Preskoči na sadržaj

Dobavljač

GALAX NISKOGRADNJA DD BRČKO

GALAX NISKOGRADNJA DD BRČKO: dodjele javnih nabavki po godinama i ugovornim organima

Praćenje se odnosi na ovaj izvorni zapis. Za druge zapise iste organizacije potrebno je zasebno praćenje.

Sjedište
BRČKO DISTRIKT BIH
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4600086390002
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
Veliko preduzeće
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
01.11.2026.

Ista organizacija zapisana je 2 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 48806Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

  • Registrirani dobavljač · 52198Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele707
Postupci415
Naručioci38

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

37.500.610,59 KMPDV osnova nije poznata
19.173.757,73 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 669 / 707 dodjela (94,63%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 38

38 dodjela u konzorciju bez poznatog udjela
Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda2,6

Poznato: 707 / 707 (100%)

Udio s jednom ponudom26,59%

Nazivnik: 707 dodjela

Dodjele u konzorciju5,37%

38 / 707 · Samostalno: 669

Prva dodjela: 06.04.2015. · Posljednja dodjela: 26.10.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 01.11.2026. 22:58

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

GALAX NISKOGRADNJA DD BRČKO

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.BRČKO DISTRIKT BIH: 280 dodjelaOPŠTINA ŠAMAC: 88 dodjelaOPŠTINA PELAGIĆEVO: 50 dodjelaJAVNO PREDUZEĆE "PUTEVI BRČKO" D.O.O. BRČKO DISTRIKT BIH: 32 dodjelaGRAD BIJELJINA: 30 dodjelaGRAD SREBRENIK: 29 dodjelaOPŠTINA LOPARE: 27 dodjelaGRAD ORAŠJE: 23 dodjelaOPŠTINA DONJI ŽABAR: 23 dodjelaJP KOMUNALNO BRČKO DOO: 16 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
201511
201635
201729
201836
201962
202076
202152
202286
202360
2024103
202564
2026 · Nepotpuna tekuća godina93
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
201511 5252.335,10 KMPDV osnova nije poznata1,56%

Nazivnik: 707 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201635 6374.759,47 KMPDV osnova nije poznata4,95%

Nazivnik: 707 dodjela

Poznata vrijednost: 35 / 35 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201729 81.566.823,64 KMPDV osnova nije poznata4,1%

Nazivnik: 707 dodjela

Poznata vrijednost: 29 / 29 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201836 122.906.555,24 KMPDV osnova nije poznata5,09%

Nazivnik: 707 dodjela

Poznata vrijednost: 36 / 36 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201962 132.058.790,22 KMPDV osnova nije poznata8,77%

Nazivnik: 707 dodjela

Poznata vrijednost: 60 / 62 dodjela (96,77%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
202076 123.201.286,45 KMPDV osnova nije poznata10,75%

Nazivnik: 707 dodjela

Poznata vrijednost: 75 / 76 dodjela (98,68%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
202152 92.007.612,43 KMPDV osnova nije poznata7,36%

Nazivnik: 707 dodjela

Poznata vrijednost: 52 / 52 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202286 163.911.800,58 KMPDV osnova nije poznata12,16%

Nazivnik: 707 dodjela

Poznata vrijednost: 82 / 86 dodjela (95,35%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 4

Otvori povezane zapise
202360 132.913.020,18 KMPDV osnova nije poznata8,49%

Nazivnik: 707 dodjela

Poznata vrijednost: 57 / 60 dodjela (95%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 3

Otvori povezane zapise
2024103 167.912.164,08 KMPDV osnova nije poznata14,57%

Nazivnik: 707 dodjela

Poznata vrijednost: 93 / 103 dodjela (90,29%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 10

Otvori povezane zapise
202564 174.531.290,27 KMPDV osnova nije poznata9,05%

Nazivnik: 707 dodjela

Poznata vrijednost: 58 / 64 dodjela (90,63%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 6

