Preskoči na sadržaj

Dobavljač

Fizička osoba / obrt

Fizička osoba / obrt: dodjele javnih nabavki po godinama i ugovornim organima

Osobni podaci dobavljača nisu javni. Agregati uključuju njegove objavljene dodjele.
Sjedište
STARI GRAD SARAJEVO
Država
Bosnia and Herzegovina
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
nije u izvoru
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
28.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 1 puta u izvoru

  • Registrirani dobavljač · 50261

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele121
Postupci103
Naručioci26

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

211.762,25 KMPDV osnova nije poznata
108.272,32 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 121 / 121 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0,2

Poznato: 121 / 121 (100%)

Udio s jednom ponudom19,83%

Nazivnik: 121 dodjela

Dodjele u konzorciju0%

0 / 121 · Samostalno: 121

Prva dodjela: 15.09.2016. · Posljednja dodjela: 05.10.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 28.10.2026. 16:01

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

Fizička osoba / obrt

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.PREDSJEDNIŠTVO BOSNE I HERCEGOVINE: 33 dodjelaPARLAMENTARNA SKUPŠTINA BOSNE I HERCEGOVINE: 25 dodjelaMINISTARSTVO CIVILNIH POSLOVA BIH: 13 dodjelaUSTAVNI SUD BOSNE I HERCEGOVINE: 11 dodjelaURED ZA REVIZIJU INSTITUCIJA BIH: 5 dodjelaOPĆINA STARI GRAD SARAJEVO: 4 dodjelaJU OŠ "MEHMEDALIJA MAK DIZDAR": 4 dodjelaCENTRALNA BANKA BOSNE I HERCEGOVINE: 4 dodjelaJAVNA USTANOVA GIMNAZIJA OBALA SARAJEVO: 4 dodjelaAGENCIJA ZA NADZOR OSIGURANJA FEDERACIJE BOSNE I HERCEGOVINE: 2 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20162
201710
201811
20199
20208
20219
202212
20239
202426
202517
2026 · Nepotpuna tekuća godina8
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20162

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

21.735,04 KMPDV osnova nije poznata1,65%

Nazivnik: 121 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201710 514.777,34 KMPDV osnova nije poznata8,26%

Nazivnik: 121 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201811 722.949,59 KMPDV osnova nije poznata9,09%

Nazivnik: 121 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20199 35.253,42 KMPDV osnova nije poznata7,44%

Nazivnik: 121 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20208 230.185,96 KMPDV osnova nije poznata6,61%

Nazivnik: 121 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20219 33.738,04 KMPDV osnova nije poznata7,44%

Nazivnik: 121 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202212 837.494,05 KMPDV osnova nije poznata9,92%

Nazivnik: 121 dodjela

Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20239 46.559,85 KMPDV osnova nije poznata7,44%

Nazivnik: 121 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202426 1133.297,91 KMPDV osnova nije poznata21,49%

Nazivnik: 121 dodjela

Poznata vrijednost: 26 / 26 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202517 99.368,94 KMPDV osnova nije poznata14,05%

Nazivnik: 121 dodjela

Poznata vrijednost: 17 / 17 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina8 346.402,11 KMPDV osnova nije poznata6,61%

Nazivnik: 121 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 28.10.2026. 16:01

Po ugovornom organu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po ugovornom organu
Po ugovornom organuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
PREDSJEDNIŠTVO BOSNE I HERCEGOVINE33 24.030,01 KMPDV osnova nije poznata27,27%

Nazivnik: 121 dodjela

0,96%

Nazivnik: 3448 dodjela

2017 – 2025Poznata vrijednost: 33 / 33 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
PARLAMENTARNA SKUPŠTINA BOSNE I HERCEGOVINE25 152.525,39 KMPDV osnova nije poznata20,66%

Nazivnik: 121 dodjela

5,26%

Nazivnik: 475 dodjela

2017 – 2026Poznata vrijednost: 25 / 25 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MINISTARSTVO CIVILNIH POSLOVA BIH13 2.651,37 KMPDV osnova nije poznata10,74%

Nazivnik: 121 dodjela

0,95%

Nazivnik: 1363 dodjela

2021 – 2025Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
USTAVNI SUD BOSNE I HERCEGOVINE11 8.581,20 KMPDV osnova nije poznata9,09%

