Preskoči na sadržaj

Dobavljač

KUĆA ENTERIJERA DOO

KUĆA ENTERIJERA DOO: dodjele javnih nabavki po godinama i ugovornim organima

Praćenje se odnosi na ovaj izvorni zapis. Za druge zapise iste organizacije potrebno je zasebno praćenje.

Sjedište
CENTAR SARAJEVO
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4202001200000
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
nije u izvoru
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
23.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 2 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 47130Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

  • Registrirani dobavljač · 56381Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele13
Postupci13
Naručioci8

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

78.736,67 KMPDV osnova nije poznata
40.257,42 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0,08

Poznato: 13 / 13 (100%)

Udio s jednom ponudom7,69%

Nazivnik: 13 dodjela

Dodjele u konzorciju0%

0 / 13 · Samostalno: 13

Prva dodjela: 11.02.2015. · Posljednja dodjela: 03.06.2025.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 05:38

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

KUĆA ENTERIJERA DOO

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.GRAD SARAJEVO-GRADSKA UPRAVA: 3 dodjelaJP MEĐUNARODNI AERODROM SARAJEVO D.O.O. SARAJEVO: 2 dodjelaSREDNJA MUZIČKA ŠKOLA SARAJEVO: 2 dodjelaAGENCIJA ZA BANKARSTVO FBIH: 2 dodjelaOPĆINA STARI GRAD SARAJEVO: 1 dodjelaLUTRIJA BOSNE I HERCEGOVINE D.O.O.: 1 dodjelaJU DRUGA GIMNAZIJA SARAJEVO: 1 dodjelaVETERINARSKI FAKULTET SARAJEVO: 1 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20151
20173
20182
20194
20201
20241
20251
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20151

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

15.985,61 KMPDV osnova nije poznata7,69%

Nazivnik: 13 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20173

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

341.060,36 KMPDV osnova nije poznata23,08%

Nazivnik: 13 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20182

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

25.734,27 KMPDV osnova nije poznata15,38%

Nazivnik: 13 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20194

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

214.210,43 KMPDV osnova nije poznata30,77%

Nazivnik: 13 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20201

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

13.043 KMPDV osnova nije poznata7,69%

Nazivnik: 13 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20241

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

13.711 KMPDV osnova nije poznata7,69%

Nazivnik: 13 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20251

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

14.992 KMPDV osnova nije poznata7,69%

Nazivnik: 13 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 05:38

Po ugovornom organu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po ugovornom organu
Po ugovornom organuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
GRAD SARAJEVO-GRADSKA UPRAVA3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

11.480,43 KMPDV osnova nije poznata23,08%

Nazivnik: 13 dodjela

0,12%

Nazivnik: 2492 dodjela

2019 – 2019Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP MEĐUNARODNI AERODROM SARAJEVO D.O.O. SARAJEVO2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

8.703 KMPDV osnova nije poznata15,38%

Nazivnik: 13 dodjela

0,02%

Nazivnik: 10886 dodjela

2024 – 2025Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
SREDNJA MUZIČKA ŠKOLA SARAJEVO2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.176,73 KMPDV osnova nije poznata15,38%

Nazivnik: 13 dodjela

0,44%

Nazivnik: 450 dodjela

2017 – 2018Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
AGENCIJA ZA BANKARSTVO FBIH2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

10.802,50 KMPDV osnova nije poznata15,38%

Nazivnik: 13 dodjela

0,05%

Nazivnik: 3670 dodjela

2017 – 2018Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA STARI GRAD SARAJEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.730 KMPDV osnova nije poznata7,69%

Nazivnik: 13 dodjela

0,04%

Nazivnik: 2827 dodjela

2019 – 2019Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
LUTRIJA BOSNE I HERCEGOVINE D.O.O.1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

33.815,40 KMPDV osnova nije poznata7,69%

Nazivnik: 13 dodjela

0,04%

Nazivnik: 2505 dodjela

2017 – 2017Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU DRUGA GIMNAZIJA SARAJEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.043 KMPDV osnova nije poznata7,69%

Nazivnik: 13 dodjela

0,47%

Nazivnik: 215 dodjela

2020 – 2020Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
VETERINARSKI FAKULTET SARAJEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.985,61 KMPDV osnova nije poznata7,69%

