Preskoči na sadržaj

Dobavljač

CLK-INTERPROMET DOO

CLK-INTERPROMET DOO: dodjele javnih nabavki po godinama i ugovornim organima

Praćenje se odnosi na ovaj izvorni zapis. Za druge zapise iste organizacije potrebno je zasebno praćenje.

Sjedište
DOBOJ ISTOK
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4209452220009
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
Srednje preduzeće
Godina osnivanja
1996 (30 godina)
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
29.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 2 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 43419Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

  • Registrirani dobavljač · 50323Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele596
Postupci594
Naručioci53

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

2.017.800,45 KMPDV osnova nije poznata
1.031.684,99 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 596 / 596 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0,14

Poznato: 596 / 596 (100%)

Udio s jednom ponudom3,52%

Nazivnik: 596 dodjela

Dodjele u konzorciju0%

0 / 596 · Samostalno: 596

Prva dodjela: 26.11.2014. · Posljednja dodjela: 16.10.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 29.10.2026. 17:01

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

CLK-INTERPROMET DOO

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.RUDNIK UGLJA "KREKA" D.O.O. TUZLA: 265 dodjelaRUDNICI MRKOG UGLJA " BANOVIĆI " DD BANOVIĆI: 97 dodjelaVODOVOD A.D. PRIJEDOR: 39 dodjelaJKP "RADNIK" D.O.O. ZAVIDOVIĆI: 21 dodjelaJP DEPONIJA D.O.O. MOSTAR: 16 dodjelaRUDNIK MRKOG UGLJA ''ĐURĐEVIK'' D.O.O. - ĐURĐEVIK: 15 dodjelaJP ŠPD-ZDK D.O.O. ZAVIDOVIĆI: 12 dodjelaJP "VODOVOD I KANALIZACIJA" D.O.O. ZENICA: 11 dodjelaJU KANTONALNA BOLNICA ZENICA: 11 dodjelaJP "LUKA BRČKO"D.O.O.BRČKO DISTRIKT BIH: 10 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
201411
201557
2016102
2017113
201893
201960
202018
202122
202226
202315
202444
202521
2026 · Nepotpuna tekuća godina14
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
201411 22.555,16 KMPDV osnova nije poznata1,85%

Nazivnik: 596 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201557 982.050,11 KMPDV osnova nije poznata9,56%

Nazivnik: 596 dodjela

Poznata vrijednost: 57 / 57 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2016102 16141.612,30 KMPDV osnova nije poznata17,11%

Nazivnik: 596 dodjela

Poznata vrijednost: 102 / 102 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2017113 12187.519,66 KMPDV osnova nije poznata18,96%

Nazivnik: 596 dodjela

Poznata vrijednost: 113 / 113 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201893 16185.459,71 KMPDV osnova nije poznata15,6%

Nazivnik: 596 dodjela

Poznata vrijednost: 93 / 93 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201960 11329.202,59 KMPDV osnova nije poznata10,07%

Nazivnik: 596 dodjela

Poznata vrijednost: 60 / 60 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202018 851.117,14 KMPDV osnova nije poznata3,02%

Nazivnik: 596 dodjela

Poznata vrijednost: 18 / 18 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202122 12193.793,71 KMPDV osnova nije poznata3,69%

Nazivnik: 596 dodjela

Poznata vrijednost: 22 / 22 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202226 14394.114,06 KMPDV osnova nije poznata4,36%

Nazivnik: 596 dodjela

Poznata vrijednost: 26 / 26 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202315 9263.998,88 KMPDV osnova nije poznata2,52%

Nazivnik: 596 dodjela

Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202444 17158.443,77 KMPDV osnova nije poznata7,38%

Nazivnik: 596 dodjela

Poznata vrijednost: 44 / 44 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202521 109.022,32 KMPDV osnova nije poznata3,52%

Nazivnik: 596 dodjela

Poznata vrijednost: 21 / 21 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina14 918.911,04 KMPDV osnova nije poznata2,35%

Nazivnik: 596 dodjela

Poznata vrijednost: 14 / 14 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 29.10.2026. 17:01

Po ugovornom organu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po ugovornom organu
Po ugovornom organuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
RUDNIK UGLJA "KREKA" D.O.O. TUZLA265 125.031,85 KMPDV osnova nije poznata44,46%