Nazivnik: 121 dodjela

0,54%

Nazivnik: 2036 dodjela

2017 – 2025Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
URED ZA REVIZIJU INSTITUCIJA BIH5 1.282,06 KMPDV osnova nije poznata4,13%

Nazivnik: 121 dodjela

0,35%

Nazivnik: 1425 dodjela

2024 – 2026Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA STARI GRAD SARAJEVO4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.477,56 KMPDV osnova nije poznata3,31%

Nazivnik: 121 dodjela

0,14%

Nazivnik: 2830 dodjela

2024 – 2025Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU OŠ "MEHMEDALIJA MAK DIZDAR"4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.568,39 KMPDV osnova nije poznata3,31%

Nazivnik: 121 dodjela

0,26%

Nazivnik: 1526 dodjela

2024 – 2026Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
CENTRALNA BANKA BOSNE I HERCEGOVINE4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

589,75 KMPDV osnova nije poznata3,31%

Nazivnik: 121 dodjela

0,05%

Nazivnik: 8245 dodjela

2017 – 2018Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA GIMNAZIJA OBALA SARAJEVO4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.025,64 KMPDV osnova nije poznata3,31%

Nazivnik: 121 dodjela

0,22%

Nazivnik: 1846 dodjela

2018 – 2025Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
AGENCIJA ZA NADZOR OSIGURANJA FEDERACIJE BOSNE I HERCEGOVINE2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

461,54 KMPDV osnova nije poznata1,65%

Nazivnik: 121 dodjela

0,14%

Nazivnik: 1469 dodjela

2022 – 2024Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
VISOKO SUDSKO I TUŽILAČKO VIJEĆE BOSNE I HERCEGOVINE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

256,41 KMPDV osnova nije poznata0,83%

Nazivnik: 121 dodjela

0,04%

Nazivnik: 2810 dodjela

2019 – 2019Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP MEĐUNARODNI AERODROM SARAJEVO D.O.O. SARAJEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

188,03 KMPDV osnova nije poznata0,83%

Nazivnik: 121 dodjela

0,01%

Nazivnik: 10893 dodjela

2022 – 2022Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA NOVI GRAD SARAJEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.991,47 KMPDV osnova nije poznata0,83%

Nazivnik: 121 dodjela

0,03%

Nazivnik: 3183 dodjela

2022 – 2022Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
FEDERALNO MINISTARSTVO OKOLIŠA I TURIZMA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

102,56 KMPDV osnova nije poznata0,83%

Nazivnik: 121 dodjela

0,21%

Nazivnik: 475 dodjela

2022 – 2022Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
LUTRIJA BOSNE I HERCEGOVINE D.O.O.1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.666,66 KMPDV osnova nije poznata0,83%

Nazivnik: 121 dodjela

0,04%

Nazivnik: 2508 dodjela

2016 – 2016Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
VETERINARSKI FAKULTET SARAJEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

384,62 KMPDV osnova nije poznata0,83%

Nazivnik: 121 dodjela

0,04%

Nazivnik: 2828 dodjela

2018 – 2018Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MINISTARSTVO ODBRANE BIH1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.680 KMPDV osnova nije poznata0,83%

Nazivnik: 121 dodjela

0,02%

Nazivnik: 5388 dodjela

2017 – 2017Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
VRHOVNI SUD FEDERACIJE BOSNE I HERCEGOVINE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

213,68 KMPDV osnova nije poznata0,83%

Nazivnik: 121 dodjela

0,1%

Nazivnik: 967 dodjela

2025 – 2025Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
REGULATORNA AGENCIJA ZA KOMUNIKACIJE BIH1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

230,77 KMPDV osnova nije poznata0,83%

Nazivnik: 121 dodjela

0,03%

Nazivnik: 3159 dodjela

2023 – 2023Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
CENTRALNA IZBORNA KOMISIJA BOSNE I HERCEGOVINE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

