Preskoči na sadržaj

Dobavljač

"AG" D.O.O. CAZIN

"AG" D.O.O. CAZIN: dodjele javnih nabavki po godinama i ugovornim organima

Praćenje se odnosi na ovaj izvorni zapis. Za druge zapise iste organizacije potrebno je zasebno praćenje.

Sjedište
CAZIN
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4263367320007
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
nije u izvoru
Godina osnivanja
2008 (18 godina)
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
01.11.2026.

Ista organizacija zapisana je 2 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 50607Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

  • Registrirani dobavljač · 56251Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele50
Postupci50
Naručioci8

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

216.677,86 KMPDV osnova nije poznata
110.785,63 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 50 / 50 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0,18

Poznato: 50 / 50 (100%)

Udio s jednom ponudom0%

Nazivnik: 50 dodjela

Dodjele u konzorciju0%

0 / 50 · Samostalno: 50

Prva dodjela: 14.05.2015. · Posljednja dodjela: 28.12.2025.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 01.11.2026. 23:46

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

"AG" D.O.O. CAZIN

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.JKP ''VODOVOD'' D.O.O. CAZIN: 18 dodjelaJAVNA USTANOVA KOMUNALNO STAMBENI FOND: 10 dodjelaOPĆINA CAZIN: 6 dodjelaJAVNO PREDUZEĆE CESTE FEDERACIJE BIH D.O.O.: 5 dodjelaGRAD BOSANSKA KRUPA: 5 dodjelaJU "KULTURNO SPORTSKI CENTAR" BOSANSKA KRUPA: 4 dodjelaOPĆINA BUŽIM: 1 dodjelaŠPD "UNSKO-SANSKE ŠUME" D.O.O: 1 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
201510
20163
201711
20181
20196
20203
20214
20224
20232
20242
20254
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
201510 438.345,60 KMPDV osnova nije poznata20%

Nazivnik: 50 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20163

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

311.721,05 KMPDV osnova nije poznata6%

Nazivnik: 50 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201711 241.070 KMPDV osnova nije poznata22%

Nazivnik: 50 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20181

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1450 KMPDV osnova nije poznata2%

Nazivnik: 50 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20196 224.175 KMPDV osnova nije poznata12%

Nazivnik: 50 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20203

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

113.476,21 KMPDV osnova nije poznata6%

Nazivnik: 50 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20214

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

49.870 KMPDV osnova nije poznata8%

Nazivnik: 50 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20224

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

323.070 KMPDV osnova nije poznata8%

Nazivnik: 50 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20232

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

19.830 KMPDV osnova nije poznata4%

Nazivnik: 50 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20242

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

211.800 KMPDV osnova nije poznata4%

Nazivnik: 50 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20254

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

232.870 KMPDV osnova nije poznata8%

Nazivnik: 50 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 01.11.2026. 23:46

Po ugovornom organu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po ugovornom organu
Po ugovornom organuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
JKP ''VODOVOD'' D.O.O. CAZIN18 76.440,60 KMPDV osnova nije poznata36%

Nazivnik: 50 dodjela

0,45%

Nazivnik: 4006 dodjela

2015 – 2022Poznata vrijednost: 18 / 18 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA KOMUNALNO STAMBENI FOND10 40.226,21 KMPDV osnova nije poznata20%

Nazivnik: 50 dodjela

0,73%

Nazivnik: 1365 dodjela

2015 – 2022Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA CAZIN6 11.721,05 KMPDV osnova nije poznata12%

Nazivnik: 50 dodjela

0,49%

Nazivnik: 1213 dodjela

2016 – 2021Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO PREDUZEĆE CESTE FEDERACIJE BIH D.O.O.5 25.500 KMPDV osnova nije poznata10%

Nazivnik: 50 dodjela

0,17%

Nazivnik: 3021 dodjela

2015 – 2015Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD BOSANSKA KRUPA5 36.400 KMPDV osnova nije poznata10%

