Preskoči na sadržaj

Dobavljač

SANITARIA DENTAL D.O.O

SANITARIA DENTAL D.O.O: dodjele javnih nabavki po godinama i ugovornim organima

Praćenje se odnosi na ovaj izvorni zapis. Za druge zapise iste organizacije potrebno je zasebno praćenje.

Sjedište
GRAD MOSTAR
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4200899030005
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
Srednje preduzeće
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
22.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 2 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 45064Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

  • Registrirani dobavljač · 51471Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele572
Postupci493
Naručioci58

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

17.964.257,31 KMPDV osnova nije poznata
9.184.978,91 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 572 / 572 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0,87

Poznato: 572 / 572 (100%)

Udio s jednom ponudom30,42%

Nazivnik: 572 dodjela

Dodjele u konzorciju0%

0 / 572 · Samostalno: 572

Prva dodjela: 13.01.2015. · Posljednja dodjela: 11.10.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 09:01

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

SANITARIA DENTAL D.O.O

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.UNIVERZITET U SARAJEVU-STOMATOLOŠKI FAKULTET SA STOMATOLOŠKIM KLINIČKIM CENTROM: 55 dodjela"UNIVERZITET U SARAJEVU – STOMATOLOŠKI FAKULTET SA STOMATOLOŠKIM KLINIČKIM CENTROM": 41 dodjelaJAVNA USTANOVA "DOM ZDRAVLJA " ZAVIDOVIĆI: 39 dodjelaDOM ZDRAVLJA LIVNO: 34 dodjelaDOM ZDRAVLJA SA STACIONAROM ŽEPČE: 33 dodjelaJZU "DOM ZDRAVLJA" DOBOJ: 32 dodjelaUNIVERZITET U ISTOČNOM SARAJEVU: 23 dodjelaZAVOD ZA STOMATOLOGIJU: 22 dodjelaJU DOM ZDRAVLJA FOJNICA: 18 dodjelaJAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA DOM ZDRAVLJA PRIJEDOR: 18 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20159
201613
201722
201821
201966
202054
202158
202243
202363
202484
202586
2026 · Nepotpuna tekuća godina53
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20159 6133.275,44 KMPDV osnova nije poznata1,57%

Nazivnik: 572 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201613 8108.009,05 KMPDV osnova nije poznata2,27%

Nazivnik: 572 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201722 142.816.732,08 KMPDV osnova nije poznata3,85%

Nazivnik: 572 dodjela

Poznata vrijednost: 22 / 22 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201821 15942.290,61 KMPDV osnova nije poznata3,67%

Nazivnik: 572 dodjela

Poznata vrijednost: 21 / 21 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201966 223.113.787,66 KMPDV osnova nije poznata11,54%

Nazivnik: 572 dodjela

Poznata vrijednost: 66 / 66 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202054 15915.878,01 KMPDV osnova nije poznata9,44%

Nazivnik: 572 dodjela

Poznata vrijednost: 54 / 54 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202158 201.504.622,97 KMPDV osnova nije poznata10,14%

Nazivnik: 572 dodjela

Poznata vrijednost: 58 / 58 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202243 15955.825,88 KMPDV osnova nije poznata7,52%

Nazivnik: 572 dodjela

Poznata vrijednost: 43 / 43 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202363 241.510.727,90 KMPDV osnova nije poznata11,01%

Nazivnik: 572 dodjela

Poznata vrijednost: 63 / 63 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202484 273.459.502,84 KMPDV osnova nije poznata14,69%

Nazivnik: 572 dodjela

Poznata vrijednost: 84 / 84 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202586 291.553.593,04 KMPDV osnova nije poznata15,03%

Nazivnik: 572 dodjela

Poznata vrijednost: 86 / 86 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina53 24950.011,83 KMPDV osnova nije poznata9,27%

Nazivnik: 572 dodjela

Poznata vrijednost: 53 / 53 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 09:01

Po ugovornom organu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po ugovornom organu
Po ugovornom organuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
UNIVERZITET U SARAJEVU-STOMATOLOŠKI FAKULTET SA STOMATOLOŠKIM KLINIČKIM CENTROM55 4.233.468,65 KMPDV osnova nije poznata9,62%