68,38 KMPDV osnova nije poznata0,83%

Nazivnik: 121 dodjela

0,03%

Nazivnik: 3153 dodjela

2016 – 2016Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine20162017201820192020202120222023202420252026
PREDSJEDNIŠTVO BOSNE I HERCEGOVINE01364624520
PARLAMENTARNA SKUPŠTINA BOSNE I HERCEGOVINE04304040406
MINISTARSTVO CIVILNIH POSLOVA BIH00000200470
USTAVNI SUD BOSNE I HERCEGOVINE01120113110
URED ZA REVIZIJU INSTITUCIJA BIH00000000311
OPĆINA STARI GRAD SARAJEVO00000000220
JU OŠ "MEHMEDALIJA MAK DIZDAR"00000000301
CENTRALNA BANKA BOSNE I HERCEGOVINE03100000000
JAVNA USTANOVA GIMNAZIJA OBALA SARAJEVO00100010110
AGENCIJA ZA NADZOR OSIGURANJA FEDERACIJE BOSNE I HERCEGOVINE00000010100

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 28.10.2026. 16:01

Predmet nabavke i CPV

Tablični prikaz · Predmet nabavke i CPV
Predmet nabavke i CPV
Predmet nabavke i CPVBroj dodjela
Kupovina120
Ostale usluge1
Predmet nabavke i CPV
Predmet nabavke i CPVDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Kupovina120 210.082,25 KMPDV osnova nije poznata99,17%

Nazivnik: 121 dodjela

Poznata vrijednost: 120 / 120 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale usluge1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.680 KMPDV osnova nije poznata0,83%

Nazivnik: 121 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 28.10.2026. 16:01

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Odjeća, obuća, prtljag i pribor87
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje15
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)8
Usluge u području rekreacije, kulture i sporta5
Štampani materijal i srodni proizvodi3
Hrana, piće, duhan i srodni proizvodi1
Sigurnosna, vatrogasna policijska i odbrambena oprema1
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Odjeća, obuća, prtljag i pribor87 192.451,62 KMPDV osnova nije poznata71,9%

Nazivnik: 121 dodjela

Poznata vrijednost: 87 / 87 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje15 11.606,86 KMPDV osnova nije poznata12,4%

Nazivnik: 121 dodjela

Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)8 1.808,12 KMPDV osnova nije poznata6,61%

Nazivnik: 121 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge u području rekreacije, kulture i sporta5 1.483,33 KMPDV osnova nije poznata4,13%

Nazivnik: 121 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Štampani materijal i srodni proizvodi3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

769,24 KMPDV osnova nije poznata2,48%

Nazivnik: 121 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Hrana, piće, duhan i srodni proizvodi1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.923,08 KMPDV osnova nije poznata0,83%

Nazivnik: 121 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Sigurnosna, vatrogasna policijska i odbrambena oprema1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

40 KMPDV osnova nije poznata0,83%

Nazivnik: 121 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.680 KMPDV osnova nije poznata0,83%

Nazivnik: 121 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 28.10.2026. 16:01

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum97
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda24
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum97 60.936,86 KMPDV osnova nije poznata80,17%

Nazivnik: 121 dodjela

Poznata vrijednost: 97 / 97 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda24 150.825,39 KMPDV osnova nije poznata19,83%

Nazivnik: 121 dodjela

Poznata vrijednost: 24 / 24 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 28.10.2026. 16:01

Sjedišta ugovornih organa

Sjedište ugovornog organa, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbir redova nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta ugovornih organa
Sjedišta ugovornih organaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine25 17.366,91 KMPDV osnova nije poznata20,66%

Nazivnik: 121 dodjela

Poznata vrijednost: 25 / 25 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kanton Sarajevo19 14.734,44 KMPDV osnova nije poznata15,7%

Nazivnik: 121 dodjela

Poznata vrijednost: 19 / 19 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Grad Sarajevo6 9.323,74 KMPDV osnova nije poznata4,96%

Nazivnik: 121 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
STARI GRAD SARAJEVO4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.477,56 KMPDV osnova nije poznata3,31%

Nazivnik: 121 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
NOVO SARAJEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

854,71 KMPDV osnova nije poznata0,83%

Nazivnik: 121 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ILIDŽA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.923,08 KMPDV osnova nije poznata0,83%

Nazivnik: 121 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
NOVI GRAD SARAJEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.991,47 KMPDV osnova nije poznata0,83%

Nazivnik: 121 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 28.10.2026. 16:01