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina93 215.864.172,93 KMPDV osnova nije poznata13,15%

Nazivnik: 707 dodjela

Poznata vrijednost: 81 / 93 dodjela (87,1%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 12

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 01.11.2026. 22:58

Po ugovornom organu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po ugovornom organu
Po ugovornom organuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
BRČKO DISTRIKT BIH280 11.186.021,35 KMPDV osnova nije poznata39,6%

Nazivnik: 707 dodjela

1,77%

Nazivnik: 15784 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 270 / 280 dodjela (96,43%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 10

Otvori povezane zapise
OPŠTINA ŠAMAC88 4.715.362,18 KMPDV osnova nije poznata12,45%

Nazivnik: 707 dodjela

9,72%

Nazivnik: 905 dodjela

2018 – 2026Poznata vrijednost: 86 / 88 dodjela (97,73%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
OPŠTINA PELAGIĆEVO50 2.642.246,84 KMPDV osnova nije poznata7,07%

Nazivnik: 707 dodjela

17,99%

Nazivnik: 278 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 49 / 50 dodjela (98%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
JAVNO PREDUZEĆE "PUTEVI BRČKO" D.O.O. BRČKO DISTRIKT BIH32 3.885.373,61 KMPDV osnova nije poznata4,53%

Nazivnik: 707 dodjela

2,15%

Nazivnik: 1485 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 32 / 32 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD BIJELJINA30 2.234.187,75 KMPDV osnova nije poznata4,24%

Nazivnik: 707 dodjela

1,25%

Nazivnik: 2409 dodjela

2019 – 2026Poznata vrijednost: 28 / 30 dodjela (93,33%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
GRAD SREBRENIK29 1.328.004,36 KMPDV osnova nije poznata4,1%

Nazivnik: 707 dodjela

1,71%

Nazivnik: 1693 dodjela

2025 – 2026Poznata vrijednost: 23 / 29 dodjela (79,31%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 6

Otvori povezane zapise
OPŠTINA LOPARE27 863.364,09 KMPDV osnova nije poznata3,82%

Nazivnik: 707 dodjela

2,19%

Nazivnik: 1233 dodjela

2018 – 2026Poznata vrijednost: 27 / 27 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD ORAŠJE23 1.562.218,16 KMPDV osnova nije poznata3,25%

Nazivnik: 707 dodjela

2,2%

Nazivnik: 1045 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 23 / 23 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPŠTINA DONJI ŽABAR23 757.318,39 KMPDV osnova nije poznata3,25%

Nazivnik: 707 dodjela

10,75%

Nazivnik: 214 dodjela

2016 – 2026Poznata vrijednost: 21 / 23 dodjela (91,3%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
JP KOMUNALNO BRČKO DOO16 544.068 KMPDV osnova nije poznata2,26%

Nazivnik: 707 dodjela

0,34%

Nazivnik: 4732 dodjela

2018 – 2026Poznata vrijednost: 14 / 16 dodjela (87,5%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
OPĆINA KALESIJA14 655.238,99 KMPDV osnova nije poznata1,98%

Nazivnik: 707 dodjela

1,11%

Nazivnik: 1262 dodjela

2024 – 2026Poznata vrijednost: 7 / 14 dodjela (50%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 7

Otvori povezane zapise
MINISTARSTVO PROMETA, VEZA, I ZAŠTITE OKOLIŠA POSAVSKOG KANTONA13 2.767.848,55 KMPDV osnova nije poznata1,84%

Nazivnik: 707 dodjela

18,31%

Nazivnik: 71 dodjela

2017 – 2023Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA DOMALJEVAC-ŠAMAC12 819.060,67 KMPDV osnova nije poznata1,7%

Nazivnik: 707 dodjela

2,8%

Nazivnik: 428 dodjela

2018 – 2026Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA "VODE SRPSKE"8 127.995,53 KMPDV osnova nije poznata1,13%

