Preskoči na sadržaj

Dobavljač

Fizička osoba / obrt

Fizička osoba / obrt: dodjele javnih nabavki po godinama i ugovornim organima

Osobni podaci dobavljača nisu javni. Agregati uključuju njegove objavljene dodjele.
Sjedište
NOVI GRAD SARAJEVO
Država
Bosnia and Herzegovina
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
nije u izvoru
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
24.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 1 puta u izvoru

  • Registrirani dobavljač · 56332

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele81
Postupci79
Naručioci12

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

990.745,64 KMPDV osnova nije poznata
506.560,20 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 81 / 81 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0,33

Poznato: 81 / 81 (100%)

Udio s jednom ponudom13,58%

Nazivnik: 81 dodjela

Dodjele u konzorciju0%

0 / 81 · Samostalno: 81

Prva dodjela: 19.12.2017. · Posljednja dodjela: 27.08.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 18:18

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

Fizička osoba / obrt

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.JAVNA USTANOVA OPĆA BOLNICA "PRIM. DR ABDULAH NAKAŠ": 36 dodjelaOBAVJEŠTAJNO-BEZBJEDNOSNA/SIGURNOSNA AGENCIJA BIH: 8 dodjelaCENTRALNA BANKA BOSNE I HERCEGOVINE: 8 dodjelaSLUŽBA ZA ZAJEDNIČKE POSLOVE ORGANA I TIJELA FBIH: 7 dodjelaJP NIO SLUŽBENI LIST BIH: 6 dodjelaOPĆINA CENTAR SARAJEVO: 5 dodjelaAGENCIJA ZA BANKARSTVO FBIH: 4 dodjelaJU KANTONALNA BOLNICA ZENICA: 3 dodjelaUPRAVA ZA INDIREKTNO OPOREZIVANJE BIH: 1 dodjelaMINISTARSTVO ODBRANE BIH: 1 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20171
20184
20195
20203
202114
202211
202313
202418
20256
2026 · Nepotpuna tekuća godina6
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20171

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1846,15 KMPDV osnova nije poznata1,23%

Nazivnik: 81 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20184

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

334.050 KMPDV osnova nije poznata4,94%

Nazivnik: 81 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20195 46.700 KMPDV osnova nije poznata6,17%

Nazivnik: 81 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20203

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

316.330 KMPDV osnova nije poznata3,7%

Nazivnik: 81 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202114 6108.747,53 KMPDV osnova nije poznata17,28%

Nazivnik: 81 dodjela

Poznata vrijednost: 14 / 14 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202211 6102.800 KMPDV osnova nije poznata13,58%

Nazivnik: 81 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202313 7157.420 KMPDV osnova nije poznata16,05%

Nazivnik: 81 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202418 6290.780 KMPDV osnova nije poznata22,22%

Nazivnik: 81 dodjela

Poznata vrijednost: 18 / 18 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20256 2227.240 KMPDV osnova nije poznata7,41%

Nazivnik: 81 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina6 345.831,96 KMPDV osnova nije poznata7,41%

Nazivnik: 81 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 18:18

Po ugovornom organu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po ugovornom organu
Po ugovornom organuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA OPĆA BOLNICA "PRIM. DR ABDULAH NAKAŠ"36 301.211,96 KMPDV osnova nije poznata44,44%

Nazivnik: 81 dodjela

0,46%

Nazivnik: 7763 dodjela

2018 – 2026Poznata vrijednost: 36 / 36 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OBAVJEŠTAJNO-BEZBJEDNOSNA/SIGURNOSNA AGENCIJA BIH8 12.613,68 KMPDV osnova nije poznata9,88%

Nazivnik: 81 dodjela

0,17%

Nazivnik: 4660 dodjela

2017 – 2024Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
CENTRALNA BANKA BOSNE I HERCEGOVINE8 104.060 KMPDV osnova nije poznata9,88%