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 28.10.2026. 16:01

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 21

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 100% · Nazivnik: 121 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 121 (0%)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 121 (0%)

Okvirni sporazumi
PočetakZavršetak
05.10.2026.05.10.2029.
05.10.2026.05.10.2029.
05.10.2026.05.10.2029.
05.10.2026.05.10.2029.
05.10.2026.05.10.2029.
05.10.2026.05.10.2029.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 28.10.2026. 16:01 Otvori povezane zapise

Povezana izuzeća

Prikazano 2 / 2 povezanih izuzeća. Ugovorene vrijednosti iz izvora odnose se na cijelo izuzeće i nisu uključene u zbrojeve dodijeljene vrijednosti dobavljača.

Povezana izuzeća
Povezana izuzećaNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliUgovorena vrijednostIzvorni zapis
Korporativni pokloni (bedž "Srce Sarajeva", 50 kom) za poslovne partnereJP MEĐUNARODNI AERODROM SARAJEVO D.O.O. SARAJEVO11.01.2026.1.282,05 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Sukcesinva isporuka suvenira i nakita sa obilježjima BiH za proširenje prodajnog asortimana bescarinske prodavnice.JP MEĐUNARODNI AERODROM SARAJEVO D.O.O. SARAJEVO29.08.2017.7.000 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 24

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Nabavka protokolarnih poklona za potrebe Parlamentarne skupštine BiH

LOT 1 - Suvenir izrađen od srebra i suvenir izrađen od srebra sa pozlatom u prigodnom pakovanju

PARLAMENTARNA SKUPŠTINA BOSNE I HERCEGOVINE05.10.2026.10.581,20 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka protokolarnih poklona za potrebe Parlamentarne skupštine BiH

LOT 5 - Marama i kravata u prigodnom pakovanju

PARLAMENTARNA SKUPŠTINA BOSNE I HERCEGOVINE05.10.2026.2.905,98 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka protokolarnih poklona za potrebe Parlamentarne skupštine BiH

LOT 6 - Suvenir – prepoznatljiv simbol kulturno-historijskog nasljeđa Bosne i Hercegovine i njenih Naroda izrađen od mesinga, bakra ili bronze u prigodnom pakovanju – drvena kutija obložena spužvom i skajom (u obzir dolaze proizvodi visokog umjetničkog kvaliteta i kvaliteta izrade dostojnog poklona za VIP zvaničnike)

PARLAMENTARNA SKUPŠTINA BOSNE I HERCEGOVINE05.10.2026.3.076,92 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka protokolarnih poklona za potrebe Parlamentarne skupštine BiH

LOT 4 - Suvenir izrađen od mesinga, bakra ili bronze u prigodnom pakovanju

PARLAMENTARNA SKUPŠTINA BOSNE I HERCEGOVINE05.10.2026.13.256,41 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka protokolarnih poklona za potrebe Parlamentarne skupštine BiH

LOT 2 - Suvenir izrađen od srebra u prigodnom pakovanju

PARLAMENTARNA SKUPŠTINA BOSNE I HERCEGOVINE05.10.2026.7.008,55 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka protokolarnih poklona za potrebe Parlamentarne skupštine BiH

LOT 3 - Suvenir izrađen od srebra u prigodnom pakovanju

PARLAMENTARNA SKUPŠTINA BOSNE I HERCEGOVINE05.10.2026.8.615,78 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

nabavka protokolarnih poklona za potrebe Pralamantarne skupštine BiH

Suvenir izrađen od srebra u prigodnom pakovanju

PARLAMENTARNA SKUPŠTINA BOSNE I HERCEGOVINE08.07.2024.3.826,84 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

nabavka protokolarnih poklona za potrebe Pralamantarne skupštine BiH

Suvenir izrađen od srebra i suvenir izrađen od srebra sa pozlatom u prigodnom pakovanju