Nazivnik: 707 dodjela

0,49%

Nazivnik: 1642 dodjela

2015 – 2025Poznata vrijednost: 7 / 8 dodjela (87,5%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
ZAJEDNIČKA SLUŽBA VLADE ŽUPANIJE POSAVSKE8 1.164.422 KMPDV osnova nije poznata1,13%

Nazivnik: 707 dodjela

2,03%

Nazivnik: 394 dodjela

2024 – 2026Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
AKCIONARSKO DRUŠTVO "GRAD" BIJELJINA7 105.175 KMPDV osnova nije poznata0,99%

Nazivnik: 707 dodjela

0,37%

Nazivnik: 1897 dodjela

2024 – 2026Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
UPRAVA ZA INDIREKTNO OPOREZIVANJE BIH5 54.432,83 KMPDV osnova nije poznata0,71%

Nazivnik: 707 dodjela

0,18%

Nazivnik: 2715 dodjela

2020 – 2025Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
VLADA ŽUPANIJE POSAVSKE4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

156.413,40 KMPDV osnova nije poznata0,57%

Nazivnik: 707 dodjela

2,58%

Nazivnik: 155 dodjela

2016 – 2017Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MJEŠOVITI HOLDING "ELEKTROPRIVREDA REPUBLIKE SRPSKE" - ZAVISNO PREDUZEĆE "RUDNIK I TERMOELEKTRANA UGLJEVIK" AKCIONARSKO DRUŠTVO UGLJEVIK4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

23.665 KMPDV osnova nije poznata0,57%

Nazivnik: 707 dodjela

0,04%

Nazivnik: 10037 dodjela

2018 – 2022Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
CESTE D.D. MOSTAR4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

247.935 KMPDV osnova nije poznata0,57%

Nazivnik: 707 dodjela

0,5%

Nazivnik: 795 dodjela

2019 – 2022Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine201520162017201820192020202120222023202420252026
BRČKO DISTRIKT BIH12513172838363030311516
OPŠTINA ŠAMAC000559614920911
OPŠTINA PELAGIĆEVO351466170665
JAVNO PREDUZEĆE "PUTEVI BRČKO" D.O.O. BRČKO DISTRIKT BIH2061050211014
GRAD BIJELJINA0000104024334
GRAD SREBRENIK0000000000821
OPŠTINA LOPARE0001153101303
GRAD ORAŠJE310010023823
OPŠTINA DONJI ŽABAR023112134114
JP KOMUNALNO BRČKO DOO000121121431

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 01.11.2026. 22:58

Predmet nabavke i CPV

Tablični prikaz · Predmet nabavke i CPV
Predmet nabavke i CPV
Predmet nabavke i CPVBroj dodjela
Izgradnja cijele građevine ili njenih dijelova, građevinarstvo606
Završni građevinski radovi28
Usluge održavanja i popravki24
Ostale usluge19
Kupovina17
Građevinske instalacije6
Priprema gradilišta4
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza1
Kombinacija svega navedenog (kupovina, leasing, zakup, ugovor o zakupu s opcijom kupovine)1
Pomoćne transportne usluge i usluge podrške1
Predmet nabavke i CPV
Predmet nabavke i CPVDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Izgradnja cijele građevine ili njenih dijelova, građevinarstvo606 34.272.368,21 KMPDV osnova nije poznata85,71%

Nazivnik: 707 dodjela

Poznata vrijednost: 573 / 606 dodjela (94,55%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 33

Otvori povezane zapise
Završni građevinski radovi28 1.129.964,91 KMPDV osnova nije poznata3,96%

Nazivnik: 707 dodjela

Poznata vrijednost: 26 / 28 dodjela (92,86%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
Usluge održavanja i popravki24 407.935 KMPDV osnova nije poznata3,39%

Nazivnik: 707 dodjela

Poznata vrijednost: 24 / 24 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale usluge19 835.121,23 KMPDV osnova nije poznata2,69%

Nazivnik: 707 dodjela

Poznata vrijednost: 19 / 19 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kupovina17 796.884 KMPDV osnova nije poznata2,4%