Nazivnik: 596 dodjela

1,91%

Nazivnik: 13849 dodjela

2014 – 2024Poznata vrijednost: 265 / 265 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
RUDNICI MRKOG UGLJA " BANOVIĆI " DD BANOVIĆI97 825.022,38 KMPDV osnova nije poznata16,28%

Nazivnik: 596 dodjela

1,35%

Nazivnik: 7166 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 97 / 97 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
VODOVOD A.D. PRIJEDOR39 4.174,82 KMPDV osnova nije poznata6,54%

Nazivnik: 596 dodjela

0,36%

Nazivnik: 10951 dodjela

2016 – 2026Poznata vrijednost: 39 / 39 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JKP "RADNIK" D.O.O. ZAVIDOVIĆI21 4.219,65 KMPDV osnova nije poznata3,52%

Nazivnik: 596 dodjela

0,24%

Nazivnik: 8820 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 21 / 21 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP DEPONIJA D.O.O. MOSTAR16 5.902,79 KMPDV osnova nije poznata2,68%

Nazivnik: 596 dodjela

1,09%

Nazivnik: 1472 dodjela

2016 – 2024Poznata vrijednost: 16 / 16 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
RUDNIK MRKOG UGLJA ''ĐURĐEVIK'' D.O.O. - ĐURĐEVIK15 53.928,12 KMPDV osnova nije poznata2,52%

Nazivnik: 596 dodjela

0,2%

Nazivnik: 7675 dodjela

2015 – 2023Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP ŠPD-ZDK D.O.O. ZAVIDOVIĆI12 2.171,81 KMPDV osnova nije poznata2,01%

Nazivnik: 596 dodjela

0,37%

Nazivnik: 3264 dodjela

2024 – 2026Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP "VODOVOD I KANALIZACIJA" D.O.O. ZENICA11 1.389,85 KMPDV osnova nije poznata1,85%

Nazivnik: 596 dodjela

0,16%

Nazivnik: 6970 dodjela

2014 – 2025Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU KANTONALNA BOLNICA ZENICA11 4.738,78 KMPDV osnova nije poznata1,85%

Nazivnik: 596 dodjela

0,13%

Nazivnik: 8281 dodjela

2018 – 2024Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP "LUKA BRČKO"D.O.O.BRČKO DISTRIKT BIH10 14.925,72 KMPDV osnova nije poznata1,68%

Nazivnik: 596 dodjela

0,27%

Nazivnik: 3672 dodjela

2018 – 2022Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TERMOELEKTRANA "TUZLA" U TUZLI8 640.170,49 KMPDV osnova nije poznata1,34%

Nazivnik: 596 dodjela

0,24%

Nazivnik: 3302 dodjela

2015 – 2024Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KJKP "TOPLANE-SARAJEVO" D.O.O.7 22.261,61 KMPDV osnova nije poznata1,17%

Nazivnik: 596 dodjela

0,28%

Nazivnik: 2507 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JKP VIS DOO DOBOJ-JUG6 1.946,30 KMPDV osnova nije poznata1,01%

Nazivnik: 596 dodjela

0,59%

Nazivnik: 1024 dodjela

2023 – 2026Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
"ELEKTROPRENOS - ELEKTROPRIJENOS BIH" A.D. BANJA LUKA - OPERATIVNO PODRUČJE TUZLA6 2.366,96 KMPDV osnova nije poznata1,01%

Nazivnik: 596 dodjela

0,16%

Nazivnik: 3768 dodjela

2021 – 2024Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP SKPC "MEJDAN" D.O.O. TUZLA5 915,22 KMPDV osnova nije poznata0,84%

Nazivnik: 596 dodjela

0,68%

Nazivnik: 736 dodjela

2025 – 2025Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KJKP "VODOVOD I KANALIZACIJA" D.O.O.4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

95.275,47 KMPDV osnova nije poznata0,67%

Nazivnik: 596 dodjela

0,16%

Nazivnik: 2524 dodjela

2018 – 2025Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO PODUZEĆE KOMUNALNO D.O.O. ŽEPČE4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.744,41 KMPDV osnova nije poznata0,67%

Nazivnik: 596 dodjela

0,58%

Nazivnik: 694 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JKP "KOMVOD" A.D. BROD4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

562,41 KMPDV osnova nije poznata0,67%

Nazivnik: 596 dodjela

0,12%

Nazivnik: 3329 dodjela

2021 – 2025Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
RADIOTELEVIZIJA BOSNE I HERCEGOVINE3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