Nazivnik: 13 dodjela

0,04%

Nazivnik: 2828 dodjela

2015 – 2015Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine2015201720182019202020242025
GRAD SARAJEVO-GRADSKA UPRAVA0003000
JP MEĐUNARODNI AERODROM SARAJEVO D.O.O. SARAJEVO0000011
SREDNJA MUZIČKA ŠKOLA SARAJEVO0110000
AGENCIJA ZA BANKARSTVO FBIH0110000
OPĆINA STARI GRAD SARAJEVO0001000
LUTRIJA BOSNE I HERCEGOVINE D.O.O.0100000
JU DRUGA GIMNAZIJA SARAJEVO0000100
VETERINARSKI FAKULTET SARAJEVO1000000

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 05:38

Predmet nabavke i CPV

Tablični prikaz · Predmet nabavke i CPV
Predmet nabavke i CPV
Predmet nabavke i CPVBroj dodjela
Kupovina9
Usluge održavanja i popravki2
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza1
Završni građevinski radovi1
Predmet nabavke i CPV
Predmet nabavke i CPVDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Kupovina9 62.973,27 KMPDV osnova nije poznata69,23%

Nazivnik: 13 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge održavanja i popravki2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

7.728,40 KMPDV osnova nije poznata15,38%

Nazivnik: 13 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.043 KMPDV osnova nije poznata7,69%

Nazivnik: 13 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Završni građevinski radovi1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.992 KMPDV osnova nije poznata7,69%

Nazivnik: 13 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 05:38

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)8
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje3
Građevinski radovi2
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)8 51.956,74 KMPDV osnova nije poznata61,54%

Nazivnik: 13 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

16.789,53 KMPDV osnova nije poznata23,08%

Nazivnik: 13 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinski radovi2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

9.990,40 KMPDV osnova nije poznata15,38%

Nazivnik: 13 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 05:38

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum12
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda1
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum12 44.921,27 KMPDV osnova nije poznata92,31%

Nazivnik: 13 dodjela

Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

33.815,40 KMPDV osnova nije poznata7,69%

Nazivnik: 13 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 05:38

Sjedišta ugovornih organa

Sjedište ugovornog organa, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbir redova nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta ugovornih organa
Sjedišta ugovornih organaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine13 78.736,67 KMPDV osnova nije poznata100%

Nazivnik: 13 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kanton Sarajevo8 25.415,77 KMPDV osnova nije poznata61,54%

Nazivnik: 13 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Grad Sarajevo4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

14.210,43 KMPDV osnova nije poznata30,77%

Nazivnik: 13 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
STARI GRAD SARAJEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.730 KMPDV osnova nije poznata7,69%

Nazivnik: 13 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 05:38

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 05:38

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 0

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 100% · Nazivnik: 13 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 13 (0%)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 13 (0%)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 05:38 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 13

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Podopolagački radovi u bescarinskoj prodavnici u Terminalu BJP MEĐUNARODNI AERODROM SARAJEVO D.O.O. SARAJEVO03.06.2025.4.992 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Isporuka i ugradnja tekstilnih ploča dimenzija 50x50JP MEĐUNARODNI AERODROM SARAJEVO D.O.O. SARAJEVO06.08.2024.3.711 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluga postavke materijalaJU DRUGA GIMNAZIJA SARAJEVO23.04.2020.3.043 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka i isporuka 2 paketa tekstilne obloge sa gumenom podlogomGRAD SARAJEVO-GRADSKA UPRAVA28.08.2019.495 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge montaže etisona prema skiciGRAD SARAJEVO-GRADSKA UPRAVA07.08.2019.4.998,40 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka i isporuka itisona u modularnim kockamaGRAD SARAJEVO-GRADSKA UPRAVA09.07.2019.5.987,03 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

BRUŠENJE I LAKIRANJE PARKETA U 3 UČIONICE OŠ SABURINAOPĆINA STARI GRAD SARAJEVO25.03.2019.2.730 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka materijala za tekuće održavanjeSREDNJA MUZIČKA ŠKOLA SARAJEVO26.12.2018.854,27 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Različiti proizvodi za dekoracijuAGENCIJA ZA BANKARSTVO FBIH14.02.2018.4.880 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka materijala za tekuće održavanjeSREDNJA MUZIČKA ŠKOLA SARAJEVO26.12.2017.1.322,46 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Industrijske tekstilne podne oblogeAGENCIJA ZA BANKARSTVO FBIH23.12.2017.5.922,50 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Ugradnja podnih obloga u poslovnoj zgradi Lutrije BiHLUTRIJA BOSNE I HERCEGOVINE D.O.O.02.04.2017.33.815,40 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Podne obloge - laminatVETERINARSKI FAKULTET SARAJEVO11.02.2015.5.985,61 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 24.10.2026. 05:38