela

0,39%

Nazivnik: 257 dodjela

2022 – 2022Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
URED ZA JAVNE NABAVE ZA POTREBE KORISNIKA PRORAČUNA KANTONA SREDIŠNJA BOSNA / URED ZA JAVNE NABAVKE ZA POTREBE KORISNIKA BUDŽETA SREDNJOBOSANSKOG KANTONA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

70 KMPDV osnova nije poznata0,49%

Nazivnik: 206 dodjela

1,35%

Nazivnik: 74 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine20162017201820192020202120222023202420252026
JU BOLNICA TRAVNIK02024181019142181912
J.U. DOM ZDRAVLJA TRAVNIK02131100000
PODRUŽNICA "ELEKTRODISTRIBUCIJA" ZENICA02220000000
SLUŽBA ZA ZAPOŠLJAVANJE KSB/SBK TRAVNIK01000001110
PODRUŽNICA "ELEKTRODISTRIBUCIJA" TRAVNIK00000013000
ZAVOD ZA JAVNO ZDRAVSTVO SBK/KSB00000000210
JP RV "PLAVA VODA" D.O.O. TRAVNIK02001000000
UPRAVNA ORGANIZACIJA TERITORIJALNA VATROGASNA JEDINICA TRAVNIK00101100000
MINISTARSTVO POLJOPRIVREDE,VODOPRIVREDE I ŠUMARSTVA SBK/KSB00011010000
OPĆINA JABLANICA10100000000

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 22:40

Predmet nabavke i CPV

Tablični prikaz · Predmet nabavke i CPV
Predmet nabavke i CPV
Predmet nabavke i CPVBroj dodjela
Kupovina170
Ostale usluge23
Usluge izdavaštva i štampanja na bazi tarife ili ugovora11
Reklamne usluge i usluge marketinga1
Usluge održavanja i popravki1
Predmet nabavke i CPV
Predmet nabavke i CPVDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Kupovina170 56.053,30 KMPDV osnova nije poznata82,52%

Nazivnik: 206 dodjela

Poznata vrijednost: 170 / 170 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale usluge23 49.745,50 KMPDV osnova nije poznata11,17%

Nazivnik: 206 dodjela

Poznata vrijednost: 23 / 23 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge izdavaštva i štampanja na bazi tarife ili ugovora11 66.334,55 KMPDV osnova nije poznata5,34%

Nazivnik: 206 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Reklamne usluge i usluge marketinga1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.641,20 KMPDV osnova nije poznata0,49%

Nazivnik: 206 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge održavanja i popravki1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

59,83 KMPDV osnova nije poznata0,49%

Nazivnik: 206 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 22:40

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Štampani materijal i srodni proizvodi87
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške46
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)43
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost25
Ostale javne, društvene i lične usluge3
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje2
Koža i tekstilne tkanine, plastični i gumeni materijali1
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta1
Medicinska oprema, lijekovi i proizvodi za ličnu njegu1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Štampani materijal i srodni proizvodi87 43.390,01 KMPDV osnova nije poznata42,23%

Nazivnik: 206 dodjela

Poznata vrijednost: 87 / 87 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške46 8.563,55 KMPDV osnova nije poznata22,33%

Nazivnik: 206 dodjela

Poznata vrijednost: 46 / 46 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)43 13.792,52 KMPDV osnova nije poznata20,87%

Nazivnik: 206 dodjela

Poznata vrijednost: 43 / 43 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost25 108.520,70 KMPDV osnova nije poznata12,14%

Nazivnik: 206 dodjela

Poznata vrijednost: 25 / 25 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale javne, društvene i lične usluge3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

401,28 KMPDV osnova nije poznata1,46%

Nazivnik: 206 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.714,20 KMPDV osnova nije poznata0,97%

Nazivnik: 206 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Koža i tekstilne tkanine, plastični i gumeni materijali1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