Nazivnik: 572 dodjela

17,19%

Nazivnik: 320 dodjela

2022 – 2025Poznata vrijednost: 55 / 55 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
"UNIVERZITET U SARAJEVU – STOMATOLOŠKI FAKULTET SA STOMATOLOŠKIM KLINIČKIM CENTROM"41 6.135.530,24 KMPDV osnova nije poznata7,17%

Nazivnik: 572 dodjela

32,28%

Nazivnik: 127 dodjela

2015 – 2021Poznata vrijednost: 41 / 41 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA "DOM ZDRAVLJA " ZAVIDOVIĆI39 11.544,98 KMPDV osnova nije poznata6,82%

Nazivnik: 572 dodjela

1,13%

Nazivnik: 3445 dodjela

2019 – 2026Poznata vrijednost: 39 / 39 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
DOM ZDRAVLJA LIVNO34 269.630,33 KMPDV osnova nije poznata5,94%

Nazivnik: 572 dodjela

3,83%

Nazivnik: 887 dodjela

2016 – 2026Poznata vrijednost: 34 / 34 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
DOM ZDRAVLJA SA STACIONAROM ŽEPČE33 46.285,14 KMPDV osnova nije poznata5,77%

Nazivnik: 572 dodjela

1,46%

Nazivnik: 2268 dodjela

2017 – 2026Poznata vrijednost: 33 / 33 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JZU "DOM ZDRAVLJA" DOBOJ32 157.160,31 KMPDV osnova nije poznata5,59%

Nazivnik: 572 dodjela

2,27%

Nazivnik: 1412 dodjela

2018 – 2025Poznata vrijednost: 32 / 32 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
UNIVERZITET U ISTOČNOM SARAJEVU23 751.059,13 KMPDV osnova nije poznata4,02%

Nazivnik: 572 dodjela

0,86%

Nazivnik: 2680 dodjela

2017 – 2026Poznata vrijednost: 23 / 23 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ZAVOD ZA STOMATOLOGIJU22 171.347,79 KMPDV osnova nije poznata3,85%

Nazivnik: 572 dodjela

4,29%

Nazivnik: 513 dodjela

2019 – 2026Poznata vrijednost: 22 / 22 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU DOM ZDRAVLJA FOJNICA18 28.305,20 KMPDV osnova nije poznata3,15%

Nazivnik: 572 dodjela

1,77%

Nazivnik: 1015 dodjela

2017 – 2026Poznata vrijednost: 18 / 18 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA DOM ZDRAVLJA PRIJEDOR18 59.673,48 KMPDV osnova nije poznata3,15%

Nazivnik: 572 dodjela

1,22%

Nazivnik: 1471 dodjela

2016 – 2026Poznata vrijednost: 18 / 18 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
SVEUČILIŠTE U MOSTARU18 1.779.852,64 KMPDV osnova nije poznata3,15%

Nazivnik: 572 dodjela

0,97%

Nazivnik: 1854 dodjela

2019 – 2026Poznata vrijednost: 18 / 18 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ZDRAVSTVENA USTANOVA DOM ZDRAVLJA BIHAĆ18 480.614,25 KMPDV osnova nije poznata3,15%

Nazivnik: 572 dodjela

2,02%

Nazivnik: 889 dodjela

2019 – 2026Poznata vrijednost: 18 / 18 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA DOM ZDRAVLJA KANTONA SARAJEVO15 478.890,70 KMPDV osnova nije poznata2,62%

Nazivnik: 572 dodjela

0,87%

Nazivnik: 1731 dodjela

2017 – 2026Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
J.U. DOM ZDRAVLJA STARI GRAD MOSTAR14 338.890,49 KMPDV osnova nije poznata2,45%

Nazivnik: 572 dodjela

3,85%

Nazivnik: 364 dodjela

2017 – 2023Poznata vrijednost: 14 / 14 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
DOM ZDRAVLJA TOMISLAVGRAD12 285.808,03 KMPDV osnova nije poznata2,1%

Nazivnik: 572 dodjela

3,33%

Nazivnik: 360 dodjela

2016 – 2026Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA "DOM ZDRAVLJA" ZENICA11 251.539,90 KMPDV osnova nije poznata1,92%

