Preskoči na sadržaj

Dobavljač

AKCIONARSKO DRUŠTVO OLIMPIJSKI CENTAR "JAHORINA" PALE

AKCIONARSKO DRUŠTVO OLIMPIJSKI CENTAR "JAHORINA" PALE: dodjele javnih nabavki po godinama i ugovornim organima

Praćenje se odnosi na ovaj izvorni zapis. Za druge zapise iste organizacije potrebno je zasebno praćenje.

Sjedište
PALE (RS)
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4400579510008
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
Veliko preduzeće
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
01.11.2026.

Ista organizacija zapisana je 2 puta u izvoru

  • Registrirani dobavljač · 46791Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

  • Registrirani dobavljač · 61478Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele79
Postupci79
Naručioci33

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

363.013,08 KMPDV osnova nije poznata
185.605,64 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 79 / 79 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0,16

Poznato: 79 / 79 (100%)

Udio s jednom ponudom8,86%

Nazivnik: 79 dodjela

Dodjele u konzorciju0%

0 / 79 · Samostalno: 79

Prva dodjela: 12.01.2015. · Posljednja dodjela: 24.11.2024.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 01.11.2026. 21:22

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

AKCIONARSKO DRUŠTVO OLIMPIJSKI CENTAR "JAHORINA" PALE

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.VODOVOD A.D. PRIJEDOR: 14 dodjelaDRŽAVNA AGENCIJA ZA ISTRAGE I ZAŠTITU: 8 dodjelaAGENCIJA ZA ANTIDOPING KONTROLU: 4 dodjelaDIREKCIJA ZA KOORDINACIJU POLICIJSKIH TIJELA: 3 dodjelaA.D. "VODOVOD I KANALIZACIJA" BIJELJINA: 3 dodjelaMEDICINSKA ŠKOLA: 3 dodjelaJU UGOSTITELJSKA I TRGOVINSKA ŠKOLA DOBOJ: 3 dodjelaOKRUŽNI SUD BANJA LUKA: 3 dodjelaUNIVERZITET U ISTOČNOM SARAJEVU: 3 dodjelaЈУ ТЕХНИЧКА ШКОЛА ДОБОЈ: 3 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20159
201623
201712
201817
20195
20204
20212
20224
20232
20241
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20159 613.243,59 KMPDV osnova nije poznata11,39%

Nazivnik: 79 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201623 1410.753,38 KMPDV osnova nije poznata29,11%

Nazivnik: 79 dodjela

Poznata vrijednost: 23 / 23 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201712 115.555,14 KMPDV osnova nije poznata15,19%

Nazivnik: 79 dodjela

Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201817 1169.363,27 KMPDV osnova nije poznata21,52%

Nazivnik: 79 dodjela

Poznata vrijednost: 17 / 17 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20195 49.805,11 KMPDV osnova nije poznata6,33%

Nazivnik: 79 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20204

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4207.253,78 KMPDV osnova nije poznata5,06%

Nazivnik: 79 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20212

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

29.791,43 KMPDV osnova nije poznata2,53%

Nazivnik: 79 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20224

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

313.490,63 KMPDV osnova nije poznata5,06%

Nazivnik: 79 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20232

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

212.506,75 KMPDV osnova nije poznata2,53%

Nazivnik: 79 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20241

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

111.250 KMPDV osnova nije poznata1,27%

Nazivnik: 79 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 01.11.2026. 21:22

Po ugovornom organu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po ugovornom organu
Po ugovornom organuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
VODOVOD A.D. PRIJEDOR14 5.249,42 KMPDV osnova nije poznata17,72%

Nazivnik: 79 dodjela

0,13%

Nazivnik: 10952 dodjela

2016 – 2018Poznata vrijednost: 14 / 14 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
DRŽAVNA AGENCIJA ZA ISTRAGE I ZAŠTITU8 71.973,77 KMPDV osnova nije poznata10,13%

Nazivnik: 79 dodjela

0,12%

Nazivnik: 6429 dodjela

2015 – 2024Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
AGENCIJA ZA ANTIDOPING KONTROLU4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

477,99 KMPDV osnova nije poznata5,06%

Nazivnik: 79 dodjela

0,28%

Nazivnik: 1447 dodjela

2015 – 2015Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
DIREKCIJA ZA KOORDINACIJU POLICIJSKIH TIJELA3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

10.606,80 KMPDV osnova nije poznata3,8%

Nazivnik: 79 dodjela

0,3%

Nazivnik: 987 dodjela

2015 – 2020Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
A.D. "VODOVOD I KANALIZACIJA" BIJELJINA3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

