Preskoči na sadržaj

Dobavljač

" DSC" d.o.o. Sarajevo

" DSC" d.o.o. Sarajevo: dodjele javnih nabavki po godinama i ugovornim organima

Sjedište
BANJA LUKA
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4200014423000
Vrsta zapisa
Neregistrirani dobavljač
Veličina poduzeća
nije u izvoru
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
22.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 1 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 47025Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele133
Postupci133
Naručioci27

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

193.385 KMPDV osnova nije poznata
98.876,18 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 133 / 133 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0

Poznato: 133 / 133 (100%)

Udio s jednom ponudom0%

Nazivnik: 133 dodjela

Dodjele u konzorciju0%

0 / 133 · Samostalno: 133

Prva dodjela: 10.02.2015. · Posljednja dodjela: 24.09.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 20:49

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

" DSC" d.o.o. Sarajevo

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.AKADEMIJA NAUKA I UMJETNOSTI BIH: 44 dodjelaELEKTROTEHNIČKA ŠKOLA ZA ENERGETIKU SARAJEVO: 21 dodjelaKJKP "PARK" D.O.O. SARAJEVO: 11 dodjelaJKP OSG DOO SARAJEVO: 10 dodjelaJP NIO SLUŽBENI LIST BIH: 7 dodjelaMINISTARSTVO SIGURNOSTI BOSNE I HERCEGOVINE: 7 dodjelaOPĆINA STARI GRAD SARAJEVO: 3 dodjelaFEDERALNI ZAVOD ZA ZAPOŠLJAVANJE: 3 dodjelaOPĆINA VOGOŠĆA: 3 dodjelaJU OSNOVNA ŠKOLA "ĆAMIL SIJARIĆ" SARAJEVO: 3 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20154
20161
20176
20182
20198
202010
202111
202211
202310
202422
202530
2026 · Nepotpuna tekuća godina18
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20154

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

211.961 KMPDV osnova nije poznata3,01%

Nazivnik: 133 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20161

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

11.500 KMPDV osnova nije poznata0,75%

Nazivnik: 133 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20176 525.529,65 KMPDV osnova nije poznata4,51%

Nazivnik: 133 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20182

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

24.200 KMPDV osnova nije poznata1,5%

Nazivnik: 133 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20198 520.684,80 KMPDV osnova nije poznata6,02%

Nazivnik: 133 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202010 732.799 KMPDV osnova nije poznata7,52%

Nazivnik: 133 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202111 411.353 KMPDV osnova nije poznata8,27%

Nazivnik: 133 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202211 619.170,80 KMPDV osnova nije poznata8,27%

Nazivnik: 133 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202310 512.141,75 KMPDV osnova nije poznata7,52%

Nazivnik: 133 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202422 617.059 KMPDV osnova nije poznata16,54%

Nazivnik: 133 dodjela

Poznata vrijednost: 22 / 22 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202530 826.376,40 KMPDV osnova nije poznata22,56%

Nazivnik: 133 dodjela

Poznata vrijednost: 30 / 30 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina18 510.609,60 KMPDV osnova nije poznata13,53%

Nazivnik: 133 dodjela

Poznata vrijednost: 18 / 18 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 20:49

Po ugovornom organu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po ugovornom organu
Po ugovornom organuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
AKADEMIJA NAUKA I UMJETNOSTI BIH44 6.805 KMPDV osnova nije poznata33,08%

Nazivnik: 133 dodjela

1,46%

Nazivnik: 3008 dodjela

2021 – 2026Poznata vrijednost: 44 / 44 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ELEKTROTEHNIČKA ŠKOLA ZA ENERGETIKU SARAJEVO21 10.265 KMPDV osnova nije poznata15,79%

Nazivnik: 133 dodjela

2,66%

Nazivnik: 788 dodjela

2020 – 2026Poznata vrijednost: 21 / 21 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KJKP "PARK" D.O.O. SARAJEVO11 26.201 KMPDV osnova nije poznata8,27%

Nazivnik: 133 dodjela

0,32%

Nazivnik: 3464 dodjela

2017 – 2022Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JKP OSG DOO SARAJEVO10 19.802,40 KMPDV osnova nije poznata7,52%

Nazivnik: 133 dodjela

1,86%

Nazivnik: 539 dodjela

2025 – 2026Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP NIO SLUŽBENI LIST BIH7 19.381 KMPDV osnova nije poznata5,26%

Nazivnik: 133 dodjela

0,76%

Nazivnik: 924 dodjela

2015 – 2020Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MINISTARSTVO SIGURNOSTI BOSNE I HERCEGOVINE7 16.324,60 KMPDV osnova nije poznata5,26%

