Preskoči na sadržaj

Dobavljač

REFOTBH

REFOTBH: dodjele javnih nabavki po godinama i ugovornim organima

Praćenje se odnosi na ovaj izvorni zapis. Za druge zapise iste organizacije potrebno je zasebno praćenje.

Sjedište
BANJA LUKA
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4402499230007
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
nije u izvoru
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
22.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 2 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 47878Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

  • Registrirani dobavljač · 52031Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele32
Postupci30
Naručioci14

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

275.385,37 KMPDV osnova nije poznata
140.802,30 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 32 / 32 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0,41

Poznato: 32 / 32 (100%)

Udio s jednom ponudom3,13%

Nazivnik: 32 dodjela

Dodjele u konzorciju0%

0 / 32 · Samostalno: 32

Prva dodjela: 17.03.2015. · Posljednja dodjela: 03.12.2025.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 10:04

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

REFOTBH

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.GRAD BANJA LUKA: 11 dodjelaMINISTARSTVO UNUTRAŠNJIH POSLOVA REPUBLIKE SRPSKE: 4 dodjelaAKADEMIJA LIKOVNIH UMJETNOSTI SARAJEVO: 4 dodjelaЈАВНА ЗДРАВСТВЕНА УСТАНОВА ИНСТИТУТ ЗА ФИЗИКАЛНУ МЕДИЦИНУ, РЕХАБИЛИТАЦИЈУ И ОРТОПЕДСКУ ХИРУРГИЈУ "ДР МИРОСЛАВ ЗОТОВИЋ" БАЊА ЛУКА: 2 dodjelaJZU ZAVOD ZA SUDSKU MEDICINU REPUBLIKE SRPSKE: 2 dodjelaJAVNO PREDUZEĆE CESTE FEDERACIJE BIH D.O.O.: 1 dodjelaJZU BOLNICA ZVORNIK: 1 dodjelaURED PREMIJERA TUZLANSKOG KANTONA: 1 dodjelaJP RADIO TELEVIZIJA REPUBLIKE SRPSKE: 1 dodjelaNARODNA SKUPŠTINA REPUBLIKE SRPSKE: 1 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20155
20161
20173
20181
20193
20203
20214
20222
20233
20245
20252
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20155 3191.639,43 KMPDV osnova nije poznata15,63%

Nazivnik: 32 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20161

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

13.876,93 KMPDV osnova nije poznata3,13%

Nazivnik: 32 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20173

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

211.325,95 KMPDV osnova nije poznata9,38%

Nazivnik: 32 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20181

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

15.119,66 KMPDV osnova nije poznata3,13%

Nazivnik: 32 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20193

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

34.664,96 KMPDV osnova nije poznata9,38%

Nazivnik: 32 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20203

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

38.718,77 KMPDV osnova nije poznata9,38%

Nazivnik: 32 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20214

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

36.076,71 KMPDV osnova nije poznata12,5%

Nazivnik: 32 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20222

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

14.840,02 KMPDV osnova nije poznata6,25%

Nazivnik: 32 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20233

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

312.301,31 KMPDV osnova nije poznata9,38%

Nazivnik: 32 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20245 418.261,20 KMPDV osnova nije poznata15,63%

Nazivnik: 32 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20252

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

28.560,43 KMPDV osnova nije poznata6,25%

Nazivnik: 32 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 10:04

Po ugovornom organu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po ugovornom organu
Po ugovornom organuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
GRAD BANJA LUKA11 45.799,13 KMPDV osnova nije poznata34,38%

Nazivnik: 32 dodjela

0,21%

Nazivnik: 5216 dodjela

2017 – 2025Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MINISTARSTVO UNUTRAŠNJIH POSLOVA REPUBLIKE SRPSKE4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

194.593,28 KMPDV osnova nije poznata12,5%

Nazivnik: 32 dodjela

0,11%

Nazivnik: 3759 dodjela

2015 – 2016Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
AKADEMIJA LIKOVNIH UMJETNOSTI SARAJEVO4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.811,97 KMPDV osnova nije poznata12,5%

Nazivnik: 32 dodjela

0,27%

Nazivnik: 1474 dodjela

2015 – 2020Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ЈАВНА ЗДРАВСТВЕНА УСТАНОВА ИНСТИТУТ ЗА ФИЗИКАЛНУ МЕДИЦИНУ, РЕХАБИЛИТАЦИЈУ И ОРТОПЕДСКУ ХИРУРГИЈУ "ДР МИРОСЛАВ ЗОТОВИЋ" БАЊА ЛУКА2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

269,21 KMPDV osnova nije poznata6,25%

Nazivnik: 32 dodjela

0,02%

Nazivnik: 8235 dodjela

2015 – 2021Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JZU ZAVOD ZA SUDSKU MEDICINU REPUBLIKE SRPSKE2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.219,26 KMPDV osnova nije poznata6,25%