677,01 KMPDV osnova nije poznata3,8%

Nazivnik: 79 dodjela

0,04%

Nazivnik: 7188 dodjela

2018 – 2018Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MEDICINSKA ŠKOLA3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

485,83 KMPDV osnova nije poznata3,8%

Nazivnik: 79 dodjela

0,2%

Nazivnik: 1523 dodjela

2016 – 2018Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU UGOSTITELJSKA I TRGOVINSKA ŠKOLA DOBOJ3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

355,16 KMPDV osnova nije poznata3,8%

Nazivnik: 79 dodjela

0,13%

Nazivnik: 2335 dodjela

2016 – 2018Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OKRUŽNI SUD BANJA LUKA3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.777,66 KMPDV osnova nije poznata3,8%

Nazivnik: 79 dodjela

0,11%

Nazivnik: 2795 dodjela

2015 – 2017Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
UNIVERZITET U ISTOČNOM SARAJEVU3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.359,32 KMPDV osnova nije poznata3,8%

Nazivnik: 79 dodjela

0,11%

Nazivnik: 2690 dodjela

2020 – 2023Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ЈУ ТЕХНИЧКА ШКОЛА ДОБОЈ3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

215,41 KMPDV osnova nije poznata3,8%

Nazivnik: 79 dodjela

0,17%

Nazivnik: 1743 dodjela

2016 – 2017Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
"EYOF 2019" D.O.O.3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

14.500 KMPDV osnova nije poznata3,8%

Nazivnik: 79 dodjela

2,61%

Nazivnik: 115 dodjela

2018 – 2018Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
АГЕНЦИЈА ЗА ФОРЕНЗИЧКА ИСПИТИВАЊА И ВЈЕШТАЧЕЊА2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5,12 KMPDV osnova nije poznata2,53%

Nazivnik: 79 dodjela

0,13%

Nazivnik: 1537 dodjela

2019 – 2019Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
AKCIONARSKO DRUŠTVO OLIMPIJSKI CENTAR "JAHORINA" PALE2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

234.748,06 KMPDV osnova nije poznata2,53%

Nazivnik: 79 dodjela

0,17%

Nazivnik: 1170 dodjela

2018 – 2020Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
VODOVOD A.D. BANJA LUKA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.384 KMPDV osnova nije poznata2,53%

Nazivnik: 79 dodjela

0,02%

Nazivnik: 11391 dodjela

2015 – 2016Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPŠTINA PALE2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.832,48 KMPDV osnova nije poznata2,53%

Nazivnik: 79 dodjela

0,18%

Nazivnik: 1113 dodjela

2022 – 2022Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OKRUŽNI PRIVREDNI SUD DOBOJ2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

810,25 KMPDV osnova nije poznata2,53%

Nazivnik: 79 dodjela

0,54%

Nazivnik: 373 dodjela

2016 – 2017Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ј.У " СРЕДЊОШКОЛСКИ ЦЕНТАР БРАТУНАЦ "2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

326,43 KMPDV osnova nije poznata2,53%

Nazivnik: 79 dodjela

0,25%

Nazivnik: 812 dodjela

2016 – 2017Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OKRUŽNI PRIVREDNI SUD U PRIJEDORU2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

630,19 KMPDV osnova nije poznata2,53%

Nazivnik: 79 dodjela

0,31%

Nazivnik: 654 dodjela

2017 – 2018Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP "PROTIVGRADNA PREVENTIVA REPUBLIKE SRPSKE" A.D. GRADIŠKA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

201,71 KMPDV osnova nije poznata1,27%

Nazivnik: 79 dodjela

0,04%

Nazivnik: 2271 dodjela

2018 – 2018Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA "DOM ZDRAVLJA" BROD1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

182,62 KMPDV osnova nije poznata1,27%

Nazivnik: 79 dodjela

0,06%

Nazivnik: 1787 dodjela

2017 – 2017Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine2015201620172018201920202021202220232024
VODOVOD A.D. PRIJEDOR0923000000
DRŽAVNA AGENCIJA ZA ISTRAGE I ZAŠTITU1100111111
AGENCIJA ZA ANTIDOPING KONTROLU4000000000
DIREKCIJA ZA KOORDINACIJU POLICIJSKIH TIJELA1010010000
A.D. "VODOVOD I KANALIZACIJA" BIJELJINA0003000000
MEDICINSKA ŠKOLA0111000000
JU UGOSTITELJSKA I TRGOVINSKA ŠKOLA DOBOJ0111000000
OKRUŽNI SUD BANJA LUKA1110000000
UNIVERZITET U ISTOČNOM SARAJEVU0000011010
ЈУ ТЕХНИЧКА ШКОЛА ДОБОЈ0210000000