Nazivnik: 133 dodjela

1,25%

Nazivnik: 559 dodjela

2021 – 2026Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA STARI GRAD SARAJEVO3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

17.010 KMPDV osnova nije poznata2,26%

Nazivnik: 133 dodjela

0,11%

Nazivnik: 2826 dodjela

2015 – 2020Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
FEDERALNI ZAVOD ZA ZAPOŠLJAVANJE3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

16.004,80 KMPDV osnova nije poznata2,26%

Nazivnik: 133 dodjela

0,6%

Nazivnik: 499 dodjela

2019 – 2022Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA VOGOŠĆA3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

8.640 KMPDV osnova nije poznata2,26%

Nazivnik: 133 dodjela

0,13%

Nazivnik: 2255 dodjela

2023 – 2025Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU OSNOVNA ŠKOLA "ĆAMIL SIJARIĆ" SARAJEVO3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.048 KMPDV osnova nije poznata2,26%

Nazivnik: 133 dodjela

0,28%

Nazivnik: 1078 dodjela

2024 – 2024Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU OŠ "KOVAČIĆI"2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

200 KMPDV osnova nije poznata1,5%

Nazivnik: 133 dodjela

0,11%

Nazivnik: 1745 dodjela

2019 – 2019Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU KANTONALNI CENTAR ZA SOCIJALNI RAD2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

11.848 KMPDV osnova nije poznata1,5%

Nazivnik: 133 dodjela

0,35%

Nazivnik: 569 dodjela

2017 – 2017Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
FEDERALNI ZAVOD ZA STATISTIKU2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

10.988,75 KMPDV osnova nije poznata1,5%

Nazivnik: 133 dodjela

0,36%

Nazivnik: 559 dodjela

2022 – 2023Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU POZORIŠTE MLADIH SARAJEVO2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

7.339 KMPDV osnova nije poznata1,5%

Nazivnik: 133 dodjela

0,17%

Nazivnik: 1172 dodjela

2017 – 2020Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KJKP "SARAJEVOGAS" D.O.O. SARAJEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.000 KMPDV osnova nije poznata0,75%

Nazivnik: 133 dodjela

0,05%

Nazivnik: 2163 dodjela

2023 – 2023Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA KANTONALNA BOLNICA "DR. SAFET MUJIĆ" MOSTAR1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.825 KMPDV osnova nije poznata0,75%

Nazivnik: 133 dodjela

0,03%

Nazivnik: 2943 dodjela

2020 – 2020Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU "STUDENTSKI CENTAR" SARAJEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

591 KMPDV osnova nije poznata0,75%

Nazivnik: 133 dodjela

0,1%

Nazivnik: 1006 dodjela

2024 – 2024Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
PARLAMENTARNA SKUPŠTINA BOSNE I HERCEGOVINE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.200 KMPDV osnova nije poznata0,75%

Nazivnik: 133 dodjela

0,21%

Nazivnik: 471 dodjela

2025 – 2025Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
PRAVNI FAKULTET U SARAJEVU1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.300 KMPDV osnova nije poznata0,75%

Nazivnik: 133 dodjela

1,11%

Nazivnik: 90 dodjela

2018 – 2018Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
USTANOVA ZA SOCIJALNO ZBRINJAVANJE, ZDRAVSTVENU NJEGU, ODGOJ I OBRAZOVANJE-PAZARIĆ1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.929,80 KMPDV osnova nije poznata0,75%

Nazivnik: 133 dodjela

0,18%

Nazivnik: 557 dodjela

2022 – 2022Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine201520162017201820192020202120222023202420252026
AKADEMIJA NAUKA I UMJETNOSTI BIH0000006559109
ELEKTROTEHNIČKA ŠKOLA ZA ENERGETIKU SARAJEVO000001102692
KJKP "PARK" D.O.O. SARAJEVO001024310000
JKP OSG DOO SARAJEVO000000000055
JP NIO SLUŽBENI LIST BIH311101000000
MINISTARSTVO SIGURNOSTI BOSNE I HERCEGOVINE000000120211
OPĆINA STARI GRAD SARAJEVO100011000000
FEDERALNI ZAVOD ZA ZAPOŠLJAVANJE000020010000
OPĆINA VOGOŠĆA000000001020
JU OSNOVNA ŠKOLA "ĆAMIL SIJARIĆ" SARAJEVO000000000300