Nazivnik: 707 dodjela

Poznata vrijednost: 16 / 17 dodjela (94,12%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Građevinske instalacije6 25.493 KMPDV osnova nije poznata0,85%

Nazivnik: 707 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 6 dodjela (83,33%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Priprema gradilišta4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

16.309,24 KMPDV osnova nije poznata0,57%

Nazivnik: 707 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

14.445 KMPDV osnova nije poznata0,14%

Nazivnik: 707 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kombinacija svega navedenog (kupovina, leasing, zakup, ugovor o zakupu s opcijom kupovine)1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.090 KMPDV osnova nije poznata0,14%

Nazivnik: 707 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Pomoćne transportne usluge i usluge podrške1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,14%

Nazivnik: 707 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 01.11.2026. 22:58

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Građevinski radovi660
Usluge popravaka i održavanja14
Rudarstvo, obični metali i pripadajući proizvodi12
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)7
Usluge u području otpadnih voda, otpada, čišćenja i okoliša6
Usluge na području poljoprivrede, šumarstva, hortikulture, akvakulture i pčelarstva4
Mašine za rudarstvo, kamenolome, oprema za građevinarstvo3
Prevozne usluge (osim prevoza otpada)3
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu2
Ostale javne, društvene i lične usluge2
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Građevinski radovi660 35.748.412,76 KMPDV osnova nije poznata93,35%

Nazivnik: 707 dodjela

Poznata vrijednost: 624 / 660 dodjela (94,55%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 36

Otvori povezane zapise
Usluge popravaka i održavanja14 211.781 KMPDV osnova nije poznata1,98%

Nazivnik: 707 dodjela

Poznata vrijednost: 14 / 14 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Rudarstvo, obični metali i pripadajući proizvodi12 542.650 KMPDV osnova nije poznata1,7%

Nazivnik: 707 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 12 dodjela (91,67%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)7 262.324 KMPDV osnova nije poznata0,99%

Nazivnik: 707 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge u području otpadnih voda, otpada, čišćenja i okoliša6 371.327,23 KMPDV osnova nije poznata0,85%

Nazivnik: 707 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge na području poljoprivrede, šumarstva, hortikulture, akvakulture i pčelarstva4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

224.132,90 KMPDV osnova nije poznata0,57%

Nazivnik: 707 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Mašine za rudarstvo, kamenolome, oprema za građevinarstvo3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

45.730 KMPDV osnova nije poznata0,42%

Nazivnik: 707 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 3 dodjela (66,67%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Prevozne usluge (osim prevoza otpada)3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

382.469 KMPDV osnova nije poznata0,42%

Nazivnik: 707 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

11.405,60 KMPDV osnova nije poznata0,28%

Nazivnik: 707 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale javne, društvene i lične usluge2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

11.900 KMPDV osnova nije poznata0,28%

Nazivnik: 707 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.900 KMPDV osnova nije poznata0,14%

Nazivnik: 707 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 01.11.2026. 22:58

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
otvoreni postupak495
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda91
direktni sporazum83
pregovarački postupak bez objave obavještenja38
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
otvoreni postupak495 33.913.861,17 KMPDV osnova nije poznata70,01%

Nazivnik: 707 dodjela

Poznata vrijednost: 459 / 495 dodjela (92,73%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 36

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda91 2.777.300,73 KMPDV osnova nije poznata12,87%

Nazivnik: 707 dodjela

Poznata vrijednost: 89 / 91 dodjela (97,8%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
direktni sporazum83 400.119,73 KMPDV osnova nije poznata11,74%

Nazivnik: 707 dodjela

Poznata vrijednost: 83 / 83 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
pregovarački postupak bez objave obavještenja38 409.328,96 KMPDV osnova nije poznata5,37%

Nazivnik: 707 dodjela

Poznata vrijednost: 38 / 38 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 01.11.2026. 22:58

