Preskoči na sadržaj

Dobavljač

TERMO KLIMA

TERMO KLIMA: dodjele javnih nabavki po godinama i ugovornim organima

Praćenje se odnosi na ovaj izvorni zapis. Za druge zapise iste organizacije potrebno je zasebno praćenje.

Sjedište
LAKTAŠI
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4401161170002
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
Malo preduzeće
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
21.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 2 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 43422Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

  • Registrirani dobavljač · 53113Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele71
Postupci70
Naručioci33

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

337.684,58 KMPDV osnova nije poznata
172.655,38 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 64 / 71 dodjela (90,14%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 7

7 dodjela u konzorciju bez poznatog udjela
Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0,82

Poznato: 71 / 71 (100%)

Udio s jednom ponudom9,86%

Nazivnik: 71 dodjela

Dodjele u konzorciju9,86%

7 / 71 · Samostalno: 64

Prva dodjela: 03.12.2014. · Posljednja dodjela: 28.07.2025.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 12:24

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

TERMO KLIMA

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.JAVNO PREDUZEĆE ZA PROIZVODNJU I DISTRIBUCIJU TOPLOTE "GRIJANJE" D.O.O. ZENICA: 13 dodjelaAD "TOPLANA" PRIJEDOR: 8 dodjelaMINISTARSTVO UNUTRAŠNJIH POSLOVA REPUBLIKE SRPSKE: 4 dodjelaGRAD BANJA LUKA: 3 dodjelaOPŠTINA ČELINAC: 3 dodjelaGRAD PRNJAVOR: 3 dodjelaTOPLANA A.D. BANJA LUKA: 3 dodjelaOPŠTINA NOVI GRAD: 3 dodjelaAGENCIJA ZA LIJEKOVE I MEDICINSKA SREDSTVA BIH: 2 dodjelaЈАВНА ЗДРАВСТВЕНА УСТАНОВА ИНСТИТУТ ЗА ФИЗИКАЛНУ МЕДИЦИНУ, РЕХАБИЛИТАЦИЈУ И ОРТОПЕДСКУ ХИРУРГИЈУ "ДР МИРОСЛАВ ЗОТОВИЋ" БАЊА ЛУКА: 2 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20141
201514
201611
20178
20188
20199
20206
20213
20222
20236
20242
20251
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20141

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1143,66 KMPDV osnova nije poznata1,41%

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201514 630.872,32 KMPDV osnova nije poznata19,72%

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 14 / 14 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201611 947.100,80 KMPDV osnova nije poznata15,49%

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 11 dodjela (90,91%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
20178 756.744,96 KMPDV osnova nije poznata11,27%

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20188 628.392,71 KMPDV osnova nije poznata11,27%

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 8 dodjela (50%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 4

Otvori povezane zapise
20199 665.563,37 KMPDV osnova nije poznata12,68%

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 9 dodjela (77,78%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
20206 514.956,72 KMPDV osnova nije poznata8,45%

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20213

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

31.842,45 KMPDV osnova nije poznata4,23%

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20222

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1875,47 KMPDV osnova nije poznata2,82%

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20236 319.547,95 KMPDV osnova nije poznata8,45%

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20242

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

221.044,17 KMPDV osnova nije poznata2,82%

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20251

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

150.600 KMPDV osnova nije poznata1,41%

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 12:24

Po ugovornom organu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po ugovornom organu
Po ugovornom organuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
JAVNO PREDUZEĆE ZA PROIZVODNJU I DISTRIBUCIJU TOPLOTE "GRIJANJE" D.O.O. ZENICA13 24.499,54 KMPDV osnova nije poznata18,31%

Nazivnik: 71 dodjela

0,25%

Nazivnik: 5223 dodjela

2015 – 2020Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
AD "TOPLANA" PRIJEDOR8 3.185,91 KMPDV osnova nije poznata11,27%

Nazivnik: 71 dodjela

0,42%

Nazivnik: 1903 dodjela

2020 – 2023Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MINISTARSTVO UNUTRAŠNJIH POSLOVA REPUBLIKE SRPSKE4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

23.289,14 KMPDV osnova nije poznata5,63%

Nazivnik: 71 dodjela

0,11%

Nazivnik: 3759 dodjela

2015 – 2015Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD BANJA LUKA3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.077,19 KMPDV osnova nije poznata4,23%