Nazivnik: 572 dodjela

0,51%

Nazivnik: 2154 dodjela

2015 – 2024Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU DOM ZDRAVLJA SA STACIONAROM OLOVO11 6.398,56 KMPDV osnova nije poznata1,92%

Nazivnik: 572 dodjela

0,39%

Nazivnik: 2846 dodjela

2015 – 2025Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
УНИВЕРЗИТЕТ У БАЊОЈ ЛУЦИ10 414.640,72 KMPDV osnova nije poznata1,75%

Nazivnik: 572 dodjela

0,3%

Nazivnik: 3320 dodjela

2020 – 2024Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA DOM ZDRAVLJA ČITLUK SA STACIONAROM9 159.269,39 KMPDV osnova nije poznata1,57%

Nazivnik: 572 dodjela

1,85%

Nazivnik: 487 dodjela

2017 – 2025Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KAZNENOPOPRAVNI ZAVOD ZATVORENOG TIPA ZENICA9 15.044 KMPDV osnova nije poznata1,57%

Nazivnik: 572 dodjela

0,78%

Nazivnik: 1153 dodjela

2015 – 2021Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine201520162017201820192020202120222023202420252026
UNIVERZITET U SARAJEVU-STOMATOLOŠKI FAKULTET SA STOMATOLOŠKIM KLINIČKIM CENTROM000000071220160
"UNIVERZITET U SARAJEVU – STOMATOLOŠKI FAKULTET SA STOMATOLOŠKIM KLINIČKIM CENTROM"10211771300000
JAVNA USTANOVA "DOM ZDRAVLJA " ZAVIDOVIĆI00001091500122
DOM ZDRAVLJA LIVNO010243256443
DOM ZDRAVLJA SA STACIONAROM ŽEPČE00200000181210
JZU "DOM ZDRAVLJA" DOBOJ0001116255020
UNIVERZITET U ISTOČNOM SARAJEVU001100106662
ZAVOD ZA STOMATOLOGIJU000010244452
JU DOM ZDRAVLJA FOJNICA002100002364
JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA DOM ZDRAVLJA PRIJEDOR031023440001

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 09:01

Predmet nabavke i CPV

Tablični prikaz · Predmet nabavke i CPV
Predmet nabavke i CPV
Predmet nabavke i CPVBroj dodjela
Kupovina488
Usluge održavanja i popravki45
Ostale usluge35
Kombinacija svega navedenog (kupovina, leasing, zakup, ugovor o zakupu s opcijom kupovine)2
Građevinske instalacije1
Zdravstvene i socijalne usluge1
Predmet nabavke i CPV
Predmet nabavke i CPVDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Kupovina488 14.800.937,33 KMPDV osnova nije poznata85,31%

Nazivnik: 572 dodjela

Poznata vrijednost: 488 / 488 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge održavanja i popravki45 384.073,65 KMPDV osnova nije poznata7,87%

Nazivnik: 572 dodjela

Poznata vrijednost: 45 / 45 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale usluge35 812.744,91 KMPDV osnova nije poznata6,12%

Nazivnik: 572 dodjela

Poznata vrijednost: 35 / 35 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kombinacija svega navedenog (kupovina, leasing, zakup, ugovor o zakupu s opcijom kupovine)2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

26.157,42 KMPDV osnova nije poznata0,35%

Nazivnik: 572 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinske instalacije1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.939.604 KMPDV osnova nije poznata0,17%

Nazivnik: 572 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zdravstvene i socijalne usluge1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

740 KMPDV osnova nije poznata0,17%

Nazivnik: 572 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 09:01

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Medicinska oprema, lijekovi i proizvodi za ličnu njegu461
Usluge popravaka i održavanja78
Industrijske mašine10
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu6
Hemijski proizvodi5
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje5
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta2
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)2
Programski paketi i informacijski sistemi2
Naftni proizvodi, gorivo, električna energija i ostali izvori energije1
Odjeća, obuća, prtljag i pribor1
Radijska, televizijska, komunikacijska i srodna oprema1
Sigurnosna, vatrogasna policijska i odbrambena oprema1
Građevinski radovi1
Usluge instaliranja (osim programske podrške)1
Usluge informacijske tehnologije: savjetovanje, razvoj programske podrške, internet i podrška1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Medicinska oprema, lijekovi i proizvodi za ličnu njegu461 15.649.767,55 KMPDV osnova nije poznata80,59%