Sjedišta ugovornih organa

Sjedište ugovornog organa, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbir redova nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta ugovornih organa
Sjedišta ugovornih organaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Brčko Distrikt Bosne i Hercegovine329 15.615.462,96 KMPDV osnova nije poznata46,53%

Nazivnik: 707 dodjela

Poznata vrijednost: 316 / 329 dodjela (96,05%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 13

Otvori povezane zapise
Republika Srpska250 11.818.319,99 KMPDV osnova nije poznata35,36%

Nazivnik: 707 dodjela

Poznata vrijednost: 240 / 250 dodjela (96%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 10

Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine123 10.012.394,81 KMPDV osnova nije poznata17,4%

Nazivnik: 707 dodjela

Poznata vrijednost: 108 / 123 dodjela (87,8%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 15

Otvori povezane zapise
ŠAMAC92 4.748.459,64 KMPDV osnova nije poznata13,01%

Nazivnik: 707 dodjela

Poznata vrijednost: 90 / 92 dodjela (97,83%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
Posavski kanton64 6.488.317,56 KMPDV osnova nije poznata9,05%

Nazivnik: 707 dodjela

Poznata vrijednost: 64 / 64 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
PELAGIĆEVO50 2.642.246,84 KMPDV osnova nije poznata7,07%

Nazivnik: 707 dodjela

Poznata vrijednost: 49 / 50 dodjela (98%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Tuzlanski kanton50 2.453.354,75 KMPDV osnova nije poznata7,07%

Nazivnik: 707 dodjela

Poznata vrijednost: 35 / 50 dodjela (70%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 15

Otvori povezane zapise
Bijeljina31 2.236.187,75 KMPDV osnova nije poznata4,38%

Nazivnik: 707 dodjela

Poznata vrijednost: 29 / 31 dodjela (93,55%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
Srebrenik29 1.328.004,36 KMPDV osnova nije poznata4,1%

Nazivnik: 707 dodjela

Poznata vrijednost: 23 / 29 dodjela (79,31%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 6

Otvori povezane zapise
SREBRENIK29 1.328.004,36 KMPDV osnova nije poznata4,1%

Nazivnik: 707 dodjela

Poznata vrijednost: 23 / 29 dodjela (79,31%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 6

Otvori povezane zapise
LOPARE27 863.364,09 KMPDV osnova nije poznata3,82%

Nazivnik: 707 dodjela

Poznata vrijednost: 27 / 27 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ORAŠJE26 1.575.271,16 KMPDV osnova nije poznata3,68%

Nazivnik: 707 dodjela

Poznata vrijednost: 26 / 26 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
DONJI ŽABAR23 757.318,39 KMPDV osnova nije poznata3,25%

Nazivnik: 707 dodjela

Poznata vrijednost: 21 / 23 dodjela (91,3%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
KALESIJA14 655.238,99 KMPDV osnova nije poznata1,98%

Nazivnik: 707 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 14 dodjela (50%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 7

Otvori povezane zapise
DOMALJEVAC - ŠAMAC12 819.060,67 KMPDV osnova nije poznata1,7%

Nazivnik: 707 dodjela

Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MODRIČA3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

285.251 KMPDV osnova nije poznata0,42%

Nazivnik: 707 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Gradačac1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

32.500 KMPDV osnova nije poznata0,14%

Nazivnik: 707 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Živinice1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,14%

Nazivnik: 707 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Tuzla1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

66.105,50 KMPDV osnova nije poznata0,14%

Nazivnik: 707 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
VUKOSAVLJE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

25.641,03 KMPDV osnova nije poznata0,14%

Nazivnik: 707 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 01.11.2026. 22:58

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Partneri u konzorciju
Partneri u konzorcijuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
DOO "PAPILON" KORAJ-ČELIĆ10 nije u izvoru1,41%

Nazivnik: 707 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 10 dodjela (0%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 10

Otvori povezane zapise
GALAX DOO DONJI ŽABAR10 nije u izvoru1,41%

Nazivnik: 707 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 10 dodjela (0%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 10

