Preskoči na sadržaj

Dobavljač

MAN COMMERC

MAN COMMERC: dodjele javnih nabavki po godinama i ugovornim organima

Praćenje se odnosi na ovaj izvorni zapis. Za druge zapise iste organizacije potrebno je zasebno praćenje.

Sjedište
PRIJEDOR
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4400681390009
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
nije u izvoru
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
25.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 2 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 48171Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

  • Registrirani dobavljač · 51878Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele18
Postupci18
Naručioci10

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

168.617,93 KMPDV osnova nije poznata
86.212,98 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 18 / 18 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0,22

Poznato: 18 / 18 (100%)

Udio s jednom ponudom0%

Nazivnik: 18 dodjela

Dodjele u konzorciju0%

0 / 18 · Samostalno: 18

Prva dodjela: 18.03.2015. · Posljednja dodjela: 16.03.2022.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 14:49

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

MAN COMMERC

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.OKRUŽNI PRIVREDNI SUD U PRIJEDORU: 4 dodjelaGRAD PRIJEDOR: 2 dodjelaGRAD GRADIŠKA: 2 dodjelaBRČKO DISTRIKT BIH: 2 dodjelaOKRUŽNO JAVNO TUŽILAŠTVO PRIJEDOR: 2 dodjelaOKRUŽNI SUD U PRIJEDORU: 2 dodjelaJAVNO PREDUZEĆE "PUTEVI BRČKO" D.O.O. BRČKO DISTRIKT BIH: 1 dodjelaJP "AUTOPUTEVI REPUBLIKE SRPSKE" D.O.O. BANJA LUKA: 1 dodjelaCENTRALNA BANKA BOSNE I HERCEGOVINE: 1 dodjelaЖЕЉЕЗНИЦЕ РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ А.Д. ДОБОЈ: 1 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20153
20161
20172
20183
20192
20205
20211
20221
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20153

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

314.863,75 KMPDV osnova nije poznata16,67%

Nazivnik: 18 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20161

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

112.853,68 KMPDV osnova nije poznata5,56%

Nazivnik: 18 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20172

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2106.734,50 KMPDV osnova nije poznata11,11%

Nazivnik: 18 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20183

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

36.816 KMPDV osnova nije poznata16,67%

Nazivnik: 18 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20192

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

23.900 KMPDV osnova nije poznata11,11%

Nazivnik: 18 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20205 411.750 KMPDV osnova nije poznata27,78%

Nazivnik: 18 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20211

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

15.750 KMPDV osnova nije poznata5,56%

Nazivnik: 18 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20221

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

15.950 KMPDV osnova nije poznata5,56%

Nazivnik: 18 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 14:49

Po ugovornom organu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po ugovornom organu
Po ugovornom organuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
OKRUŽNI PRIVREDNI SUD U PRIJEDORU4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.150 KMPDV osnova nije poznata22,22%

Nazivnik: 18 dodjela

0,61%

Nazivnik: 654 dodjela

2018 – 2020Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD PRIJEDOR2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

18.853,68 KMPDV osnova nije poznata11,11%

Nazivnik: 18 dodjela

0,12%

Nazivnik: 1674 dodjela

2015 – 2016Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD GRADIŠKA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

11.700 KMPDV osnova nije poznata11,11%

Nazivnik: 18 dodjela

0,08%

Nazivnik: 2642 dodjela

2021 – 2022Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
BRČKO DISTRIKT BIH2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

8.950 KMPDV osnova nije poznata11,11%

Nazivnik: 18 dodjela

0,01%

Nazivnik: 15759 dodjela

2015 – 2020Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OKRUŽNO JAVNO TUŽILAŠTVO PRIJEDOR2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.500 KMPDV osnova nije poznata11,11%

Nazivnik: 18 dodjela

0,26%

Nazivnik: 781 dodjela

2019 – 2020Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OKRUŽNI SUD U PRIJEDORU2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.510 KMPDV osnova nije poznata11,11%