17.299,23 KMPDV osnova nije poznata0,5%

Nazivnik: 596 dodjela

0,24%

Nazivnik: 1245 dodjela

2016 – 2024Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
A.D. "VODOVOD I KANALIZACIJA" BIJELJINA3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.157,11 KMPDV osnova nije poznata0,5%

Nazivnik: 596 dodjela

0,04%

Nazivnik: 7186 dodjela

2017 – 2020Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine2014201520162017201820192020202120222023202420252026
RUDNIK UGLJA "KREKA" D.O.O. TUZLA1034656746317220100
RUDNICI MRKOG UGLJA " BANOVIĆI " DD BANOVIĆI01192520135432212
VODOVOD A.D. PRIJEDOR001010331402123
JKP "RADNIK" D.O.O. ZAVIDOVIĆI0411300060321
JP DEPONIJA D.O.O. MOSTAR0010151400400
RUDNIK MRKOG UGLJA ''ĐURĐEVIK'' D.O.O. - ĐURĐEVIK0332600001000
JP ŠPD-ZDK D.O.O. ZAVIDOVIĆI0000000000822
JP "VODOVOD I KANALIZACIJA" D.O.O. ZENICA1001210100140
JU KANTONALNA BOLNICA ZENICA0000100003700
JP "LUKA BRČKO"D.O.O.BRČKO DISTRIKT BIH0000421120000

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 29.10.2026. 17:01

Predmet nabavke i CPV

Tablični prikaz · Predmet nabavke i CPV
Predmet nabavke i CPV
Predmet nabavke i CPVBroj dodjela
Kupovina587
Ostale usluge4
Usluge održavanja i popravki4
Usluge prijevoza kopnom putnika i robe, uključujući usluge blindiranih vozila, i usluge dostave, osim usluga prijevoza pošte1
Predmet nabavke i CPV
Predmet nabavke i CPVDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Kupovina587 2.008.991,99 KMPDV osnova nije poznata98,49%

Nazivnik: 596 dodjela

Poznata vrijednost: 587 / 587 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale usluge4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

7.347,80 KMPDV osnova nije poznata0,67%

Nazivnik: 596 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge održavanja i popravki4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.126,14 KMPDV osnova nije poznata0,67%

Nazivnik: 596 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge prijevoza kopnom putnika i robe, uključujući usluge blindiranih vozila, i usluge dostave, osim usluga prijevoza pošte1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

334,52 KMPDV osnova nije poznata0,17%

Nazivnik: 596 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 29.10.2026. 17:01

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)289
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu147
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta64
Industrijske mašine46
Mašine za rudarstvo, kamenolome, oprema za građevinarstvo14
Hemijski proizvodi12
Naftni proizvodi, gorivo, električna energija i ostali izvori energije7
Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)7
Građevinski radovi4
Koža i tekstilne tkanine, plastični i gumeni materijali3
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje3
Odjeća, obuća, prtljag i pribor2
Ostale javne, društvene i lične usluge2
Poljoprivredni proizvodi, proizvodi stočarstva, ribarstva, šumarstva i srodni proizvodi1
Rudarstvo, obični metali i pripadajući proizvodi1
Medicinska oprema, lijekovi i proizvodi za ličnu njegu1
Programski paketi i informacijski sistemi1
Usluge popravaka i održavanja1
Usluge na području istraživanja i razvoja i s tim povezane usluge savjetovanja1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)289 1.542.560,99 KMPDV osnova nije poznata48,49%

Nazivnik: 596 dodjela

Poznata vrijednost: 289 / 289 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu147 181.396,71 KMPDV osnova nije poznata24,66%

Nazivnik: 596 dodjela

Poznata vrijednost: 147 / 147 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta64 21.895,17 KMPDV osnova nije poznata10,74%

Nazivnik: 596 dodjela

Poznata vrijednost: 64 / 64 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Industrijske mašine46 380.651,86 KMPDV osnova nije poznata7,72%

Nazivnik: 596 dodjela

Poznata vrijednost: 46 / 46 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Mašine za rudarstvo, kamenolome, oprema za građevinarstvo14 28.109,76 KMPDV osnova nije poznata2,35%

Nazivnik: 596 dodjela

Poznata vrijednost: 14 / 14 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Hemijski proizvodi12 3.977,15 KMPDV osnova nije poznata2,01%

Nazivnik: 596 dodjela

Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naftni proizvodi, gorivo, električna energija i ostali izvori energije7 453,85 KMPDV osnova nije poznata1,17%