Otvori povezane zapise
JOJA - TRANSPORTI D.O.O9 nije u izvoru1,27%

Nazivnik: 707 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 9 dodjela (0%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 9

Otvori povezane zapise
MAGNET2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,28%

Nazivnik: 707 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 2 dodjela (0%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
DEJOKOP D.O.O.2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,28%

Nazivnik: 707 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 2 dodjela (0%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
BIJELJINA PUT DOO2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,28%

Nazivnik: 707 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 2 dodjela (0%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
KGH-INSTALACIJE DOO2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,28%

Nazivnik: 707 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 2 dodjela (0%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
VINKOVIĆ D.O.O.2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,28%

Nazivnik: 707 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 2 dodjela (0%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
"BUK PROMET" D.O.O.2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,28%

Nazivnik: 707 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 2 dodjela (0%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
"SPARK" ДОО1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,14%

Nazivnik: 707 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
DOO MARTIĆ INTER COPP1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,14%

Nazivnik: 707 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
TOP SPORT DOO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,14%

Nazivnik: 707 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
PRIZMA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,14%

Nazivnik: 707 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
MONTERM D.O.O.1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,14%

Nazivnik: 707 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
MS HYDRO D.O.O.1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,14%

Nazivnik: 707 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 01.11.2026. 22:58

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 35

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 3

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 29,99% · Nazivnik: 707 dodjela

EU fondovi: 1 · Poznato: 1 / 707 (0,14%)

Pravni lijekovi: 8 · Poznato: 8 / 707 (1,13%)

Okvirni sporazumi
PočetakZavršetak
10.09.2026.10.11.2026.
05.12.2024.05.12.2026.
20.02.2026.19.02.2027.
26.05.2025.26.05.2027.
28.12.2025.28.12.2027.
09.12.2025.30.12.2027.
09.12.2025.30.12.2027.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 01.11.2026. 22:58 Otvori povezane zapise

Povezana izuzeća

Prikazano 6 / 6 povezanih izuzeća. Ugovorene vrijednosti iz izvora odnose se na cijelo izuzeće i nisu uključene u zbrojeve dodijeljene vrijednosti dobavljača.

Povezana izuzeća
Povezana izuzećaNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliUgovorena vrijednostIzvorni zapis
Набавка услуге санације асфалтних површина - након изградње водоводне мреже у МЗ Боће и МЗ БродJP KOMUNALNO BRČKO DOO11.07.2019.9.720 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka građevinskog materijala sa podjelom na lotove i to: LOT 1: Nabavka pijeska i šljunka; LOT 2: Nabavka drvene građe, armaturne mreže i LOT 3 – Nabavka betona - broj 02.07/3-00368/19JP KOMUNALNO BRČKO DOO24.03.2019.29.244,54 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Реконструкција локалних путева, Доњи ЖабарЈЕДИНИЦА ЗА КООРДИНАЦИЈУ ПОЉОПРИВРЕДНИХ ПРОЈЕКАТА У МИНИСТАРСТВУ ПОЉОПРИВРЕДЕ, ШУМАРСТВА И ВОДОПРИВРЕДЕ РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ04.03.2019.186.654,80 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Реконструкција локалних путева, Општина ПелагићевоЈЕДИНИЦА ЗА КООРДИНАЦИЈУ ПОЉОПРИВРЕДНИХ ПРОЈЕКАТА У МИНИСТАРСТВУ ПОЉОПРИВРЕДЕ, ШУМАРСТВА И ВОДОПРИВРЕДЕ РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ21.02.2019.340.627,50 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

KUF 153 R 41/18JP "LUKA BRČKO"D.O.O.BRČKO DISTRIKT BIH17.04.2018.850 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Санација градских улица, Општина ШамацЈЕДИНИЦА ЗА КООРДИНАЦИЈУ ПОЉОПРИВРЕДНИХ ПРОЈЕКАТА У МИНИСТАРСТВУ ПОЉОПРИВРЕДЕ, ШУМАРСТВА И ВОДОПРИВРЕДЕ РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ20.09.2017.40.774,64 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 495