Nazivnik: 71 dodjela

0,06%

Nazivnik: 5219 dodjela

2018 – 2020Poznata vrijednost: 1 / 3 dodjela (33,33%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
OPŠTINA ČELINAC3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru4,23%

Nazivnik: 71 dodjela

0,23%

Nazivnik: 1308 dodjela

2018 – 2019Poznata vrijednost: 0 / 3 dodjela (0%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 3

Otvori povezane zapise
GRAD PRNJAVOR3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

43.203,59 KMPDV osnova nije poznata4,23%

Nazivnik: 71 dodjela

0,16%

Nazivnik: 1918 dodjela

2018 – 2019Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TOPLANA A.D. BANJA LUKA3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

878,65 KMPDV osnova nije poznata4,23%

Nazivnik: 71 dodjela

0,35%

Nazivnik: 868 dodjela

2016 – 2017Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPŠTINA NOVI GRAD3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

18.984,13 KMPDV osnova nije poznata4,23%

Nazivnik: 71 dodjela

0,14%

Nazivnik: 2140 dodjela

2017 – 2018Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
AGENCIJA ZA LIJEKOVE I MEDICINSKA SREDSTVA BIH2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.740,12 KMPDV osnova nije poznata2,82%

Nazivnik: 71 dodjela

0,07%

Nazivnik: 2943 dodjela

2015 – 2015Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ЈАВНА ЗДРАВСТВЕНА УСТАНОВА ИНСТИТУТ ЗА ФИЗИКАЛНУ МЕДИЦИНУ, РЕХАБИЛИТАЦИЈУ И ОРТОПЕДСКУ ХИРУРГИЈУ "ДР МИРОСЛАВ ЗОТОВИЋ" БАЊА ЛУКА2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

8.410,02 KMPDV osnova nije poznata2,82%

Nazivnik: 71 dodjela

0,02%

Nazivnik: 8235 dodjela

2016 – 2019Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JZU "DOM ZDRAVLJA U BANJOJ LUCI"2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

15.294,93 KMPDV osnova nije poznata2,82%

Nazivnik: 71 dodjela

0,02%

Nazivnik: 9742 dodjela

2015 – 2016Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JZU UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR REPUBLIKE SRPSKE2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

949,92 KMPDV osnova nije poznata2,82%

Nazivnik: 71 dodjela

0,01%

Nazivnik: 13933 dodjela

2015 – 2015Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU OŠ ''BRANKO ĆOPIĆ'' BJELAJCE2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

19.234,53 KMPDV osnova nije poznata2,82%

Nazivnik: 71 dodjela

33,33%

Nazivnik: 6 dodjela

2019 – 2020Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ШУМСКО ГАЗДИНСТВО ''БАЊА ЛУКА'' БАЊА ЛУКА2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

7.771,55 KMPDV osnova nije poznata2,82%

Nazivnik: 71 dodjela

0,68%

Nazivnik: 294 dodjela

2016 – 2017Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
СЛУЖБА ЗА ЗАЈЕДНИЧКЕ ПОСЛОВЕ ВЛАДЕ РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

645,57 KMPDV osnova nije poznata1,41%

Nazivnik: 71 dodjela

0,05%

Nazivnik: 1896 dodjela

2021 – 2021Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPŠTINA BRATUNAC1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.629,73 KMPDV osnova nije poznata1,41%

Nazivnik: 71 dodjela

0,11%

Nazivnik: 928 dodjela

2017 – 2017Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
REPUBLIČKI ZAVOD ZA STATISTIKU RS1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.068,38 KMPDV osnova nije poznata1,41%

Nazivnik: 71 dodjela

0,04%

Nazivnik: 2309 dodjela

2023 – 2023Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ЈАВНО ПРЕДУЗЕЋЕ РЕГИОНАЛНА ДЕПОНИЈА "ДЕП-ОТ" БАЊА ЛУКА1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,41%

Nazivnik: 71 dodjela

0,15%

Nazivnik: 648 dodjela

2018 – 2018Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
OPŠTINA RIBNIK1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

50.600 KMPDV osnova nije poznata1,41%

Nazivnik: 71 dodjela

0,07%

Nazivnik: 1446 dodjela

2025 – 2025Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
VODOVOD A.D. BANJA LUKA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