Nazivnik: 596 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)7 33.306,26 KMPDV osnova nije poznata1,17%

Nazivnik: 596 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinski radovi4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

973,41 KMPDV osnova nije poznata0,67%

Nazivnik: 596 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Koža i tekstilne tkanine, plastični i gumeni materijali3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

173,80 KMPDV osnova nije poznata0,5%

Nazivnik: 596 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.041,79 KMPDV osnova nije poznata0,5%

Nazivnik: 596 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Odjeća, obuća, prtljag i pribor2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.095,99 KMPDV osnova nije poznata0,34%

Nazivnik: 596 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale javne, društvene i lične usluge2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

552,14 KMPDV osnova nije poznata0,34%

Nazivnik: 596 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Poljoprivredni proizvodi, proizvodi stočarstva, ribarstva, šumarstva i srodni proizvodi1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

47,86 KMPDV osnova nije poznata0,17%

Nazivnik: 596 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Rudarstvo, obični metali i pripadajući proizvodi1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

8,55 KMPDV osnova nije poznata0,17%

Nazivnik: 596 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Medicinska oprema, lijekovi i proizvodi za ličnu njegu1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

59.987,40 KMPDV osnova nije poznata0,17%

Nazivnik: 596 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Programski paketi i informacijski sistemi1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.684,21 KMPDV osnova nije poznata0,17%

Nazivnik: 596 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge popravaka i održavanja1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

487,25 KMPDV osnova nije poznata0,17%

Nazivnik: 596 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge na području istraživanja i razvoja i s tim povezane usluge savjetovanja1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.500 KMPDV osnova nije poznata0,17%

Nazivnik: 596 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 29.10.2026. 17:01

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum554
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda23
otvoreni postupak15
pregovarački postupak bez objave obavještenja4
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum554 554.375,27 KMPDV osnova nije poznata92,95%

Nazivnik: 596 dodjela

Poznata vrijednost: 554 / 554 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda23 356.863,39 KMPDV osnova nije poznata3,86%

Nazivnik: 596 dodjela

Poznata vrijednost: 23 / 23 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
otvoreni postupak15 773.900,11 KMPDV osnova nije poznata2,52%

Nazivnik: 596 dodjela

Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
pregovarački postupak bez objave obavještenja4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

332.661,68 KMPDV osnova nije poznata0,67%

Nazivnik: 596 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 29.10.2026. 17:01

Sjedišta ugovornih organa

Sjedište ugovornog organa, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbir redova nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta ugovornih organa
Sjedišta ugovornih organaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine518 1.915.376,71 KMPDV osnova nije poznata86,91%

Nazivnik: 596 dodjela

Poznata vrijednost: 518 / 518 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zeničko-dobojski kanton70 34.370,45 KMPDV osnova nije poznata11,74%

Nazivnik: 596 dodjela

Poznata vrijednost: 70 / 70 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Republika Srpska56 67.566,02 KMPDV osnova nije poznata9,4%

Nazivnik: 596 dodjela

Poznata vrijednost: 56 / 56 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prijedor41 5.139,78 KMPDV osnova nije poznata6,88%

Nazivnik: 596 dodjela

Poznata vrijednost: 41 / 41 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zavidovići21 4.219,65 KMPDV osnova nije poznata3,52%

Nazivnik: 596 dodjela

Poznata vrijednost: 21 / 21 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ZAVIDOVIĆI21 4.219,65 KMPDV osnova nije poznata3,52%

Nazivnik: 596 dodjela

Poznata vrijednost: 21 / 21 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Hercegovačko-neretvanski kanton19 12.444,93 KMPDV osnova nije poznata3,19%

Nazivnik: 596 dodjela

Poznata vrijednost: 19 / 19 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zenica16 15.549,50 KMPDV osnova nije poznata2,68%

Nazivnik: 596 dodjela

Poznata vrijednost: 16 / 16 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Grad Mostar16 5.902,79 KMPDV osnova nije poznata2,68%

Nazivnik: 596 dodjela

Poznata vrijednost: 16 / 16 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ZENICA16 15.549,50 KMPDV osnova nije poznata2,68%

Nazivnik: 596 dodjela

Poznata vrijednost: 16 / 16 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Tuzlanski kanton14 11.411,87 KMPDV osnova nije poznata2,35%

Nazivnik: 596 dodjela

Poznata vrijednost: 14 / 14 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kanton Sarajevo12 157.372,93 KMPDV osnova nije poznata2,01%