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 01.11.2026. 21:22

Predmet nabavke i CPV

Tablični prikaz · Predmet nabavke i CPV
Predmet nabavke i CPV
Predmet nabavke i CPVBroj dodjela
Hotelske i ugostiteljske usluge44
Ostale usluge15
Kupovina10
Obrazovne usluge i usluge stručnog usavršavanja5
Rekreacione usluge, kulturne i sportske usluge4
Reklamne usluge i usluge marketinga1
Predmet nabavke i CPV
Predmet nabavke i CPVDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Hotelske i ugostiteljske usluge44 18.392,96 KMPDV osnova nije poznata55,7%

Nazivnik: 79 dodjela

Poznata vrijednost: 44 / 44 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale usluge15 35.271,68 KMPDV osnova nije poznata18,99%

Nazivnik: 79 dodjela

Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kupovina10 260.076,63 KMPDV osnova nije poznata12,66%

Nazivnik: 79 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Obrazovne usluge i usluge stručnog usavršavanja5 12.212,71 KMPDV osnova nije poznata6,33%

Nazivnik: 79 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Rekreacione usluge, kulturne i sportske usluge4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

31.059,10 KMPDV osnova nije poznata5,06%

Nazivnik: 79 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Reklamne usluge i usluge marketinga1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.000 KMPDV osnova nije poznata1,27%

Nazivnik: 79 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 01.11.2026. 21:22

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Usluge hotela, restorana i trgovine na malo47
Ostale javne, društvene i lične usluge11
Usluge obrazovanja i osposobljavanja6
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu4
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške3
Prateće ili pomoćne usluge prevoza; usluge putnih agencija3
Štampani materijal i srodni proizvodi2
Usluge u području rekreacije, kulture i sporta2
Muzički instrumenti, proizvodi za sport, igre, igračke, proizvodi ručnog obrta, materijali za umjetnost i pribor1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Usluge hotela, restorana i trgovine na malo47 14.257,19 KMPDV osnova nije poznata59,49%

Nazivnik: 79 dodjela

Poznata vrijednost: 47 / 47 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale javne, društvene i lične usluge11 72.308,74 KMPDV osnova nije poznata13,92%

Nazivnik: 79 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge obrazovanja i osposobljavanja6 11.264,17 KMPDV osnova nije poznata7,59%

Nazivnik: 79 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

242.893,32 KMPDV osnova nije poznata5,06%

Nazivnik: 79 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.359,32 KMPDV osnova nije poznata3,8%

Nazivnik: 79 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prateće ili pomoćne usluge prevoza; usluge putnih agencija3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

13,67 KMPDV osnova nije poznata3,8%

Nazivnik: 79 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Štampani materijal i srodni proizvodi2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.832,48 KMPDV osnova nije poznata2,53%

Nazivnik: 79 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge u području rekreacije, kulture i sporta2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

10.622,65 KMPDV osnova nije poznata2,53%

Nazivnik: 79 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Muzički instrumenti, proizvodi za sport, igre, igračke, proizvodi ručnog obrta, materijali za umjetnost i pribor1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.461,54 KMPDV osnova nije poznata1,27%

Nazivnik: 79 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 01.11.2026. 21:22

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum69
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda8
pregovarački postupak bez objave obavještenja1
otvoreni postupak1
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum69 56.590,45 KMPDV osnova nije poznata87,34%

Nazivnik: 79 dodjela

Poznata vrijednost: 69 / 69 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda8 110.746,98 KMPDV osnova nije poznata10,13%

Nazivnik: 79 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
pregovarački postupak bez objave obavještenja1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.683,72 KMPDV osnova nije poznata1,27%

Nazivnik: 79 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
otvoreni postupak1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

189.991,93 KMPDV osnova nije poznata1,27%

Nazivnik: 79 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 01.11.2026. 21:22

Sjedišta ugovornih organa

Sjedište ugovornog organa, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbir redova nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta ugovornih organa
Sjedišta ugovornih organaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Republika Srpska59 279.614,43 KMPDV osnova nije poznata74,68%

Nazivnik: 79 dodjela

Poznata vrijednost: 59 / 59 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prijedor16 5.879,61 KMPDV osnova nije poznata20,25%

Nazivnik: 79 dodjela

Poznata vrijednost: 16 / 16 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Doboj9 1.808,55 KMPDV osnova nije poznata11,39%

Nazivnik: 79 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Grad Istočno Sarajevo5 20.332,48 KMPDV osnova nije poznata6,33%