488,57 KMPDV osnova nije poznata1,41%

Nazivnik: 71 dodjela

0,01%

Nazivnik: 11362 dodjela

2021 – 2021Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine2015201620172018201920202021202220232025
JAVNO PREDUZEĆE ZA PROIZVODNJU I DISTRIBUCIJU TOPLOTE "GRIJANJE" D.O.O. ZENICA4310320000
AD "TOPLANA" PRIJEDOR0000011240
MINISTARSTVO UNUTRAŠNJIH POSLOVA REPUBLIKE SRPSKE4000000000
GRAD BANJA LUKA0001110000
OPŠTINA ČELINAC0002100000
GRAD PRNJAVOR0001200000
TOPLANA A.D. BANJA LUKA0120000000
OPŠTINA NOVI GRAD0012000000
AGENCIJA ZA LIJEKOVE I MEDICINSKA SREDSTVA BIH2000000000
ЈАВНА ЗДРАВСТВЕНА УСТАНОВА ИНСТИТУТ ЗА ФИЗИКАЛНУ МЕДИЦИНУ, РЕХАБИЛИТАЦИЈУ И ОРТОПЕДСКУ ХИРУРГИЈУ "ДР МИРОСЛАВ ЗОТОВИЋ" БАЊА ЛУКА0100100000

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 12:24

Predmet nabavke i CPV

Tablični prikaz · Predmet nabavke i CPV
Predmet nabavke i CPV
Predmet nabavke i CPVBroj dodjela
Kupovina54
Izgradnja cijele građevine ili njenih dijelova, građevinarstvo8
Građevinske instalacije4
Usluge održavanja i popravki2
Završni građevinski radovi2
Ostale usluge1
Predmet nabavke i CPV
Predmet nabavke i CPVDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Kupovina54 246.788,17 KMPDV osnova nije poznata76,06%

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 54 / 54 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Izgradnja cijele građevine ili njenih dijelova, građevinarstvo8 50.600 KMPDV osnova nije poznata11,27%

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 8 dodjela (12,5%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 7

Otvori povezane zapise
Građevinske instalacije4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

32.963,72 KMPDV osnova nije poznata5,63%

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge održavanja i popravki2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

793,99 KMPDV osnova nije poznata2,82%

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Završni građevinski radovi2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.692,55 KMPDV osnova nije poznata2,82%

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale usluge1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.846,15 KMPDV osnova nije poznata1,41%

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 12:24

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)17
Građevinski radovi17
Industrijske mašine15
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje12
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu4
Naftni proizvodi, gorivo, električna energija i ostali izvori energije3
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta2
Koža i tekstilne tkanine, plastični i gumeni materijali1
Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)1
Usluge popravaka i održavanja1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)17 89.761,06 KMPDV osnova nije poznata23,94%

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 17 / 17 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinski radovi17 126.188,42 KMPDV osnova nije poznata23,94%

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 17 dodjela (58,82%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 7

Otvori povezane zapise
Industrijske mašine15 100.283,78 KMPDV osnova nije poznata21,13%

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje12 53.310,99 KMPDV osnova nije poznata16,9%

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.471,55 KMPDV osnova nije poznata5,63%

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naftni proizvodi, gorivo, električna energija i ostali izvori energije3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

19.952,48 KMPDV osnova nije poznata4,23%

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

199,48 KMPDV osnova nije poznata2,82%

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Koža i tekstilne tkanine, plastični i gumeni materijali1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

560,66 KMPDV osnova nije poznata1,41%

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

77,52 KMPDV osnova nije poznata1,41%

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge popravaka i održavanja1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

383,99 KMPDV osnova nije poznata1,41%

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 12:24

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum47
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda14
NegotiatedProcedureWithoutProcurementNotice5
otvoreni postupak5
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum47 75.504,84 KMPDV osnova nije poznata66,2%

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 47 / 47 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda14 215.286,01 KMPDV osnova nije poznata19,72%

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 14 / 14 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
NegotiatedProcedureWithoutProcurementNotice5 1.362,43 KMPDV osnova nije poznata7,04%

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 5 dodjela (20%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 4