Nazivnik: 572 dodjela

Poznata vrijednost: 461 / 461 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge popravaka i održavanja78 1.188.064,56 KMPDV osnova nije poznata13,64%

Nazivnik: 572 dodjela

Poznata vrijednost: 78 / 78 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Industrijske mašine10 1.593.194,50 KMPDV osnova nije poznata1,75%

Nazivnik: 572 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu6 216.220 KMPDV osnova nije poznata1,05%

Nazivnik: 572 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Hemijski proizvodi5 7.663,02 KMPDV osnova nije poznata0,87%

Nazivnik: 572 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje5 232.383 KMPDV osnova nije poznata0,87%

Nazivnik: 572 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.005 KMPDV osnova nije poznata0,35%

Nazivnik: 572 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

126 KMPDV osnova nije poznata0,35%

Nazivnik: 572 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Programski paketi i informacijski sistemi2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

38.300 KMPDV osnova nije poznata0,35%

Nazivnik: 572 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naftni proizvodi, gorivo, električna energija i ostali izvori energije1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.074 KMPDV osnova nije poznata0,17%

Nazivnik: 572 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Odjeća, obuća, prtljag i pribor1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.970 KMPDV osnova nije poznata0,17%

Nazivnik: 572 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Radijska, televizijska, komunikacijska i srodna oprema1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.060 KMPDV osnova nije poznata0,17%

Nazivnik: 572 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Sigurnosna, vatrogasna policijska i odbrambena oprema1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

940 KMPDV osnova nije poznata0,17%

Nazivnik: 572 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinski radovi1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.120 KMPDV osnova nije poznata0,17%

Nazivnik: 572 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge instaliranja (osim programske podrške)1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.550 KMPDV osnova nije poznata0,17%

Nazivnik: 572 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge informacijske tehnologije: savjetovanje, razvoj programske podrške, internet i podrška1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.824 KMPDV osnova nije poznata0,17%

Nazivnik: 572 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 09:01

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum272
otvoreni postupak210
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda88
pregovarački postupak bez objave obavještenja2
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum272 523.061,15 KMPDV osnova nije poznata47,55%

Nazivnik: 572 dodjela

Poznata vrijednost: 272 / 272 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
otvoreni postupak210 15.728.670,99 KMPDV osnova nije poznata36,71%

Nazivnik: 572 dodjela

Poznata vrijednost: 210 / 210 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda88 1.637.990,17 KMPDV osnova nije poznata15,38%

Nazivnik: 572 dodjela

Poznata vrijednost: 88 / 88 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
pregovarački postupak bez objave obavještenja2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

74.535 KMPDV osnova nije poznata0,35%

Nazivnik: 572 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 09:01

Sjedišta ugovornih organa

Sjedište ugovornog organa, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbir redova nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta ugovornih organa
Sjedišta ugovornih organaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine429 15.928.891,47 KMPDV osnova nije poznata75%

Nazivnik: 572 dodjela

Poznata vrijednost: 429 / 429 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Republika Srpska136 1.806.419,84 KMPDV osnova nije poznata23,78%

Nazivnik: 572 dodjela

Poznata vrijednost: 136 / 136 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kanton Sarajevo115 10.884.325,19 KMPDV osnova nije poznata20,1%

Nazivnik: 572 dodjela

Poznata vrijednost: 115 / 115 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zeničko-dobojski kanton99 335.181,60 KMPDV osnova nije poznata17,31%

Nazivnik: 572 dodjela

Poznata vrijednost: 99 / 99 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Hercegovačko-neretvanski kanton62 2.893.457,21 KMPDV osnova nije poznata10,84%

Nazivnik: 572 dodjela

Poznata vrijednost: 62 / 62 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kanton 1047 564.709,86 KMPDV osnova nije poznata8,22%

Nazivnik: 572 dodjela

Poznata vrijednost: 47 / 47 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Srednjobosanski kanton45 128.387,21 KMPDV osnova nije poznata7,87%

Nazivnik: 572 dodjela

Poznata vrijednost: 45 / 45 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zavidovići39 11.544,98 KMPDV osnova nije poznata6,82%