Nazivnik: 32 dodjela

0,7%

Nazivnik: 286 dodjela

2019 – 2023Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO PREDUZEĆE CESTE FEDERACIJE BIH D.O.O.1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.560,43 KMPDV osnova nije poznata3,13%

Nazivnik: 32 dodjela

0,03%

Nazivnik: 3010 dodjela

2025 – 2025Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JZU BOLNICA ZVORNIK1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

100 KMPDV osnova nije poznata3,13%

Nazivnik: 32 dodjela

0,03%

Nazivnik: 3725 dodjela

2024 – 2024Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
URED PREMIJERA TUZLANSKOG KANTONA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

290,60 KMPDV osnova nije poznata3,13%

Nazivnik: 32 dodjela

0,65%

Nazivnik: 154 dodjela

2019 – 2019Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP RADIO TELEVIZIJA REPUBLIKE SRPSKE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

784,60 KMPDV osnova nije poznata3,13%

Nazivnik: 32 dodjela

0,02%

Nazivnik: 5267 dodjela

2021 – 2021Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
NARODNA SKUPŠTINA REPUBLIKE SRPSKE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.000 KMPDV osnova nije poznata3,13%

Nazivnik: 32 dodjela

0,16%

Nazivnik: 607 dodjela

2024 – 2024Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU MUZEJ SAVREMENE UMJETNOSTI RS1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.761,20 KMPDV osnova nije poznata3,13%

Nazivnik: 32 dodjela

0,03%

Nazivnik: 3979 dodjela

2024 – 2024Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
INSTITUT ZA ZDRAVLJE I SIGURNOST HRANE ZENICA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.574,37 KMPDV osnova nije poznata3,13%

Nazivnik: 32 dodjela

0,04%

Nazivnik: 2715 dodjela

2020 – 2020Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
J.U. FEDERALNA NOVINSKA AGENCIJA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.529,01 KMPDV osnova nije poznata3,13%

Nazivnik: 32 dodjela

0,08%

Nazivnik: 1230 dodjela

2020 – 2020Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ЈУ ЦЕНТАР ЗА СОЦИЈАЛНИ РАД ХАН ПИЈЕСАК1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

92,31 KMPDV osnova nije poznata3,13%

Nazivnik: 32 dodjela

0,17%

Nazivnik: 580 dodjela

2023 – 2023Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine20152016201720182019202020212022202320242025
GRAD BANJA LUKA00201022121
MINISTARSTVO UNUTRAŠNJIH POSLOVA REPUBLIKE SRPSKE31000000000
AKADEMIJA LIKOVNIH UMJETNOSTI SARAJEVO10110100000
ЈАВНА ЗДРАВСТВЕНА УСТАНОВА ИНСТИТУТ ЗА ФИЗИКАЛНУ МЕДИЦИНУ, РЕХАБИЛИТАЦИЈУ И ОРТОПЕДСКУ ХИРУРГИЈУ "ДР МИРОСЛАВ ЗОТОВИЋ" БАЊА ЛУКА10000010000
JZU ZAVOD ZA SUDSKU MEDICINU REPUBLIKE SRPSKE00001000100
JAVNO PREDUZEĆE CESTE FEDERACIJE BIH D.O.O.00000000001
JZU BOLNICA ZVORNIK00000000010
URED PREMIJERA TUZLANSKOG KANTONA00001000000
JP RADIO TELEVIZIJA REPUBLIKE SRPSKE00000010000
NARODNA SKUPŠTINA REPUBLIKE SRPSKE00000000010

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 10:04

Predmet nabavke i CPV

Tablični prikaz · Predmet nabavke i CPV
Predmet nabavke i CPV
Predmet nabavke i CPVBroj dodjela
Kupovina23
Usluge održavanja i popravki8
Ostale usluge1
Predmet nabavke i CPV
Predmet nabavke i CPVDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Kupovina23 254.369,99 KMPDV osnova nije poznata71,88%

Nazivnik: 32 dodjela

Poznata vrijednost: 23 / 23 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge održavanja i popravki8 15.015,38 KMPDV osnova nije poznata25%

Nazivnik: 32 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale usluge1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.000 KMPDV osnova nije poznata3,13%

Nazivnik: 32 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 10:04

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)9
Usluge popravaka i održavanja9
Radijska, televizijska, komunikacijska i srodna oprema7
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta4
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje2
Odjeća, obuća, prtljag i pribor1
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)9 52.180,46 KMPDV osnova nije poznata28,13%

Nazivnik: 32 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge popravaka i održavanja9 21.015,38 KMPDV osnova nije poznata28,13%

Nazivnik: 32 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Radijska, televizijska, komunikacijska i srodna oprema7 209.059,01 KMPDV osnova nije poznata21,88%