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 20:49

Predmet nabavke i CPV

Tablični prikaz · Predmet nabavke i CPV
Predmet nabavke i CPV
Predmet nabavke i CPVBroj dodjela
Usluge istrage i osiguranja, osim usluga oklopnih vozila43
Ostale usluge40
Kupovina18
Usluge održavanja i popravki15
Usluge čišćenja zgrada i upravljanje imovinom6
Kompjuterske i uz njih vezane usluge4
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza2
Obrazovne usluge i usluge stručnog usavršavanja2
Finansijske usluge: usluge osiguranja, bankarske i investicijske usluge1
Pomoćne transportne usluge i usluge podrške1
Usluge konsaltinga u menadžmentu i uz njih vezane usluge, osim usluga arbitraže i mirenja1
Predmet nabavke i CPV
Predmet nabavke i CPVDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Usluge istrage i osiguranja, osim usluga oklopnih vozila43 10.428 KMPDV osnova nije poznata32,33%

Nazivnik: 133 dodjela

Poznata vrijednost: 43 / 43 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale usluge40 85.175,40 KMPDV osnova nije poznata30,08%

Nazivnik: 133 dodjela

Poznata vrijednost: 40 / 40 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kupovina18 48.731,95 KMPDV osnova nije poznata13,53%

Nazivnik: 133 dodjela

Poznata vrijednost: 18 / 18 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge održavanja i popravki15 17.223,65 KMPDV osnova nije poznata11,28%

Nazivnik: 133 dodjela

Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge čišćenja zgrada i upravljanje imovinom6 850 KMPDV osnova nije poznata4,51%

Nazivnik: 133 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kompjuterske i uz njih vezane usluge4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

18.190 KMPDV osnova nije poznata3,01%

Nazivnik: 133 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

206 KMPDV osnova nije poznata1,5%

Nazivnik: 133 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Obrazovne usluge i usluge stručnog usavršavanja2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.030 KMPDV osnova nije poznata1,5%

Nazivnik: 133 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Finansijske usluge: usluge osiguranja, bankarske i investicijske usluge1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

150 KMPDV osnova nije poznata0,75%

Nazivnik: 133 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Pomoćne transportne usluge i usluge podrške1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.700 KMPDV osnova nije poznata0,75%

Nazivnik: 133 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge konsaltinga u menadžmentu i uz njih vezane usluge, osim usluga arbitraže i mirenja1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.700 KMPDV osnova nije poznata0,75%

Nazivnik: 133 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 20:49

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost51
Usluge popravaka i održavanja23
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge18
Sigurnosna, vatrogasna policijska i odbrambena oprema11
Radijska, televizijska, komunikacijska i srodna oprema10
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta4
Finansijske i usluge osiguranja4
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške3
Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)2
Građevinski radovi2
Usluge informacijske tehnologije: savjetovanje, razvoj programske podrške, internet i podrška2
Usluge javne uprave, odbrane i socijalnog osiguranja2
Hemijski proizvodi1
Mašine za rudarstvo, kamenolome, oprema za građevinarstvo1
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)1
Usluge obrazovanja i osposobljavanja1
Usluge u području otpadnih voda, otpada, čišćenja i okoliša1
Ostale javne, društvene i lične usluge1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost51 21.958 KMPDV osnova nije poznata38,35%

Nazivnik: 133 dodjela

Poznata vrijednost: 51 / 51 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge popravaka i održavanja23 45.962,80 KMPDV osnova nije poznata17,29%

Nazivnik: 133 dodjela

Poznata vrijednost: 23 / 23 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge18 14.138 KMPDV osnova nije poznata13,53%

Nazivnik: 133 dodjela

Poznata vrijednost: 18 / 18 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Sigurnosna, vatrogasna policijska i odbrambena oprema11 27.690 KMPDV osnova nije poznata8,27%

Nazivnik: 133 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Radijska, televizijska, komunikacijska i srodna oprema10 39.723,80 KMPDV osnova nije poznata7,52%

Nazivnik: 133 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

7.751 KMPDV osnova nije poznata3,01%

Nazivnik: 133 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Finansijske i usluge osiguranja4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

12.430 KMPDV osnova nije poznata3,01%

Nazivnik: 133 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.782 KMPDV osnova nije poznata2,26%

Nazivnik: 133 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.074 KMPDV osnova nije poznata1,5%

Nazivnik: 133 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinski radovi2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

7.236,75 KMPDV osnova nije poznata1,5%

Nazivnik: 133 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge informacijske tehnologije: savjetovanje, razvoj programske podrške, internet i podrška2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.631,65 KMPDV osnova nije poznata1,5%

Nazivnik: 133 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge javne uprave, odbrane i socijalnog osiguranja2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

11.680 KMPDV osnova nije poznata1,5%

Nazivnik: 133 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Hemijski proizvodi1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