Nazivnik: 81 dodjela

0,1%

Nazivnik: 8242 dodjela

2018 – 2023Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
SLUŽBA ZA ZAJEDNIČKE POSLOVE ORGANA I TIJELA FBIH7 254.870 KMPDV osnova nije poznata8,64%

Nazivnik: 81 dodjela

0,56%

Nazivnik: 1254 dodjela

2021 – 2025Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP NIO SLUŽBENI LIST BIH6 21.400 KMPDV osnova nije poznata7,41%

Nazivnik: 81 dodjela

0,64%

Nazivnik: 931 dodjela

2018 – 2024Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA CENTAR SARAJEVO5 19.830 KMPDV osnova nije poznata6,17%

Nazivnik: 81 dodjela

0,21%

Nazivnik: 2391 dodjela

2020 – 2023Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
AGENCIJA ZA BANKARSTVO FBIH4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.850 KMPDV osnova nije poznata4,94%

Nazivnik: 81 dodjela

0,11%

Nazivnik: 3670 dodjela

2022 – 2024Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU KANTONALNA BOLNICA ZENICA3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.910 KMPDV osnova nije poznata3,7%

Nazivnik: 81 dodjela

0,04%

Nazivnik: 8272 dodjela

2023 – 2026Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
UPRAVA ZA INDIREKTNO OPOREZIVANJE BIH1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

256.000 KMPDV osnova nije poznata1,23%

Nazivnik: 81 dodjela

0,04%

Nazivnik: 2715 dodjela

2024 – 2024Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MINISTARSTVO ODBRANE BIH1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

7.000 KMPDV osnova nije poznata1,23%

Nazivnik: 81 dodjela

0,02%

Nazivnik: 5387 dodjela

2023 – 2023Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR TUZLA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.400 KMPDV osnova nije poznata1,23%

Nazivnik: 81 dodjela

0,01%

Nazivnik: 10944 dodjela

2019 – 2019Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ELEKTRONSKI RAČUNARSKI CENTAR ZDRAVSTVA I PENZIJSKOG OSIGURANJA D.O.O. SARAJEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.600 KMPDV osnova nije poznata1,23%

Nazivnik: 81 dodjela

0,48%

Nazivnik: 208 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine2017201820192020202120222023202420252026
JAVNA USTANOVA OPĆA BOLNICA "PRIM. DR ABDULAH NAKAŠ"01113361344
OBAVJEŠTAJNO-BEZBJEDNOSNA/SIGURNOSNA AGENCIJA BIH1020220100
CENTRALNA BANKA BOSNE I HERCEGOVINE0201302000
SLUŽBA ZA ZAJEDNIČKE POSLOVE ORGANA I TIJELA FBIH0000320020
JP NIO SLUŽBENI LIST BIH0110111100
OPĆINA CENTAR SARAJEVO0001211000
AGENCIJA ZA BANKARSTVO FBIH0000021100
JU KANTONALNA BOLNICA ZENICA0000001101
UPRAVA ZA INDIREKTNO OPOREZIVANJE BIH0000000100
MINISTARSTVO ODBRANE BIH0000001000

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 18:18

Predmet nabavke i CPV

Tablični prikaz · Predmet nabavke i CPV
Predmet nabavke i CPV
Predmet nabavke i CPVBroj dodjela
Usluge održavanja i popravki59
Kupovina10
Ostale usluge8
Građevinske instalacije3
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza1
Predmet nabavke i CPV
Predmet nabavke i CPVDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Usluge održavanja i popravki59 469.815,64 KMPDV osnova nije poznata72,84%

Nazivnik: 81 dodjela

Poznata vrijednost: 59 / 59 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kupovina10 481.410 KMPDV osnova nije poznata12,35%

Nazivnik: 81 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale usluge8 36.020 KMPDV osnova nije poznata9,88%

Nazivnik: 81 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinske instalacije3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.650 KMPDV osnova nije poznata3,7%