Nazivnik: 18 dodjela

0,28%

Nazivnik: 716 dodjela

2018 – 2020Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO PREDUZEĆE "PUTEVI BRČKO" D.O.O. BRČKO DISTRIKT BIH1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

100.744,50 KMPDV osnova nije poznata5,56%

Nazivnik: 18 dodjela

0,07%

Nazivnik: 1485 dodjela

2017 – 2017Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP "AUTOPUTEVI REPUBLIKE SRPSKE" D.O.O. BANJA LUKA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.990 KMPDV osnova nije poznata5,56%

Nazivnik: 18 dodjela

0,1%

Nazivnik: 974 dodjela

2017 – 2017Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
CENTRALNA BANKA BOSNE I HERCEGOVINE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

306 KMPDV osnova nije poznata5,56%

Nazivnik: 18 dodjela

0,01%

Nazivnik: 8242 dodjela

2018 – 2018Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ЖЕЉЕЗНИЦЕ РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ А.Д. ДОБОЈ1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.913,75 KMPDV osnova nije poznata5,56%

Nazivnik: 18 dodjela

0,03%

Nazivnik: 3744 dodjela

2015 – 2015Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine20152016201720182019202020212022
OKRUŽNI PRIVREDNI SUD U PRIJEDORU00011200
GRAD PRIJEDOR11000000
GRAD GRADIŠKA00000011
BRČKO DISTRIKT BIH10000100
OKRUŽNO JAVNO TUŽILAŠTVO PRIJEDOR00001100
OKRUŽNI SUD U PRIJEDORU00010100
JAVNO PREDUZEĆE "PUTEVI BRČKO" D.O.O. BRČKO DISTRIKT BIH00100000
JP "AUTOPUTEVI REPUBLIKE SRPSKE" D.O.O. BANJA LUKA00100000
CENTRALNA BANKA BOSNE I HERCEGOVINE00010000
ЖЕЉЕЗНИЦЕ РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ А.Д. ДОБОЈ10000000

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 14:49

Predmet nabavke i CPV

Tablični prikaz · Predmet nabavke i CPV
Predmet nabavke i CPV
Predmet nabavke i CPVBroj dodjela
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza6
Ostale usluge6
Kupovina5
Usluge održavanja i popravki1
Predmet nabavke i CPV
Predmet nabavke i CPVDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza6 27.313,75 KMPDV osnova nije poznata33,33%

Nazivnik: 18 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale usluge6 19.750 KMPDV osnova nije poznata33,33%

Nazivnik: 18 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kupovina5 121.248,18 KMPDV osnova nije poznata27,78%

Nazivnik: 18 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge održavanja i popravki1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

306 KMPDV osnova nije poznata5,56%

Nazivnik: 18 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 14:49

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge6
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost5
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje3
Štampani materijal i srodni proizvodi2
Usluge popravaka i održavanja2
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge6 23.423,75 KMPDV osnova nije poznata33,33%

Nazivnik: 18 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost5 17.650 KMPDV osnova nije poznata27,78%

Nazivnik: 18 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

119.598,18 KMPDV osnova nije poznata16,67%

Nazivnik: 18 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Štampani materijal i srodni proizvodi2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.650 KMPDV osnova nije poznata11,11%

Nazivnik: 18 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge popravaka i održavanja2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.296 KMPDV osnova nije poznata11,11%

Nazivnik: 18 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 14:49

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum16
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda1
otvoreni postupak1
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum16 55.019,75 KMPDV osnova nije poznata88,89%

Nazivnik: 18 dodjela

Poznata vrijednost: 16 / 16 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

12.853,68 KMPDV osnova nije poznata5,56%

Nazivnik: 18 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
otvoreni postupak1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

100.744,50 KMPDV osnova nije poznata5,56%

Nazivnik: 18 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 14:49

Sjedišta ugovornih organa

Sjedište ugovornog organa, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbir redova nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta ugovornih organa
Sjedišta ugovornih organaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Republika Srpska14 58.617,43 KMPDV osnova nije poznata77,78%