Nazivnik: 50 dodjela

0,32%

Nazivnik: 1550 dodjela

2022 – 2025Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU "KULTURNO SPORTSKI CENTAR" BOSANSKA KRUPA4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

23.900 KMPDV osnova nije poznata8%

Nazivnik: 50 dodjela

2,05%

Nazivnik: 195 dodjela

2024 – 2025Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA BUŽIM1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

840 KMPDV osnova nije poznata2%

Nazivnik: 50 dodjela

0,08%

Nazivnik: 1323 dodjela

2015 – 2015Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ŠPD "UNSKO-SANSKE ŠUME" D.O.O1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.650 KMPDV osnova nije poznata2%

Nazivnik: 50 dodjela

0,04%

Nazivnik: 2631 dodjela

2021 – 2021Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine20152016201720182019202020212022202320242025
JKP ''VODOVOD'' D.O.O. CAZIN11905011000
JAVNA USTANOVA KOMUNALNO STAMBENI FOND31000312000
OPĆINA CAZIN01211010000
JAVNO PREDUZEĆE CESTE FEDERACIJE BIH D.O.O.50000000000
GRAD BOSANSKA KRUPA00000001211
JU "KULTURNO SPORTSKI CENTAR" BOSANSKA KRUPA00000000013
OPĆINA BUŽIM10000000000
ŠPD "UNSKO-SANSKE ŠUME" D.O.O00000010000

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 01.11.2026. 23:46

Predmet nabavke i CPV

Tablični prikaz · Predmet nabavke i CPV
Predmet nabavke i CPV
Predmet nabavke i CPVBroj dodjela
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza45
Ostale usluge5
Predmet nabavke i CPV
Predmet nabavke i CPVDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza45 200.827,86 KMPDV osnova nije poznata90%

Nazivnik: 50 dodjela

Poznata vrijednost: 45 / 45 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale usluge5 15.850 KMPDV osnova nije poznata10%

Nazivnik: 50 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 01.11.2026. 23:46

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge48
Usluge javne uprave, odbrane i socijalnog osiguranja1
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge48 209.127,86 KMPDV osnova nije poznata96%

Nazivnik: 50 dodjela

Poznata vrijednost: 48 / 48 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge javne uprave, odbrane i socijalnog osiguranja1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.650 KMPDV osnova nije poznata2%

Nazivnik: 50 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.900 KMPDV osnova nije poznata2%

Nazivnik: 50 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 01.11.2026. 23:46

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum48
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda2
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum48 194.307,86 KMPDV osnova nije poznata96%

Nazivnik: 50 dodjela

Poznata vrijednost: 48 / 48 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

22.370 KMPDV osnova nije poznata4%

Nazivnik: 50 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 01.11.2026. 23:46

Sjedišta ugovornih organa

Sjedište ugovornog organa, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbir redova nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta ugovornih organa
Sjedišta ugovornih organaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine50 216.677,86 KMPDV osnova nije poznata100%

Nazivnik: 50 dodjela

Poznata vrijednost: 50 / 50 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Unsko-sanski kanton45 191.177,86 KMPDV osnova nije poznata90%

Nazivnik: 50 dodjela

Poznata vrijednost: 45 / 45 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
CAZIN34 128.387,86 KMPDV osnova nije poznata68%

Nazivnik: 50 dodjela

Poznata vrijednost: 34 / 34 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Bosanska Krupa9 60.300 KMPDV osnova nije poznata18%

Nazivnik: 50 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
BUŽIM1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

840 KMPDV osnova nije poznata2%

Nazivnik: 50 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 01.11.2026. 23:46

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 01.11.2026. 23:46

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 0

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 100% · Nazivnik: 50 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 50 (0%)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 50 (0%)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 01.11.2026. 23:46 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 50