205 KMPDV osnova nije poznata0,75%

Nazivnik: 133 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Mašine za rudarstvo, kamenolome, oprema za građevinarstvo1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.736,75 KMPDV osnova nije poznata0,75%

Nazivnik: 133 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

71 KMPDV osnova nije poznata0,75%

Nazivnik: 133 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge obrazovanja i osposobljavanja1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.450 KMPDV osnova nije poznata0,75%

Nazivnik: 133 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge u području otpadnih voda, otpada, čišćenja i okoliša1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

200 KMPDV osnova nije poznata0,75%

Nazivnik: 133 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale javne, društvene i lične usluge1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.400 KMPDV osnova nije poznata0,75%

Nazivnik: 133 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 20:49

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum133
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum133 193.385 KMPDV osnova nije poznata100%

Nazivnik: 133 dodjela

Poznata vrijednost: 133 / 133 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 20:49

Sjedišta ugovornih organa

Sjedište ugovornog organa, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbir redova nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta ugovornih organa
Sjedišta ugovornih organaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine74 149.674,40 KMPDV osnova nije poznata55,64%

Nazivnik: 133 dodjela

Poznata vrijednost: 74 / 74 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kanton Sarajevo64 109.854,40 KMPDV osnova nije poznata48,12%

Nazivnik: 133 dodjela

Poznata vrijednost: 64 / 64 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Grad Sarajevo13 36.812,40 KMPDV osnova nije poznata9,77%

Nazivnik: 133 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
STARI GRAD SARAJEVO13 36.812,40 KMPDV osnova nije poznata9,77%

Nazivnik: 133 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
VOGOŠĆA3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

8.640 KMPDV osnova nije poznata2,26%

Nazivnik: 133 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Hercegovačko-neretvanski kanton1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.825 KMPDV osnova nije poznata0,75%

Nazivnik: 133 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Unsko-sanski kanton1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.631,65 KMPDV osnova nije poznata0,75%

Nazivnik: 133 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
CAZIN1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.631,65 KMPDV osnova nije poznata0,75%

Nazivnik: 133 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 20:49

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 20:49

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 0

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 100% · Nazivnik: 133 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 133 (0%)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 133 (0%)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 20:49 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 133

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Usluge popravka i održavanja video opremeJKP OSG DOO SARAJEVO24.09.2026.10 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge popravaka i održavanja opremeELEKTROTEHNIČKA ŠKOLA ZA ENERGETIKU SARAJEVO31.08.2026.38 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

usluge nadzoraAKADEMIJA NAUKA I UMJETNOSTI BIH31.08.2026.150 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

usluge nadzoraAKADEMIJA NAUKA I UMJETNOSTI BIH25.07.2026.150 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Zamjenski i potrošni dijelovi za video nadzorJKP OSG DOO SARAJEVO20.07.2026.447,60 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

usluge nadzoraAKADEMIJA NAUKA I UMJETNOSTI BIH25.06.2026.150 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Elektronska zaštita objektaKATOLIČKI ŠKOLSKI CENTAR - OSNOVNA ŠKOLA SA P.O. SARAJEVO24.06.2026.200 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge popravaka i održavanja opremeELEKTROTEHNIČKA ŠKOLA ZA ENERGETIKU SARAJEVO02.06.2026.260 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

usluge nadzoraAKADEMIJA NAUKA I UMJETNOSTI BIH28.05.2026.150 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

usluge nadzoraAKADEMIJA NAUKA I UMJETNOSTI BIH26.04.2026.150 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

usluge nadzoraAKADEMIJA NAUKA I UMJETNOSTI BIH30.03.2026.100 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

usluge nadzoraAKADEMIJA NAUKA I UMJETNOSTI BIH24.03.2026.150 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

usluge nadzoraAKADEMIJA NAUKA I UMJETNOSTI BIH02.03.2026.150 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Zamjenski i potrošni dijelovi za video nadzorJKP OSG DOO SARAJEVO09.02.2026.2.453 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Tehnička zaštita objekataJKP OSG DOO SARAJEVO31.01.2026.4.800 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

usluge nadzoraAKADEMIJA NAUKA I UMJETNOSTI BIH28.01.2026.150 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluga defektaže sistema, provjere vatrosistema, tehničke dokumentacije, ventilatora i drJKP OSG DOO SARAJEVO25.01.2026.106 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Servisiranje protupožarnog sistemaMINISTARSTVO SIGURNOSTI BOSNE I HERCEGOVINE19.01.2026.995 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Tehnička zaštita objekataJKP OSG DOO SARAJEVO29.12.2025.120 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge nadzoraJAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA "OSMAN NAKAŠ"27.12.2025.110 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 22.10.2026. 20:49