Nazivnik: 81 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

850 KMPDV osnova nije poznata1,23%

Nazivnik: 81 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 18:18

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Usluge popravaka i održavanja61
Industrijske mašine7
Građevinski radovi4
Ostale javne, društvene i lične usluge4
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta2
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge2
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Usluge popravaka i održavanja61 497.749,49 KMPDV osnova nije poznata75,31%

Nazivnik: 81 dodjela

Poznata vrijednost: 61 / 61 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Industrijske mašine7 380.460 KMPDV osnova nije poznata8,64%

Nazivnik: 81 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinski radovi4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.600 KMPDV osnova nije poznata4,94%

Nazivnik: 81 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale javne, društvene i lične usluge4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.290 KMPDV osnova nije poznata4,94%

Nazivnik: 81 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.550 KMPDV osnova nije poznata2,47%

Nazivnik: 81 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.696,15 KMPDV osnova nije poznata2,47%

Nazivnik: 81 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

96.400 KMPDV osnova nije poznata1,23%

Nazivnik: 81 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 18:18

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum63
otvoreni postupak12
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda5
pregovarački postupak bez objave obavještenja1
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum63 135.803,68 KMPDV osnova nije poznata77,78%

Nazivnik: 81 dodjela

Poznata vrijednost: 63 / 63 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
otvoreni postupak12 753.300 KMPDV osnova nije poznata14,81%

Nazivnik: 81 dodjela

Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda5 97.391,96 KMPDV osnova nije poznata6,17%

Nazivnik: 81 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
pregovarački postupak bez objave obavještenja1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.250 KMPDV osnova nije poznata1,23%

Nazivnik: 81 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 18:18

Sjedišta ugovornih organa

Sjedište ugovornog organa, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbir redova nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta ugovornih organa
Sjedišta ugovornih organaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine57 589.671,96 KMPDV osnova nije poznata70,37%

Nazivnik: 81 dodjela

Poznata vrijednost: 57 / 57 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kanton Sarajevo41 321.041,96 KMPDV osnova nije poznata50,62%

Nazivnik: 81 dodjela

Poznata vrijednost: 41 / 41 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Grad Sarajevo5 19.830 KMPDV osnova nije poznata6,17%

Nazivnik: 81 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
CENTAR SARAJEVO5 19.830 KMPDV osnova nije poznata6,17%

Nazivnik: 81 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zeničko-dobojski kanton3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.910 KMPDV osnova nije poznata3,7%

Nazivnik: 81 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Tuzlanski kanton1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.400 KMPDV osnova nije poznata1,23%

Nazivnik: 81 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 18:18

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 18:18

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 10

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 2

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 85,19% · Nazivnik: 81 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 81 (0%)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 81 (0%)

Okvirni sporazumi
PočetakZavršetak
07.01.2025.30.12.2026.
07.01.2025.30.12.2026.
06.08.2026.06.08.2027.
27.08.2026.27.08.2027.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 18:18 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 5

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Održavanje frižidera i split sistema

Održavanje split sistema

JAVNA USTANOVA OPĆA BOLNICA "PRIM. DR ABDULAH NAKAŠ"27.08.2026.7.000 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Održavanje rashladnih mašinaJAVNA USTANOVA OPĆA BOLNICA "PRIM. DR ABDULAH NAKAŠ"06.08.2026.29.991,96 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Preventivno i interventno održavanje rashladnih mašinaJAVNA USTANOVA OPĆA BOLNICA "PRIM. DR ABDULAH NAKAŠ"16.03.2025.29.400 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluga održavanja i servisiranja klima uređajaMINISTARSTVO ODBRANE BIH16.10.2023.7.000 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Servisiranje klima uređaja za procesno hlađenjeCENTRALNA BANKA BOSNE I HERCEGOVINE09.04.2018.24.000 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 24.10.2026. 18:18