185,75 KMPDV osnova nije poznata0,49%

Nazivnik: 206 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

575 KMPDV osnova nije poznata0,49%

Nazivnik: 206 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Medicinska oprema, lijekovi i proizvodi za ličnu njegu1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

300 KMPDV osnova nije poznata0,49%

Nazivnik: 206 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 22:40

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum199
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda7
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum199 90.944,18 KMPDV osnova nije poznata96,6%

Nazivnik: 206 dodjela

Poznata vrijednost: 199 / 199 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda7 83.890,20 KMPDV osnova nije poznata3,4%

Nazivnik: 206 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 22:40

Sjedišta ugovornih organa

Sjedište ugovornog organa, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbir redova nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta ugovornih organa
Sjedišta ugovornih organaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine206 174.834,38 KMPDV osnova nije poznata100%

Nazivnik: 206 dodjela

Poznata vrijednost: 206 / 206 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Srednjobosanski kanton192 162.989,23 KMPDV osnova nije poznata93,2%

Nazivnik: 206 dodjela

Poznata vrijednost: 192 / 192 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TRAVNIK169 135.474,95 KMPDV osnova nije poznata82,04%

Nazivnik: 206 dodjela

Poznata vrijednost: 169 / 169 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Hercegovačko-neretvanski kanton2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.922,48 KMPDV osnova nije poznata0,97%

Nazivnik: 206 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JABLANICA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.922,48 KMPDV osnova nije poznata0,97%

Nazivnik: 206 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
VITEZ1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

295 KMPDV osnova nije poznata0,49%

Nazivnik: 206 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 22:40

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 22:40

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 5

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 100% · Nazivnik: 206 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 206 (0%)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 206 (0%)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 22:40 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 206

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Bolničke priznaniceJU BOLNICA TRAVNIK12.10.2026.225 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

nabavka usluge štampanja obrazacaJAVNA USTANOVA BOLNICA ZA PLUĆNE BOLESTI I TUBERKULOZU TRAVNIK08.10.2026.2.940 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Evidencija o raduJU BOLNICA TRAVNIK15.09.2026.120 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Pločice za vrata pvc i pvc folijeJU BOLNICA TRAVNIK02.08.2026.3.561 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Kartonske kutije sa poklopcemJU BOLNICA TRAVNIK23.06.2026.1.290 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Uvez službenih novinaJU BOLNICA TRAVNIK21.04.2026.273 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Obrasci za štampanjeJU BOLNICA TRAVNIK19.04.2026.450 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Pločice za vrata PVCJU BOLNICA TRAVNIK15.04.2026.385 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Crvene signatureJU BOLNICA TRAVNIK13.04.2026.120 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

PVC pločice za vrataJU BOLNICA TRAVNIK13.04.2026.245 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Obrasci za štampanjeJU BOLNICA TRAVNIK06.04.2026.475 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

usluge štampanjaKANTONALNI ARHIV TRAVNIK18.03.2026.347,17 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Štambilj za pramovoćnostURED ZA JAVNE NABAVE ZA POTREBE KORISNIKA PRORAČUNA KANTONA SREDIŠNJA BOSNA / URED ZA JAVNE NABAVKE ZA POTREBE KORISNIKA BUDŽETA SREDNJOBOSANSKOG KANTONA15.03.2026.70 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Pločice za vrataJU BOLNICA TRAVNIK11.01.2026.175 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Standardi sigurnosti i kvaliteta bolnice- tvrdi uvezJU BOLNICA TRAVNIK07.01.2026.478,20 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabava kalendara i rokovnikaSLUŽBA ZA ZAPOŠLJAVANJE KSB/SBK TRAVNIK18.12.2025.1.280 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Pločice za vrataJU BOLNICA TRAVNIK17.12.2025.192,50 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Karton za ispitivanje senzibilitetaJU BOLNICA TRAVNIK12.11.2025.150 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Protokol laboratorijeJU BOLNICA TRAVNIK20.10.2025.130 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Pozivnice i koverteJU BOLNICA TRAVNIK19.10.2025.148,50 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 24.10.2026. 22:40