Nazivnik: 572 dodjela

Poznata vrijednost: 39 / 39 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ZAVIDOVIĆI39 11.544,98 KMPDV osnova nije poznata6,82%

Nazivnik: 572 dodjela

Poznata vrijednost: 39 / 39 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Livno34 269.630,33 KMPDV osnova nije poznata5,94%

Nazivnik: 572 dodjela

Poznata vrijednost: 34 / 34 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
LIVNO34 269.630,33 KMPDV osnova nije poznata5,94%

Nazivnik: 572 dodjela

Poznata vrijednost: 34 / 34 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ŽEPČE33 46.285,14 KMPDV osnova nije poznata5,77%

Nazivnik: 572 dodjela

Poznata vrijednost: 33 / 33 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Doboj32 157.160,31 KMPDV osnova nije poznata5,59%

Nazivnik: 572 dodjela

Poznata vrijednost: 32 / 32 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Unsko-sanski kanton27 551.779,26 KMPDV osnova nije poznata4,72%

Nazivnik: 572 dodjela

Poznata vrijednost: 27 / 27 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Grad Mostar19 474.319,63 KMPDV osnova nije poznata3,32%

Nazivnik: 572 dodjela

Poznata vrijednost: 19 / 19 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prijedor18 59.673,48 KMPDV osnova nije poznata3,15%

Nazivnik: 572 dodjela

Poznata vrijednost: 18 / 18 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
FOJNICA18 28.305,20 KMPDV osnova nije poznata3,15%

Nazivnik: 572 dodjela

Poznata vrijednost: 18 / 18 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zenica11 251.539,90 KMPDV osnova nije poznata1,92%

Nazivnik: 572 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OLOVO11 6.398,56 KMPDV osnova nije poznata1,92%

Nazivnik: 572 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Bosansko-podrinjski kanton Goražde10 112.740,40 KMPDV osnova nije poznata1,75%

Nazivnik: 572 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 09:01

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 09:01

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 60

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 4

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 63,29% · Nazivnik: 572 dodjela

EU fondovi: 1 · Poznato: 1 / 572 (0,17%)

Pravni lijekovi: 1 · Poznato: 1 / 572 (0,17%)

Okvirni sporazumi
PočetakZavršetak
05.01.2017.04.01.2018.
12.09.2017.12.09.2018.
22.01.2018.22.01.2019.
12.03.2017.11.03.2019.
11.09.2018.11.09.2019.
04.02.2019.04.02.2020.
09.09.2019.09.09.2020.
09.09.2019.09.09.2020.
11.09.2019.11.09.2020.
17.11.2019.17.11.2020.
02.02.2020.02.02.2021.
02.02.2020.02.02.2021.
02.02.2020.02.02.2021.
21.02.2020.21.02.2021.
30.04.2019.29.04.2021.
14.12.2020.19.07.2021.
14.10.2020.14.10.2021.
15.11.2020.15.11.2021.
15.11.2020.15.11.2021.
15.11.2020.15.11.2021.
08.12.2019.08.12.2021.
22.08.2021.22.08.2022.
22.08.2021.22.08.2022.
22.08.2021.22.08.2022.
22.08.2021.22.08.2022.
12.09.2021.12.09.2022.
17.11.2021.17.11.2022.
14.03.2022.14.03.2023.
27.12.2021.27.06.2023.
29.06.2022.29.06.2023.
29.06.2022.29.06.2023.
21.07.2022.21.07.2023.
29.08.2021.28.08.2023.
09.10.2022.09.10.2023.
09.10.2022.09.10.2023.
09.10.2022.09.10.2023.
09.10.2022.09.10.2023.
15.10.2022.14.10.2023.
29.06.2022.29.12.2023.
02.02.2023.02.02.2024.
23.07.2023.23.07.2024.
05.12.2023.04.12.2024.
05.02.2024.05.02.2025.
05.02.2024.05.02.2025.
22.05.2024.21.05.2025.
24.07.2024.24.07.2025.
21.08.2024.21.08.2025.
29.08.2023.28.08.2025.
14.03.2024.15.09.2025.
20.08.2025.20.08.2026.
29.10.2025.28.10.2026.
08.05.2025.08.11.2026.
17.12.2024.16.12.2026.
17.12.2025.17.12.2026.
10.02.2026.10.08.2027.
16.08.2026.16.08.2027.
08.10.2026.08.10.2027.
04.12.2025.04.12.2027.
04.12.2025.04.12.2027.
04.12.2025.04.12.2027.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 09:01 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 210