Nazivnik: 79 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Banja Luka4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.669,47 KMPDV osnova nije poznata5,06%

Nazivnik: 79 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Bijeljina3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

677,01 KMPDV osnova nije poznata3,8%

Nazivnik: 79 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
PALE (RS)2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.832,48 KMPDV osnova nije poznata2,53%

Nazivnik: 79 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Gradiška1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.622,65 KMPDV osnova nije poznata1,27%

Nazivnik: 79 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
STANARI1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

909,50 KMPDV osnova nije poznata1,27%

Nazivnik: 79 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KOTOR VAROŠ1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

106,83 KMPDV osnova nije poznata1,27%

Nazivnik: 79 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRADIŠKA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.622,65 KMPDV osnova nije poznata1,27%

Nazivnik: 79 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
BROD1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

182,62 KMPDV osnova nije poznata1,27%

Nazivnik: 79 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 01.11.2026. 21:22

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 01.11.2026. 21:22

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 1

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 98,73% · Nazivnik: 79 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 79 (0%)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 79 (0%)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 01.11.2026. 21:22 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 79

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Nabavka ski pasovaDRŽAVNA AGENCIJA ZA ISTRAGE I ZAŠTITU24.11.2024.11.250 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluge ski pasovaDRŽAVNA AGENCIJA ZA ISTRAGE I ZAŠTITU05.12.2023.11.250 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка магнетних картица (ски карте за професоре у склопу извођења практичне наставе из предмета Зимски спортови)UNIVERZITET U ISTOČNOM SARAJEVU06.02.2023.1.256,75 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka SKI pasovaDRŽAVNA AGENCIJA ZA ISTRAGE I ZAŠTITU06.12.2022.7.649,60 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка осам појединачних карата "десет у сезони"- за одрасле особеOPŠTINA PALE24.11.2022.3.200 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка паркинг картеJAVNA USTANOVA "CENTAR ZA SOCIJALNI RAD" BANJA LUKA04.03.2022.8,55 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка карата за потребе организације скијања на ЈахориниOPŠTINA PALE04.01.2022.2.632,48 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka ski pasovaDRŽAVNA AGENCIJA ZA ISTRAGE I ZAŠTITU06.12.2021.8.914,50 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

"Набавка ски карти за професоре у склопу извођења практичне наставе из предмета Зимски спортови“ за потребе Факултета физичког васпитања и спортаUNIVERZITET U ISTOČNOM SARAJEVU17.02.2021.876,93 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluga korištenja ski staza

Nabavka sezonskih ski karata - Jahorina

DIREKCIJA ZA KOORDINACIJU POLICIJSKIH TIJELA16.12.2020.5.683,72 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka SKI pasovaDRŽAVNA AGENCIJA ZA ISTRAGE I ZAŠTITU06.12.2020.10.352,49 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Javna nabavka robe-rezervni dijelovi za tabač snijega "Prinoth"AKCIONARSKO DRUŠTVO OLIMPIJSKI CENTAR "JAHORINA" PALE05.11.2020.189.991,93 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

„Набавка ски карти за професоре у склопу извођења практичне наставе из предмета Зимски спортови“ за потребе Факултета физичког васпитања и спортаUNIVERZITET U ISTOČNOM SARAJEVU28.01.2020.1.225,64 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka ski pasovaDRŽAVNA AGENCIJA ZA ISTRAGE I ZAŠTITU11.12.2019.8.881,95 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Račun za parking (pet računa) OT 147/03-19REGULATORNA AGENCIJA ZA KOMUNIKACIJE BIH23.03.2019.8,54 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка услуге скијашке обукеJAVNA USTANOVA "SPORTSKO-TURISTIČKA ORGANIZACIJA OPŠTINE STANARI"07.03.2019.909,50 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка услуга паркинга ОЦ ЈахоринаАГЕНЦИЈА ЗА ФОРЕНЗИЧКА ИСПИТИВАЊА И ВЈЕШТАЧЕЊА07.03.2019.4,27 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка услуга паркинга ОЦ ЈахоринаАГЕНЦИЈА ЗА ФОРЕНЗИЧКА ИСПИТИВАЊА И ВЈЕШТАЧЕЊА06.03.2019.0,85 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka roba, rezervnih dijelova ''Prinoth''AKCIONARSKO DRUŠTVO OLIMPIJSKI CENTAR "JAHORINA" PALE27.11.2018.44.756,13 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Услуга смјештајаJU UGOSTITELJSKA I TRGOVINSKA ŠKOLA DOBOJ24.11.2018.105,85 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 01.11.2026. 21:22