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Usluge izrade projektne dokumentacije- Izrada Idejnog i Glavnog projekta Gradske tržnice u Bosanskoj KrupiGRAD BOSANSKA KRUPA28.12.2025.14.870 KMPDV osnova nije poznata4Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluga - Izrada idejnog projekta za izradu solarnih panela na krovu Doma kulture za potrebe JU "Kulturno sportski centar" Bosanska KrupaJU "KULTURNO SPORTSKI CENTAR" BOSANSKA KRUPA02.10.2025.6.000 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluga - Nadzor nad izvođenjem građevinskih radova sanacija i rekonstrukcija krovišta Doma kulture u Bosanskoj KrupiJU "KULTURNO SPORTSKI CENTAR" BOSANSKA KRUPA23.07.2025.6.000 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluge - Usluge izrada projektne dokumentacije - Izrada projekta nadogradnje Kulturno sportskog centra (Nadogradnja sportske dvorane - teretana sa pratećim sadržajima) za potrebe JU Kulturno sportski centarJU "KULTURNO SPORTSKI CENTAR" BOSANSKA KRUPA05.02.2025.6.000 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge građevinskog nadzoraGRAD BOSANSKA KRUPA21.02.2024.5.900 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluga - Usluge projektiranja u arhitekturiJU "KULTURNO SPORTSKI CENTAR" BOSANSKA KRUPA12.02.2024.5.900 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge tehničkog nadzora gradilištaGRAD BOSANSKA KRUPA30.11.2023.3.930 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge nadzora projekata drugačijih od građevinskihGRAD BOSANSKA KRUPA30.11.2023.5.900 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izrada projektne dokumentacije- rezervoar ''Šehiti''JKP ''VODOVOD'' D.O.O. CAZIN29.09.2022.5.720 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge nadzora nad izvođenjem radovaGRAD BOSANSKA KRUPA24.02.2022.5.800 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izrada projekat sanacije ulice Irfana ljubijankić u dužini cca 1300m, te sanacija raskrsnice u Tatarima i sanacija dijela ulice V. Korpusa u dužini cca 100mJAVNA USTANOVA KOMUNALNO STAMBENI FOND25.01.2022.5.950 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izrada elaborata javne - ulične rasvjete i kablovske kanalizacije za instalacije u ulici Irfana ljubijankić u dužini cca 1300m, te sanacija u obuhvatu raskrsnice u Tatarima i dijela ulice V. Korpusa u dužini cca 100mJAVNA USTANOVA KOMUNALNO STAMBENI FOND25.01.2022.5.600 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izmjene projektne dokumentacije LP GP T.RaštelaJAVNA USTANOVA KOMUNALNO STAMBENI FOND15.12.2021.1.000 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izrada projektne dokumentacijeJKP ''VODOVOD'' D.O.O. CAZIN30.11.2021.5.720 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluga izrade projektne dokumentacije u projektu izgradnje puta Rujnica-BukovicaOPĆINA CAZIN25.01.2021.1.500 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izrada glavnog projekta priključka na regionalnu cestu R-401 b ispred parcele k.č. 95 k.o. CazinŠPD "UNSKO-SANSKE ŠUME" D.O.O13.01.2021.1.650 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka idejnog i glavnog projekta lokalne saobraćajnice GP T.RaštelaJAVNA USTANOVA KOMUNALNO STAMBENI FOND09.08.2020.4.500 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nadzor na sanaciji klizišta u ulici Irfana Ljubijankića u CazinuJAVNA USTANOVA KOMUNALNO STAMBENI FOND05.01.2020.3.476,21 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izrada projektne dok.sanacije klizišta u ul.Irfana Ljubijankića u CazinuJAVNA USTANOVA KOMUNALNO STAMBENI FOND04.01.2020.5.500 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izmjene projektne dokumentacije KrakačaJKP ''VODOVOD'' D.O.O. CAZIN29.11.2019.500 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 01.11.2026. 23:46