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Rekonstrukcija cesta i mostova

Lot 4-Asfaltiranje puta Ibrići-Škola-Hodžići Faza II-

GRAD SREBRENIK26.10.2026.64.976,50 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Rekonstrukcija cesta i mostova

Lot 6-Asfaltiranje puta prema područnoj školi Kuge

GRAD SREBRENIK26.10.2026.25.081 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Rekonstrukcija cesta i mostova

Lot 3-Rekonstrukcija asfaltnog puta Duboki Potok-Cage

GRAD SREBRENIK26.10.2026.85.440 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Rekonstrukcija cesta i mostova

Lot 5-Asfaltiranje puta prema kući Hasiba Kovača u Piragama

GRAD SREBRENIK26.10.2026.23.021 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Rekonstrukcija cesta i mostova

Lot 7-Asfaltiranje puta prema Mijićima i Tunjićima

GRAD SREBRENIK26.10.2026.68.265 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Rekonstrukcija cesta i mostova

Lot 2-Asfaltiranje puta prema kući Samida Salihbašića u Piragama

GRAD SREBRENIK26.10.2026.48.625 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Rekonstrukcija cesta i mostova

Lot 10-Asfaltiranje puta od kuće Osmana Sejdinovića prema putu Lipje-Cage

GRAD SREBRENIK26.10.2026.48.600 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Rekonstrukcija cesta i mostova

Lot 9-Asfaltiranje puta prema Junuzovićima u Dubokom Potoku

GRAD SREBRENIK26.10.2026.20.565 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Rekonstrukcija cesta i mostova

Lot 8-Asfaltiranje puta kroz Crveno Brdo

GRAD SREBRENIK26.10.2026.84.416 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Rekonstrukcija cesta i mostova

Lot 14-Asfaltiranje puta Ćojluk-Stari grad

GRAD SREBRENIK26.10.2026.25.622 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Rekonstrukcija cesta i mostova

Lot 12-Asfaltiranje puta Ćojluk-Junuzovići

GRAD SREBRENIK26.10.2026.72.567,36 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Асфалтирање саобраћајнице која повезују улице Владимира Гаћиновића и Мученика Романових, шифра: СКП-21/26GRAD BIJELJINA05.10.2026.66.660,61 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka radova sanacije, rekonstrukcije i izgradnje ( III )

Izgradnja dijela puta N9 Maoča -Gornja Maoča

JAVNO PREDUZEĆE "PUTEVI BRČKO" D.O.O. BRČKO DISTRIKT BIH28.09.2026.233.300 KMPDV osnova nije poznata8Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка радова за потребе Канцеларије за управљање јавном имовином - 9 лотова

Наставак изградње спортског терена - изградња трибина ФК "Југовић" у МЗ Гредице 1

BRČKO DISTRIKT BIH20.09.2026.184.543,68 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Реконструкција пута Поребрице-Блажевац у насељу ПратровацOPŠTINA PELAGIĆEVO17.09.2026.64.906 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Асфалтирање улица у МЗ-и Лугови и Средња Слатина

ЛОТ1

OPŠTINA ŠAMAC14.09.2026.179.193,63 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Асфалтирање улица у МЗ-и Лугови и Средња Слатина

ЛОТ2

OPŠTINA ŠAMAC14.09.2026.21.338,64 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Пресвлачење дионице локалног пута у МЗ-и ОбудовацOPŠTINA ŠAMAC14.09.2026.110.953,94 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Асфалтирање улице Ћурчић у ЛончаримаOPŠTINA DONJI ŽABAR09.09.2026.61.560 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Rekonstrukcija dijela Četrnaeste ulice u OrašjuGRAD ORAŠJE06.09.2026.80.200 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 01.11.2026. 22:58