Nazivnik: 18 dodjela

Poznata vrijednost: 14 / 14 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prijedor8 30.513,68 KMPDV osnova nije poznata44,44%

Nazivnik: 18 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Brčko Distrikt Bosne i Hercegovine3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

109.694,50 KMPDV osnova nije poznata16,67%

Nazivnik: 18 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Gradiška2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

11.700 KMPDV osnova nije poznata11,11%

Nazivnik: 18 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 14:49

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 14:49

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 0

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 94,44% · Nazivnik: 18 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 18 (0%)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 18 (0%)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 14:49 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 18

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Набавке услуге израде документације за потребе реконструкције и адаптације скупштинске салеGRAD GRADIŠKA16.03.2022.5.950 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка услуге израде документације за потребе реконструкције и адаптације скупштинске салеGRAD GRADIŠKA11.10.2021.5.750 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Умјетничке сликеOKRUŽNI PRIVREDNI SUD U PRIJEDORU29.12.2020.750 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Услуге надзора над извршењем Уговора о набавци опремања пословних просторија - канцеларијског намјештајаOKRUŽNI PRIVREDNI SUD U PRIJEDORU08.06.2020.1.500 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

USLUGE STRUČNOG NADZORAOKRUŽNO JAVNO TUŽILAŠTVO PRIJEDOR07.06.2020.1.500 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nadzor nad izvršenjem Ugovora o nabavci opremanja polovnih prostorija- kancelarijskog namještajaOKRUŽNI SUD U PRIJEDORU01.06.2020.2.000 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izrada izvođačkog projekta za opremanje nove zgrade Policije Policija Brčko distrikta BiHBRČKO DISTRIKT BIH23.02.2020.6.000 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

JAVNA NABAVKA - USLUGE PROJEKTOVANJA ENTERIJERA, NAMJEŠTAJA I TENDERSKE DOKUMENTACIJEOKRUŽNO JAVNO TUŽILAŠTVO PRIJEDOR13.11.2019.3.000 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Материјал за уређење ентеријера - умјетничке сликеOKRUŽNI PRIVREDNI SUD U PRIJEDORU20.08.2019.900 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Popravka kancelarijskog namještaja.CENTRALNA BANKA BOSNE I HERCEGOVINE24.12.2018.306 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Услуга пројектовања ентеријера, намјештаја и ТД документацијеOKRUŽNI PRIVREDNI SUD U PRIJEDORU21.11.2018.3.000 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluga izrade projekta enterijera, namještaja i tenderske dokumentacijeOKRUŽNI SUD U PRIJEDORU21.11.2018.3.510 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка услуга израде пројекта реконструкције пословне зграде ЈП "Аутопутеви РС" д.о.о. Бања ЛукаJP "AUTOPUTEVI REPUBLIKE SRPSKE" D.O.O. BANJA LUKA15.06.2017.5.990 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka opremanja poslovnog prostora kancelarijski namještajJAVNO PREDUZEĆE "PUTEVI BRČKO" D.O.O. BRČKO DISTRIKT BIH14.05.2017.100.744,50 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka i isporuka namještaja za potrebe Odjeljenja za finansije Gradske uprave Grada Prijedor

LOT 1 Nabavka namještaja i sanacija kancelarije broj 39 u Odjeljenju za finansije Gradske uprave Grada Prijedor

GRAD PRIJEDOR25.04.2016.12.853,68 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izrada idejnog projekta PolicijaBRČKO DISTRIKT BIH30.12.2015.2.950 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka i isporuka namještajaGRAD PRIJEDOR29.12.2015.6.000 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Уговор о извршењу услуге израде пројектне документације за сутерен и приземље Управне зграде Жељезница РС А.Д. Добој у Добоју и за салу и канцеларију за потребе Управе Друштва у станичној згради у Бања Луци (Д-24/15)ЖЕЉЕЗНИЦЕ РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ А.Д. ДОБОЈ18.03.2015.5.913,75 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 25.10.2026. 14:49