Nazivnik: 32 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.745,27 KMPDV osnova nije poznata12,5%

Nazivnik: 32 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

192,31 KMPDV osnova nije poznata6,25%

Nazivnik: 32 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Odjeća, obuća, prtljag i pribor1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.000 KMPDV osnova nije poznata3,13%

Nazivnik: 32 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.574,37 KMPDV osnova nije poznata3,13%

Nazivnik: 32 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 10:04

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum27
otvoreni postupak3
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda2
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum27 72.469,02 KMPDV osnova nije poznata84,38%

Nazivnik: 32 dodjela

Poznata vrijednost: 27 / 27 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
otvoreni postupak3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

190.716,35 KMPDV osnova nije poznata9,38%

Nazivnik: 32 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

12.200 KMPDV osnova nije poznata6,25%

Nazivnik: 32 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 10:04

Sjedišta ugovornih organa

Sjedište ugovornog organa, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbir redova nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta ugovornih organa
Sjedišta ugovornih organaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Republika Srpska24 257.618,99 KMPDV osnova nije poznata75%

Nazivnik: 32 dodjela

Poznata vrijednost: 24 / 24 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Banja Luka11 45.799,13 KMPDV osnova nije poznata34,38%

Nazivnik: 32 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine8 17.766,38 KMPDV osnova nije poznata25%

Nazivnik: 32 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kanton Sarajevo4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.811,97 KMPDV osnova nije poznata12,5%

Nazivnik: 32 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Tuzlanski kanton1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

290,60 KMPDV osnova nije poznata3,13%

Nazivnik: 32 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zeničko-dobojski kanton1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.574,37 KMPDV osnova nije poznata3,13%

Nazivnik: 32 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
HAN PIJESAK1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

92,31 KMPDV osnova nije poznata3,13%

Nazivnik: 32 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 10:04

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 10:04

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 0

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 90,63% · Nazivnik: 32 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 32 (0%)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 32 (0%)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 10:04 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 32

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
FotoaparatJAVNO PREDUZEĆE CESTE FEDERACIJE BIH D.O.O.03.12.2025.2.560,43 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Услуге повременог финансирања фотографске опремеGRAD BANJA LUKA01.09.2025.6.000 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Radna opremaNARODNA SKUPŠTINA REPUBLIKE SRPSKE30.12.2024.6.000 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Батерије за холтерJZU BOLNICA ZVORNIK29.09.2024.100 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Јавна набавка опреме за подкаст за потребе ЈУ Музеја савремене умјетности РСJU MUZEJ SAVREMENE UMJETNOSTI RS30.03.2024.3.761,20 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Сервис фотоапарата из командног возилаGRAD BANJA LUKA22.02.2024.4.400 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Услуга периодичног сервисирања фотографске опремеGRAD BANJA LUKA21.01.2024.4.000 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka robe - "Digitalni fotografski aparati"JZU ZAVOD ZA SUDSKU MEDICINU REPUBLIKE SRPSKE25.12.2023.4.409 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка опреме- намјештајЈУ ЦЕНТАР ЗА СОЦИЈАЛНИ РАД ХАН ПИЈЕСАК31.08.2023.92,31 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка фотографске опремеGRAD BANJA LUKA06.06.2023.7.800 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Услуге периодичног сервисирања фотографске опремеGRAD BANJA LUKA19.07.2022.2.564,10 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка фотографске опремеGRAD BANJA LUKA19.07.2022.2.275,92 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka monopoda za foto aparateJP RADIO TELEVIZIJA REPUBLIKE SRPSKE29.11.2021.784,60 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка стабилизатораGRAD BANJA LUKA09.08.2021.1.195,73 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка фото опремеGRAD BANJA LUKA27.06.2021.3.946,83 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

BaterijeЈАВНА ЗДРАВСТВЕНА УСТАНОВА ИНСТИТУТ ЗА ФИЗИКАЛНУ МЕДИЦИНУ, РЕХАБИЛИТАЦИЈУ И ОРТОПЕДСКУ ХИРУРГИЈУ "ДР МИРОСЛАВ ЗОТОВИЋ" БАЊА ЛУКА20.06.2021.149,55 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka roba - Multimedijalne opreme za potrebe Javne ustanove Federalna novinska agencijaJ.U. FEDERALNA NOVINSKA AGENCIJA24.12.2020.3.529,01 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka lampi za reflektoreAKADEMIJA LIKOVNIH UMJETNOSTI SARAJEVO24.09.2020.615,39 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka računarske i multimedijalne opremeINSTITUT ZA ZDRAVLJE I SIGURNOST HRANE ZENICA22.06.2020.4.574,37 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Периодично сервисирање и одржавање фотографске опремеGRAD BANJA LUKA04.12.2019.2.564,10 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 22.10.2026. 10:04