PARLAMENTARNA SKUPŠTINA BOSNE I HERCEGOVINE08.07.2024.9.714,58 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

nabavka protokolarnih poklona za potrebe Pralamantarne skupštine BiH

Suvenir izrađen od srebra u prigodnom pakovanju

PARLAMENTARNA SKUPŠTINA BOSNE I HERCEGOVINE08.07.2024.2.529,91 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

nabavka protokolarnih poklona za potrebe Pralamantarne skupštine BiH

Suvenir izrađen od mesinga, bakra ili bronze u prigodnom pakovanju

PARLAMENTARNA SKUPŠTINA BOSNE I HERCEGOVINE08.07.2024.4.252,91 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka protokolarnih poklona

Lot 2: Suvenir izrađen od srebra u prigodnom pakovanju - drvena kutija obložena spužvom i skajom

PARLAMENTARNA SKUPŠTINA BOSNE I HERCEGOVINE03.07.2022.5.974,36 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka protokolarnih poklona

Lot 3: Suvenir - prepoznatljiv simbol kulturno-istorijskog nasljeđa Bosne i Hercegovine i njenih naroda izrađen od srebra u prigodnom pakovanju - drvena kutija obložena spužvom i skajom

PARLAMENTARNA SKUPŠTINA BOSNE I HERCEGOVINE03.07.2022.3.035,90 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka protokolarnih poklona

Lot 1.: Suvenir - prepoznatljiv simbol kulturno-istorijskog nasljeđa Bosne i Hercegovine i njenih naroda izrađen od srebra i suvenir izrađen od srebra sa pozlatom u prigodnom pakovanju - drvena kutija obložena spužvom i skajom

PARLAMENTARNA SKUPŠTINA BOSNE I HERCEGOVINE03.07.2022.11.977,78 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka protokolarnih poklona

Lot 4: Suvenir prepoznatljiv simbol kulturno-istorijskog nasljeđa Bosne i Hercegovine i njenih naroda izrađen od mesinga, bakra ili bronze u prigodnom pakovanju - drvena kutija obložena spužvom i skajom

PARLAMENTARNA SKUPŠTINA BOSNE I HERCEGOVINE03.07.2022.7.138,46 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka protokolarnih poklona

Lot 2. Suvenir izrađen od srebra u prigodnom pakovanju-drvena kutija obložena spužvom i skajom

PARLAMENTARNA SKUPŠTINA BOSNE I HERCEGOVINE02.07.2020.5.269,23 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka protokolarnih poklona

Lot 4. Suvenir - prepoznatljiv simbol kulturno-istorijskog nasljeđa Bosne i Hercegovine i njenih naroda izrađen od mesinga, bakra ili bronze u prigodnom pakovanju-drvena kutija obložena spužvom i skajom

PARLAMENTARNA SKUPŠTINA BOSNE I HERCEGOVINE02.07.2020.6.646,15 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka protokolarnih poklona

Lot 1. Suvenir-prepoznatljiv simbol kulturno-istorijskog nasljeđa Bosne i Hercegovine i njenih naroda izrađen od srebra i suvenir izrađen od srebra sa pozlatom u prigodnom pakovanju-drvena kutija obložena spužvom i skajom

PARLAMENTARNA SKUPŠTINA BOSNE I HERCEGOVINE02.07.2020.11.070,09 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka protokolarnih poklona

Lot 3. Suvenir - prepoznatljiv simbol kulturno-istorijskog nasljeđa Bosne i Hercegovine i njenih naroda izrađen od srebra u prigodnom pakovanju-drvena kutija obložena spužvom i skajom

PARLAMENTARNA SKUPŠTINA BOSNE I HERCEGOVINE02.07.2020.3.418,80 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

protokolarni pokloni

Suvenir- prepoznatljiv simbol kulturno-istorijskog nasleđa Bosne i Hercegovine i njenih naroda izrađen od srebra u prigodnom pakovanju (drvena kutija obložena spužvom i skajom)

PARLAMENTARNA SKUPŠTINA BOSNE I HERCEGOVINE07.05.2018.3.418,80 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

protokolarni pokloni

Suvenir -prepoznatljiv simbol kulturno-istorijskog nasleđa Bosne i Hercegovine i njenih naroda izrađen od srebra i suvenir izrađen od srebra sa pozlatom u prigodnom pakovanju (drvena kutija obložena spužvom i skajom)

PARLAMENTARNA SKUPŠTINA BOSNE I HERCEGOVINE07.05.2018.11.162,40 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 28.10.2026. 16:01