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Nabavka stomatološke opremeJAVNA USTANOVA DOM ZDRAVLJA KANTONA SARAJEVO13.09.2026.169.800 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Стоматолошки материјал

Отисне масе

ZAVOD ZA STOMATOLOGIJU16.08.2026.10.463,50 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka kompresora za stomatologijuJAVNA USTANOVA DOM ZDRAVLJA KANTONA SARAJEVO07.07.2026.10.000 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka zubarskih stolicaJAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA DOM ZDRAVLJA GRAČANICA08.06.2026.120.000 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

„Набавка стоматолошког материјала и прибора“ за потребе Медицинског факултета Фоча

ЛОТ 4 - Набавка стоматолошког материјала

UNIVERZITET U ISTOČNOM SARAJEVU06.05.2026.21.097,80 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

„Набавка услугa одржавања стоматолошке опреме“ за потребе Медицинског факултета Фоча

ЛОТ 1 Набавка услуге оджравања стоматолошке опреме

UNIVERZITET U ISTOČNOM SARAJEVU06.05.2026.15.349,75 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabava stomatološke stoliceJU DOM ZDRAVLJA ORAŠJE23.03.2026.39.560 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabava medicinskog namještaja za potrebe klinike za dentalnu medicinu Medicinskog fakulteta Sveučilišta u MostaruSVEUČILIŠTE U MOSTARU11.03.2026.120.000 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Stomatološka opremaUNIVERZITET U SARAJEVU-STOMATOLOŠKI FAKULTET11.02.2026.25.945 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabava stomatološkog potrošnog materijala i instrumenata za potrebe dentalne medicine Medicinskog fakulteta Sveučilišta u MostaruSVEUČILIŠTE U MOSTARU10.02.2026.199.270 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabava dentalnih ručnih uređaja i opreme za potrebe klinike za dentalnu medicinu medicinskog fakulteta SUM-aSVEUČILIŠTE U MOSTARU10.02.2026.99.900 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

„Набавка стоматолошког материјала и прибора“ за потребе Медицинског факултета Фоча

ЛОТ 2 - Набавка стоматолошког материјала

UNIVERZITET U ISTOČNOM SARAJEVU22.12.2025.5.454,90 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabava usluga redovitog godišnjeg servisa stomatološke opreme za potrebe studija dentalne medicine Medicinskog fakulteta SUM-aSVEUČILIŠTE U MOSTARU14.12.2025.25.900 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка услуга сервисног одржавања медицинске опреме за потребе стоматолошке службе

Лот 2 - Unit stolica Sirona

JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA "ZDRAVSTVENI CENTAR BRČKO" BRČKO DISTRIKT BIH04.12.2025.18.000 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка услуга сервисног одржавања медицинске опреме за потребе стоматолошке службе

Лот 7 - Parni sterilizator MELAG vacuklav 24 BL+, B klasa

JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA "ZDRAVSTVENI CENTAR BRČKO" BRČKO DISTRIKT BIH04.12.2025.2.500 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка услуга сервисног одржавања медицинске опреме за потребе стоматолошке службе

Лот 8 - Parni sterilizator MELAG vacuklav 318, B klasa

JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA "ZDRAVSTVENI CENTAR BRČKO" BRČKO DISTRIKT BIH04.12.2025.2.000 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка стоматолошког материјала

Протетика, ортодонција и зубна техника - ортодонција

JZU "DOM ZDRAVLJA" DOBOJ19.10.2025.3.981 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка стоматолошког материјала

Набавка насадних инструмената и лампе за полимеризацију

JZU "DOM ZDRAVLJA" DOBOJ13.10.2025.13.700 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Restaurativni dentalni kompozitni materijalMAŠINSKI FAKULTET29.09.2025.2.990,60 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Materijal i rezervni dijelovi za održavanje centralne sterilizacijeUNIVERZITET U SARAJEVU-STOMATOLOŠKI FAKULTET SA STOMATOLOŠKIM KLINIČKIM CENTROM14.09.2025.44.000 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 23.10.2026. 09:01