Nazivnik: 596 dodjela

Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Brčko Distrikt Bosne i Hercegovine10 14.925,72 KMPDV osnova nije poznata1,68%

Nazivnik: 596 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Tuzla8 1.002,40 KMPDV osnova nije poznata1,34%

Nazivnik: 596 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
DOBOJ JUG6 1.946,30 KMPDV osnova nije poznata1,01%

Nazivnik: 596 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
BROD4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

562,41 KMPDV osnova nije poznata0,67%

Nazivnik: 596 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ŽEPČE4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.744,41 KMPDV osnova nije poznata0,67%

Nazivnik: 596 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Bijeljina3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.157,11 KMPDV osnova nije poznata0,5%

Nazivnik: 596 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TUZLA3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

87,18 KMPDV osnova nije poznata0,5%

Nazivnik: 596 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Gračanica2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

829,16 KMPDV osnova nije poznata0,34%

Nazivnik: 596 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 29.10.2026. 17:01

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 29.10.2026. 17:01

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 8

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 97,48% · Nazivnik: 596 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 596 (0%)

Pravni lijekovi: 2 · Poznato: 2 / 596 (0,34%)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 29.10.2026. 17:01 Otvori povezane zapise

Povezana izuzeća

Prikazano 1 / 1 povezanih izuzeća. Ugovorene vrijednosti iz izvora odnose se na cijelo izuzeće i nisu uključene u zbrojeve dodijeljene vrijednosti dobavljača.

Povezana izuzeća
Povezana izuzećaNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliUgovorena vrijednostIzvorni zapis
Nabavka Zaptivača poklopca kučištaJAVNO PREDUZEĆE ŽELJEZNICE FEDERACIJE BOSNE I HERCEGOVINE19.08.2024.5.214 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 15

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Laboratorijska oprema za fakultete (projekti FMON)

Laboratorijska oprema za Mašinski fakultet

JAVNA USTANOVA UNIVERZITET U TUZLI20.08.2024.7.529,78 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka aparata za centralno podmazivanje ležajevaTERMOELEKTRANA "TUZLA" U TUZLI04.04.2024.17.900 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

LEŽAJ PREDNJEG TOČKA DAMPER KAMIONA TEREX MT 3600BRUDNICI MRKOG UGLJA " BANOVIĆI " DD BANOVIĆI15.02.2024.5.163,39 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka uređaja za balansiranje rotacionih kolaTERMOELEKTRANA "TUZLA" U TUZLI03.01.2024.59.987,40 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka rezervnih dijelova za transportne sisteme, drobilice i grabuljare

ŽIČANI UMETAK PHE 1090 OTG-GRID

RUDNICI MRKOG UGLJA " BANOVIĆI " DD BANOVIĆI10.10.2023.3.519 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

72/23-"Ležajevi i semerinzi"KJKP "VODOVOD I KANALIZACIJA" D.O.O.15.08.2023.28.096,31 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka Ležajeva

LOT 2 -Valjkasti ležajevi

TERMOELEKTRANA "TUZLA" U TUZLI18.06.2023.141.264,66 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka Ležajeva

LOT 1 - Ležajevi

TERMOELEKTRANA "TUZLA" U TUZLI18.05.2023.78.329,34 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Interventna nabavka ležajevaTERMOELEKTRANA "TUZLA" U TUZLI31.10.2022.18.914,49 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka ležajevaTERMOELEKTRANA "TUZLA" U TUZLI09.10.2022.149.522,67 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka specijalnih ležajeva za mlinove za ugalj bloka 6TERMOELEKTRANA "TUZLA" U TUZLI13.02.2022.173.999,85 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

112/20 Ležajevi i semerinziKJKP "VODOVOD I KANALIZACIJA" D.O.O.15.09.2021.39.987,95 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka materijala za sanaciju obloge radnog kola agregata za potrebe pogona HE Salakovac Podružnice «Hidroelektrane na Neretvi» JablanicaHIDROELEKTRANE NA NERETVI, JABLANICA31.05.2021.9.450 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

LežajeviRUDNIK UGLJA "KREKA" D.O.O. TUZLA15.02.2021.399,42 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Lot 2001 Kotrljajući ležajeviKANTONALNO JAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE "GRADSKI SAOBRAĆAJ" D.O.O. SARAJEVO11.11.2018.39.835,85 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 29.10.2026. 17:01