Otvori povezane zapise
otvoreni postupak5 45.531,30 KMPDV osnova nije poznata7,04%

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 5 dodjela (40%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 3

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 12:24

Sjedišta ugovornih organa

Sjedište ugovornog organa, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbir redova nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta ugovornih organa
Sjedišta ugovornih organaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Republika Srpska53 309.549,49 KMPDV osnova nije poznata74,65%

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 47 / 53 dodjela (88,68%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 6

Otvori povezane zapise
Zenica13 24.499,54 KMPDV osnova nije poznata18,31%

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine13 24.499,54 KMPDV osnova nije poznata18,31%

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zeničko-dobojski kanton13 24.499,54 KMPDV osnova nije poznata18,31%

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ZENICA13 24.499,54 KMPDV osnova nije poznata18,31%

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prijedor8 3.185,91 KMPDV osnova nije poznata11,27%

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Banja Luka7 5.444,41 KMPDV osnova nije poznata9,86%

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 7 dodjela (71,43%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
Prnjavor3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

43.203,59 KMPDV osnova nije poznata4,23%

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
NOVI GRAD3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

18.984,13 KMPDV osnova nije poznata4,23%

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ČELINAC3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru4,23%

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 3 dodjela (0%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 3

Otvori povezane zapise
MRKONJIĆ GRAD2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

19.234,53 KMPDV osnova nije poznata2,82%

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Brčko Distrikt Bosne i Hercegovine1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,41%

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
RIBNIK1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

50.600 KMPDV osnova nije poznata1,41%

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Laktaši1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.414,54 KMPDV osnova nije poznata1,41%

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
LAKTAŠI1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.414,54 KMPDV osnova nije poznata1,41%

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KNEŽEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

20.638,99 KMPDV osnova nije poznata1,41%

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
BRATUNAC1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.629,73 KMPDV osnova nije poznata1,41%

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 12:24

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Partneri u konzorciju
Partneri u konzorcijuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
DOS ELEKTRO DOO5 nije u izvoru7,04%

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 5 dodjela (0%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 5

Otvori povezane zapise
"PRIJEDORPUTEVI" A.D.5 nije u izvoru7,04%

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 5 dodjela (0%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 5

Otvori povezane zapise
ARAGOSTA INVEST D.O.O.3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru4,23%

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 3 dodjela (0%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 3

Otvori povezane zapise
GRADJENJE DJURIC1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,41%

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
GRAĐ-PROMET D.O.O. DOBOJ1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,41%

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
TEKTON DOO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,41%

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
ELMORAD D.O.O.1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,41%

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
HAVREX DOO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,41%

Nazivnik: 71 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 12:24

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 0

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 92,96% · Nazivnik: 71 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 71 (0%)

Pravni lijekovi: 1 · Poznato: 1 / 71 (1,41%)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 12:24 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 5

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Nabavka i montaža kotlovskog postrojenjaGRAD PRNJAVOR15.10.2019.40.682,85 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Изградња замјенског градског моста преко ријеке Врбање са уређењем пјешачке зона на лијевој обали низводно од моста у ЧелинцуOPŠTINA ČELINAC14.08.2018.nije u izvoru4Nepoznat udio

Udio člana konzorcija nije poznat; cijeli iznos se ne pripisuje dobavljaču.

Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Изградња моста преко ријеке Врбас са приступном саобраћајницом у улици Гаврила Принципа и реконструкција улице Бранка Мораче до споја са Козарском улицом у Бањој Луци – прва фаза реализацијеGRAD BANJA LUKA13.06.2018.nije u izvoru3Nepoznat udio

Udio člana konzorcija nije poznat; cijeli iznos se ne pripisuje dobavljaču.

Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

"Nabavka kotla za centralno grijanje" za potrebe Medicinskog fakulteta FočaUNIVERZITET U ISTOČNOM SARAJEVU02.11.2016.4.848,45 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Rekonstrukcija odjeljenja anestezije, intezivne njege i operacionog bloka Opće bolnice BrčkoBRČKO DISTRIKT BIH16.08.2016.nije u izvoru2Nepoznat udio

Udio člana konzorcija nije poznat; cijeli iznos se ne pripisuje dobavljaču.

Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 22.10.2026. 12:24